Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2011., 08:08   #41
Ti kao da se pališ samo na te s psorijazom.

Quote:
Cogito ergo sum kaže: Pogledaj post
Nemoj se ljutiti, ali meni su svi ovi tvoji razlozi za odbijanje tih dečki totalno bezveze i jako površni!
Meni je zabavno čitat ovakve teme. Autori uvijek otkrivaju više o sebi nego o drugima.


A i uvijek me fascinirala ljudska potreba da se nekoga blati, a sebe nerijetko podiže u nebesa, rame uz rame sa Svevišnjim.

Zadnje uređivanje knick : 08.07.2011. at 08:15.
knick is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 08:17   #42
Ajmo sad malo o meni, a ima toga dosta


Iskustva su prije tragična nego smješna, što će doći nakon prvog slučaja...


Slučaj 1.
S jednim sam sjedila u autu na moru i pošto je bilo nevrijeme, on mi je netom prije rekao da ne otvaram vrata od auta, ali je bilo prekasno i ja sam ih već otvorila, te ih je vjetar odnio i malo su se teže mogla zatvoriti nakon čega je on poludio i rekao da će ih sad opet morati popravljati i bio je totalno ljut.

S tim istim, drugo čudno iskustvo je bilo da smo igrali biljar i pošto me on razbijao u biljaru, vidjelo se da je sto puta bolji ( ja sam se do sad jako popravila, budući igram na moru često biljar) - rekla sam mu da bi bilo ok da mi malo popusti, što je bila šala, ali on to nije tako shvatio nego se pokupio istog trena i otišao doma. ( Bilo mu je užasno čudno kako sam mogla nešto takvo reći, a meni je bilo logično, ako me rastura da ne igra punom snagom, nego malo lakše, pa da oboje uživamo više u tom biljaru..) Očito on to nije tako doživio već kao neku kompetitivnost sa mnom..


Slučaj 2.
S jednim likom je bilo čudno što smo se nakon kratke brijačine na moru u Dubrovniku zvali skoro 3 mjeseca, nakon čega sam ja odlučila doći na more da bi se ponovno vidjeli, jer ta zivkanja više nisu imala smisla, a on me i sam zvao da dođem. Kad sam nakon 12 sati vožnje napokon tamo i došla, prvo me dočekao s nekim bezveznim izrazom na licu, što je primjetio i vozač autobusa ( neki dečko, kojem sam se u autobusu baš jako svidjela tako da mi se strašno upucavao kad god nije vozio i svašta mi pričao). Ovaj me dotle dočekao jako hladno. Bio je i pun krasta od psorijaze, tako da ne bih rekla da baš ja nisam zadovoljila njegova očekivanja.. Kad smo došli kod njega doma, primjetila sam da u frižideru nema apsolutno ništa osim malo šunke i sira, pa nisam mogla doći sebi onako gladna, da nakon što sam u većini slučajeva ja njega zvala ( on mene kao nije mogao s posla zvati, već bi me samo nazvao da ja njega nazovem) da mi nije mogao apsolutno ništa pripremiti za moj dolazak i nakon puta od 12 sati. Tu šunku i sir sam pojela s kruhom ili špagetama, pa se on naumio me hvatati čitav dan u želji da spava sa mnom. Ja nisam htjela odmah spavati s njim, pa je on bio sve ljući i navečer, nakon provedenih 8 sati tamo s njim sam imala "zadnju priliku" da spavam s njim i pošto nisam i dalje htjela se naljutio na mene i izbacio me iz te svoje kuće. Ne moram ni reći koja je to drama bila, jer sam bila u stranom gradu apsolutno sama. Hvala Bogu da sam imala više novaca, da sam si mogla iznajmiti sobu u hotelu jer ne znam što bi inače. Dolazila je naknadno i njegova sestrična koja nije mogla vjerovati da bi me samo tako izbacio iz kuće, a razgovarali smo na telefon 3 mjeseca i to u doba kad su tarife još bile jakooooo skupe i naravno ja sam njega morala zvati.. Drugi dan se pojavio na klasičnom koncertu na koji sam išla, te je došao s nekim njegovim prijateljem i čitavo vrijeme su mi trubili kako su žene za kuću, manje vrijedne, da njihove ne bi išle same ni u kafić i sve tako nešto i to obojica u isti glas. Tad sam pomislila kako mora da je Dubrovnik najzadrtije mjesto na svijetu. Slijedeći dan kad sam sama otišla u kafić, mislila sam kako to tamo nije dopušteno i kako me svi u kafiću čudno gledaju da kako jedna ženska može sjediti tamo sama. Tip je bio 14 godina stariji od mene, imao je psorijazu i bio je čuvar po zanimanju, ali očito ga to nije priječilo da misli da je najbolji na svijetu.


