Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2015., 16:02   #2421
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
Gdje si otišla...?
Pa u sesticu, jbt.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 16:04   #2422
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Pa u sesticu, jbt.
Ovo je čak više predvidivo nego da si napisao na trg
logoff is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 00:45   #2423
Cetvrtak navecer, Konzum, Vrbani, pred kraj radnog vremena. Nosim integralni dvopek i vidim te, smedjokosog, kod zdrave hrane. Nesto potiho pjevusis i ucinis mi se presimpaticnim takav opusten, sto je rijetkost jer padam gotovo iskljucivo na starije, a ne na vrsnjake koje k tome ni ne poznajem. Poslije si ispred mene na samoposluznoj blagajni. Penjes se stepenicama s dvije velike vrecice, nesto ti se desi s vrecicom pa nesto promrmljas, mozda psovku, ali ti kao da se zapravo ne znas ljutiti, i ta mi je sitnica iz nekog glupavog razloga, valjda vlastite preduge usamljenosti, nekako neodoljiva, i ja kao da se uvjeravam da zracis. Dok se penjes, dugo (za mene dugo) se pogledavamo, ja sam jos dolje na blagajni, s drugom polovicom, i osjecam se pomalo kao neki kukavni lopov; da su stepenice bile duze, vjerojatno bih te i dalje gledala i cekala hoces li i ti nastaviti, iako nisam sama. Htjela sam reci da si mi bas lijep, toliko da mi je ovo prvi upis na temi. Rijetko mi netko samom svojom pojavom izazove onaj osjecaj da mi godi sto sam mu se nasla u blizini.
Ipak, mnogo je lakse kad ti je highlight speceraja ona sjedokosa zena s nekim tamnim plavicasto-zelenim odsjajem koju, smotana kakva jesam, nikako da pitam koja je to boja i je li to uopce boja ili preljev.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 18:52   #2424
danas na izlazu s autoceste prema Remetincu..vozila si crni bike, nisam uspio primjetiti koji, ali zamijetio sam crveni ruksak i crvenu kosu, KR registracija..svidjaju mi se zenske osobe koje vole i zele voziti motor..
__________________
"You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time."
BarellOfFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 08:34   #2425
Jutros u trgovini NTL u Donjem Miholjcu...aaaaaaa trgovački putnik Orbic-a...uff
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 09:35   #2426
Subota oko 13h, Tkalčićeva ulica u Zagrebu. Svirao si onaj ulični klavir, a ja sam bila u prolazu i nisam te mogla prestati gledati. Lijep trenutak. Hvala ti.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 23:39   #2427
davno je bilo ,al eto ostao u sjecanju pa stavljam sa nekom ludom nadom
momak 23,4 godine otprilike,duge ravne smeđe kose u kariranoj košulji,mršav i sjedio je sam na klupici ispred 2. gimnazije u Splitu,izgledao je zamišljeno .Jednostavno mi je zbog necega ostao u sjecanju i gledala sam ga dugo dok sam cekala prijateljicu.Vidjela sam ga još nekoliko puta u gradu i nešto je uvijek bilo tako privlacno kod njega,ali nisam baš imala hrabrosti tako prici neznancu
eto bila bi jako zgodna slucajnost da je tu negdje na forumu
__________________
šuuuušuuu
relativna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 23:10   #2428
Ima tome već deset godina. Pod kraj ljeta 2004. ona i ja pohađali smo zajedno prvu pomoć u sklopu autoškole u Prometnoj školi na Kennedyevom. Ostala mi je u sjećanju kao jako draga i simpatična plava cura. Mislim da smo bili otprilike vršnjaci. Upravo je samnom najviše pričala i zezala se.

Ako se prepozna u navedenom volio bih da mi se javi, volio bih znati di je danas i kako je.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 09:57   #2429
Juče u lidlu na Trnju, preslatka cura, brineta bijela majica i naranđasti šos...

Ako si možda ovdje, javi se...
medeniZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 14:15   #2430
Ponedjeljak u Petrinjskoj oko 12, red za izgubljene osobne iskaznice
Dok su svi vec zivcanili, ti si bio tako pristojan i smiren sa ljudima oko sebe...umjeren
Visok, crn, sa bradicom i dubokim pogledom.
Nema potrebe da cekamo da osobna bude gotova , bilo bi bas ugodno iznendjenje da si clan foruma i da se javis
__________________
Moving differently makes us healthy and powerful.
Let's not forget that everyday we wake up
beAt fReaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 16:26   #2431
Quote:
beAt fReaK kaže: Pogledaj post
Nema potrebe da cekamo da osobna bude gotova
Mogla si mu to reci tamo.

