Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2015., 09:49   #41
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Ja volim putovati sam, u nocne klubove ne idem jer mi je to bezvezan oblik zabave. Na koncert ako je klasicna glazba ili negdje drugdje takoder znam otici sam. Gdje mogu biti neprimjetan, onako malo sa strane odem sam.
takoder, putovati sam je nesto najbolje
zatvoreni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 11:32   #42
Quote:
zatvoreni1 kaže: Pogledaj post
takoder, putovati sam je nesto najbolje
da. jer ne moraš raditi kompromis što ćeš i kada vidjeti. i ne moraš slušati- vruće mi je, hladno mi je, gladna sam, teška mi je torba... i možeš upoznati masu zanimljivih ljudi.. domicilnih...
lijepo je to
IvonaBonbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 13:24   #43
Quote:
IvonaBonbona kaže: Pogledaj post
da. jer ne moraš raditi kompromis što ćeš i kada vidjeti. i ne moraš slušati- vruće mi je, hladno mi je, gladna sam, teška mi je torba... i možeš upoznati masu zanimljivih ljudi.. domicilnih...
lijepo je to
sve si objasnila tocno znam takav osjecaj hladno mi je, gladan sam haha
zatvoreni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 02:12   #44
Quote:
West End Blues kaže: Pogledaj post
Činjenica je da puno češće vidim dečke u solo izlascima, da su cure tu prilično deficitarne. I samo bih rekao da bi to te djevojke, koje bi eventualno bile tako hrabrre, činilo puno zanimljivijima nego bi one same sebi to priznale.
upravo ovo
ja kad god odem vanka sam, uglavnom ako nije 3 momka oko jedne
djevojke, onda su 3 momka sama

ili šetnjom opet više momci sami nego da naiđem na djevojke

i onda mi sve ispadne bezveze, ama bas gdje god odem...

a tebe smoky treba sibom po guzi
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 20:09   #45
Skroz zanimljiva tema
Da podijelim svoja iskustva... dakle, nisam u vezi (i to mi je ok), srednje dvatesete. Imala sam ogromno društvo koje se raspršilo u roku keks jer su se svi krenuli ozbiljno vezivati. Ovi koji su ostali za izlaske su još u onom "divljačko cuganje i drpanje điru" što mi više i nije pretjerano zanimljivo
Stvarno mi je bilo dosta otkazanih dogovora i provođenja vikenda s glavom zabijenom u jastuk dosađivajući se i ljuteći na ekipu pa sam, malo po malo, krenula sama.
Npr, otišla sam par dana sama na putovanje u mjesto gdje nikad nisam bila. Bilo mi je predobro i upoznala sam hrpu zanimljivih ljudi.

To što sam žensko i sama mi je bio mali problem (u smislu potencijalnih neugodnosti), ali to sam riješila tako da sam fakat pazila na sebe. Npr. nisam ostajala dugo vani i gladala sam da uvijek bude ljudi po ulicama kad se vraćam do smještaja. Nisam to doživila kao neko veliko ograničenje. I zanimljivo je... kad sam rekla da sam tu sama, ljudi su reagirali skroz pozitivno. Valjda zbog toga što ni meni nije bilo neugodno jer sam sama.
I prije bih otišla na sama na neka događanja (najčešće koncerte) više iz razloga što mi se nije dalo slušati "joj, nije mi ovo baš nešto", "kad ćemo doma", "gle ovog, gle onog"...

Bitno je odabrat pravo mjesto, bit otvoren za nova poznanstva i različite ljude, ne bit u velikom strahu, ali svejedno paziti na sebe, znat da uvjek možeš otić (ne forsirati se) i ne očekivati previše. Ako je danas bilo bezveze, ne znači da će bit i sljedeći put .
dryad meliae is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 01:58   #46
Quote:
Kukulkan kaže: Pogledaj post
upravo ovo
ja kad god odem vanka sam, uglavnom ako nije 3 momka oko jedne
djevojke, onda su 3 momka sama

ili šetnjom opet više momci sami nego da naiđem na djevojke

i onda mi sve ispadne bezveze, ama bas gdje god odem...

a tebe smoky treba sibom po guzi
To je svugdje tako,u Hrvatskoj jednostavno ni nema slobodnih žena,osim u par najvećih gradova. Nije ni čudno da demografski propadamo.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 02:09   #47
i to sto kazes
bukvalno ak nisi u metropoli ili jako mobilan, šanse su .... vrlo male...
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 18:02   #48
čekaj, ne mogu procjeniti dal ste vas dvojica urnebesne šaljivdžije ili ...
baš prigodna tema za kukanje kako je slobodna žena u Hrvatskoj - mit
dryad meliae is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 22:23   #49
ja se nikad ne salim o osobnim stvarima i zapazanjima
a on neznam ...