Slučaj 3.
S jednim je bilo čudno što mi se upucavao 2 tjedna bez prestanka i stalno me pratio doma i kad sam napokon pristala zabrijati s njim, rekao je da će mi se javiti za vikend da idemo van. Čitav vikend mi se nije javljao , da bi se napokon javio u nedjelju navečer, kako je išao na viksu s roditeljima ( kao da ne postoje mobiteli..). Ja sam bila malo ljuta što je rekao jedno, a napravio drugo, ali smo se "pomirili" i kao krenuli dalje. Našli se u ponedjeljak i utorak i meni je sve izgledalo prekrasno i sjajno , kao da se zbilja super slažemo, jer smo se stalno šalili i zezali i glupirali i onda mi došao u srijedu i hvatali se kod mene. U jednom trenu sam mu ja rekla neku glupost, nešto tipa "da ne volim nogomet". ( na koji je on btw. išao svake srijede s dečkima. Nije da je baš trenirao. Imao je 23 i pomalo ga igrao). Kad smo izašli iz mojeg stana čitavo me vrijeme više nije htio poljubiti, čudno se ponašao i dok me nešto čekao pričao na mob burno s djedom ( što sam osjetila da nešto priča o meni, valjda mu djed dao savjet da više ne bude sa mnom, tko zna..) i kad smo se pozdravili mi je poslao sms da ne želi biti sa mnom. Nakon toga smo se vidjeli , jer smo išli skupa na jednu aktivnost, pa je stalno radio tužne face u stilu kako "mu je tako žao kad on nekog mora ostaviti i da mu se vratila neka bivša cura iz Amerike".. Meni se iskreno to tad činila kao teška laž i samo izlika i da mulja. Ostatak aktivnosti na koju smo zajednički išli me nijednom više nije htio pogledati, a išli smo tamo skupa još 2 mjeseca. Još do sad mi nije jasno što ga je tako od one početne zagrijanosti do te mjere ohladilo.. To mi je jedna od najvećih enigmi. Valjda mi nikad ni neće biti jasno, ali bila je to gorka pilula itekako. Sad kad sam to napokon ovako napisala na papir, mislim da je presudila ona moja rečenica da ne volim nogomet, koji on tako obožava. To je bila neka poluzezancija, budući iako inače ne preferiram nimalo nogomet, luda sam za njim za vrijeme prvenstava, ali mi se čini da mu se to nije nimalo svidjelo. I stvarno sve ove godine sam se pitala radi čega je mene taj lik tako hladno otkanto i vjerojatno je u pitanju to, što sam mu rekla da ne volim ono što on obožava najviše na svijetu. Ajde hvala Bogu da sad to napokon znam, jer me mučilo da kako netko može 2 tjedna pratiti nekog doma i upucavati mu se kao blesav i ostaviti ga u roku par dana, ali vjerojatno je u pitanju to što sam mu rekla par stvari koje mu se jednostavno nisu svidjele.



