Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2015., 21:21   #1
Question Obrijati se na ćelavo?

Gubljenje kose mi je jako stresno i svaki put kad se pogledam u ogledalo to me baci u depresiju. Već neko vrijeme radim smiješne frizure kako bi skrio svoje ćelavljenje. Nisam skroz ćelav. Kosa mi se dosta prorijedila i zalisci su vidljivi. Želim se riješiti ovog stresa te se želim obrijati na ćelavo, ali nisam potpuno siguran u vezi svoje odluke zbog nekoliko stvari.

1. Nisam siguran kako bi izgledao kad bi bio skroz ćelav. Nemam klempave uši i glava mi nema kvrge (bar ih ja nisam primjetio), ali imam veliko čelo (slično kao i Bruce Willis).

2. Ne znam kako bi to moja okolina prihvatila. Bojim se da ću izgledati kao neki huligan ili utjerivač dugova.

3. Ali najveći od svih problema mi je to što sam čitajući po internetu vidio da više od polovice ženske populacije ne voli ćelave muškarce i da im je to jako odbojno te da ne bi nikad bile s nekim tko je ćelav.
Znatizeljni94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 21:30   #2
Obrij glavu i nastavi živit život isto ka i prije. Nisi izgubia ruku nego dlake.
Ja sam odma obrija čim mi se zalisci pojavili. Taman posla se jebat sa onim jadnim proćelavim frizurama. Iznenadit ćeš se koliko se ženski sviđaju čelavi muškarci.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 21:58   #3
Vin diesel <3
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 22:05   #4
1) Isprobaj photoshop ili nešto slično?

2) Vjerojatno šok ispočetka, ali naviknut će se.

3) U teoriji da, tip s kosom je zgodniji, ali postoji hrpa ćelavih frajera koji su zgodni curama. Sjećam se jednog profesora s faxa, proćelav i s bradom, ali svim curama je bio na vrhu top liste jer je imao ono nešto. Uglavnom, ćelav=automatski ružan definitivno nije istina.
__________________
"Dear Starfleet, hate you, hate the Federation, taking Voyager" -- Janeway
DanaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 22:06   #5
Samo ću ti kopirat post koji sam ti jutros napisao na ljesu

Nemaš šta više tu pametovat sve informacije sam ti dao


"Ovisi

Situacija je sljedeća

Ako imaš lubanju/glavu dobrog oblika onda se obrij svakako jer će ti dobro stajat i nitko ne voli vidjet proćelave muškarce a da ne pričam o ovome što ti radiš pokrivaš si čelavost sa kosom koju još imaš na nekim mjestima, to ti je propast i to će ti svima zapast za oko i smijat će se kad vide

Ali situacija druga je ta da ako nemaš lubanju glavu da izfuraš taj ćelavi look onda bolje nemoj jer ćeš bit još veća komedija ako nemaš dobar oblik glave za to te bi mogao početi ličiti na ovakvo što

https://thebuzzerbeater.files.wordpr...sell_alien.gif
http://cdn.bleacherreport.net/images...jpg?1317174574


Znači ako imaš dobar ili barem solidan oblik lubanje/glave brij se isti čas bolje će ti stojat i bit ćeš sigurniji

ali ako imaš glavu kao ovaj na slikama onda se pomiri s tim da ćeš morat cijeli život biti proćelav



Izbor je na tebi! Dao sam ti dvije opcije "
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 22:17   #6
Ako si 94to godiste presadi kosu. Ti svakako ganjas curice a ne zene. Presadjivanje nije skupo danas.
Lomlja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 22:28   #7
Nemoj presađivat kosu niti slušat Phila. Samo kompleksaši bacaju pare na presađivanje kose. Obrij i naviknit ćeš se.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 22:33   #8
Celavi bijelci, pogotovo mladji, izgledaju kao da imaju leukemiju. Nece sigurno biti privlacno curicama od 17-18 godina. Uredu je ocelaviti sa 40/50 godina. Vjerujem da momku smeta i isplati se platiti i osjecati se bolje.
Lomlja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 22:33   #9
Kuzim kak' ti je.. i ja sam prvo krace osisao kosu, a onda na kraju obrijao (OK.. ne bas skroz obrijao, ali na 2mm osisao).
I to ima puno dobrih strana - lakse oprati kosu, nema problema sa susenjem, itd, itd... jedino po zimi treba imati kapicu pri ruci

Sto se zena i kose tice, ima dosta cura koje vole izbrijane glave. Isto tako opet ima onih koje ne mogu smisliti nas 'celavce'. No, nije ti to nikakav minus na kraju.
A plus ti je veci nego filozofirati i prikrivati celavost. To ne zelis.
Nick76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 22:39   #10
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Nemoj presađivat kosu niti slušat Phila. Samo kompleksaši bacaju pare na presađivanje kose. Obrij i naviknit ćeš se.
bajo moj nisam mu rekao da presađuje kosu ne znam otkuda ti to

rekao sam mu da ne brije glavu ako ima oblik lubanje kao ovaj na slici jer će mu loše stajat bolje da onda bude proćelav ali ako ima solidan ili dobar oblik glave onda sam preporučio da odmah skida!
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 22:44   #11
nije bitno da li si čelav ako si visok. Žene ti vole visoke čelavce koji opako izgledaju. Look huligana ti je vrlo poželjan. Po mogućnosti se još brutalno nabildaj i postotak uspješnosti s ženskim rodom povećat će se barem za 1000%
JabukaUSlafroku is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 22:47   #12
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
bajo moj nisam mu rekao da presađuje kosu ne znam otkuda ti to
Znaci ti kazes da je bolje citav zivot biti procelav ako ti ne stoji celavica nego presaditi kosu?
Lomlja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 22:49   #13
Quote:
Lomlja kaže: Pogledaj post
Znaci ti kazes da je bolje citav zivot biti procelav ako ti ne stoji celavica nego presaditi kosu?
nisam spominjao presađivanje samo govorim za oblik lubanje jer sam vidio neke ljude koji su jako smješni a briju se žiletom a imaju lošu lubanju pa sam se smijao

želim mu pomoć samo da ne završi kao oni, ništa drugo mi nije cilj
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 23:07   #14
Obrij se. Ne znam zasto ali zene, pogotovo one "cajka look" koje usred bijela dana hodaju okolo u kratkim minicama i visokim štiklama vole obrijane celave muskarce. Koliko puta sam samo prosao gradom i vidio super komada da se sece po cesti i drzi za ruku s celavim tipom koji je ocito 3 klase ispod nje. Ali ocito neceg ima cime privlace zene. A to bi onda trebalo njih pitat za uzrok. Ali koji god razlog da je, ocito pali. Prema tome, obrij se, nista ti se lose nece dogodit, moze ti bit samo bolje.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 23:08   #15
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Obrij se. Ne znam zasto ali zene, pogotovo one "cajka look" koje usred bijela dana hodaju okolo u kratkim minicama i visokim štiklama vole obrijane celave muskarce. Koliko puta sam samo prosao gradom i vidio super komada da se sece po cesti i drzi za ruku s celavim tipom koji je ocito 3 klase ispod nje. Ali ocito neceg ima cime privlace zene. A to bi onda trebalo njih pitat za uzrok. Ali koji god razlog da je, ocito pali. Prema tome, obrij se, nista ti se lose nece dogodit, moze ti bit samo bolje.
Ne mislim da mu je cilj da takve privuce.
Lomlja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 23:14   #16
Quote:
Lomlja kaže: Pogledaj post
Ne mislim da mu je cilj da takve privuce.
Ne nuzno samo takve, ali opcenito kad pogledas, cinjenica je da iz nekog meni jos uvijek nepoznatog razloga, mnoge cure i zene se pale na celave muskarce. Ne znam sto ima u toj njihovoj privlacnosti prema celavoj glavi.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 23:16   #17
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ne nuzno samo takve, ali opcenito kad pogledas, cinjenica je da iz nekog meni jos uvijek nepoznatog razloga, mnoge cure i zene se pale na celave muskarce. Ne znam sto ima u toj njihovoj privlacnosti prema celavoj glavi.
Visak testosterona.
Lomlja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 23:17   #18
Gle daj uzmi žilet obrij se slikaj se i zatamni si facu ostavi glavu i čelo i ja ću ti odma reć dal ti stoji il ne pošto ti sam očito ne znaš kakav ti je oblik glave
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 23:19   #19
Quote:
Lomlja kaže: Pogledaj post
Visak testosterona.
Visak testosterona uzrokuje celavost?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 23:23   #20
da
JabukaUSlafroku is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.