Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2017., 23:30   #1961
Imam 29 godina i malo mi je dosadno u životu,fali mi netko uz mene,pa tražim tebe-žensko biće,budi blizu mojih godina (24-30) i negdje iz okolice Zg-a, iako nije uvijet.
Vjerojatno bi nas očekivalo dugotrajnije dopisivanje jer sam malo povučen i po prirodi introvert tak da mi treba vremena da izađem sa nekim novim.
Volim prirodu (bez ljudi), vožnju biciklom,često sjedim sam na klupici u nekom parku ili obali rijeke i uživam...drugi me malo promatraju čudno al nema veze..
volim filmove,serije..uglavnom sf i fantasy al ima svega..pc igre,tako da malo bacam i na nekog geeka....mitologija,svemir,metal-rock glazba,životinjski svijet pa u zadnje vrijeme i kuhanje su još neke od poveznica koje me zanimaju..


Treba mi djevojka sa kojom cu moci razgovarati o svemu ili šutiti a da nam to ne smeta,nadopunjavati se,želim da se "kužimo"...

čuo sam da su se neki ljudi našli ovako online pa tko zna, možda jednom naletiš i ti meni
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 14:53   #1962
Trazi se neki fini curetak da mi malo ublazi dosadu sa svojim nebulozama dok sam van hrvatske... ode bas ljudi i ne pricaju hrv

ako je bitno; m 33god Split i 7 sati smo vremenske razlike
splicoRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 23:00   #1963
TRAŽIM PRIJATELJICU

tražim usamljenu žensku osobu za dopisivanje iz Zagreba i okolice,nadam se da će to rezultirati zajedničkim odlascima u kino, shoppingu, po klubovima, sladoledima, raznim šetnjama

ja imam 25 godina, dolazim iz Velike Gorice, slušam sve što slušaju mladi, nije mi teško prilagoditi se drugoj osobi ukoliko ne slušamo isto, u vezi sam, završila faks, radim već puna dva mjeseca iskrena, vrckava, i komunikativna osoba

molim da mi se ne javljaju osobe koje se bez ikakvog razloga namjeravaju prestat javljat, ako postoje takve

ja i moja prijateljica smo igrom sudbine ostale bez zajedničke prijateljice pa tražimo nekog novog za upozvanje s kime bi se mogle družiti

...jer prijateljstvo je sve, zar ne?
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 13:04   #1964
Quote:
ocean_size kaže: Pogledaj post
Oduvijek su me potajno privlačile gotičarke/darkerice, pentagrami, križevi okrenuti naopačke i sl. Odrasle, ne one nezrele baš...Znam da u nekom smislu zvuči kontradiktorno. Volim kontradiktornosti, iako frustriraju ponekad. No život nije život bez toga.
Škorpion s tendencijom prema ''okultnom, mističnom, onostranom'', manje više klasičnog ''boy next door'' izgleda. Doduše, rekli mi jednom da izgledam kao BBB-ovac. A navodno malo bacam i na Bojana Jambrošića.
Ljudi me vole vrijeđati.
Imam i spitku, al ne znam gdje je. Nije moja.
Imam i velik ego. Volio bih da nemam, ali ''borba'' je tek počela, nije laka.
Ne znam jesam li introvert. Valjda. S obzirom da je to ovdje relativno bitno. A i meni je.
Izbjegavam buku, gužvu, čopore...
Volim crno. Ne vino. Alkohol ne volim baš. Iako pijem ga upravo. Vino. Kupinovo.
Imam dvije mačke. Nisu crne. Nisu takve imali.
Suvlasnik sam grobnog mjesta. Na njemu je nadgrobna ploča. Nema okrenutog križa, ali neka...
Unatoč sarkazmu i sklonosti (lošem) humoru, ozbiljan sam ipak u nekim svojim namjerama.
Ne tražim nikakvu potencijalnu vezu, htio bih napomenuti...''Radim'' na sebi. Neću da me nešto odvlači sad od toga. A lako bi moglo, sklon sam tome.
Hm...Zagreb. Nisam odavde, ali tu sam svaki dan. Možda jednom budem i svaku noć. Ako budem dovoljno ozbiljan. Godine manje bitne. Meni je 28.
btw. ni gotičari (oni muškog roda, jel) nisu isključeni. Niti svi ostali sličnog razmišljanja i (lošeg) humora. Čemu se ograničavati.