Slučaj 4.
Bio je još jedan s kojim je također bilo čudno to da smo bili prijatelji par mjeseci, pa smo prohodali skupa. On je bio djevac i ja sam spavala s njim prva. Nakon tog je spavao sa mnom još par puta, da bi prekinuo zato jer "su mu frendice rekle da sam ja zločesta prema njemu". Meni je bilo jako teško nakon tog prekida i do danas sam ostala s njim u kontaktu i svo to vrijeme, on je i dalje igrao neke igrice toplo, hladno, malo bi sa mnom, malo ne bi.


Slučaj 5 i 6.
Bila su još 2 koja su mi rekli da "nikad ne bi sa mnom bili, iako misle da se oni meni sviđaju". Neki bezvezni likovi, od kojih jedan ima psorijazu, a drugi je prištav sav od početka do kraja.


Hvala Bogu, od prije godinu dana živim s mojim dečkom u stanu, zaručnikom sada i budućim mužem, pa se nadam da je sve ovo iza mene, jer sam itekako dosta suza isplakala!
Cogito ergo sum is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 08:37   #43
Quote:
Vendetta13 kaže: Pogledaj post
Otvaram ovaj topic sa zeljom da svi pisete vasa najcudnija iskustva koje ste dozivjeli kad ste izasli van sa deckom/curom?
Mene uvijek iznova začudi kad uspijem s nekom izaći dvaput.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 08:57   #44
Ma, za ovog prvog s psorijazom se jesam zapalila, ali za drugog definitivno nisam! Tip mi je bio samo simpatičan poznanik , nikakvi osjećaji s moje strane, ali očito je da je on to drukčije shvatio! Šta ćeš!

Samo zato jer bi mu se nasmijala svaki put kad bih ga srela, budući sam prije bila otvorenija osoba, ali nakon svih ovih iskustava bome dobro pazim kome ću se uopće nasmijati da ne bi opet bilo neke zabune, budući vrlo brzo pomisle da mi se sviđaju...

Sad imam zaručnika i hvala bogu, pa da se ne moram više onako užasno mučiti s izlascima s muškarcima. Nekad sam mislila da hoću s što više muških biti i da nešto propuštam, a danas nakon tih iskustava zaručnik mi je dijamant kojeg ne bih mijenjala za ništa, tako da više nijednog muškarca ni ne pogledam otkad sam s njim. Muškarce sad apsolutno sve doživljavam prije kao da su mi sestre ili braća nego kao muškarce!

Jer nakon što sam upoznala hrpu muškaraca koji su očajni ispali prema meni, cijenim svojeg zaručnika itekako. A kako sam prije bila nezrela i mislila da ima hrpa super likova koji "jedva čekaju da budu sa mnom" i da ja trebam glumiti neku zavodnicu i da će doći princ na bijelom konju, tj. više prinčeva. Joj, joj! Mogu se samo nasmijati svojoj nezrelosti! U nekim godinama ti je valjda kvantiteta, važnija od kvalitete! Jedino pametne cure, od mladosti se drže kvalitetnih dečki i za njih se udaju,a meni je trebalo dugo da mi dođe i dupeta u glavu, da ne postoji savršen muškarac, koji će mene kao kraljevnu otpeljati u svoj dvorac, nego samo obični dečki s kojima si partner i s kojima ti sam rješavaš svaki problem, a ne da će ti on sve riješiti i otpeljati te u dvorac!
Cogito ergo sum is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 10:43   #45
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Nije se skužilo koliko ima godina. 15. Vjeruj mi. Ustalom, nije bilo ništa, samo šetnja+razgovor. Nisam jedan od onih koji "navale". Al sam poslije toga naučio indirektno pitati za godine => "Čim se baviš?" I fakat je uvijek funkcioniralo.
pa ne pitam ni ja direktno za godine al kroz priču možeš skiužiti, ako pričaš o onome čim se trenutno bavite. npr ako je trenutno muči lektira ili test iz kemije, očito je u srednoj a ne studira
FIZIKALAC1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 11:28   #46
Quote:
knick kaže: Pogledaj post
Ti kao da se pališ samo na te s psorijazom.

