Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2007., 20:25   #61
curke..hvala...nije nikakava tajna ja bih vam stvarno rekla da znam... ali ja se uvijek mojoj frizerki pustim u ruke ono vjerujem joj...koliko sam shvatila napravila je miks s nekom taaaamno smedom i malo crvenkaste,uglavnom nikad mi ne kaze vec samo zabiljezi kaj je napravila..znam samo da koriste sve Revlon-uglavnom.Ovo je sad bas boja za kosu na koju je bacila neku revlonovu ampulu za sjaj s vitaminima. i REkla je da kad stavi preljev za mjesec dana bude postigla jos veci sjaj.
Kosa mi je bila skroz unistena s blajhom a sad napokon lici na nesto.
necu nikad mijenjat svoj frizeraj
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 20:54   #62
a di je taj frizeraj? kakve su cijene?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 21:19   #63
piše Gljivek od decka : frizeraj ti je na Britancu nije skup...ja sam platila danas 220(šišanje i farbanje)..ako stavljas dvobojne pramiće sa šišanjem ti je oko 300kn.ali stvarno supač rade. Zove se Tina ten u Kačićevoj.
mito_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 21:31   #64
hvala, to nije puno s obzirom na ove druge cijene.. nego koliko je kad stavljaš sam pramiće i šišanje vrhova.. ja samo sad plavo.. ali ni smeđe mi ne bi teško palo
odmah kod dečka sa novom zurkom tak i ja uvijek, ali ak nije drastična promjena ne skuži , uživajte
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 21:45   #65
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
hvala, to nije puno s obzirom na ove druge cijene.. nego koliko je kad stavljaš sam pramiće i šišanje vrhova.. ja samo sad plavo.. ali ni smeđe mi ne bi teško palo
odmah kod dečka sa novom zurkom tak i ja uvijek, ali ak nije drastična promjena ne skuži , uživajte
joj ja njemu 5 dana unaprijed najavim..i oko 3 sata sam nedostupna pa covjek zakljuci ne moze ne skuzit hihi...

gledaj izmedu 280 i 350 ti je ovisi kaj ti radi znas...ja sam uvijek davala 300 za pramice plave ili plavo-smede i sisanje.ne trebas se narucit sam dodes,dobre su i zenske ujutro i popodne.ako trebas broj posaljem ti na pm.
mito_zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 21:55   #66
može, pošalji, tnx pitat ću za cijenu kad nazovem. ja ti mom isto kažem i onda kad dođem kad ga pitam kaj misli i on obavezno kaže da je drugačije.. a kad mi kosa naraste onda pita dal sam se šišala jel tvoj zadovoljan? super je još jednom, pošalji i javim ti reakcije, tnx
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 14:54   #67
A što ako kosa poprimi zelenkastu nijansu???? Mislim da se meni to dogodilo..bila sam plava i farbala se u smeđe pa mi se čini ko da imam zelenkasti ton, čak mi je to i kolegica jedna rekla
lorena22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 22:07   #68
prefarbaj se ponovno ali ovaj put dodaj malo crvene boje (bar 1 cm) pa nećeš bit zelena
 
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 14:15   #69
evo moje nove boje od jučer, sada sam namjerno htjela tamniju smeđu jer mi se ona prijašnja dosta brzo isprala

raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 15:30   #70
to uopce nije tamno smedja.. ali bas mi je lijepa boja, baš izgleda prirodno..

i ja sam se jucer posmeđila ali moje je preljev

girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 15:32   #71
tamnija je nego na slici zbog blica, zato se čini svjetlija

i tvoja je lijepa
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 15:37   #72
hvala
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 22:04   #73
Girly-giry šta si odustala od plavuša???
 
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 22:10   #74
ma ja došla tamo a oni se zgrozili moje kose
stavljali mi pigmente i taj smeđi preljev.. ma ja stalno mijenjam iz plave u smeđu i obratno.. znam da nikad neću dobiti onu prekrasnu bijelu, a i počela mi se petljati dosta.. a i preljev se lako ispere, pa..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 18:39   #75
savjet?

ako nije problem da mi date savjet imam plavu kosu(farbanu) već duže vrime pa mi je dosadila...i tila bi se opiturat u neku drugu boju.šta predlažete?svitlosmeđa?neka druga? p.s. svijetle sam puti i imam plave oči i poludugu/dugu kosu
corrinastyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 22:09   #76
imala sam isti slucaj, prvo sam se farbala sa najslicnijom farbom prirodnoj koju sam nasla u trgovini, a zatim kad sam odlucila da cu pustit prirodnu boju kose sam otisla kod frizerke na smedje pramenove (tamnije od prirodnih) sto je sa izrastom zapravo super izgledalo...izjednacilo je izrast i ovo sto bijase plavo... sad su mi jos vrhovi ostali plavi i ne farbam se vise...
renchys is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 22:25   #77
ja ću ići naravno u frizerke , da se sama iden farbat unakazila bi se to je sigurno. a bi li mi mogla napravit frizerka da mi iz prve bude svitlosmeđa kosa npr.?sorry ako pitan gluposti al ne kužin se previše, još san jako mlada
corrinastyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 12:26   #78
Quote:
corrinastyle kaže: Pogledaj post
ja ću ići naravno u frizerke , da se sama iden farbat unakazila bi se to je sigurno. a bi li mi mogla napravit frizerka da mi iz prve bude svitlosmeđa kosa npr.?sorry ako pitan gluposti al ne kužin se previše, još san jako mlada
A ispast ce, ali brzo ce se isprat. Nakon mjesec dana neka te opet oboja. Ma to neka ti ona sve objasni. Meni moja sve lipo rekla. Presla sam iz plave u cokoladno smedju.
__________________
Dlanovi se moji zbog tebe znoje, lice k'o u curice mijenja boje...
ljubimteucelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 17:06   #79
aha, hvala, ljubimteučelo
corrinastyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 17:37   #80
Farbanje u smeđe

Zanima me je li to problem. Čula sam da treba boju ponovit čak i do 5 puta da bi dobila željenu i da se smeđa boja jako brzo ispire. Molim vaša iskustva.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.