Pusa svima.

https://www.youtube.com/watch?v=xik-y0xlpZ0
Sad me malo sram ovog oglasa, al neka, ponavljam, neda mi se editirat.
Povlačim pola toga napisanog, ak se tko javi, objasnim koja polovica.
ocean_size is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 14:59   #1965
Našao sam ovaj zakon kamen koji izgleda kao srce i htio bi to podijeliti s forumom, pa evo!

Također, nedostaje mi upoznavanje na ovaj način. To slušanje novih priča, pričanje nekome skroz novome i cijelo to otkrivanje nekoga van trenutnih društvenih krugova. Volim ovaj dio godine, kada se vrijeme okreće na ugodnije, a dani polako postaju sve duži, pa je ovo vjerojatno i dobro vrijeme za nova poznanstva.

Ne volim small talk, barem ne dok nekoga tek upoznajem, ne zanima me što ima, radije bi pričao o kuhanju, filmovima, mačjim pustolovinama, voynichevom manuskriptu, hibridnoj teoriji ili mnogo drugih stvari u kojima mogu vidjeti kako razmišljaš i kako se izražavaš. Volim ljude s emocijama i karakterom, one koji mogu prenijeti svoj entuzijazam drugima. Nikako ne one koji se boje da će reći nešto glupo ili koji teško pokazuju tko su.

Super mi je ako me netko može naučiti nešto novo, otkriti mi nove stvari, volim znatiželjne i one manje obične ljude, pa nesvakidašnji ukusi i stilovi su veliki bonus. Draži su mi ljudi koji se vole sjetiti lijepih stvari, negativnoga će uvijek biti, ali dosadno mi je zaokupljanje time. Tražim nekoga tko ima dovoljno zrelosti u sebi da zna kako se opustiti. A i ugodno mi je kada netko zna cijeniti svoje slobodno vrijeme, pa i biti sam nekada.

Iz svega ovoga se vjerojatno može ponešto zaključiti i o meni, bez da to izravno naglašavam. Ne tražim u ljudima to da imaju neke određene ukuse, više tražim određene tipove osobe ili načine razmišljanja i gledanja na stvari. Volim razgovore, nikako ispunjavanje upitnika u svrhu upoznavanja. Iako za slučaj da se netko pita - ne, ne vjerujem u koale.
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 00:16   #1966
Tražim curu/ženu do 35 god, za druženje i vezu.

Ja sam dečko iz okolice Zagreba,imam 32 god, visok cca 170cm,mršav, iskren,normalan, ozbiljan kako kada,romantičan,situiran.
Volim zapalit cigaretu,popit kavu,volim pse (imam kućnog ljubmca), volim djecu i imam nešto iskustva sa njima.
U slobodno vrijeme (kojeg imam i previše ),volim surfati po netu, odigrati neku igru na kompu, šetnje, popit kavu/cugu sa društvom, nisam alkoholičar,manijak,luđak.
Ne volim kuhati ali mi kućanski poslovi nisu problem. Znam što hoću a što neću, ne muljam, ne volim laž. Kužim se u dosta stvari po kući i oko kuće.
Ne radim nigdje ali ne ovisim o nikome u financijskom smislu, a inače sam skromna osoba,ne patim za onim što imaju drugi.
Auto ne vozim iako ga imam,više volim sve na dva kotača.
Prošao sam svašta u životu, vidio dobru a i onu lošu stranu...
Još uvijek vjerujem u ljubav i možda baš ovdje opet upoznam nekoga,iako sam skeptičan ali nikad se nezna.

Normalna si,iskrena,jednostavna osoba.Ne lažeš,ne muljaš i znaš što hoćeš.
Tražiš nekog normalnog i ok dečka i zainteresirana si za vezu naravno ako si odgovaramo,a ne tek toliko da imaš nekoga kraj sebe.
Ako imaš neku psihičku dijagnozu, ne smeta mi ili ako si rastavljena/imaš dijete - neću pobjeći
Tvoj izgled mi nije bitan niti mi je to kriterij,bitnije mi je kakva si kao osoba jer ni ja nisam neki ljepotan pa samim time niti ne tražim takvu osobu...

Imam dosta iskustva sa tim oglasima i da nebi bilo kasnije nismo znali, molim te da dobro pročitaš oglas.
Ako se javljaš iz dosade,nemaš volje za dopisivanjem,nalaženjem uživo,voliš vrijeđati, nemoj se javljati.
Iako sam napisao neke kriterije,opet nisam zahtjevan ili izbirljiv niti sam za beskonačna dopisivanja koja nemaju smisla.

Za početak mi se možeš javiti na PM.
NPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 12:49   #1967
Normalna sam i ok cura,imam 34 godine i ovim putem tražim isto takvog dečka..najprije ,dopisivanje,prijateljstvo pa ako kliknemo vidjeti ćemo kuda će nas to odvesti..
molila bi da mi se ne javljaju dečki željni avantura,psihički neuravnotežene osobe i sl.
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 13:27   #1968
nisam normalan i ok dečec, vele mi da mi ne bi dali puno više od 12 godina i ovim putem tražim isto takvu curu (zapravo nakon jednog razgovora s frendicom tražim indijku al dok se ne pojavi radim na smanjenim kriterijima).
nisam fan dopisivanja, prijateljstvo je preporučljivo pa ako mi se pomiješa kemija u tijelu tko zna di je kraj?
molio bi da mi se ne javljaju dečki željni avantura, bez obzira jesu li psihički neuravnoteženi ili ne.

najljepše zahvaljujem gornjem naslovu na formi koju sam slijedio jer nemam iskustva kako napisati dobar oglas.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 11:44   #1969
TRAŽM ŽENSKU EKIPU

Možda malo neuobičajeniji oglas jer ne tražim samo jednu curu za druženje već cijelu jednu žensku ekipu

Imam dosta prijateljica, ali većina je udana i s djecom pa je osim nekakvih kava skoro nemoguće dogovoriti neke aktivnosti, a da nisu potrebne visinske pripreme i tjedni dogovaranja.

Pošto mi stalno druženje po kavama više nije toliko napeto i fali mi nekakve akcije, tražim cure koje su sportski tipovi i zanimljivo im je trčanje/skijanje/skok padobranom/surfanje/trailovi/putovanja, a nije im problem niti spontano se dogovoriti za kino/koktele/kviz/izlazak.

Trenutno mi se rutina svodi na trening-posao-kuća i povremena kava ili izlazak i bojim se da će mi mladost proći u dosadi. Stoga ako si avanturistički i spontani tip curke my inbox awaits

Inače imam 26 godina i tražim curke približnih godina.
MrsManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 01:32   #1970
Eto mene opet. Sada u Brodu...

Sad sam ozbiljna,skroz,pa tako molim i onu drugu stranu da nađe shodno da bude u tim okvirima.

Imam 44 godine,,formalno,

I sad bi trebala napisati šta tražim?
E,pa,kad bi rekla ništa lagala bi i nebi bila ovdje,ali, stvarno sam skromna nekada je i lijepa riječ dosta,poruka dnevno,razmjena mišljenja ili jednostavno ispričan dan. Nikad ne znaš di riječ može odvesti.
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 10:17   #1971
ne znam kako bih uoće uobličio ovo, ali ajd, da ne duljim, tražim, curu, dečka, ekipu, kaj god, primarno za sportsko-rekreativna druženja, ne, nisam mislio na sex, već uisitnu na sport i to primarno trčanje i neke tak anaerobne vježbe gdje je ljepše tj lakše u dvoje, makar onako motivacijski

bilo bi idealno da si/ste iz zapadnog dijela grada pa možemo sada u proljetnim danima i do Jaruna češće


u principu nemam ni nekog normalnog društva više jer su se svi nekako uozbiljili i ništa im se ne da pa ujedno ovom prilikom bih spomenuo i da sam slobodan za neka upoznavanja druge vrste, kave, šetnje pa tko zna...