ja samo vidim kako je u mom gradu
kakve su male prilike zbog Z faktora
a kakve su prilike ajmo genericki u ZG-u zbog Y faktora
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 23:36   #50
Quote:
Kukulkan kaže: Pogledaj post
ja se nikad ne salim o osobnim stvarima i zapazanjima
a on neznam ...

ja samo vidim kako je u mom gradu
kakve su male prilike zbog Z faktora
a kakve su prilike ajmo genericki u ZG-u zbog Y faktora
ok... pošteno
a daj mi reci... što bi mislio o curi da je vidiš samu kako zuji po klubu (čini ti se zanimljiva)? bi li joj prišao?
što bi ti palo na pamet da ona uleti tebi (onako prijateljski, ko si, šta si...)?

ne znam... ja tu (osim nedostatka potencijalnih slobodnih zena/muškaraca) vidim puno više "problema"... npr.

predrasude - šta ova munjara radi sama?
očekivanja/predrasude - ženska bi se samo družila, wtf? šta onda radi tu sama?
nesigurnost - gle ovu su već okružila tri mužjaka. di su tri, ne treba četvrti. ili ove su u čoporu. ko će to razbucat? kome se da uopće?
odjebala me jednom - gotovo
...

da ni ne spominjem kakve mene sve kočnice sputavaju kad uletavam. točnije kad planiram uletit, pa to najčešće ne napravim .

ono što sam ja zapazila je da ima dovoljno slobodnih muškića, žena i zanimljive ekipe... i da se stvari često dešavaju spontano, ako si raspoložen
dryad meliae is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 00:34   #51
pa na moju žalost nebi bio u klubu jer sam introvert :P
no ajde kvazi situacija da jesam

da mi se svidi, prišao bi joj
da mi ona priđe, bio bi jos veseliji, jer introverti (ok ne svi), no bar ja, sam povucen i cesto imam osjecaj nezapazenosti
a inace sam druzeljubiv a kad sjedne i flerter :P

iako dirketna pitanja tko si-šta si su mi osobno prijeteća, tako mi glupo zapocet razgovor...
ali laganini bilo bi ok
predrasuda nebi imao osim ako bi ju vidio u drustvu drugih muskaraca i kako se smije s njima
i onda da mi pridje, e onda bi mi vise izgledalo kao neka smicalica pa bi bio pazljiviji i ozbiljniji

ali recimo nevolim fufe, bas te navlakuse, koje idu od frajera do frajera, na takve imam predrasude
iako kuzim da su to sve neke psiholoske igrice ali ja to osobno nevolim
kod mene ti je ili budi iskren/a ili begaj

jer i da čak bude samo prijateljski odnos u pocetku, bas zbog te spontanosti
i iskrenosti moze kasnije preci u intimu
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 12:54   #52
hahahahah, osobno ne mogu zamislit takvu fufu-navlakušu samu u izlasku (osim ako nije profesionalka).
takva ima veću ekipu (najčešće žensku) koja se sa strane čoporativno divi njenim zavodničkim sposobnostima

a ovo "tko si, šta si" ... ni sama nebih nikad postavila baš takva pitanja, ali svejedno smatram da nikome ništa ne zvuči naročito prijeteće ako nije izrečeno takvim tonom .

šta zbilja nema žena koje same izlaze (ili to barem pokušavaju)? šta svi imaju društvo?!

ooooo, tužna sudba te snašla, dryad
dryad meliae is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 14:03   #53
pa nije prjeteće ali je meni odbojno
kad pocinjes dijalog sa strancem sigurno ces pocet s necim chill-out
pokoj smjesak itd...

a tvoja sudbina.... da pogodim iz zagreba si
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 14:08   #54
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
To je svugdje tako,u Hrvatskoj jednostavno ni nema slobodnih žena,osim u par najvećih gradova. Nije ni čudno da demografski propadamo.
Quote:
Kukulkan kaže: Pogledaj post
i to sto kazes
bukvalno ak nisi u metropoli ili jako mobilan, šanse su .... vrlo male...
A u kojim se zabitima vas dvojica nalazite?
Slobodnih žena ima svudgje, samo ne banče sve svaki vikend kao cure u Zg.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 16:45   #55
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
To je svugdje tako,u Hrvatskoj jednostavno ni nema slobodnih žena,osim u par najvećih gradova. Nije ni čudno da demografski propadamo.
Kukavne li kukavelji nemoj me nasmijavat. Demografski propadamo iz drugih razloga a jedan od njih je sindrom mlakonja, vrlo ucestao i prosiren medju muskom celjadi. Salu na stranu, ne trubi bedastoce.
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 16:59   #56
Quote:
dryad meliae kaže: Pogledaj post
Skroz zanimljiva tema
Da podijelim svoja iskustva... dakle, nisam u vezi (i to mi je ok), srednje dvatesete. Imala sam ogromno društvo koje se raspršilo u roku keks jer su se svi krenuli ozbiljno vezivati. Ovi koji su ostali za izlaske su još u onom "divljačko cuganje i drpanje điru" što mi više i nije pretjerano zanimljivo
Stvarno mi je bilo dosta otkazanih dogovora i provođenja vikenda s glavom zabijenom u jastuk dosađivajući se i ljuteći na ekipu pa sam, malo po malo, krenula sama.
Npr, otišla sam par dana sama na putovanje u mjesto gdje nikad nisam bila. Bilo mi je predobro i upoznala sam hrpu zanimljivih ljudi.

