Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2015., 15:45   #5081
Quote:
šećerna-vata kaže: Pogledaj post
Pa barem vidiš odmah poklapaš li se s nekim i u kojoj mjeri.
Kad priđeš nekome u birtiji samo jer ti je zgodan šanse da imate slične hobije, interese i razmišljanja su IMHO prilično male.

Forum ili dejting sajtovi ili što već su ionako samo sredstvo. Cilj je, ako postoje obostrane simpatije, upoznati se uživo i vidjeti ima li te famozne kemije.
to vidiš na osnovu izlistanih gabarita jel se s nekim poklapaš?

kako to?

možemo slušti istu glazbu, imati iste hobije i interese, i sve ostalo, pa opet uživo da ništa ne funkcionira
novitt is offline  
Old 28.08.2015., 15:46   #5082
Quote:
-Logrus- kaže: Pogledaj post
A čuj. Nema ništa loše što ti s sviđaju tipovi puni osjećaja, romantike, te sa 70-metarskom jahtom s koje cure potoci šampanjca, pa im ne treba net da bi sreli štogod cura.
kaj ti brijes

ne znam zas ljudi postanu defanzivni kad netko nebitan neki njihov lifestyle choice proglasi za sebe neadekvatnim.
al oke, some people kill people, ima nas raznih.

moj stav je uvijek bio da ak imas nekoliko prijatelja i nesto siri krug poznanika, neki hobi il interes kojem se radije posvetis nego karijeri dovitljivog forumasa (a meni ta karijera nije bas neki turn on, ko sto neki muskarci vole zene s velikim sisama i to je ok), kroz zivot ce ti puno ljudi prirodnim putem procirkulirat. ak si jos uz to u psihofizickom stanju nekom uzivo se obratit, bit oci u oci drzak il drazestan il sarmantan il jednostavno bit zabavan il prodat tu pricu koju vec zelis, onda ces me zainteresirat. previse ih znam koji dobro drkaju preko interneta, a uzivo ne znaju sastavit jednu uzbudljivu recenicu.

svi muskarci koji su me ikad zainteresirali jednostavno su bili tip za kojeg znas da npr nece spustat nekoj random curi na forumu na temelju jednog procitanog posta o tome da joj se vlaze gacice na nesto sto on ocito ne predstavlja. stogod to bilo

al kao sto rekoh, to kaj ja ne bacam drkicu na internetske alfa muzjake, ne znaci da cu se zgrazavat kaj moja frendica brije na to. i podrzavam sve nacine da ljudi nadju sto traze

btw taj moj isti otac je u razdoblju od 70 do 76 godine bio u vezi s dvije zene. s drugom je u braku. trecem
nijednu nije upoznao na internetu, nije bio clan nikakvog kluba, nije isao na nikakve nedjeljne 'plesnjake' za rastavljene i nesastavljene. nije ni kave ispijao u birtijama.
sarmer odrastanje uz njega me pokvarilo, pristajem samo na najbolje, kaj ja mogu

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
raymond is offline  
Old 28.08.2015., 15:46   #5083
Quote:
-Logrus- kaže: Pogledaj post
Sofisticirane implikacije znojnog tijela me pale isključivo i jedino kod moje drage.
Kod tebe, to me asocira samo na miris tvorića nakon tri tjedna vojne vježbe.
a mene kod tebe na onu jamu što smo ranije u threadu spomenuli

pa ja se ne sjećam da sam ja ili iko od tih džogera smrdili nekad su neki bili uznojeni ali nisu smrdili
novitt is offline  
Old 28.08.2015., 15:49   #5084
ovo nevezano gdje su se upoznali

ali priča "upoznali smo se, super se slažemo toliko toga imamo zajedničko"

prevod "krenuli smo se pucati, kemija se pokrenula, seks je sjajan i u tom vrtlogu kemije nam se čini da toliko toga imamo zajedničkog".

ja osobno kad sam zaljubljena krenem uz njega voliti puno stvari koje i on voli, to je prevod toga "imamo toliko toga zajedničkog"

na online datingu je obrnut/reverse proces. ideš prvo na popis vidjet čega ima zajedničkog, e onda ideš vidjeti jel se možeš zaljubiti. sve naopako
novitt is offline  
Old 28.08.2015., 15:49   #5085
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
Da... al nije baš neki uspjeh veze -rodit mu dijete. To mogu unutar 5 godina, pa se razvest baš po primjeru Novitt

Uspjeh je unuke skupa dočekat

E da. Lijepa definicija.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Old 28.08.2015., 15:53   #5086
al čekajte ajmo malo redefinirati

svako želi što duže biti sretan. ali ako si imao vezu ili brak, 2-5 godina, i još ako si dobio dijete, pa jel to nije nešto napravljeno i neka vrsta uspjeha? pa bilo je tu valjda i lijepih trenutaka?

samo zato što veza nije trajala ne znači da je manje vrijedna
novitt is offline  
Old 28.08.2015., 15:56   #5087
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
to vidiš na osnovu izlistanih gabarita jel se s nekim poklapaš?

kako to?

možemo slušti istu glazbu, imati iste hobije i interese, i sve ostalo, pa opet uživo da ništa ne funkcionira
Naravno da isti interesi i hobiji ne znače automatski i privlačnost te kemiju na dejtu, ali barem imaš štofa za neku početnu komunikaciju. S te točke stvari se dalje razvijaju ili ne razvijaju, kuiš.
cukrena is offline  
Old 28.08.2015., 15:59   #5088
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Ne mogu se ne složiti s ovom konstatacijom, lijepo si to sažela. Ni Einstein ne bi bolje sa svojom formulom.

Evo, ja priznajem da sam zgodni očajnik koji na internetu s razlogom traži samo seks.

Ali s razlogom je pa mi se valjda prašta?
jako si komican
rekla sam da su to njihova iskustva, kaj si se odma uzrujao? kaj ste svi nabrijani jebote, stvarno se nadam da ces nac taj seks. s razlogom da se malo opustis

bilo je smijesno koliko su svi ti njihovi dejtovi zadovoljavali kliseje i predrasude o muskarcima sa interneta.
neki od primjera - jedan od 155 cm koji je napisao da ima 175, drugi koji je nakon sto je frendica nakon par dejtova rekla da nije zainteresirana za daljnje vidjanje, prvo je bio skroz kul oko toga a onda joj je iduci dan poslao mejl od stranice i pol da kako ga je mogla prestat voljet i slicno. drugu frendicu je pretukao frajer.
pa da, rekla bih da su s razlogom na internetu jer nisu djelovali odvise socijalno prilagodjeno. a jedan je bio ocito potpuni manijak i nasilnik.

znam ja da ste vi svi ovdje jako seksi i uzbudljivi, al znate kak kazu, stvarnost je za one koji ne mogu podnijet internet. a sto sam malo u kontaktu sa vama virtualnim alfa muzjacima, to sam sve sigurnija da cu se drzat stvarnosti



Sent from my SM-G800F using Tapatalk
raymond is offline  
Old 28.08.2015., 15:59   #5089
Quote:
raymond kaže: Pogledaj post
svi muskarci koji su me ikad zainteresirali jednostavno su bili tip za kojeg znas da npr nece spustat nekoj random curi na forumu na temelju jednog procitanog posta o tome da joj se vlaze gacice na nesto sto on ocito ne predstavlja. stogod to bilo

al kao sto rekoh, to kaj ja ne bacam drkicu na internetske alfa muzjake, ne znaci da cu se zgrazavat kaj moja frendica brije na to. i podrzavam sve nacine da ljudi nadju sto traze
Skroz se slažem. Eto recimo, ja ne bih ni bicikl naslonio na attention whoring sponzorsku snobušu koja si hrani ego spuštanjem nekom random muškarcu na forumu na temelju vlastitog prepoznavanja sebe u malo sarkastičnog humora, usput se grčevito trudeći napisati kakvu uvredu, sudeći pritom po svojim vlastitim kompleksima.
Vidiš ti to, skoro pa istomišljenici smo!

Sećom da forum nije virtuala i da tu nema muškaraca, pa ti onda možeš ovdje mirno tražiti recepte kako se mrkve režu na tri dijela. Jer, po što bi drugo došla ovamo?
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Old 28.08.2015., 16:01   #5090
Quote:
raymond kaže: Pogledaj post
...a sto sam malo u kontaktu sa vama virtualnim alfa muzjacima, to sam sve sigurnija da cu se drzat stvarnosti
Kakva li gubitka!
Saucer, 'ćemo dan žalosti i zastave na pola koplja odmah, ili kasnije?
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Old 28.08.2015., 16:06   #5091
Quote:
raymond kaže: Pogledaj post
jako si komican
rekla sam da su to njihova iskustva, kaj si se odma uzrujao? kaj ste svi nabrijani jebote, stvarno se nadam da ces nac taj seks. s razlogom da se malo opustis

bilo je smijesno koliko su svi ti njihovi dejtovi zadovoljavali kliseje i predrasude o muskarcima sa interneta.
neki od primjera - jedan od 155 cm koji je napisao da ima 175, drugi koji je nakon sto je frendica nakon par dejtova rekla da nije zainteresirana za daljnje vidjanje, prvo je bio skroz kul oko toga a onda joj je iduci dan poslao mejl od stranice i pol da kako ga je mogla prestat voljet i slicno. drugu frendicu je pretukao frajer.
pa da, rekla bih da su s razlogom na internetu jer nisu djelovali odvise socijalno prilagodjeno. a jedan je bio ocito potpuni manijak i nasilnik.

znam ja da ste vi svi ovdje jako seksi i uzbudljivi, al znate kak kazu, stvarnost je za one koji ne mogu podnijet internet. a sto sam malo u kontaktu sa vama virtualnim alfa muzjacima, to sam sve sigurnija da cu se drzat stvarnosti