idealna "ona" bi bila tak od 24-25 do 30tak godina iako iskreno govoreći nisam pobornik ograničavanja godinama jer kemija ne poznaje godine

ono što me obara s nogu je iskren i dubok pogled očiju, još ako su njene oči kristalno zelenkaste ili plave, zažmiriti ću da me ne hipnotizira


od glazbenog ukusa, samo cajke ne ni pod razno, ne pušim i ne pijem, tj popijem u prigodama neka lakša pića, tak da je to poželjno i sa njene strane, izgled iako poželjan, nije presudan ako postoji izgrađena osobnost, karakter, nemam fobije od visokih žena, čak niti onih malo elegantno popunjenih ako je to u granicama normale, tj ako ju mogu normalno zagrliti, eto, iskreno

u mom riječniku ne postoje riječi "depresija, fobija, mržnja, ljutnja, inat, ljubomora...." volim izvlačiti najbolje čak i iz najgoreg, čemu se sputavati i ograničavati, a isto tako volim nekome biti motivacija, poticaj jer ipak, zajedno smo jači


usputno, radim na Xaveru tak da sam veći dio tjedna u tom dijelu grada i često produžim do Sljemena pa eto prilike za spojiti ugodno s korisnim, posebno sada kad zatopli i bude ugodno za šetnje
PanLugar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 16:59   #1972
jel kome dosadno? ...
BeerMan is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 23:31   #1973
Ukratko
Dećko iz Zagorja traži djevojku za normalno upoznavanje, druženje i kasnije što bude
Imam auto pa nije problem doći
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 14:51   #1974
Žensku osobu iz Zadra ili okolice za druženje ..

https://www.youtube.com/watch?v=jvUMbxilzkE



više informacija na pp.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 18:44   #1975
Opuštenu, humorističnu žensku osobu, zadovoljnu životom za šetnju, kavu, kino, sljeme, ples, gejmanje...

Muško, 34., ZG, zaposlen, školovan, boksač, zgodan
Abdiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 19:48   #1976
Trazim neka nova poznanstva za druzenje, ako si jos i kliknemo ne bih se bunio Preselio sam se na Tresnjevku pa mi je tu sve novo i nemam poznanstva u ovom dijelu grada.

Ja sam musko iz Zagreba, 27 god. Plavo smeda kosa, plave oci, 188cm i 95kg (ne, nisam fat nego sam fit)

Kao osoba sam otvoren, direktan, iskren, tvrdoglav, zajebant, koliko toliko realan i vrlo racionalan. Ne skrivam nista. Onako kako se osjecam te ono sto mislim i kazem. (Na moju zalost, nekada to nije bas najbolje ali jbg).

Ne pusim, ne drogiram se, zivim zdravo koliko got mogu i redovito treniram. Ljeto i more su mi zivot, nekada kao da samo cekam taj dio godine. Volim pse tj. opcenito zivotinje.

U slobodno vrijeme treniram, druzim se sa ekipom, gledam puno filmova (sve mi pase osim ljubica i drama). Volim takoder game-ati na svom kompu ali u zadnje vrijeme mi i bas nije satisfakcija kao nekoc.

Volim popit kada otidem van tj. kada sam u dobrom drustvu iako je to rijetko. Taj dio najcesce krene malo intenzivnije tokom ljeta. Slusam vise manje sve od glazbe osim cajka, narodnjaka i sve slicno tome.

