Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2012., 22:50   #3941


zamotuljci pancete punjeni zacinjenom mljevenom govedinom, fetom i gruyère sirom
šatro gospon is offline  
Old 02.05.2012., 22:57   #3942
zadnja juha od hokaido tikve ove godine!



i pravila sam pletenicu od blitve i svježeg sira!





ovo je sve od prošlog tjedna!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 02.05.2012., 23:03   #3943
MM fotke su ti sve bolje....
šatro gospon is offline  
Old 02.05.2012., 23:13   #3944
Quote:
šatro gospon kaže: Pogledaj post
MM fotke su ti sve bolje....
aaaa...hvala!
ma kad ima svjetla i kad imam vrimena potrudim se koliko toliko!
a kad je mrak, a ja moram poslikat, ni ne trudim se previše...znam da neće ispast bog zna kako dobro!

propustila sam tvoje zamotuljke, sad ih vidim...odlično izgledaju

evo, kad smo kod mraka


(užas teški )

ovu sam slikala po danu, al nisam imala vrimena bavit se detaljima...jer sam na brzinu uslikala i žurila vani!



al eto, čisto da se vidi šta je na pijatu - piletina u crnom vinu, s mrkvicom i gljivama! jako jako jako fino!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 03.05.2012., 07:36   #3945
Meni se nekak čini da se ovaj topic polako pretvara u "što ste imali za ručak,al' sa slikom".
Nije li zamišljen kao mjesto gdje ćemo pokazati malo posebne ,nesvakodnevne stvari:ili uspjelu fotku ili recept koji je nov i zanimljiv?
Dlapek is offline  
Old 03.05.2012., 07:39   #3946
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Meni se nekak čini da se ovaj topic polako pretvara u "što ste imali za ručak,al' sa slikom".
Nije li zamišljen kao mjesto gdje ćemo pokazati malo posebne ,nesvakodnevne stvari:ili uspjelu fotku ili recept koji je nov i zanimljiv?
A što misliš da ja počnem lijepiti sve svoje sličke s kojima nisam zadovoljan ?

Zadnje uređivanje Pellaprat : 03.05.2012. at 07:59.
Pellaprat is offline  
Old 03.05.2012., 10:20   #3947
MM super pletenica
Tavanka is offline  
Old 03.05.2012., 10:21   #3948
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
MM super pletenica
hvala

samo mi je žao što nisam imala još neke sjemenke da pospem gore
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 03.05.2012., 10:35   #3949
mulica, jako sam ljubomoran na tvoje kulinarsko umijeće.


@Dlapek

Na jednom drugom stranjskom forumu čiji sam član, postoji topic o fotografijama na koji je stavljalo slike nekih par ljudi koji su malo češće ili profesionalno koristili fotoaparat. Pošto je tema bila interesantna, ali sa jako malo slika, ja sam počeo stavljat slike naše lijepe hrvatske uhvaćene u divnim trenucima nekog drugog fotografa. Rekao sam da nisu moje fotke i nakon nekog vremena se javio jedan da njemu nije gušt gledat te divne slike jer ih nisam ja osobno slikao.
Od tada, ja više ne stavljam slike i taj dio foruma je mrtav!

Uglavnom, pusti ljude nek kuhaju!
vladjan1901 is offline  
Old 03.05.2012., 10:59   #3950
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
mulica, jako sam ljubomoran na tvoje kulinarsko umijeće.


@Dlapek

Na jednom drugom stranjskom forumu čiji sam član, postoji topic o fotografijama na koji je stavljalo slike nekih par ljudi koji su malo češće ili profesionalno koristili fotoaparat. Pošto je tema bila interesantna, ali sa jako malo slika, ja sam počeo stavljat slike naše lijepe hrvatske uhvaćene u divnim trenucima nekog drugog fotografa. Rekao sam da nisu moje fotke i nakon nekog vremena se javio jedan da njemu nije gušt gledat te divne slike jer ih nisam ja osobno slikao.
Od tada, ja više ne stavljam slike i taj dio foruma je mrtav!

Uglavnom, pusti ljude nek kuhaju!
Pa neka kuhaju,tko im brani.
Ali ne moraju baš sve slikati.A ako već slikaju nisu baš sve slike za pokazivanje.
Postavljač teme je napisao "remek djela".
Ali,valjda su nam kriteriji različiti i o kuharskom i o fotografskom umijeću.
Dlapek is offline  
Old 03.05.2012., 11:16   #3951
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
mulica, jako sam ljubomoran na tvoje kulinarsko umijeće.
lipo je čut, al nisam bog zna kakva umjetnica, al imam volje i želje postat!
volim ovu temu pogledat, učim se tako i dobijem inspiraciju! dlapek je stvarno umjetnica u kuhinju, u fotografiji posebno i volim učit od nje, gledat njene slike i recepte!

samo, malo me iznenadilo ovo sad što je napisala! znam da nisam gordon ramsey, al mlada sam i trudim se i bit ću bolja kad tad! ja ne kuham neke specijalitete, al kod mene kući i ovo su posebne stvari! ne znam, štrecnulo me malo

za slike se nadam da ću ih popravit!


ahhh, zo...
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 03.05.2012., 11:19   #3952
Apsolutno poticem ljude da stavljaju sro vise svojih radova ovdje, ukoliko imaju vremena za to.
Ne moraju biti remek djela i molim da se dalje drzite ontopic. a to su recepti, slike... Hvala
Deedy is offline  
Old 03.05.2012., 11:20   #3953
Mulice,nemoj uzeti osobno što sam napisala.
Ima na ovom topicu dosta fotki koje bi trebalo stavljati ili na ručak ili na neku drugu temu.Ja na ovaj topic gledam kao na mjesto za "best" i sama stavljam fotke za koje mislim da su dobre i jela koja smatram zanimljivima.I tako doživljavam topic - forumaši nude najbolje.
Tvoj entuzijazam i želja da učiš su doista za pohvalu.
Jedino,možda bi bilo dobro da budeš malo selektivnija u odabiru fotografija.Kak bi solar rekao: manje je više.
Dlapek is offline  
Old 03.05.2012., 11:21   #3954
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Apsolutno poticem ljude da stavljaju sro vise svojih radova ovdje, ukoliko imaju vremena za to.
Ne moraju biti remek djela i molim da se dalje drzite ontopic. a to su recepti, slike... Hvala
A vidiš postavljač teme je baš te riječi upotrijebio.
Ili misliš da je bio ironičan?
Dlapek is offline  
Old 03.05.2012., 11:24   #3955
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
A vidiš postavljač teme je baš te riječi upotrijebio.
Ili misliš da je bio ironičan?
molim da se moj gornji post shvati kao mod obavijest o kojoj molim da se vise ovdje ne raspravlja, jer cu to smatrati spamom, mjesto za to je event. Pzk, hvala.
Deedy is offline  
Old 03.05.2012., 11:36   #3956
mulice,moze recept za pletenicu?nisam fan blitve,al ja bih unutra stavila spinat
__________________
...nikad se ne vracaj proslosti,jer ono sto si odbacio u proslosti vjerojatno se nije nimalo promijenilo...
petra_k is offline  
Old 03.05.2012., 11:44   #3957
Quote:
petra_k kaže: Pogledaj post
mulice,moze recept za pletenicu?nisam fan blitve,al ja bih unutra stavila spinat
naravno!

evo

samo doooobro ocijedi blitvu/špinat, jer će ti se inače ocijedit u pećnici, pa neće bit lipo za vidit
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 03.05.2012., 12:48   #3958
Mulice, super si isplela ovu pletenicu
fino izgleda
coflek is offline  
Old 03.05.2012., 12:56   #3959
a sad stvarno dosta
imate jasno određenu temu topica i drž'te je se
svako pametovanje, prepucavanje, piskaranje van teme, chat,.....biti će nagrađeni
jedno moderatorsko upozorenje nije dosta? pa ovo će biti zaključno
i to za cijeli pdf a ne samo za ovaj topic
zahvaljujemo na pažnji
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 03.05.2012., 15:32   #3960
mule, juhu bih rado probao, a pletenicu bih samo tako slistio

peći ćeš nam to često
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.