Sent from my SM-G800F using Tapatalk
pa ono pitaš se jesu li došli na te stranice jer su socijalno neprilagođeni, ili su takvi postali boravkom na dejting stranicama

mislim da to stvara i adiktivnost, posebno ako su imali jednu uspješnu vezu, poslije ne mogu prestati dolaziti i tražiti još, kao kockanje

iskustva mojih prijateljica isto tako slično. a laganje visine je norma, za barem 5+ cm
novitt is offline  
Old 28.08.2015., 16:16   #5092
Quote:
-Logrus- kaže: Pogledaj post
Skroz se slažem. Eto recimo, ja ne bih ni bicikl naslonio na attention whoring sponzorsku snobušu koja si hrani ego spuštanjem nekom random muškarcu na forumu na temelju vlastitog prepoznavanja sebe u malo sarkastičnog humora, usput se grčevito trudeći napisati kakvu uvredu, sudeći pritom po svojim vlastitim kompleksima.
Vidiš ti to, skoro pa istomišljenici smo!

Sećom da forum nije virtuala i da tu nema muškaraca, pa ti onda možeš ovdje mirno tražiti recepte kako se mrkve režu na tri dijela. Jer, po što bi drugo došla ovamo?
jako si se potrudio pokazat pronicljivim i zabavnim, cak mi je slatko to nekak
mene ti ne vrijedja sto nisam tvoj tip dapace
idem ja zvakat karamele

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
raymond is offline  
Old 28.08.2015., 18:20   #5093
Quote:
-Logrus- kaže: Pogledaj post
Ovo je forum. Bilo bi zaprepašćujuće da ti je išta drugo palo na pamet.

Idi usahni negdje.

__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Old 29.08.2015., 18:09   #5094
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
da...ali ljudi koji su poslom ili nekim drugim načinom vezani za komp ili smartphone pa na račun toga imaju malo ili gotovo nema slobodnog vremena za ić na tečajeve lončarstva, knjjižničarske seminare ili kamo god se ide da se upozna dostojno čeljade po tvom mišljenju, mahom su na forumu ili online serivsu za upoznavanje ili chatu ili nešto treće...

nisu to alieni, to su obični ljudi koje susrećeš posvuda. Ne žive ti ljudi na jupiteru, nego tu s tobom u tvom gradu... Na kraju krajeva, možda bi te iste ljude i upoznala uživo negdje vani... Ja sam recimo dosta forumaša upoznala u RL a isto tako i dosta ljudi s foruma sam vidila i na Badoo-u...

ma ne znam zašto uopće diskutiramo o ovome, ti očito nečeš tražiti nekog na dating site-u, stoga ti nemaš problem s tim.
Onima koji se trude sam došla reć da se opuste i zabavljaju jer srljajući i tražeći odmah nešto ozbiljno - naravno da se možete razočarati. Ali to nije problematika online portala i dating servisa nego međuljusdkih odnosa i nerealnih očekivanja od istih...

stojte mi dobri i veseli
Hvala na korisnom savjetu
rickyzg is offline  
Old 09.09.2015., 15:49   #5095
A sve te probleme sa dejting sajtovima možeš izbjeći ak odeš uživo na Speed date , barem ga u Zagrebu ima, i sve ti je jasno ko ti je barem malo napet pa ne moraš gruntat kak zapravo izgleda i kolko je ustvari visok/a
Norm Al is offline  
Received Infraction
Old 09.09.2015., 16:37   #5096
Quote:
Norm Al kaže: Pogledaj post
A sve te probleme sa dejting sajtovima možeš izbjeći ak odeš uživo na Speed date , barem ga u Zagrebu ima, i sve ti je jasno ko ti je barem malo napet pa ne moraš gruntat kak zapravo izgleda i kolko je ustvari visok/a
lol promocija

možeš i vani vidjet tko ti je napet i poštedjet si traume speed datea(pretpostavka nebazirana na iskustvu).
Moraxella is offline  
Old 09.09.2015., 17:14   #5097
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
možeš i vani vidjet tko ti je napet i poštedjet si traume speed datea(pretpostavka nebazirana na iskustvu).
Vani nije lako natjerat nekog da ti se posveti 5 minuta. Kod speed dejta nema izbora
AngryNomad is offline  
Old 10.09.2015., 09:49   #5098
Ima li neki chat kod nas, prije je bio onaj net.hr ali sad nema ničeg?
neuspješan is offline  
Old 20.09.2015., 14:53   #5099
moze li mi neko dati link, adresu nekih od posjecenijih portala za upoznavanje
Nackalinica is offline  
Old 20.09.2015., 15:06   #5100
Quote:
Nackalinica kaže: Pogledaj post
moze li mi neko dati link, adresu nekih od posjecenijih portala za upoznavanje
badoo je dosta popularan, a sad ako si žensko mogla bi nešto isčeprkat
emirates is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:39.