Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2009., 11:18   #61
na prezentacijama za Actifry cura mi dala recepte..

Pileći bataci s krumpirima
Porcije: 4
Priprema: 15 min
Kuhanje: 50 min

Sastojci:
• 0,5 kg pilećih bataka
• 60 dag krumpira
• 10 dag crvenog luka
• 1,5 dag soli
• 5 dag slanine
• vegeta i papar po želji
• 1,5 ActiFry žlice biljnog ulja

Priprema:
1.Pileće batke operite i obrišite te ih posolite. Krumpir ogulite i operite te narežite na četvrtine. Crveni luk očistite i prerežite u četiri dijela, a slaninu izrežite na ploške. Krumpir i crveni luk po želji posolite i popaprite te posipajte vegetom.

2.Batke posložite u ActiFry fritezu i oko njih poslažite krumpire, crveni luk i slaninu. Zalijte biljnim uljem. Pecite 50 min.

3.Poslužite toplo.


Biftek sa šampinjonima
Porcije: 4
Priprema: 20 min
Kuhanje: 20 min

Sastojci:
• 1 kg bifteka
• 40 dag šampinjona
• 5 dag maslaca
• vegete po želji
• soli po želji

Priprema:
1.Biftek operite i očistite od suvišne masnoće i žilica te ga izrežite na odreske debljine oko pola centimetra. Šampinjone očistite, operite i narežite na ploške.

2.U ActiFry fritezi prvo rastopite maslac i potom stavite odreske koje posolite i posipate vegetom. Pecite 15 min i tada dodajte šampinjone, još malo posolite i pecite još 5 min.

3.Poslužite odmah s tim da šampinjone prelijte preostalim umakom od pečenja.
tini-nini is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 11:21   #62
Quote:
seni001 kaže: Pogledaj post
Nebude problem...čim dobim javim se tu...
Pitanjce - kad pohate meso u njoj, ne razdrobe se mrvice i ne spadnu zbog lopatice???Nisam probala još pa me zanima

__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 14:59   #63
ne, ništa ne spadne bez brige
mislim da čak možeš i maknuti onu miješalicu iznutra kada pohaš tako da nemiješa meso samo ga onda možeš sama okrenuti na pola pečenja tj. pohanja
tini-nini is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 08:26   #64
seni001 kontaktirala sam Tefal,obećali su mi poslati knjigu recepata ako im pošaljem kopiju računa jer sam im objasnila da u kutiji nema kupona. Tako da mi nećeš trebati kopirati ali hvala na namjeri.
I mene je zanimalo ovo za mješalicu jer me bilo strah da su kotleti preteški da ih mješalica vrti.Znači može bez nje.Super!
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 14:01   #65
knjiga recepata stigla,baš su bili brzi!
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 12:44   #66
jolanda, jesi li isporbala koji od recepata i kako ti se sviđa?imaš kakav novi, meni pomalo ponestaje ideja
tini-nini is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 12:52   #67
Ne igram se previše,držim se klasike.Kako mi stoji u kutiji na polici nije mi prvi izbor kod kuhanja. Ja sam oduševljena sa onim što sam do sad u njoj spravljala. Ponajviše kumpir pa dodajem sve i svašta.
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 21:41   #68
Jedno pitanje se nameće za nas neupućene: kakvo je to actifry ulje koje se stalno spominje, koliko košta, gdje se kupuje i naročito od čega se dobija?
pbayvip is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 15:14   #69
actifry nije ulje, uz actifry frizetu dobiješ žlicu koja je u stvari mjerilo za sve recepte, dakle 1 actifry žlica ulja, 2 actifry žlice mlijeka, 1 actifry luka nasjeckanog isl., dakle nemaš brige, bilo koje ulje možeš mjeriti actifry žlicom
tini-nini is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 21:30   #70
Hvala na odgovoru, već sam se bojao da friteza radi samo s nekim turbo-uljem koje se može kupiti samo na kućnim prezentacijama ili nečem sličnom.
pbayvip is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 16:02   #71
na prezentaciji u Mercatoru, cura je radila tri vrste hrane u kuhalu na paru Viatcuisine iz ove iste serije Nutritious and Delicious, i jabuke koje je radila nisu porpilile miris ni okus ribe ni obratno! nevjerojano

a evo i receptića za nekakv kolačić, nevjerojano da i to može se čovjek sjeteiti


1 jaje
3 žlice šećera
1 žlica ulja
4 1/2 žlice brašna
1 mala žlica praška za pecivo

za preljev
10 žlica vode
5 žlica šećera
2 žlice kakaoa
2 dkg maslca
1 žlica ruma


zamijesiti tjesto i staviti u posudu za rižu obloženu maslacemi posipanu krušnim mrvicama. Zatvorite posudu papirom za pečenej i alu folijom, kuhajte 40 min, u međuvremenu an laganoj vatri skuhajte preljev a kada je biskvit gotov, izrežite i uvaljajte svaki komadić u preljev a po želji pospite kokosom.
tini-nini is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 09:57   #72
A što je s novim receptima?
__________________
I Labavi zna da zabavi...
Labavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 15:26   #73
kakvi novi recepti? imam sada njihovu novu kiharicu pa ako trebaš, pošaljem
mamajana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 16:06   #74
tefal actifry

mislim da je ovo pravo mjesto da s vama podijlim svoje oduševljenje oko actifry friteze, znam da je nešto o tome bilo na forumima i to je jedan od razloga zašto sam se za to odlučila ali sada kada to imam doma, moram s vama podijeliti svoje oduševljenje...radila sam već prema kuhaici krumpire, čećvape, pohano, piletinu na 100 načina, i jednostavno sam presterna s hranom i s održavanjem....zbilja mrak izum!
jabito is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 10:36   #75
izgovor za jesti nezdravu hranu, jebo to
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 12:15   #76
Molim Vas da mi netko kaže kakova su iskustva sa pohanjem ,npr. piletina i šnicle i sl., u toj fritezi i kakav je postupak.
Hvala
obpoljgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 13:05   #77
pohanje kao i normalno samo kaj nema ulja, nego jedna žlica s kojom preliješ meso...princip umatanja isti, ispadne hrskavo ali nemasno, okus malo različitiji ali --nekak zdraviji
mamajana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 15:02   #78
Tefal Actifry friteza

Da li se i ova friteza dimi kao i one klasicne? Cula sam da se odrzavaju prezentacije po shoping centrima, jel znate gdje ce biti sljedeca (u Zagrebu)?
Suse is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 15:15   #79
evo kao stalni i dugi korisnik actifry-a mogu se pohvaliti nekim novim otkirćima..dakle pečem štrukle, gootove pite, ledolete u njoj i sve ispada mrak, pite čak zalijem vrhnjem da se zapeče (naravno kada to radim mješalicu izvadim van tako da se radi samo o vrućem zraku), mesne okruglice..odlična ideja, smjesa kao za normalne faširance samo pri oblikovanju se stavi u sredinu kuglice 1 mala kockica tvrdog sira, kuglice se stave u brašno i na nekih pola sata-sat u friđ..nakon toga u actifry sa jednom žlicom ulja, 15-20 minuta s tim da ih na sredini pečenja okrenete! odlično!!

peroperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 15:47   #80
Zanima me kako uspijete rasporediti tu 1 žlicu ulja na npr 3 šnicla za pohanje koja stavir u ActiFry? Jel se to samo po kap-dvije na svako komad mesa ili ima neki drugo način raspršivanja?
Isto i za pomfri, ako stavim unitra kilu krompira kako ih poprskate sa 1 žlicom ulja?
sandra555 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.