Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2014., 09:47   #961
Quote:
Noel1 kaže: Pogledaj post
oprao sam kosu, cista je i sve to ali i dalje nije ono sto sam trazio. Šiške mi opet izgledaju ko da su u jednom komadu. htio bi da mi ovako izgleda kosa: http://cdn.buzznet.com/assets/users1...5857235846.jpg

jel je mozda styling u pitanju ? gel, vosak, pasta ? inace, kad se pocesljam skroz obicno izgledam ko Jim Carey iz glup i gluplji: http://www.bh-news.com/img/vijesti/201106/jjim.jpg a to mi je onak preloše.
Mislim da je i do tipa kose. Ovaj na slici ima takvu slabu kosicu (u štranjcima), ako je tvoja gusca, to ti je borba s vjetrenjacama.....
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 13:25   #962
Podižem temu iz pepela.

Nedavno sam primijetila da su mi se vlasi počele kovrčati, očito mi je kosa oštećena. Kako, od čega? Ne farbam se, jedino konstantno držim kosu u niskom repu, ali ne zatežem ju jako gumicom.
Ovako to izgleda:

http://i.imgur.com/o9dcYAc.jpg

Ima li netko sličnih problema i kako to riješiti, spriječiti daljnje uništavanje kose? Koje proizvode koristiti?


Hvala.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 16:42   #963
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Podižem temu iz pepela.

Nedavno sam primijetila da su mi se vlasi počele kovrčati, očito mi je kosa oštećena. Kako, od čega? Ne farbam se, jedino konstantno držim kosu u niskom repu, ali ne zatežem ju jako gumicom.
Ovako to izgleda:

http://i.imgur.com/o9dcYAc.jpg

Ima li netko sličnih problema i kako to riješiti, spriječiti daljnje uništavanje kose? Koje proizvode koristiti?


Hvala.
Ovako i moja kosa izgleda. Meni puno pomaze ulje avokada. Lijepo ju hidratizira i daje sjaj i mekocu, a ne masti je probaj ako jos nisi
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 20:19   #964
Quote:
pssst12 kaže: Pogledaj post
Ovako i moja kosa izgleda. Meni puno pomaze ulje avokada. Lijepo ju hidratizira i daje sjaj i mekocu, a ne masti je probaj ako jos nisi
Hvala na odgovoru. Možeš mi napisati koju marku koristiš?
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 21:21   #965
Olival i OleoTherapy
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 08:26   #966
Mislim da, na zalost, nema pomoci osim rezanja. No, kosi se moze pomoci da bolje izgleda (da nije kao slama), da je sjajna, da vise ne puca... Probala sam zaista svasta. Kupovala i maske Kerastase od 400 kn, mazala uljima, no jedini spas za moju kosu je TIGI koji se, na zalost vise ne prodaje u HR pa moram narucivati preko interneta ili ici u Sloveniju po njega.

ja imam pramenove s blajhom pa je bitno da mi je kosa uvijek njegovana, i u tome mi pomazu njihovi samponi i regeneratori ili DUMB BLONDE ili RESURECCTION *uskrsnuce u prijevodu.
U kratkom periodu dok ih nisam mogla naci u HR koristila sam cuda razna, pa mi je kosa skroz propala, ali sada je ok nakon 8 mjeseci, jer sam se vratila TIGIju. Vlas mi je sjajnija i deblja, i osim sto bolje podnosi blajhanje, potpunos e lijepo rascesljava. Malo se samo stavlja na kosu pa dugo traje.


Dakle, ovaj regenerator spasava i najunisteniju kosu

http://www.bedhead.com/en/#/products...on-conditioner

Ima i sampon

http://www.bedhead.com/en/#/products...ection-shampoo
LanaMala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 13:01   #967
Kako održavati kosu, da unatoč čestom peglanju izgleda koliko toliko očuvano i održavano te sjajno?
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 21:21   #968
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Podižem temu iz pepela.

Nedavno sam primijetila da su mi se vlasi počele kovrčati, očito mi je kosa oštećena. Kako, od čega? Ne farbam se, jedino konstantno držim kosu u niskom repu, ali ne zatežem ju jako gumicom.
Ovako to izgleda:

http://i.imgur.com/o9dcYAc.jpg

Ima li netko sličnih problema i kako to riješiti, spriječiti daljnje uništavanje kose? Koje proizvode koristiti?


Hvala.
omg, i meni se točno to počelo događati s kosom. isto se ne farbam. znam je svezati u viši rep kad se zamasti drugi/treći dan.
luda sam već, ne znam čime bih ju tretirala više. ulja, regeneratori, maske, šamponi - ništa ne pomaže. čim ju operem površinski se primijete oštećenja i te "kovrčave" pojedinačne vlasi.

pomagajte.
moripop is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 11:55   #969
Quote:
moripop kaže: Pogledaj post
omg, i meni se točno to počelo događati s kosom. isto se ne farbam. znam je svezati u viši rep kad se zamasti drugi/treći dan.
luda sam već, ne znam čime bih ju tretirala više. ulja, regeneratori, maske, šamponi - ništa ne pomaže. čim ju operem površinski se primijete oštećenja i te "kovrčave" pojedinačne vlasi.

