Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2008., 12:26   #1
oce te li pratiti euro u HDTV-u

Znam da svima lijepo zvuci ostrija slika... i ostale price oko HDTV-a, medutim pitanje je dali smo se voljni kockati i prepustiti sudbinu u ruke OiV.
Recimo bitrate padne u 100%-noj sansi, i onda umjesto da vidimo dali je Olic ili tko vec uspio zabiti gol gledamo dijapozitive, ili staticnu sliku .
Ja bih rekao da je analogija ipak analogija...
iiggoorr is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 13:38   #2
Iako sam sve sredio za prijem HRT2 HD-a ipak se tekme naše reprezentacije ne gledaju doma. Prva se gleda u zakupljenom restoranu, druga najvjerojatnije na Starom placu, a treća na projektoru uz gradele i vino Sad kakav će biti signal, HD ili SD, apsolutno me nije briga, kad malo popiješ ionako je sve mutnije
__________________
Foxy
Foxy44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 14:17   #3
upravo tako...pa tko gleda takvo prvenstvo doma...mi tradicionalno gledamo u velikom društvu na projektoru na terasi....poneki od nas odu uživo gledati jednu tekmu kad uspiju nabaviti karte....i ne piše se oće te već hoćete....
marioreni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 14:37   #4
@marioreni
....i ne piše se oće te već hoćete....

haha ! lol ;o))))))
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 17:06   #5
Quote:
marioreni kaže: Pogledaj post
upravo tako...pa tko gleda takvo prvenstvo doma...mi tradicionalno gledamo u velikom društvu na projektoru na terasi....poneki od nas odu uživo gledati jednu tekmu kad uspiju nabaviti karte....i ne piše se oće te već hoćete....
Uh.. ja što stariji to nervozniji za velike skupine ljudi među kojima je najviše onih kojima je praćenje repke nekakav modni đir :rolleye:

S obzirom da sam u zadnje vrijeme veliki protivnik Olića okružiti ću se samo istomišljenicima

HD? Planiram odavno, ali receiver je definitivno preskup... gledati ću uglavnom preko digitalnog satelita radi kvalitete slike i 16:9, a repku nažalost preko onog užasa kojeg nam hateve redovno priušti u zadnje vrijeme (kvazi 16:9 uvaljen u 4:3 )

Al tko zna, možda popizdim i u subotu ujutro odem kupiti receiver
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 18:27   #6
Neće mene nitko pratiti, pa ni euro u HDTV-u.

Ali moguće da ću ja njega, makar možda ne od samog početka, dok se satelitska još sredi.
Vicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 21:04   #7
Pa naravno da ćemo pratiti u HD-u sve tekme..........................












...............................ako nam to OiV i MAXTV to omoguće!!!!
cherokee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 21:25   #8
ak bude signala i dobrog društva doma onda sigurno
__________________
POTPIS STOLJEĆA
M_and_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 21:44   #9
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Uh.. ja što stariji to nervozniji za velike skupine ljudi među kojima je najviše onih kojima je praćenje repke nekakav modni đir :rolleye:

S obzirom da sam u zadnje vrijeme veliki protivnik Olića okružiti ću se samo istomišljenicima

HD? Planiram odavno, ali receiver je definitivno preskup... gledati ću uglavnom preko digitalnog satelita radi kvalitete slike i 16:9, a repku nažalost preko onog užasa kojeg nam hateve redovno priušti u zadnje vrijeme (kvazi 16:9 uvaljen u 4:3 )

Al tko zna, možda popizdim i u subotu ujutro odem kupiti receiver
tko je pisao o masovki? mi se nađemo, frendovi, nas 15-ak koji i inače pratimo nogomet (i uvijek netko sa strane, svatko je dobrodošao) u dvorištu frenda pred projektorom i to je to...doma na plazmi je isto ok uz neko društvo....ali ljepše je vani jer su prvenstva uvijek ljeti i gušt je biti vani u većem društvu...
marioreni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:26.