Meni je zabavno čitat ovakve teme. Autori uvijek otkrivaju više o sebi nego o drugima.


A i uvijek me fascinirala ljudska potreba da se nekoga blati, a sebe nerijetko podiže u nebesa, rame uz rame sa Svevišnjim.
Ma sve je to ok. Samo je problematično što takva osoba uglavnom neće priznati da ima tu karakteristiku površnosti. Ima raznih vrsta površnosti, ali ona gdje netko odmjerava kako se netko obukao, je jedna od najtežih.
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 12:23   #47
ma ja nikad necu zaboravit sisterkin dejt, zagorski marijači e to treba dozivit. sjedili mi u bircu i ono vidim sisterku stoji ceka nekog, dolazi auto ispada frajer kozne hlace sa zakovicama i resici, crna kosuljica i kaubojke, reko sta je ovo , dozivljaj imas da ce ispast ostatak ekipe iz auta i zapjevat jednu. svih 5 smo doslovno odvalili na cugi , al ajde nasli smo si zanimaciju .snimamo mi di sisterka ide i pucamo od smijeha, sjela se u susjedni birc (nije nas skuzila). koje face je kopala,, para ide iz usiju, a mi naravno gadovi cerekanje do bola. na kraju je njezin frend otrcao (rekao da nemres vise to gledat, trbuh bolio od smijanja)do nje digao paniku da je stara imala prometnu, e takav kaos je napravio, paniku , odvezo ju autom, frajer ostalo zbunjen, popio si pivo i otisao. vracaju se za 20 min jebe ova mater svima nama, da nismo normalni hocemo da srcani dobije. sto je najbolje lik fakat brije na taj film marijacija i obozava sapunice, tako uci meksicki jezik
dan danas se znamo zezat za tog lika i pocet njoj serenade pjevat, šogi je na to sve rekao samo boze pa s kim si ti izlazila prije mene
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 16:00   #48
Quote:
Tinkerbell 8 kaže: Pogledaj post
Ma sve je to ok. Samo je problematično što takva osoba uglavnom neće priznati da ima tu karakteristiku površnosti. Ima raznih vrsta površnosti, ali ona gdje netko odmjerava kako se netko obukao, je jedna od najtežih.
Dapače, to je jedna od najlakših.
Zato što stil oblačenja danas nosi svoju poruku, izražava pripadnost određenoj subkulturi, definira i neke osnovne interese u životu, kao i stil života.

Teže vrste površnosti odnose se na rasu, seksualnu orijentaciju, visinu, i druge stvari koje su nepromjenjive i neodabrane u svojoj suštini.

Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
ja reko moze cool ionak nemam sta radit samo da se obucem (moto odijelo)
sparkam se ja, ono skidam kacigu i sad prilazim liku,

ja sam mislio da ces nekaj sexy obuc za mene

Ovaj, di ćeš više sexy?


Na temu, nažalost ne sjećam se nijednog osobito upečatljivo lošeg dejta.
U biti, sjećam se jednog, kada sam kao relativno mlad naučio kako su upropaštavaju dejtovi.
Nakon duže vremena sreo sam djevojku s kojom sam nešto mutio u srednjoj školi, ali se ništa nije razvilo iz toga. I sad, malo si popričali, razmjenili brojeve, dogovorili da se vidimo kad imamo više vremena.
Našli se par dana kasnije, popili nekoliko pivi, ona taman izašla iz svoje prve duge veze u životu, cijela sjebana, završili 4 sata pričajući o bivšim vezama i ljubavnim razočaranjima.
E sad, nije bio klasični dejt, ali s obzirom na "prošlost" garantirano nam je oboma nešto padalo napamet toga tipa.
Tako da ako to proglasimo dejtom, on je bio iznimno čudan.
Ako to proglasimo prijateljskom kavom, onda je sasvim ok, tim više što smo i danas izvrsni prijatelji.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 16:04   #49
neka ženska mi se javila prek moba, ne znam kak došla do mene i nisam ništa odgovarao i tak vani mi kasnije u gradu dođe neka ženska i kaže da se njezina frendica želi upoznati sa mnom, nisam htio, a ženska koju sam htio barit kraj mene usput rado odigra kao da mi je cura
no ova navaljuje i navaljuje i navaljuje i tak ošo se ja upoznat
došo van a ova šuti
i šuti
i šuti
ja pitam šta ja sad, ti si mene htjela upoznat
a ova šuti
i to je bilo to
al to je bila srednja
sad bih se upozno

Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
problem tierre del fuego je šta on nije znao šta je to niti kad sam rekla ognjena zemlja. nije znao ni gdje se nalazi, niti o čemu se tu radi.
jer sam (bila) štreberica.
i prosto mi je neshvatljivo kako si mogao pročitat 'magellana', a ne znat šta je tierra del fuego. nisam čitala tu knjigu, ali morali su spomenuti negdje mageljanov prolaz ili nešto slično.
daleko od toga da lik nije bio možda za tebe al čuo i za jedno i za drugo al da mi to negdje spomeneš nema šanse da bih povezao
ne iznosim ništa protiv tebe uopće al povezivanje ti je glupost i ne vidim zašto bi to današnja obrazovana osoba trebala znati

naravno, ovi "čudni" dejtovi su u oku promatrača, a nekako mi se čini da bi više tvojih dečkiju navelo dejtove sa tobom ko čudne

Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
to je isto kao da kažeš da si pročitao knjigu o newtonu, a ne znaš za aksiome.
e sad već sereš...

matematika, programiranje, računala, tehnologija...sve moje područje pa da ženska ne zna šta su windowsi ili intergrali, ne bih ostao zapanjen, već baš suprotno...
i da onda joj kažem za tierre del fuego i čudim se kak ne zna...
da...baš...
50ME1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 16:19   #50
Quote:
50ME1 kaže: Pogledaj post
matematika, programiranje, računala, tehnologija...sve moje područje pa da ženska ne zna šta su windowsi ili intergrali, ne bih ostao zapanjen, već baš suprotno...
i da onda joj kažem za tierre del fuego i čudim se kak ne zna...
da...baš...
Ja ih obicno pitam da li su cule za velikog baroknog skladatelja Johanna Gambolputtya i ako nisu, odlazim odmah.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 16:42   #51
Ako želite raspravljati o određenom ponašanju, možda da si otvorite temu na Psihologiji. Jasno je što je ovdje tema, ako ne želite podijeliti nešto ontopic, šetnja. Dakle, ajmo nazad na najgore i najčudnije dejtove.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 17:34   #52
Quote:
50ME1 kaže: Pogledaj post
al povezivanje ti je glupost i ne vidim zašto bi to današnja obrazovana osoba trebala znati
možda zbog činjenice da to znaju i djeca u osnovnoj?
uzmi udžbenik zemljopisa za 8. razred. ili se to i ranije uči? zaboravila sam.

Quote:
e sad već sereš...
vidi ti se nivo bontona i kultura izražavanja.
uostalom, zašto ti citiraš moj post koji je bio odgovor fulcrumu kao poveznica na njegovo zapažanje o knjizi o magellanu? dala sam poveznicu na njegov odgovor, ali već kad spominješ, da, osoba od 30g bi trebala znat tko je newton. jer to spada u opću kulturu.

to šta dosta ljudi informiranost i opću kulturu smatraju nebitnima, nema veze sa mnom. meni osobno je bitno, nekoj desetoj neće bit i kraj priče.

Quote:
matematika, programiranje, računala, tehnologija...sve moje područje pa da ženska ne zna šta su windowsi ili intergrali, ne bih ostao zapanjen, već baš suprotno...
kao prvo, zemljopis uopće nije moje područje.
kao drugo, on je načeo tu temu, ne ja.
kao treće, svaka pismena osoba u današnjem svijetu zna šta su windowsi - za to ne trebaš bit niti stručnjak niti programer.
integrale ne treba znat osoba kojoj to nije struka, te naravno da nećeš takve stvari niti očekivat. ali, nisam pitala da recitira shakespearove sonete - šta bi bila moja struka - već se to pitanje pojavilo u razgovoru. jedno je najosnovnija opća kultura, a drugo specijalističko znanje za koje se školuješ. nemojmo brkat pojmove.

dainty, sorry, nemoj se ljutit, ali morala sam reć šta mi je na duši kad već mene prozivaju da sam nenormalna zato jer netko treći ne zna gradivo osnovne škole. svašta.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 20:44   #53
Stvarno ne znam zakaj napadate Meadow. Meni je realistično to što piše i kužim je zašto ju smeta.

Ja pokrenuo razgovor s jednom curom i pitam je kaj radi. Ona na ekonomiji. Ja velim: "Ma da, baš sam pročitao da 80% studenata ekonomije ne zna postotke i kamatni račun, kak je to nevjerojatno" Ona meni: "Ja sam 2. godina, to još nismo učili"

Ili druga: "Kaj to piješ?" (bilo je prozirno, zanimalo me), Ona: "Ne, hvala" Ja:"Ne, zanima me stvarno što piješ" Ona:"Ne, stvarno, ne treba!" Ja:"Ok, i nećeš mi reći?" Ona:"Vodu" :/ (Nije bila voda).

Inače kad Meadow priča o Newtonu, profesor na mojem faksu je rušio jednu curu jer mu je na pitanje koliko ste teški, odgovorila 58kg.
fulcrum is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 22:34   #54
Uff... kod mene je bilo dosta toga al opisat cu samo jednu situaciju, jer je ova najbrutalnija...

Uglavnom, bio sam registriran na jednoj od stranica za upoznavanje, date i ostale usluge jel', i javi se meni neka gospodja porukom. pogledam njezin profil, pise 45 god. Pogledam fotke u profilu, ono tijelo cisto ok izgled ali nema slike face. Ja joj odgovorim na poruku i tu se razvije konverzacija. Nakon par sati dotipkavanja ona mene pozove da dodjem kod nje na kavicu pa da vidimo ima li kemije... Ja budala pristanem bez da sam trazio sliku face... Kad sam stigao kod nje doma imao sam sta vidjeti, ono, stara bakca od 58 godina!!! Ja sam ostao izgubljen pred vratima, stojim onako u šoku i ne vjerujem kaj to moje oči vide... Ona me pozeve da uđem i ja oko sav van sebe pristanem i sjednem u fotelju... Kako sam sjedio sav izgubljen, ona mi pridje s leđa i pita: "Hoćeš li me maziti?" Ja sam samo ustao i rekao da mi je jako loše i dam moram van na zrak... Pobjegao sam iz njenog stana glavom bez obzira.... BTW, meni je tada bilo 26 godina...
blaz83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 00:09   #55
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
lik fakat brije na taj film marijacija i obozava sapunice, tako uci meksicki jezik
Pliz, reci da si se šalila oko ovog jezika.

A što se Meadow tiče, to je osoba s čijim se razmišljanjima gotovo uvik složin, makar najčešće ne napišen ništa.. Nemojte napadat curu samo zato jer očekuje da je netko informiran o nekim elementarnim stvarima (za koje uostalom sam tvrdi da je o njima informiran).. Doduše, ja bi Newtona prije povezala s jabukom i gravitacijom, ali opet, ja nisan pročitala knjigu o Newtonu niti bi ikad tvrdila da jesan da bi nekog impresionirala..

Evo malo neinformiranih ljudi pa vidite koliko smišno to izgleda..

http://www.youtube.com/watch?v=7SRC3iScI9o
http://www.youtube.com/watch?v=X5eKh...eature=related
__________________
..I neka mi to ne uzme nebo za zlo, al' ti si jedino čemu se molim..