To što sam žensko i sama mi je bio mali problem (u smislu potencijalnih neugodnosti), ali to sam riješila tako da sam fakat pazila na sebe. Npr. nisam ostajala dugo vani i gladala sam da uvijek bude ljudi po ulicama kad se vraćam do smještaja. Nisam to doživila kao neko veliko ograničenje. I zanimljivo je... kad sam rekla da sam tu sama, ljudi su reagirali skroz pozitivno. Valjda zbog toga što ni meni nije bilo neugodno jer sam sama.
I prije bih otišla na sama na neka događanja (najčešće koncerte) više iz razloga što mi se nije dalo slušati "joj, nije mi ovo baš nešto", "kad ćemo doma", "gle ovog, gle onog"...

Bitno je odabrat pravo mjesto, bit otvoren za nova poznanstva i različite ljude, ne bit u velikom strahu, ali svejedno paziti na sebe, znat da uvjek možeš otić (ne forsirati se) i ne očekivati previše. Ako je danas bilo bezveze, ne znači da će bit i sljedeći put .
Evo bas mi je drago da se javila cura sa solo izlascima.
Meni se desilo da sam u sred svoje solo veceri srela neku bivsu cimericu i pitala me s kim sam i to, ja velim sama i evo pricam s ljudima, na sto je ona reagirala ko da sam isla prodavat bubreg plus prostitucija hahaha
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.

Zadnje uređivanje kikica00 : 30.08.2015. at 17:01. Reason: Zz
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 19:17   #57
ja se nikad nisam usudila to napraviti,a ja mislim da bi me kod mene tu u Dalmaciji proglasili ludom ,a kako nemam nekih frendova koji vole istu glazbu kao ja ,najcesce izvisim ili trebam na zabavnjake ic,da mi je naci nekoga za izlazit na rock koncerte i takve stvari ,to bi bilo dobro
__________________
šuuuušuuu
relativna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 15:43   #58
Quote:
kikica00 kaže: Pogledaj post
Evo bas mi je drago da se javila cura sa solo izlascima.
Meni se desilo da sam u sred svoje solo veceri srela neku bivsu cimericu i pitala me s kim sam i to, ja velim sama i evo pricam s ljudima, na sto je ona reagirala ko da sam isla prodavat bubreg plus prostitucija hahaha
sve je dobro dok ne naiđe netko poznat, ali više iz kategorije onih koje radije ne bi srela, pa krenu 'pristojna' pitanja i na kraju ako si iskren, ispadneš luđak

već sam pisala na sličnu temu, počela sam solo izlaziti od druge polovice 20-ih iz razloga što sam uvijek imala uži krug prijatelja i onda kad je taj završio u vezama pa i brakovima, taman kad sam ja izašla iz jedne dugogodišnje, nisam imala previše izbora (a doma mi se nije ostajalo gledati iz vikenda u vikend super provode drugih ili se krpati društvancima koja mi nisu po volji inače). Bilo je teško napraviti taj prvi korak (u klub ), ali nakon toga, piece of cake nazabavljala sam se, naplesala, upoznala dobre ljude, cijela društva, naravno nekad mi je bilo žao što nema nekog meni bliskog da podijelimo te super momente, ali inače, preporučila bih svakome

sad, druga strana medalje: premda nisam imala ozbiljno neugodnih iskustava, uvijek će biti onih koji će te gledati kao čudaka, nalaziti razloga da te osuđuju, čak i suptilno, pod krinkom dobrih namjera, a sve iz nekog jala i 'brđanskih' svjetonazora, ali takvima je najbolje servirati ignore i ne upuštati se u opravdavanja. Najvažnije je paziti na sebe, dakle NE ubijati se u cugi i NE dijeliti brojeve okolo samo zato što se sve čini super i bolje nego očekivano
__________________
'Emotikoni i spominjanje likova poput Isusa nisu argumenti, a kamoli dokumenti.'
v1rg1n1a is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 12:32   #59
Pozdrav ljudi, znam i ja izac sam, nekad bude cudno nekad ne,pa ako ko oce neko iz Splita mozemo se dog za vani naravno zene su u prednosti
houska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 14:54   #60
Možete ić sa mnom van ako se dogovorimo.
__________________
Yes, we can!
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.