Na mene se moze racunati, ako nesto kazem toga se i drzim! Nisam kao vecina klonova i definitivno volim kada su ljudi drugciji. No, ne u psycho smislu...
Iskreno mogu jako puno ponuditi te, trazim koliko toliko nesto slicno na razini

Pa eto, ako se nekome dopalo sto su procitali i zele krenuti sa nekim laganim dopisivanjem, don't be shy
__________________
"You missed your deadline!"
Kenzo99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 00:55   #1977
Mrzim sve što vole mladi, valjda zato i jesam na forumu.
Ne da mi se gubiti puno vremena na sastavljanje oglasa, kome se svidi, javit će mi se.
Nisam baš tolika hejterica, ne visim po forumu 0-24 jer nemam toliko vremena (zapravo, vrijeme mi je u zadnje vrijeme postalo nedosanjan pojam pošto sam konstantno okupirana nečime) ali mi fali novih osoba u životu.
Studiram, putujem, povremeno frilensam, nisam više od onih izlazaka do sitnih jutarnjih sati, prošla sam taj đir (što ne znači da neću završiti u Sidru grleći šank). Počela sam i trenirati, vidim da je in biti fit danas i jesti bezglutensku hranu.
Alternativnog sam glazbenog usmjerenja, ali mislim da je bolje reći opskurnijeg (znam zašto ovo govorim i izbjegavam puno tandrkati o glazbi). Volim se oblejati na narodnoj muzici i mislim da kafane trebaju postati dio etnografske kulturne baštine.
Čitam, vidim da je i to popularno ovdje. Ne čitam stripove, krimiće, ljubiće, jeftinu publicistiku, self help, autobiografije (to mi je vrhunac egocentrizma).
Crvenokosa, pretežno u tamnim bojama koje kontrastiraju blijedoj koži, zgodna sam, znam. Jesam rekla da sam fit? Bliže 20-oj nego 25-oj.

Nemojte mi se javljati s 'ej' i 'bok', od toga automatski dobijem maligni tumor.
Poželjno je da si muškarac, nisam lezba. Ako misliš da je Balašević vrhunac glazbenog stvaralaštva, zaobiđi me. Ako si vjernik i k tome predani vjernik, onda me definitivno zaobiđi. Ako svaki dan duvaš vutru i u tome nalaziš transcendentalni smisao, također me zaobiđi jer mi se ne da slušati tvoje brije (pardon: u ovom slučaju čitati). Ako si nabildani hodajući steroid, valjda ti je jasno da me moraš zaobilaziti. Ako imaš više F-ova od godina, pliz, ne da mi se bit tvoj psihijatar. Ako si mlađi od mene, bježi.
Ako si situiran, mentalno stabilan, nenormalan (po pitanju društvenih konvencija- ne voliš izlaziti u Historyja i piti Beck's od 0,33 za 30kn), ugodne vanjštine (hint: dulja kosa, izdefinirano tijelo, viši, sa svim zubima i udovima na mjestu), kontaktiraj me.
Puno sam nasrala, da.
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 08:42   #1978
muškarac,57 godina traži damu sličnih godina koja bi se dopisivala,pa kuda nas to odvede
 
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 15:43   #1979
Ja sam mladić od 26 godina (punim 27 za 2 mjeseca). Živim u Zagrebu i radim u struci. Imam završen fakultet. U slobodno vrijeme pratim nogomet i slušam glazbu (rock i house su moj izbor) te izađem sa prijateljima u neki klub ili pivnicu. Nekad prije sam bio i gamer, ali više ne. Posvećujem pažnju svojem izgledu te vježbam u slobodno vrijeme. Ovdje sam došao jer u izlascima vani i nisam baš ostvario neke kontakte vrijedne spomena sa ljepšim spolom.

Tražim neku djevojku za druženje, a ako bi si odgovarali onda i za neku ozbiljniju vezu. Avanture i ne bi baš. Ono što tražim je da cura ima od 23 do 26 godina (može i godina više manje) te želi nešto ozbiljnije od avanture. Isto tako da barem malo pazi na izgled. Ja sam visok 184 cm pa bi bilo dobro da je cura malo niža od mene. Ja se mogu prilagoditi u svako društvo tako da nemam ništa protiv bilo kojeg hobija ili slično. Uvijek nastojim naučiti nešto novo od novih ljudi!

Veselim se potencijalnom upoznavanju!
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 18:53   #1980
Ono kad se nađeš u situaciji da od svih ljudi koje poznaješ, svi spavaju zimski san baš u vrijeme tvog kratkog godišnjeg (murphy, hvala). Ukratko, traži se društvo za izlaske, muško ili žensko, spol nebitan.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.