Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2007., 13:00   #1
S koliko godina se udajete (ženite)?

Vidim po pojedinim postovima da na forumu ima udavača u rasponu od tinejdžerica do nas s prvim (nevidljivim) boricama Ja imam 31, točnije imat ću u 8. mjesecu- par dana prije svadbe a dragi će u 9. mjesecu napuniti 35. Ne žalim što se nisam udala ranije jer sam se naizlazila, nauživala i mislim da je sad pravo vrijeme za ozbiljne stvari. , Kako je kod vas?
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:03   #2
Quote:
morfin@ kaže: Pogledaj post
... Kako je kod vas?
Moj dragi ima 27, ja ću 27 u 10.mj., a svadba je 30.06. Zajedno smo 8,5 godina...nekako mi je skroz u redu udavati se sada, jer smo prije nekoliko godina zaista bili djeca. A sad smo ipak malo odrasliji, ozbiljniji
Marija_lj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:03   #3
ja sam 23.02. napunila 26, a Dragi će 04.09. imati 26 godina. Već smo šest i pol godina zajedno, od toga tri živimo, veza nam je preživjela daljinu (Zagreb - Split), puno toga prošli. Izlazila sam i dok sam bila s njim u vezi, tulumarila, i nekako je vrijeme došlo samo od sebe. Ne mislim da sam premlada, a on je osoba uz koju želim biti ostatak života. I radujem se tome!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:05   #4
nakon 9 god. veze i nas dvoje smo se odlucili na taj potez, mozda malo zbog okoline, ali i nekog "prirodnog" tijeka veze, ja cu u brak uci sa 27g, a on sa 30g.
inci26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:05   #5
ja ću taman napuniti 25,a dragi 27 dva-tri tjedna prije.Oboje smo se iživili,i dugo smo zajedno 3 ipo god, a u vrijeme vjenčanja ćemo biti više od 4 ipo,tako da ne mislim da imamo što čekati!a i u braku se valjda živi.Mi se ustvari jako želimo oženiti ,useliti u našu kućicu i biti sami napokon!Baš smo jučer pričali da jedva čekamo kada će sve biti gotovo odluka je promišljena i sagledali smo sve pozitivne i loše(ustanovili smo da ovih drugih i nema)strane.

dosta ljudi smatra da smo mladi,ali šta ćeš kad dragi želi biti mladi tata,to mu je valjda životni san,a i ja želim bebaća,pa....šta čekati!!!
funnys is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:13   #6
Ja sam danas napunila 25, a dragi ce u 10 mjesecu 26, znaci sa 25 i on i ja. Zajedno samo 10 godina i pitanje je li vrijeme za to meni je u nasem slucaju suvisno.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:15   #7
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Ja sam danas napunila 25, a dragi ce u 10 mjesecu 26, znaci sa 25 i on i ja. Zajedno samo 10 godina i pitanje je li vrijeme za to meni je u nasem slucaju suvisno.
SREEEETAAAN ROOODJENDAN, sreeeetan ti rodjendaaan, la llllaaaaaaaaa la laalaa, la laaaa


DRagi i ja cemo u 10. mjesecu napunit 27 svadba je za mjesec dana...
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:17   #8
7 g. smo zajedno, od toga 3 g. zaručeni. imam 24.g, a dragi će za par mjeseci 26. I ne smatram se premladom za brak. Jer nisu važne godine, već koliko je osoba stvarno spremna na taj korak. Neki ne žele ni sa 35, a neki su spremni sa 20. Sve to ovisi o osobi
__________________
Ze29
ze29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:19   #9
Ja cu u 9 mjesecu napunit 23 a dragi sljedece godine u 2 mjesecu 23... tako da cemo imati obadvoje 23 godine kad se budemo vjencali ...
Nama to nije prerano, obadvoje smo se iz zivjeli, izlazili po diskacima, i sve sto ide uz to, tako da smo obadvoje spremni za brak a i za