Ja ti se bas sad ne bi javio.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 13:00   #2432
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Mogla si mu to reci tamo.

Ja ti se bas sad ne bi javio.
Ja se tu patim, a on odmah o nejavljanju
Ali mogla sam to izbjeć
__________________
Moving differently makes us healthy and powerful.
Let's not forget that everyday we wake up
beAt fReaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 16:48   #2433
Ej, trazim Tonya iz Velike Gorice, poznam ga samo sam izgubila kontakt. Ima kojih 27, plave oci, radi izmedu ostalog s klincima koji imaju poremecaje u razvoju, stari mu je slikar. Ak ga itko zna pliz da mi javi. Thanks
__________________
mi smo posljedica vlastitih misli
ovcaukutiji is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 02:27   #2434
ahhh jucer u Konzumu oko 14:30 ljepa djevovjka crne dulje kose, ljepog osmjeha i rozih noktiju
skrenuo sam ti pozornost na blagajni na nesto "na tebi"

ako se nadjes ovdje javi mi se na inbox
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 12:20   #2435
Četvrtak u Rijeci oko pola 11 u dvojci, ti i još jedna djevojka ste išle na filozofski. Plavuša prekrasnog osmijeha, bilo bi te lijepo upoznat
__________________
It is through music how we can understand each other.
Mersault M is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 00:32   #2436
Jucer ujutro, oko 6:30. Vani uuzas hladno, izlazim na balkon sa kosom umotanom u dva velika puzica iznad usiju(jer sam htjela kovrcavu kosu, ne) i ogromni crijevo sal, samo mi oci vire. U ruci nosim kavu i cigare, u drugoj deku i krecem ostavljat na stol. Posto zivim u prizemlju, a blizu je i staza, ugledam jednog decka vjv 2 god stariji. Otvorila oci, stala i gledam, ko one curke iz japanskih crtica. I on podigne glavu i gleda. Niko nista. a ja jos spavam ono. On se opali smijat, kao smijesna sam mu, a iskreno i jesam bila. I ajd, fino on kimne glavom i nastavi. Kimnem ja i nasmijem se. Al presimpa je, mislim da bi se dobro slagali, to ono kak osjetis nak nekako da bi ti neko mogao sjest.
Raabta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 00:40   #2437
Da, da, da. Prolazim pored terase, vidim djevojku s ručnikom na glavi, gledamo se, i mi smo si lako moguće srodne duše. Dajte, ljudi, nemojte se brukat, molim vas.
opijum za forum is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 01:06   #2438
Quote:
opijum za forum kaže: Pogledaj post
Da, da, da. Prolazim pored terase, vidim djevojku s ručnikom na glavi, gledamo se, i mi smo si lako moguće srodne duše. Dajte, ljudi, nemojte se brukat, molim vas.
HAHAAHAHH jesam tu ja prozvala?
A eto mi kad sam se krivo izrazila
prvo, informacije radi, nisam imala rucnik na glavi.
Drugo, nisam rekla da mi je srodna dusa, vec da je simpatican. I nisam ga samo jedamput vidjela.. Nit ga gledam na takav nacin.. Cek jel se uvijek sve mora s romantikom povezivat?
Raabta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 01:39   #2439
Quote:
Raabta kaže: Pogledaj post
Cek jel se uvijek sve mora s romantikom povezivat?
Mi ovdje smo ti ovdje romantični. Držanje za ruke, mjesečina, lagani povjetarac... i tak to.
A on je osjetio da ti zapravo želiš tog lika samo pojebat (ne poriči, raskrinkana si!) i nije mogao dopustiti takvo bludničenje na forumu...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 12:22   #2440
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Mi ovdje smo ti ovdje romantični. Držanje za ruke, mjesečina, lagani povjetarac... i tak to.
A on je osjetio da ti zapravo želiš tog lika samo pojebat (ne poriči, raskrinkana si!) i nije mogao dopustiti takvo bludničenje na forumu...
A daaj, nisam znala da sam toliko prozirna, sramota
Raabta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:22.