Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2005., 22:52   #1
Sunčane naočale

..trazim si klasicne naocale bez ikakvih draguljcica i nasercica po sebi..sad je rekla bi idealno vrijeme za kupnju, jer su snizenja..gledala sam danas u Ghetaldusu (ak se tak pise) u Gajevoj i jednoj optici u Ilici..nisam nasla nijedne vaaau, pa me zanimaju adresice optika, prednost one sa vecim popustom..i da, adrese Ghetaldusa po Zagrebu..
..zafaljujem se unaprijed..
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2005., 16:08   #2
Optika Slon.. Lokacija je u dvorištu Lovačkog roga iz Ilice.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2005., 16:32   #3
optika saric, u tkalcicevoj. ne znam broj. kod liscinog ducana se skrene unutra i stepenicama ode gore. meni se jako svidjelo tamo. cijene su pristupacne.
la bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2005., 16:37   #4
vitrum u massarykovoj... tamo i tarik kupuje svoje

ali kako uopce mislis naci neke 'vaaau' ako nemaju draguljcice i sl po sebi?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2005., 16:38   #5
...uh, kolko odgovora
..danke vama curke..evo danas sam u kvartu u Ghetaldusu kupila. predivne Diorke..dobar model, onak su vece, a opet klasicne..ma mrak..dosle su me 509 kn..stvarno sam se iznenadila..snizenje 50%
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 19:00   #6
Quote:
Leona81 kaže: Pogledaj post
...uh, kolko odgovora
..danke vama curke..evo danas sam u kvartu u Ghetaldusu kupila. predivne Diorke..dobar model, onak su vece, a opet klasicne..ma mrak..dosle su me 509 kn..stvarno sam se iznenadila..snizenje 50%
Koji kvart? Ja bi isto neke klasicne bez svjetlucavih sranja i sta ti ja znam..
P e t r a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 07:53   #7
Evo pridružujem se temi, molim cure s iskustvom za savjete. Do sada nisam pretjerano kupovala niti nosila sunčane naočale. Imala sam dva para s placa, koje nisam prečesto nosila jer su ružne i glupe. Razmišljam ove godine kupiti si neke kvalitetnije naočale, pod kvalitetnije podrazumijevam one s odgovarajućom UV zaštitom. Ne patim previše na razvikane marke, mislim ono Dior, Chanel, to ne namjeravam kupovati, ali može biti neka normalna marka sunčanih naočala. Namjeravam pogledati u optikama. Nemam baš previše novaca, trenutno imam sa strane 220 kn (nemojte se smijati) koje čuvam za sunčane naočale. Naravno ako bude potrebno mogu još dodati. Zanima me kada su sniženja sunčanih naočala, krajem 7. ili 8. mjeseca možda? I kako se tada kreću cijene naočala? Hvala!
__________________
Nabijam broj postova.
Cotton Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 11:30   #8
Quote:
P e t r a kaže: Pogledaj post
Koji kvart? Ja bi isto neke klasicne bez svjetlucavih sranja i sta ti ja znam..



Sorry, kasnim s odgovorom

moje su ti kupljene prije dvije godine u Ghetaldusu na Malesnici, pricekaj 7 mj i opet ce svugdje biti na snizenju, moje su kupljene tak..50% off
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2005., 16:43   #9
Quote:
joujou kaže:
ali kako uopce mislis naci neke 'vaaau' ako nemaju draguljcice i sl po sebi? [/B]





...manje je vise draga

..nisam ja mogla izdrzati i cekati da se koke sjete..mislim si, dal da ubodem ove..jer bi mi ih preotela jedna teta koja ih je skicala kad sam ih isprobavala..ili da idem u grad po cijenu da se srusim, a trebaju mi hitno jerbo na put bez cvika i sa svjetlim ocima ne bi islo..
..skupit cu sad informacijice pa iduce godine kad mi ih recimo frendica opet izgubi odem po nove
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 14:47   #10
Quote:
samo_svoja kaže:
Optika Slon.. Lokacija je u dvorištu Lovačkog roga iz Ilice.

odlična optika.

plus premedena su ona 2 maltezera koja "čuvaju" optiku
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 20:39   #11
Quote:
tilla kaže:
odlična optika.

plus premedena su ona 2 maltezera koja "čuvaju" optiku
Volim tamo ić...kupujem i leće tamo i stvarno su kvalitetni
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 12:42   #12
Quote:
samo_svoja kaže:
Volim tamo ić...kupujem i leće tamo i stvarno su kvalitetni
i ja volim ići pogotovo kad mi je vlasnica rekla da nisu mikli cvike za mene i dala mi cutler & gross da probam.
skoro da spavam s tim cvikama; samo što nema ih na sniženju. odu i prije nego što stignem do njih
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 20:32   #13
Sunčane naočale?

Čitam danas poučne savjete Victorije Beckham, kako što bolje izgledati.
Jedan od savjeta je: nikada ne izlazite van bez sunčanih naočala, pa čak i kada je oblačno!
To me je podsjetilo da uskoro počinje sezona naočala, a moj je problem već godinama taj što ne mogu pronaći odgovarajući model za svoje okruglo debeljuškasto lice.
Stoga cure, molim savjete! Koje su naočale ove godine in i koji modeli pašu ženama okruglog lica?
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 23:14   #14
ja se ne obazirem baš na trendove sunčanih naočala.
to je,po meni,jedan od artikala koji mora TEBI dobro stajat.
a nemreš znat dok ne kreneš u probavanje. nije samo oblik u igri,tu je i boja okvira i stakala,veličina itd. iako mi se čini da su crne cvike pomalo out. al opet,ima ljudi kojima one savršeno stoje...

u svakom slučaju,preporučujem kupovinu nekih kvalitetnih. istina da treba "odriješit kesu" al se isplati jer je razlika vrlo vidljiva (kaj se stakala tiče) i i netko ko ima zajebane oči si stvarno ne bi smio stavljat neki šit na nos. uzmeš neke dobre i dobro ih čuvaš. bitno je samo da ti dobro stoje,moda je nebitna (osim ak imaš tolko love da si svake 2 god možeš priuštit nove).

ja imam fendijeve,bez okvira,oveće,nekakva smeđe-siva boja. ne stoje nikom ko ih je probo osim meni. al su mi savršene
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 12:43   #15
Quote:
ambasadorica kaže:
iako mi se čini da su crne cvike pomalo out. al opet,ima ljudi kojima one savršeno stoje...

crne cvike nikada nisu bile out pa ni sada, naprotiv baš su u trendu i to što veće/glomaznije/šire/okruglije ... kako kome koji oblik uz lice paše
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 23:59   #16
joj teme
ja si zelim neke "avijo djir", mozda ray banke iako vidjeh i od D&G takav djir i predivne su zelim takve vec godinama ali eto... i sad si sve mislim kupit prave ili made by placa, zal mi pravih da ih ne unistim a opet bio bi red a i bolje za oci...

ono sta mene muci kod odabira je sta imam filing da mi neke stoje na raspustenu kosu a na dignutu ne i obratno ili tako neke sheme, ali zelim "avijaticarke" ma kako god mi stajale
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 00:35   #17
meni se svidjaju jedne Porche carera,avijo djir...stoje mi jedino kad ispeglam kosu,na cickuravo razrabuseno ...ne.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 11:34   #18
Quote:
hana kaže:
joj teme
.....neke stoje na raspustenu kosu a na dignutu ne i obratno ili tako neke sheme.....

ovako je i kod mene slucaj, zato si imam dvoje savrsenih cvika , jedne za spustenu kosu od D&G tipa avijaticar, a druge za skupljenu i razno razne varijacije friza od Versace-ja koje su malo manje avijaticar stajl.
 
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 21:56   #19
Quote:
enigma kaže:
ovako je i kod mene slucaj, zato si imam dvoje savrsenih cvika , jedne za spustenu kosu od D&G tipa avijaticar, a druge za skupljenu i razno razne varijacije friza od Versace-ja koje su malo manje avijaticar stajl.
ako su te D&G ko one koje sam vidila (ima frendica) onda si velika sretnica jer su preeedivnneeee i sta je najbolje nigdje ne pise to D&G osim s nutarnje strane
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 23:40   #20
lani sam kupila velike crne Armani,s velikim okvirima.
preskup sport je to.

Ali mi je dragi u Italiji našao prekrasne Gucci, metalni okvir, avijatičarke i donio ih za poklon. (još ne vjerujem da je ubrao što mi se sviđa, mada sam naglas komentirala kad sam gledala reviju Gucci na FTV- eto, nije loše ni zujat u vjetar ponekad).

Nisam planirala mijenjati ni onaj Armani, nosila bi ga sto godina, a sad pogotovo nemam namjeru. Ove su predivne.
Majda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.