pomagajte.
a jesi li počela dobivati koje sijede?
Ja vjerujem da je to nešto iznutra, možda hormonalno ili je to samo jedna faza u ciklusu rasta kose. Mislim da svi mi pomalo tako imamo lude vlasi , netko ih primjećuje, netko ne.
Za suhu i obnovu kose meni je odlična bila Maska za obnovu kose
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 13:59   #970
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
a jesi li počela dobivati koje sijede?
Ja vjerujem da je to nešto iznutra, možda hormonalno ili je to samo jedna faza u ciklusu rasta kose. Mislim da svi mi pomalo tako imamo lude vlasi , netko ih primjećuje, netko ne.
Za suhu i obnovu kose meni je odlična bila Maska za obnovu kose
nisam još počela sijedjeti. imam vrlo čudnu kosu, užasno se brzo masti, a suha je, ne znam ima li to kome smisla... imala sam problema i s peruti godinama. peglam ju možda jednom mjesečno, tako da sumnjam da mi je od toga.

primijetila sam i kod mame sličan problem, no ona se farba i već je u godinama. a možda je stvar i u genetici.

ima mi smisla ovo što kažeš, na to i ja sumnjam nekako u zadnje vrijeme. koje je onda rješenje u tom slučaju? promjena prehrane, neke tablete? relativno se zdravo hranim. možda mi fali neka namirnica poput omege 3 i sl.

ova maska mi se čini zanimljiva, razmislit ću o narudžbi. hvala na preporuci.
moripop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 16:09   #971
Quote:
moripop kaže: Pogledaj post
nisam još počela sijedjeti. imam vrlo čudnu kosu, užasno se brzo masti, a suha je, ne znam ima li to kome smisla... imala sam problema i s peruti godinama. peglam ju možda jednom mjesečno, tako da sumnjam da mi je od toga.

primijetila sam i kod mame sličan problem, no ona se farba i već je u godinama. a možda je stvar i u genetici.

ima mi smisla ovo što kažeš, na to i ja sumnjam nekako u zadnje vrijeme. koje je onda rješenje u tom slučaju? promjena prehrane, neke tablete? relativno se zdravo hranim. možda mi fali neka namirnica poput omege 3 i sl.

ova maska mi se čini zanimljiva, razmislit ću o narudžbi. hvala na preporuci.
Imam i ja ponekad takve ,ja ih nazivam "divlje " kose. Onako vlas bude oštra, jača od ostale kose.
Inače imam kovrčavu kosu pa mi to ne pravi problem.
Moguće da je nešto od prehrane ,probaj sa omegom ili to jednostavno dolazi s godinama i hormonima.

Svakako si i prilagodi šampon za masno vlasište , nemoj koristiti ništa agresivno jer će se samo još više mastiti.

Za oštećenu kosu još sam se sjetila da mi je odličan šampon
Organic surge https://www.bathandunwind.com/organi...almond-shampoo

i maska za kosu koja se koristi 2-3 mjesečno .
tople preporuke
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 11:33   #972
Quote:
LanaMala kaže: Pogledaj post
Kako ga koristis? Samo ostavis kratko i isperes ili ga drzis duze, kao masku?
Upravo ga se spremam kupiti nakon ove tvoje preporuke, isto imam blajhani donji dio kose pa se veselim rezultatima koje si navela
P.s. gdje ga je najpovoljnije kupovati?

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 21:00   #973
Drage moje cure!
Tražim spas svojoj kosiii ..Imam plavu, oštećena naravno zbog blajha, ne sad previše, ali ja bi, ko i sve vi, da bude čim ljepša i zdravija ))...Koristim i maske i regenatore i ulja. Jednom tjedno stavljam prirodnu masku od kvasca, mogu reći da mi popravila kosu, premekana na dodir i baš ljepša, preporučam ju svakako.
ALI, ja tražim dobru proteinsku i hidratantnu maskuu, čitala sam da kemijski tretiranu kosu ne možeš spasiti baš sa prirodnim uljima itd jer zahtjeva kemijske više tretmane jer je tako uništena, no da ne duljim ..

Zna li netko gdje ima u Hrv. za kupit ( Zagreb) ili naručit Serical Placenta i Serical Latte? O ovim maskama sam čitala samoo najbolje riječi hvale, ali samo čitam gdje se može kupiti u Srbiji.
A ako ne znate, da li znate koje dobre proteinske maske i hidratante, gdje ih kupiti ( Zg) il naručiti i daa, da nisu skuplje od 50 kuna jer to moj skromni studenski budzet nebi podnio
hmmm4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 22:02   #974
pa stavi kokosovo mlijeko na kosu vraca proteine
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 22:51   #975
daj ti nama radije recept za tu masku od kvasca
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 09:54   #976
A kakva vam je Makadamia maska? Rai cuda na ostecenoj kosi
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 11:22   #977
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
A kakva vam je Makadamia maska? Rai cuda na ostecenoj kosi
meni nije nista specijalno.
ok je, ali nista vise od toga. ne radi mi nikakva cuda.

puno su mi bolje bonacure maske.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 17:13   #978
pozdrav, jel bila koja na tretmanu botoxa infracrvenom peglom? kakvi su učinci? kosa mi je u katastrofalnom stanju, kovrče bez forme, suha, ispucana, ma užas, očajna sam više, sve sam probala
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 21:41   #979
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
meni nije nista specijalno.
ok je, ali nista vise od toga. ne radi mi nikakva cuda.

puno su mi bolje bonacure maske.
Koja bonacure ti je najbolja?
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 06:50   #980
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Kako ga koristis? Samo ostavis kratko i isperes ili ga drzis duze, kao masku?
Upravo ga se spremam kupiti nakon ove tvoje preporuke, isto imam blajhani donji dio kose pa se veselim rezultatima koje si navela
P.s. gdje ga je najpovoljnije kupovati?

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
Mozda netko drugi?

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.