Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2006., 18:27   #21
na pravu stranu, pa nisam ja amater
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 19:04   #22
Hm. Jel vi to kokice za mikrovalnu radite u loncu? Kak??? Kaj se to može? Ajde pojasnite malo da isprobam
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 21:08   #23
uzmesh rajnglu s debelim dnom
kapnesh malo ulja
nasipash kokice
poklopish
protresash dok one pucketaju
kad prestanu pucketeti izbacish sadzaj rajngle u zdjelu i posolish
ubacish dvd
ugasish svjetlo
i uzivash

al to su 'obicne' kokice, ne one za mikrovalnu
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 23:01   #24
rolajz. mislim da ne mozes mikrovalne kokice u loncu spremat
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 08:39   #25
Ma te obične i ja tak radim.
Mislila sam da one upakirane za mikrovalku radite u loncu. Zbunio me medo s okretanjem vrećice na pravu stranu
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 09:10   #26
a jel to samo nezgode sa kokicama ili mogu i druge nezgode

Evo, ja sam za vikend pravila palachinke...i to kao slane-sa shampinjonima, pa sa kremom od vanile, pa sa kremom od chokolade. A imam jako malu kuhinju koja vrlo frustrira. Ali sve je islo kako treba, niti je bilo nervoze niti ichega. Napravim palachinke, napravim shampinjone, napravim kremu od vanile i napravim cak i kremu od cokolade. sva blistam od srece, jer boze moj tu su i gosti a sve ide po planu...i onda odjednom KAD JE SVE BILO GOTTOVO vidim posudicu sa kremom od cokolade kako leti ka podu! stojim i gledam uzasnuta: Kako sad na kraju svega to da mi se desi kad je sve tako dobro islo. I TRASnula je na pod i sve se razmackalo! a svi gosti: "jao sta je bilo...auuuu! "
I tak, onda sam josh pola sata prala pod u kuhinji jer se krema razljepila i po frizideru i kuhinjskim elementima i podu...sva sreca da nemam tepih neki tamo
ne znam kad cu vise ponovo u tako ambiciozne poduhvate...
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 09:19   #27
Quote:
kachunchica kaže:
KAD JE SVE BILO GOTTOVO vidim posudicu sa kremom od cokolade kako leti ka podu!
dobro je ajde, ja sam mislila da si umiješala kremu od vanilije u šampinjone

meni se takve nezgode rijetko dešavaju, a kad se i dese (zadnje je bilo...boca staklena s maslinovim uljem razbijena nasred kuhinje) ni ne trepnem . Prije sam se živcirala i zbog razbijenog tanjura, od kad imam muža i dijete nije me lako izbaciti iz takta
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 09:28   #28
zadnju nezgodu imala sam kad sam mjesto neskafea u vruce mlijeko umijeshala suhe mljevene gljive...i gledam ja, gledam i chudim se zashto ne tone i zashto se ne topi
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 09:28   #29
radila sam pomfri "iz vrecice", i ubacila ga na vruce ulje. no bili je previse leda po njemu pa se sve vuzgalo. vatra je skurila strop
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 09:33   #30
nisam ja ali

prije jedno tri tjedna pola sam sata trazila kruh po kuci

nasla sam ga u frizideru
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 09:33   #31
Quote:
magic kaže:
suhe mljevene gljive
to ti je kad svakakve pizdarije držiš u kuhinji
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 09:35   #32
Quote:
atlantis kaže:
nasla sam ga u frizideru
tu ja obično nalazim igračke
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 09:45   #33
naravno da je psa optuzio za diverziju
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 09:56   #34
@ tasha ja josh nemam porodicu tak da me to razbijanje rucka josh uvijek moze iznervirati.
Ali nudish vrlo optimistichne slike znachi zivci jachaju sa brojnoscu clanova porodice
...kod mene je kruh redovno u frizideru...to mi je praktichno jer ne osushi se tako brzo, a meni jedan kruh (bezkvasni, on se sporo jede) bude dosta za tjedan dana.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 10:21   #35
Quote:
kachunchica kaže:
a meni jedan kruh (bezkvasni, on se sporo jede) bude dosta za tjedan dana.
kad smo vec na gastronomiji: mislim da se ne radi o beskvasnom kruhu, vec o kruhu koji je pravljem sa prirodnim kvascem (bez dodavanja kvasca iz vrecice)... naime, beskvasni kruh jedva da se moze jesti, i zove se matza...
rompepe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 11:52   #36
Kak vi mene zbunjujete s ovim pisanjem ć kao ch i š kao sh, fakat mi treba pet minuta da prevedem tekst
A od nezgoda u kuhinji najviše mrzim kad ujutro stavim sol u kavu. A to mi se desi bar jednom tjedno.
meddo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 13:07   #37
ja pishem č kao ch.
a ć kao c


al zato ne shecerim kavu nikad, pa to ne mogu fulat.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 13:12   #38
Quote:
atlantis kaže:
nisam ja ali

prije jedno tri tjedna pola sam sata trazila kruh po kuci

nasla sam ga u frizideru
Hehe, ja sam tako tražila flašu s vodom za zalijevat cvijeće. Sve dok nisu iz kuhinje krenule beštimije kako radenska uopće više nije gazirana i ima čudnu boju.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 14:20   #39
Quote:
magic kaže:
ja pishem č kao ch.
a ć kao c
uopce mi nisu jasni neki koji imaju kvacice na tipkovnici ali ih ne koriste vec izmisljaju nova slova
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 14:37   #40
Quote:
magic kaže:
zadnju nezgodu imala sam kad sam mjesto neskafea u vruce mlijeko umijeshala suhe mljevene gljive...i gledam ja, gledam i chudim se zashto ne tone i zashto se ne topi
Moja mama je jednog krmeljavog jutra pred koju godinu napravila kavu u džezvi u koju je dan prije nasula mast od pečenja.

Popili su ona i tata pola prije no što su skužili
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.