Sad pa nadalje cemo uzivati i izlaziti u dvoje tj. troje
__________________
PRINC 08.08.08...jedan zivot malo je...
"Steh zu allem,was Du liebst..." by Carrey Bradshaw
ATE13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:25   #10
Dragi i ja smo u vezi 6 godina od toga živimo više od pola godine zajedno. Ja ću u 7 mjesecu imati 28 godina, a dragi je imao u četvrtom 30 godina, dosta toga smo prošli zajedno i iživili smo se, a sada bi se malo smirili i jedva čekamo da imamo bebača
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:25   #11
Ja sam u 03. mjesecu navršila 24, a on u 02. mj. 28, a udajem se druge godine u 04. mjesecu, znači imat ću 25...
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:33   #12
ja se udajem sljedece godine u 5om mjesecu. i tad ce mi falit 3 mjeseca do 27, a dragom mjesec dana do 26 sad smo zajedno 7 godina. meni bi vjerojatno i s 40 bilo prerano jer sam doma velika maza i tesko ce mi bit otic. s druge strane naizlazila sam se vec stvarno puno, od 13te sa starijim bratom pa sve do danas i vise mi to stvarno nije napeto. ljepse mi se doma ili negdje druzit s dragim, prijateljicama i sl pa mi ta strana zivota nece nedostajati, iako neznam zasto bi se u braku neke stvari promijenile, tipa izlasci s curama i sl ako se to u vezi prakticiralo. osim kad dodju djeca, to je druga stvar. a ko je spreman na puno vise obaveza, to vi meni recite. ja nisam
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:33   #13
skupa smo nešto više od 3 godine, 2 i pol živimo zajedno, vjenčat ćemo se iduće godine na moj 26. i par tjedana prije njegovog 30. rođendana. mislim da nam je to taman
pandalavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:39   #14
kada bude naša svadba, ja ću imati 27, dragi 28...mislim da smo dovoljno zreli i pametni za takvu odluku...meni više nije do divljanja i izlazaka, prošla sam...a i njemu (valjda)..
ali sad svejedno izlazimo zajedno kud god...
__________________
16.08.2008.-from this day forward..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:41   #15
ja cu imat taman 28 godina i 2 i pol tjedna a dragi ce ca. 5 tj. poslje svadbe imati 30. rodjendan.. dedek moj
imamo godina, al bas da smo ozbiljni i nebi rekla
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:45   #16
hihihih... dečko ima pravo kad kaže da smo još premladi za zaruke i sve to. Naime, jučer smo došli na tu temu nekako. Da se mene pita, odmah bi se zaručila. Nemam šta čekat.Nebi se odmah vjenčala. Voljela bih prvo biti zaručena jedno vrijeme. No dragi želi da faks bude gotov, da se financijski stabiliziramo i to. Ima pravo jel. Samo ima još puno do kraja faksa.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:55   #17
Ako on nije spreman nemoj forsirat nista,prije će ti tako pobjeći nego da čekate još i 5 god ako treba!
funnys is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:55   #18
meni je 29 god., dragom 27 god. i sad nam je pravo vrijeme, inace se ne bi odlucila na taj korak. zajedno smo vec 8 godina.
norah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:56   #19
Ajmo odokativno - zaokružujem na godine

Na dan vjenčanja (15.09.) ja ću imati navršenih 25 godina (al još su mi 24 ), a Najdraže moje nenavršenih 22 ( ). Zajedno smo 6 punih godinica, od kojih 2 živimo zajedno.

Sad je pravo vrijeme!? Iskreno, ne znam, valjda je.
Al ne znam zašto bi još čekali, već i ptičice na grani znaju da se nećemo razići. Ovak i onak taj nam prsten ništa ne mijenja, osim vječnog pitanja okoline: "Kad ćete?" Djeca nam još nisu u planu i uvjerena sam da se ništa neće promijeniti dok oni ne budu na putu.
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:56   #20
Mi ćemo oboje imati 27 u vrijeme svadbe (4/08). Zajedno smo 11 godina (svadba je na 12. godišnjicu... ). Vjerojatno bi se vjenčali i prije (o tome razgovaramo bar 8-9 god ) ali faksovi su zeznuta stvar...

Off topic totalni: @crna ovčica - sugrađanke smo!
Tinchi-Linchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:52.