Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2021., 19:08   #10321
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
To ti je potpuno normalan vremenski period za planiranje (veće) svadbe.
Ja ću se onda praviti da je normalno općenito, bez obzira na naš maksimum od 80
QueenA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2021., 10:26   #10322
Ja sam se došla samo požaliti da je toliko dugo prošlo otkad sam bila u svatovima(zbog corone uglavnom) da uopće ne znam otkud krenuti s bendovima jer se uopće ne sjećam koji bendovi su mi bili dobri kad smo pohodili svadbe kao gosti
Ruddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2021., 17:42   #10323
Quote:
Ruddy kaže: Pogledaj post
Ja sam se došla samo požaliti da je toliko dugo prošlo otkad sam bila u svatovima(zbog corone uglavnom) da uopće ne znam otkud krenuti s bendovima jer se uopće ne sjećam koji bendovi su mi bili dobri kad smo pohodili svadbe kao gosti
Ja nisam skoro uopće pohodila svadbe i taj dio mi baš fali sad kad planiramo svoju Na jedno mjesto sam samo poizvlačila ljude koji su se spominjali pa ih zaručnik i ja redom slušamo sve, a ako te zanima, javi pa postavim popis, koji je prilično izdašan
QueenA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2021., 21:23   #10324
Quote:
QueenA kaže: Pogledaj post
Ja nisam skoro uopće pohodila svadbe i taj dio mi baš fali sad kad planiramo svoju Na jedno mjesto sam samo poizvlačila ljude koji su se spominjali pa ih zaručnik i ja redom slušamo sve, a ako te zanima, javi pa postavim popis, koji je prilično izdašan
A ja ne mogu nikog pitat od ekipe koja je čak išla zadnjih tjedana po svadbama jer planiramo napravit svadbu navrat nanos i sve iznenaditi al držim se zasad dva moguća benda koje sam zapamtila kao super, (doduše prije 2 i 3 godine) konkretno Sinovi ravnice i Smooth band. Slobodni su zasad na datume koje razmatramo pa ćemo vjerojatno nekog od njih. Shareaj popis svakako, možda se još predomislim
Ja sam se zapravo iznenadila da ima još dosta slobodnih termina do kraja godine u salama, valjda svi sad teže svadbama vani.
Ruddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2021., 22:58   #10325
Quote:
Ruddy kaže: Pogledaj post
A ja ne mogu nikog pitat od ekipe koja je čak išla zadnjih tjedana po svadbama jer planiramo napravit svadbu navrat nanos i sve iznenaditi al držim se zasad dva moguća benda koje sam zapamtila kao super, (doduše prije 2 i 3 godine) konkretno Sinovi ravnice i Smooth band. Slobodni su zasad na datume koje razmatramo pa ćemo vjerojatno nekog od njih. Shareaj popis svakako, možda se još predomislim
Ja sam se zapravo iznenadila da ima još dosta slobodnih termina do kraja godine u salama, valjda svi sad teže svadbama vani.
Zvuči ekstra uzbudljivo, nadam se da ćeš doći povremeno podijeliti kako napredujete s planom

Super, sad moram i ta dva dodati na popis

Evo ovog izdašnog popisa kojeg sam spominjala, ima nešto i DJ-eva :
Tragovi
Stanko Bondža
Desperado
Beatta
Koala
Milenium
Oaza
Spice Grills
Milenium band
ExZodiac
Enigma band
MozART
godji entertainment
Grupa Viking
TS Zdenac
The Speen
Grupa Joy
Exotic
Full Gas grupa
D'rajf
Grupa Mystic
TS Harmonija
Ivan Šebalj and the Bećars
DJ Bruno Belavić
DJ Žuti&Team - Studio FM
DJ Gallardo
QueenA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2021., 09:39   #10326
Hvala ti puno, za pola ovih bendova nisam znala! Poslušam ih pa vidim možda nađem nešto bolje od ova dva da ti odmah napomenem, za ova dva koje smo gledali snimke na youtubeu su baš loše kvalitete, tako da smo se mi vodili time kakvi su bili na svadbama na kojima smo bili i super mi je što još imaju dostupnih termina i za ovu godinu.

A što se tiče uzbudljivosti last minute organizacije, mi smo nekako skroz opušteni po pitanju toga, manje više smo sve suzili na 2 izbora, trebali bi naći vremena i otići pogledati sale pa potvrditi to, a onda bi trebalo biti jednostavno bukirati i ostale. Planiramo 11.ili 12. mjesec pa nam je i to sreća jer nije baš neka pomama za tim datumima, a nama je taman da bukiramo sve do 8.mj. i da stignemo svima najaviti 3 mjeseca ranije da si rezerviraju vikend.
Ruddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2021., 13:18   #10327
Quote:
Ruddy kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno, za pola ovih bendova nisam znala! Poslušam ih pa vidim možda nađem nešto bolje od ova dva da ti odmah napomenem, za ova dva koje smo gledali snimke na youtubeu su baš loše kvalitete, tako da smo se mi vodili time kakvi su bili na svadbama na kojima smo bili i super mi je što još imaju dostupnih termina i za ovu godinu.

A što se tiče uzbudljivosti last minute organizacije, mi smo nekako skroz opušteni po pitanju toga, manje više smo sve suzili na 2 izbora, trebali bi naći vremena i otići pogledati sale pa potvrditi to, a onda bi trebalo biti jednostavno bukirati i ostale. Planiramo 11.ili 12. mjesec pa nam je i to sreća jer nije baš neka pomama za tim datumima, a nama je taman da bukiramo sve do 8.mj. i da stignemo svima najaviti 3 mjeseca ranije da si rezerviraju vikend.
Ma to vam je super, ako ste ih vidjeli/čuli uživo i sviđaju vam se, vrijedi puno više od bilo koje snimke koju vidite

Zvuči ekstra jednostavno, nas najviše muči ovaj dio sužavanja izbora
Da, super vam je termin što se tiče dostupnosti!
QueenA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2022., 12:55   #10328
Poskupjela su i vjenčanja, mladenci nam otkrili: Fotografi traže i do 50.000 kuna

https://www.index.hr/magazin/clanak/...magazin_prva_d
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2023., 12:03   #10329
Možda nam možete pomoći sa vašim iskustvom jer, naime, zaručnica i ja nismo sigurni trebamo li na listu uzvanika staviti najmodavce. U stanu smo nešto manje od tri godine, a najmodavci žive izvan našeg grada i vidimo ih ravno 1x mjesečno kad netko od njih dođe po račune. Popričamo, popijemo kavu u kvartovskom bircu i to je to. Ako nema nikakvih problema u stanu čujemo se idući mjesec. U korektnim smo odnosima, nikad nikakvih problema ni s njihove ni s naše strane. Podstanari, jeste li zvali najmodavce na svadbu?
Klingsbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2023., 11:02   #10330
Ako ćete i općenito zvati poznanike s kojima se samo povremeno vidite zovite i njih, ako nećete onda ni njih. Bi li ih zvali ubuduće na krštenja, godišnjice, rođendane i jesu oni vas ikad zvali na nešto slično. Ako je odgovor ne eto ga.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2023., 06:11   #10331
Wtf, tko normalan zove vlasnike stana na svadbu ako su u korektnim odnosima i visemanje poslovnoj suradnji samo?
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2023., 17:11   #10332
Ja ih ne bih zvala. Isto smo u korektnim odnosima već 3 godine, ali nisu mi to ljudi toliko bliski da bi ih željela na svom vjenčanju.
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2023., 20:07   #10333
Sajmovi vjenčanja? Imaju li smisla? Jesu li vam pomogli? Koji je najbolji i koliko često se odvijaju?
Xy257dNO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2023., 13:42   #10334
Pomognu zato sto vidis stvari uzivo, naidjes na ljude/stvari koje nisi nasla googlanjem. I vecinom na sajmovi imaju letke s popustima onda, to stvarno pomogne. Mi smo npr. prstenje uzeli u Prahiru sa sajamskim popustom onda.

Bili smo u Areni i tamo je tako bilo. Bili smo i u Westgateu i tamo je bilo otuzno.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:41.