Zadnje uređivanje južna : 09.07.2011. at 00:21.
južna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 00:21   #56
Quote:
južna kaže: Pogledaj post
Pliz, reci da si se šalila oko ovog jezika.
pošto su mariachiji mexička narodna glazba, možda se lik usredotočio na mexički španjolski, pa je njega učio? možda se mary na to referirala.
ma nek napadaju, samo mi je tužno vidit kako dosta ljudi danas takve stvari smatra nebitnima i prestanu ulagat u sebe čim završe srednju/fax, te im je normalno da odrasla osoba ne zna elementarne stvari iz osnovne škole.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 00:23   #57
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post



kako sam se sad nasmijala!!
zamišljam nekog u stilu schwarzeneggera u najboljim danima, obučenog u kričavo žute, vruće hlačice kako šeće pudlicu hahahaha
možda je na spoj s tobom došao ravno iz teretane
Nisi daleko nije iz teretane, ali je furao sa sobom neke proteine pa si je to mijesao u bircu...a za pudlu je rekao da ju je skoro poveo sa sobom. E to bi bio tek prizor
pivopija B) is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 01:13   #58
Ja izletio s jednom curom na dejt jednom. Započeo ja prvo prek SMS-ova. Dejt je kratko trajao ona kao morala ići na neki party, par dana poslije vidim je na stanici i od stanice idemo prema doma jer živimo u istom kvartu. Počnemo pričati i ona počne pričati kako je te noći bila s nekim likom i žvalila se s njim. Došo sam do nekoga raskrižja i samrekao da idem tim putem doma- Kasnije bih sam rekao bok kad bih je vidio, ali to je bilo to.
Mislim da je to bio njezini način da prenese poruku da je ne interesiram, barem se nadam jer alternativa je da je ženska pomalo ne bistra .

@meadow
Evo ovako tierra del fuego - osobno znao bih prevesti kao Ognjena zemlja, i zaključio bih da je u pitanju zemljopisna lokacija. Bez Googlanja bih rekao da je to tamo negdje na jugu Južne Amerike.
Eh sad sam Googlo i u pravu sam, ali to je zemljopisno otočje. Ali ono što želim reći je da oko takvih stvari ja samo znam osnove, ako ćemo ići u detalje nečijeg znanja. Siguran sam da netko može naći neku činjenicu koju ti ne znaš i to ti zamjerati .
Sogeking is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 10:39   #59
- Jednom sam izašla s tipom koji je vodio monolog. Pričao je svaku priču cca 15 min. Potpitanja mu nisam ni postavljala samo da bi što prije prekinula tu agoniju.
- Jedan tip me za prvi dejt odveo u drugi grad kao na cugu, bilo je kasno navečer, vozili smo se preko sat vremena i završili na nekom brdu gdje je navalio na mene, i na moje ne i odguravanje me opet nastavio nagovarati i maltretirati. Kad je vidio da mu neće uspjeti, razočaran me vratio kući. Ni dan danas ne znam kako sam se izvukla iz te situacije živa.
- Osim gore navedene situacije, dvaput mi se dogodilo na prvom dejtu da su skinuli hlače i izvadili svoj ponos S prvim koji je to uradio sam se poljubila za laku noć i onda ga je izvadio, a ja sam samo izašla iz auta A s drugim sam stala pored zgrade u autu i pričala i odjednom iz vedra neba bez povoda je isto to učinio i počeo se cerekati.

Ima toga još...
lucyy liu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 11:10   #60
Quote:
lucyy liu kaže: Pogledaj post

Ima toga još...
Ajme, ovo je prestrašno!
U isto vrijeme mi je žao tebe i smijem se tvojim pričama. :/
Nadam se da si podijelila one najgore, tj. da ti se ništa gore od ovoga nije dogodilo. :/
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.