Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2013., 12:06   #81
K+ tortelinčeki.Vrlo dobri.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 15:51   #82
Quote:
voorn7 kaže: Pogledaj post
ja svima tupim da nema majoneze do Zvijezde i svi me ismijavaju kak ne znam kaj je dobro
Pojma oni nemaju
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 22:41   #83
Otvaram staru temu al smatram da je ovo korisna tema a pojavili su se i novi proizvodi trgovačkih marki pa ima mjesta za raspravu

Nisam vidio dali je netko ovdje spomenuo Sparovu tjesteninu ? malo sam izbirljiv kaj se tjestenine tiće , Konzumova tjestenina kaj se raspada i ljepi ne dolazi u obzir, Lidlova mi je imala neki čudni okus po cimetu ali s ovom sam zadovoljan . a i kila je 7 ili 8 kuna
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 00:31   #84
Konzumova tjestenina je iz Italije
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 04:40   #85
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Konzumova tjestenina je iz Italije
Neka je ali je to grozota od tjestenine , mislim na onu k plus , kupljeno samo jednom nakon prometne kad sam bio bez auta pa mi je konzum jedini bio dostupan i nikada više . A opet možda se u međuvremenu i popravila ??
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 11:38   #86
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
Otvaram staru temu al smatram da je ovo korisna tema a pojavili su se i novi proizvodi trgovačkih marki pa ima mjesta za raspravu

Nisam vidio dali je netko ovdje spomenuo Sparovu tjesteninu ? malo sam izbirljiv kaj se tjestenine tiće , Konzumova tjestenina kaj se raspada i ljepi ne dolazi u obzir, Lidlova mi je imala neki čudni okus po cimetu ali s ovom sam zadovoljan . a i kila je 7 ili 8 kuna
Koju si lidlovu uzimao? Meni je ona u zelenom pakiranju bila dosta dobra, dok sam čula žalbe na onu u smeđem pakiranju.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 12:30   #87
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Koju si lidlovu uzimao? Meni je ona u zelenom pakiranju bila dosta dobra, dok sam čula žalbe na onu u smeđem pakiranju.
Tu u zelenom pakiranju sam uzimao. Bila je dobra kaj se tiće kuhanja ali je onda odjednom počela imati čudni miris po cimetu pa sam otkrio Šparovu tjesteninu. Ona smeđa iz Lidla nije bila dobra, raskuhavala se
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 12:35   #88
Slazem se,u Intersparu je ta njihova tjestenina skroz ok ..vec ju godinama kupujem.
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 13:08   #89
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
Neka je ali je to grozota od tjestenine , mislim na onu k plus , kupljeno samo jednom nakon prometne kad sam bio bez auta pa mi je konzum jedini bio dostupan i nikada više . A opet možda se u međuvremenu i popravila ??
Vjerojatno si uzeo nešto žnj kvalitete, u Konzumu imaš Pastu Zara koja je vrlo dobra.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 14:23   #90
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Vjerojatno si uzeo nešto žnj kvalitete, u Konzumu imaš Pastu Zara koja je vrlo dobra.
Uzeo sam k+ jer u mom malom seoskom konzumu nije bilo pasta Zare , pasta Zara je ok.

Nego da ne ostanemo samo na tjestenini s kojim još proizvodima neke trgovačke marke ste zadovoljni ?
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 14:30   #91
ma mislio sam da pogledaš na deklaraciju, nekad Konzum stavi Pastu Zara pod k+ etiketu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 14:31   #92
Ima toga dosta, recimo k-plus oni cookiesi s komadićima čokse su
Tjesteninu isto imali iz lidla neku, rastapala se u juhi nakon 2 min ni cut je ni vidit

No, kad god idemo u spar obavezno ovo za kolače


Odličan, jako taman kako i treba bit ne ko oni Kanditovi il čiji već, pravo otkriće nakon Kraševog zgrudvanog u više navrata
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 15:17   #93
Ovaj kakao ću obavezno probati
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 23:50   #94
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
Uzeo sam k+ jer u mom malom seoskom konzumu nije bilo pasta Zare , pasta Zara je ok.
Hm, meni se čini da baš pasta Zara proizvodi K plus (bar je tako bilo nekad, možda su promijenili). Ja sam znao uzeti K plus tjesteninu i bila mi je skroz OK

Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
Nego da ne ostanemo samo na tjestenini s kojim još proizvodima neke trgovačke marke ste zadovoljni ?
Ja kupujem dosta proizvoda Sparovih robnih marki i jako sam zadovoljan, posebno s markom Despar (ali i s nekim S-budget proizvodima koji su uglavnom za klasu niži). Recimo, dobra mi je njihova espresso kava, tuna, neki sirevi, a kupujem čak i maslinovo ulje. Oni imaju dosta talijanskih proizvoda za koje mi se čini da kvalitetom nimalo ne zaostaju za puno skupljim brendiranim proizvodima. Slično je i s Lidlom (ali tamo ionako uglavnom prodaju svoje robne marke pa nema smisla nabrajati ).
dogbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 11:35   #95
Ja zadnjih godinuipo svu spizu obavljam u interspara.
i sve šta imaju svoju marku kupujem i zadovoljna sam i cijenom i kvalitetom.
tuna 3 konzerve za cca 15 kn, meni osobno bolja od riomare
njihov smoki i čips
zobene pahuljice
keks ne znam kako se zove ali to su oni keksi tipa petit i s jedne strane preliveni čokoladom
njihove sireve
tjestenina
jaja

pa čak i prašak za robu znam da nije hrana ali meni je odličan :-)
u biti kupujem sve njihovo

možda neki drugi lanac ima bolju robnu marku ali sada sam se navikla na interspar
a i nemam vrimena da obilazim dućane i uspoređujuć cijene.

lidl sam probala par stvari tipa sladoled i čokolada ok su.
samo šta tamo ne volim ić jer ovi u mojoj blizini su ogromne gužve i nikad nema ničega šta je na akciji.
anela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 12:31   #96
Odličan mi je Konzumov maslac (a maslac inače i ne volim) - baš je nekako mliječan po okusu. Redovito kupujem i Konzumovu čokoladu za kuhanje koju proizvodi Zvečevo.
Tea For One is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 10:56   #97
u Sparu eko jogurti od jagode i maline

nešto preeeeeeeezakon

koštaju 5.99kn ali vrijede. fakat probajte
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.