Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2009., 21:24   #1
Šta da radim, šta mu je?

E,ovako.Čitam vas vec duže vrijeme i vidim kako dajete dobre savjete,a ljudi vas vecinom poslusaju i zahvale,pa cu i ja da napisem svoj problem.Nadam se da cete me razumijeti i savjetovati,jer ja neznam sta da radim vise.Poludit cu.
Ovako.Sa deckom sa skoro dvije godine.Dvije godine ce nam biti u 5 mjesecu.Od pocetka nam je veza na daljinu.Ali nije tolika velika daljina,vec Kuitna,sisak.Islo je to u pocetku dobro,sve glatko,oboje se potrudili da uspije ide nam.U cemu je problem?Ovako.Vec duže vrijeme osjecam neke promjene u njemu,u njegovom ponasanju koje nisam bila svjesna prije.Kako se rijetko vidjamo,1 do 2x tjedno,trebali bi se zaželit sto vise,naravno.Ja sam sretna kad njega vidim,htjela bi ga i cesce,ali to je druga prica.Ono sto mene brine je njegova hladnoca kad me vidi,nemože me ni zagrliti kad me vidi,sav je hladan,kao da u njemu nema osjecaja.Kad odemo na pice,isto je takav.Umjesto da vrijeme koje provedemo zajedno bude kvalitetno i da smo sretni,njemu kad da to ne znaci toliko koliko i meni.Ovo traje vec dugo vremena,nekoliko mjeseci,koliko sam skužila i postala svjesna toga.Ja njega uvijek zagrlim kad ga vidim,a on kaže da ga je sram.Kad se cujemo preko telefona,rijetko mi kaže da mu nedostajem.Ponekad se i po cjeli dan ne cujemo,a ni tad ne cujem da mu nedostajem.Jako sam nesretna i razmisljam o prekidu,ali nemogu,jer ga toliko volim.On meni kaže kako me voli najvise na svijetu,ali kako kad njegova djela govore drugo??
Jucer sam mu poslala poruku da je tužno sto ja njega moram moliti za zagrljaj i da mi je najveca želja od njega cuti rijeci falis mi,i želim da si kraj mene,i da se cesce vidjamo,i opet se ponasas kao da nije nista.Samo daj...
Nije mi nista odgovorio,ali je mogao nazvati,jer nije imao novaca na mobitelu.
Danas sam mu poslala poruku da on pojma nema koliko mene njegovo ponasanje cini nesretnom i kako svaku vecer odlazim u hrcu spavati i takva se budim.Nista mi nije odgovorio.ALi je mogao nazvati.
Imam dojam da se vise ne trudi toliko oko mene kao na pocetku.Cak je posato presiguran u nasu vezu.Uvijek kad imamo problema,on nece da o tome prica.Ja pokusavam bezuspjesno,ali uzalud.Uopce nece pricati,a kaže da me voli.
Sta da radim??Kako da se ponasam??On sutra dolazi k meni.Kako da se ponasam pred njim??Dajte mi kakav savjet,molim vas.
MarinaXXX is offline  
Old 04.04.2009., 21:28   #2
Koliko godina imate? Mislim ako ste mladi ... možda nije naviko imati curu...
Si probala pričati s njim... možda se jednostavno zasitio...
__________________
Nije vrijedno živjeti dok ne pronađeš nešto za što je vrijedno umrijeti.
Voljeti ne znači gledati jedno u drugo, nego zajedno u istom pravcu.
pikastar is offline  
Old 04.04.2009., 21:29   #3
reci mu da se promjeni, da ti takav dečko ne treba.. ako neče, odjebi ga. nije jedini.
girling is offline  
Old 04.04.2009., 21:29   #4
Quote:
Imam dojam da se vise ne trudi toliko oko mene kao na pocetku.Cak je posato presiguran u nasu vezu.
nije to što se ne trudi i što je presiguran, već što je hladan.
bit ću gruba i reći da ga boli k..
možda ima drugu?
asdfgh is offline  
Old 04.04.2009., 21:32   #5
Nema drugu,sigurna sam.Vec smo imali par kriza i kad sam ja zaprijetila raskidom,ni onda se nije htio promijeniti.Reko je da se neke stvari kod njega ne mogu promijeniti.Cak je spreman radje mene izgubit nego da se promijeni.Kakva je to ljubav???
Ja imam 21 on 22
MarinaXXX is offline  
Old 04.04.2009., 21:34   #6
Quote:
pikastar kaže: Pogledaj post
Koliko godina imate? Mislim ako ste mladi ... možda nije naviko imati curu...
Si probala pričati s njim... možda se jednostavno zasitio...
ma je li?
U 2 god ako nije navikao na curu, onda se treba zapitat sto je s njim.
Kad ce naviknut onda, u tridesetoj?

Prije bih rekla da je u pitanju ovo zadnje..

Inace, najgluplji moguci nacin je započet takvu temu preko smsa,
odakle ti sad znas njegovu reakciju kad je to procitao?
Jel nije bolje i kvalitetnije reci mu to u lice, u oci, pa vidjet reakciju?
Mislim ako niste u dvije godine naucili komunicirat iskreno face to face, kad ce te?

