Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2017., 04:12   #1
Kako da se postavim i sto da mislim?

PRije 6 mjeseci na poslu sam upoznao jednu djevojku. U međuvremenu smo se sprijateljili i zaljubio sam se do usiju. Viđali smo se svaki dan na poslu i poslije posla ili prije posla, odnosno konstantno smo skupa i nesto radimo skupa, stalno mi pise poruke itd. Priznao sam joj osjecaje, ona je rekla da me vidi kao prijatelja, međutim nakon toga smo spavali nekoliko puta skupa i imam osjecaj da ce biti nesto od toga i onda od jednom mi kaze da smo samo prijatelji. Onda opet spavamo i govori kako je bilo dobro bla bla i kako bi opet. I onda na kraju od jednom kaze da smo prijatelji(opet).Razumijem, vidi me kao prijatelja. zasto onda spava samnom? I zasto mi stalno pise i zeli se vidjeti stalno samnom. Npr danas je pomilujem po leđima i ona kaze ''a-a'' ne smijes
Ne znam sto da mislim, zbunjen sam. Sto da radim? Da se jednostavno odmaknem od nje ili sto?
Ako smo samo prijatelji onda bi se vidjeli jednom tjedno, ne svaki dan.
Znam da je malo informacija ali probajte izvuci nesto iz mene, molim vas
cicibank is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 07:28   #2
Trolololo
ajd admini micite ovakve djecje trolerske postove
lkuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 10:15   #3
Hoce FF..i to joj pase, a ne veza..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 10:41   #4
Quote:
cicibank kaže: Pogledaj post
Znam da je malo informacija ali probajte izvuci nesto iz mene, molim vas
Po ovome što si napisao nema potrebe izvlačit dodatne informacije. Dozira te onako kako joj odgovara. Kad joj paše da si joj prijatelj onda si samo prijatelj, kad je zasvrbi onda se ševite. Ti si se zaljubio preko ušiju, ona nije. Koliko se dugo želiš mrcvarit u takvom odnosu na tebi je odluka.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 11:01   #5
Voli te mucit, ima fetis, teraj to.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 14:19   #6
Bitch! Bjež od te!
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 00:51   #7
I ja mislim da moram bjezati.. Teska srca to govorim ali prevario sam se izgleda
cicibank is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 01:29   #8
dvije stvari joj odgovaraju, tvoja pažnja i kurac. i da te zajebava, to su tri stvari

međutim nije zaljubljena ili smatra sebe višom ligom od tebe
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 16:15   #9
Zena te iskoristava za krevet i iskoristava tvoju zaljubljenost. Ima muski mozak. Meni zanimljivo

Uzivaj u ovom sto ti daje ili se makni. Ona ti nece dati vise.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 17:54   #10
Uzmi samo ono što ti paše. Tako se i ona ponaša, pa eto, neka bude obostrano.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 17:57   #11
Kada muśki vidi żensku samo kao seksualni objekt, to nije ćudno, a kada je u drugu stranu, to je već malo ćudo.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 18:05   #12
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Kada muśki vidi żensku samo kao seksualni objekt, to nije ćudno, a kada je u drugu stranu, to je već malo ćudo.
Istina.
I jos kako se uvrijede kad kazes da je to samo bilo zbog dobrog sexa..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 18:10   #13
Quote:
cicibank kaže: Pogledaj post
Npr danas je pomilujem po leđima i ona kaze ''a-a'' ne smijes
Sljedeći put kada te pomiluje po kiti reci "a-a ne smiješ" i odi ća
morote is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 18:14   #14
plavi-safir
A logićki gledano, trebali bi biti s jedne strane ponosni.
Znaći da su dobri u krevetu ili privlaće seksualno izgledom -możda i ponaśanjem.

Razumijem i zapoćetnika teme, jer se je vjerovatno zaangażirao i emocijski, a sa osjećajima se je teśko boriti, a i mnogo toga se ne razumije.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 18:16   #15
Quote:
morote kaže: Pogledaj post
Sljedeći put kada te pomiluje po kiti reci "a-a ne smiješ" i odi ća
teśko da će se razdvojiti od kite, jer će ona sigurno htjeti ostati
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 18:19   #16
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
teśko da će se razdvojiti od kite, jer će ona sigurno htjeti ostati
To mu je test, da vidi jel frajer ili pudlica
morote is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 18:33   #17
Quote:
morote kaže: Pogledaj post
To mu je test, da vidi jel frajer ili pudlica
ali tko? kita ili on?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 22:35   #18
Imaš seks bez komplikacija, savršeno, a ti se žališ.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 10:38   #19
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Kada muśki vidi żensku samo kao seksualni objekt, to nije ćudno, a kada je u drugu stranu, to je već malo ćudo.
Zasto je cudno? Zbog drustvenih normi? Zene gledaju na sam seks identicno kao muskarci. S tom razlikom sto su malo manje vizuelni tipovi pa ako su iole normalne nece poletjeti bas na prvu svaki put kao muskarci na izgled. Kada do samog sexa dodje mogu one biti savrseno hladne i skoncentrisane samo na to. Oooo, vjeruj da mogu. I nista to nije neobicno.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 12:35   #20
Możda sam trebao dodati "nekima", jer moje rijeći su se odnosile do autora teme.
Ja sam savrśeno svjestan toga, śto si napisala, ali ne malo muśkarcima (kao npr autoru teme) nije.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger