Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 08:18   #1
Opća anestezija

Pozdrav,nisam uspjela naci temu o opcoj anestezije djece.

Ako netko ima iskustva,molim vas javite.

Sutra malac(2g) ima zakazan deflux pod opcom anestezijom. Bio je prehladjen prosli tjedan,to mu je vec skoro gotovo. Kazem skoro jer mu se zna sekret ispustiti iz nosa,ali nos nije zaštopan. Normalno dise na nos dok pije mlijeko na dudu i ima dudu u ustima.
Da li je moguce da ce odgoditi zahvat?

Anesteziolog ga je odobrio.
Canjab is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:32   #2
Moj nije isao na zahvat nego na MR, isto tako neposredno nakon bolesti, jos uvijek je povremeno produktivno kasljao i nisu odgodili. Ja sam strahovala da hoce.
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 12:22   #3
I moj je iaso nakon blesti vaditi mandule, sve proslo ok
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 13:21   #4
Hvala vam puno na odgovorima.
Canjab is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 10:36   #5
moj je prošao 3 teške operacije i za svaku je morao biti savršeno zdrav

no, za prvu, kad je bio star 1 dan, upitno u kakvom stanju je bio, ali mu je o operaciji ovisio život, pa onda nema izbora

nas su zaprimali obično 2 dana prije operacije u bolnicu, u ponedjeljak, a u srijedu je tek bio na redu, negdje oko podne, iz razloga da vide da se ne bi nešto razvilo u međuvremenu

a što se tiče antibiotika, rekli su nam minimalno 10 dana ranije da je popio zadnju dozu
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 08:59   #6
Quote:
Canjab kaže: Pogledaj post
Pozdrav,nisam uspjela naci temu o opcoj anestezije djece.

Ako netko ima iskustva,molim vas javite.

Sutra malac(2g) ima zakazan deflux pod opcom anestezijom. Bio je prehladjen prosli tjedan,to mu je vec skoro gotovo. Kazem skoro jer mu se zna sekret ispustiti iz nosa,ali nos nije zaštopan. Normalno dise na nos dok pije mlijeko na dudu i ima dudu u ustima.
Da li je moguce da ce odgoditi zahvat?

Anesteziolog ga je odobrio.
Ako je anesteziolog odobrio onda nece odgoditi zahvat.

Moj sin od 10g. je bio prje 2 mjeseca na biopsiji bubrega, srrcao je i nos mu je bio pun sekreta (zbog alergije) i nikakvih odgoda anestezije nije bilo. Anesteziju prihvacaa super, brzo se budi, al premedikacija umjesto da ga umiri njemu se razveze jezik.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:15.