Ako ostane ravnodušan nakon tog, mislim da ti je sve jasno..
Lik je papak, nema snage te ostavit i čeka da ti napravis taj korak
Good evil is offline  
Old 04.04.2009., 21:35   #7
Quote:
MarinaXXX kaže: Pogledaj post
.Reko je da se neke stvari kod njega ne mogu promijeniti.Cak je spreman radje mene izgubit nego da se promijeni.Kakva je to ljubav???
on se očito neće promijeniti.
i sam je to rekao.
na tebi je da odlučiš.
asdfgh is offline  
Old 04.04.2009., 21:38   #8
Svaku vecer se cujemo preko msna,i veceras cemo.On sutra dolazi k meni.Kako da se ponasam??Sta da mu kažem,kako??
Nagovara me da za usrks dodjem kod njega na dva dana.Dali ja tražim puno??
Dali je uredu tražiti da on promijeni neke stvari koje mene smetaju??Dali ja tražim previse?????
DALI JE moguce biti hladan prema curi,a voljeti ju???
On kao ne voli pokazivati osjecaje,ili neznam sta je
MarinaXXX is offline  
Old 04.04.2009., 21:39   #9
ja sam bila u vezi na daljinu 2 i pol godine. ista situacija, hladnoća, nije ga bilo briga za ništa. kada smo prekinuli to mi je bilo kao propast svijeta, puno uložiš i na kraju, eto. ali vidjela sam i sama da je prekid bio odlična stvar. danas sam u braku, imam dvoje male dječice. ljubav na daljinu nažalost nije ljubav više, to je nekakva navika da se svaki vikend ili svaki drugi vidite... moj savjet ti je da prekineš jer kada nađeš nekoga i budeš uistinu sretna to ti je prava ljubav! sretno
ivy_4 is offline  
Old 04.04.2009., 21:40   #10
Quote:
MarinaXXX kaže: Pogledaj post
Dali ja tražim puno??
naravno da ne tražiš puno.
nego, je li bio takav (hladan) i na početku ili??
asdfgh is offline  
Old 04.04.2009., 21:42   #11
Pa i nije bio tako hladan.Pokazivao je puno vise emocija.Doduse,ne sjecam se da me je ikad onako zagrlio kao ja njega,ali tada nisam obracala pažnju na to.Ali kako se veza razvijala,tako sam i ja osjecala da nesto nije u redu.
MarinaXXX is offline  
Old 04.04.2009., 21:43   #12
Naravno da ne tražiš previše.
On se nema namjeru mijenjati a ti si nesretna u toj vezi.
Sorry, ali kristalno je jasno.
Vi ste očito dva svijeta. A i mislim da te on baš i ne voli.
midnightblue is offline  
Old 04.04.2009., 21:45   #13
A zasto on onda pravi neke planove za nas?Reko mi je jucer kako bi volio da idemo na tecaj plesa.Rekla sam mu da je nebi,jer mi to nije nesto,a on je reko da hoce bas da samnom plese i da ja budem ta koja hoce ic sa njim,oce ic sa mnom u toplice ovog ljeta,bili smo i proslog isto,reko je da bi volio da dodjem na dva dana kod njega na uskrs...zasto to govori ako se ovako ponasa i ja ovo osjecam???
MarinaXXX is offline  
Old 04.04.2009., 21:45   #14
Čeka da ti njemu daš nogu. A po simptomima bih rekao da te vara.
pynko is offline  
Old 04.04.2009., 21:49   #15
ajoj pa gdje ga nađe srce moje malo. imala sam sličnu stvar na kratko vrijeme i sva sreća. jedini dobar savjet koji naravno nećeš poslušat je da ga otkantaš jednom zauvijek jer frajera boli šlapa za tebe, tj. zna da ga nećeš ostavit čak da ti okrene leđa i ode bez pozdrava. nemoj samu sebe ponižavati.
coolinesay is offline  
Old 04.04.2009., 21:50   #16
veza na aparatima. iskopčaj struju.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 04.04.2009., 21:51   #17
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
veza na aparatima. iskopčaj struju.
kratko i jasno.
asdfgh is offline  
Old 04.04.2009., 21:52   #18
dobro ti ljudi vele, lik bi htio prekinuti ali tako da navede tebe da prekineš prva
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Old 04.04.2009., 21:52   #19
A kako da ga nagovorim onda da se promijeni i da razmisli o ovome?I o tome sto meni radi i kako se ja osjecam?Jer dvije godine nije malo
MarinaXXX is offline  
Old 04.04.2009., 21:53   #20
Quote:
MarinaXXX kaže: Pogledaj post
A zasto on onda pravi neke planove za nas?Reko mi je jucer kako bi volio da idemo na tecaj plesa.Rekla sam mu da je nebi,jer mi to nije nesto,a on je reko da hoce bas da samnom plese i da ja budem ta koja hoce ic sa njim,oce ic sa mnom u toplice ovog ljeta,bili smo i proslog isto,reko je da bi volio da dodjem na dva dana kod njega na uskrs...zasto to govori ako se ovako ponasa i ja ovo osjecam???
Gay?
Killing Joke is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger