Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2017., 15:58   #1361
Pozdrav svima

Trebam savjet, bila sam na pregledu u dvije poliklinike.Poliklinici Štimac i Poliklinici Arena.
Ne znam gdje da idem, oboje su novčano tu negdje, pošto nisu mali novci u pitanju i strah me kasnijih komplikacija, molim vas ako netko ima bilo kakvo iskustvo da se javi ili ovdje ili na pm

hvala
sunny27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 17:04   #1362
Preporuka zubara na području jarun/tresnjevka

Pozdrav,

da li netko ima nekog dobrog zubara za preporučiti? Ne mislim na privatnike, nego općenito na zubare opće prakse.

Trenutna zubarka mi je em daleko...em nakon svakog popravka zuba uvijek neku muku mučim s popravljenim zubom. Uglavnom imam problema sa zaglavljivanjem hrane između popravljenog zuba i susjednoga. Nemam pojma jesu li to godine ili je do zubarke...ali nekada prije, kada sam bio mlađi i imao drugu zubarku.. taj problem nisam imao nakon popravljanja zubi. Sada mi je strahota otići neki zub raditi, jer znam da nakon toga u ustima mi vječno ostaje "nered" i neugoda jesti na taj zub. I jezik mi se non stop kolje sa tim mjestima...

Pa eto da usput pitam trpite li i vi takva iskustva nakon popravljana zubi ili vam bude sve ok kao i prije popravka?

Hvala.
bozoou is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 14:41   #1363
Nakon popravka se radi visin zagriza prema tvom osjećaju i prema onom obojanom papiru.. tako da se ne bi trebao dizati sa stolca dok ti zub ne djeluje da je sjeo ok..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 23:46   #1364
ili naletite na kretenoidnu stomatologicu koja odbije pobrusiti plombu koja vam strši u zagrizu uz objašnjenje da ne komplicirate, pa što ako grizete samo na taj zub, pojest ćete što smeta, a ako će smetati i nakon što napravi sve plombe, onda će ih sve pobrusiti i ispolirati. i pitanje kud bi stigla da pazi na visinu svake plombe zasebno.
dakle, ima ih - izbjegavati povratak tamo.
vall is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:23   #1365
Da li imate nekog paradontologa za preporuku na podrucju Zagreba preko HZZO, kakva su iskustva na Stomatoloskom i u Perkovcevoj?
mayich18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 21:29   #1366
Molim preporuke za dobrog ortodonta u Zadru .. Hvalaaa vammm
grandcontrol21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 13:44   #1367
Jel ima itko iskustva s dr. Vladimirom Basićem, vidim da ima puno dobrih komentara na najdoktor, a to meni odmah sumnjivo. :P
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:07   #1368
Molim preporuku za ortodonta u Vukovaru ili Srbiji (bliže granici s Hr.).
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 16:28   #1369
Goran Grenko u Ri je odličan samo nemojte nikako ići kod Nine Varljen, skupa i sve samo napuhano
Abbazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 17:49   #1370
Što se svi u Zg boje zubara?

Poslala sam poruku dr. Nini Farkaš za termin, kolko vidim po internetu jako su dobra iskustva, valjda će se javiti.
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 16:10   #1371
Quote:
sunny27 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Trebam savjet, bila sam na pregledu u dvije poliklinike.Poliklinici Štimac i Poliklinici Arena.
Ne znam gdje da idem, oboje su novčano tu negdje, pošto nisu mali novci u pitanju i strah me kasnijih komplikacija, molim vas ako netko ima bilo kakvo iskustvo da se javi ili ovdje ili na pm

hvala
Ja iz vlastitog iskustva preporučam ordinaciju Štimac. Ja sam kod njih radio mostove u gornjoj čeljusti i jako sam zadovoljan završnim rezultatom te doktoricom koja je uvijek imala strpljenja i razumijevanja za sve moje želje.
Pejac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 20:25   #1372
Quote:
hasrett kaže: Pogledaj post
Što se svi u Zg boje zubara?



Poslala sam poruku dr. Nini Farkaš za termin, kolko vidim po internetu jako su dobra iskustva, valjda će se javiti.


Mislim da je ona još na porodiljnom. Zapravo ne znam javlja li se sad i jesi se uspjela čuti s njom, no neka imaš informaciju.
Inače je moje iskustvo s njom odlično.
kalinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 11:22   #1373
Bok ljudi evo i mog iskustva; bila sam pacijent kod Mladena Kolomba u domu zdravlja u Zaprudu.. Nakon svakog zavrsenog slijeda popravaka vrlo brzo bi doslo do ponovnog kvarenja zubi. Dugo sam bila njegov pacijent misleci da imam lose zube pa da se zato opetovano kvare takvom brzinom. Prosle godine pred novu godinu mi je buknuo granolom(nisam tocno znala sto je to, samo znam da su se pojavili pakleni bolovi i da mi je celjust natekla ko balon). Doticni gospodin nije radio a meni je bilo vrlo vrlo hitno i otisla sam privatniku koji je ustanovio o cemu se radi, 10 dana sam pila dvije vrste antibiotika da se upala smiri. Na kraju je covjek(privatnik) rekao da je iskljucivo moj zubar odgovoran za nastanak granoloma jer on nastaje kada se kanali otvore i ne napune se do kraja prilikom popravka pa nastaje gnojna upala u korijenu zuba. To smo rijesili i nakon toga sam nasla najboljeg strucnjaka i predivnu osobu koja me rijesila straha od zubara i sve mi zube sredila i vise nemam apsolitno nokakvih problema. Usput receno, dr. mi je nasla jos 2 granoloma koje je uspjesno izljecila. Njeno ime je Dunja Grzetic Srb i najtoplije je preporucujem. Eto zaobidite Kolomba u sirokom luku i pazite se mesara sretno
DijanaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 14:23   #1374
I mene zanima preporuka zubara u Osijeku i okolici. Prelistavši čitavu temu, naišao sam na par preporuka, no ako je netko u međuvremenu imao pozitivno (ili čak negativno) iskustvo s jednim od lokalnih zubara, volio bih da mi se javi i napiše. Hvala!
miki2209 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 12:15   #1375
Pozdrav svima, nadam se da nisam fulala temu.

Upućena sam sa dijagnozom periodontitis pulpae apicalis chronica na liječenje i punjenje korijena. Radi se o gornjoj desnoj osmici koja je nekako čudno smještena, više horinzotalno nego okomito, te je pristup zubu otežan. Uz to, prije par godina sam isčašila desnu stranu vilice i od tada ju ne mogu otvoriti skroz do kraja, koliko valjda zubaru treba da bi nesmetano došao do tog zuba.

Stomatologinja mi je rekla da se javim ili u Perkovčevu ili u Gundulićevu - ima li netko iskustva sa istim ili sličnim slučajem da mi može preporučiti gdje mi je bolje ići u mom slučaju odnosno gdje su ispraksirani za problematične slučajeve?

Unaprijed hvala na odgovoru
hover laterally is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:50   #1376
Ova tema nema nikakvog smisla... Tražiš preporuku i nakon par mjeseci naiđeš na još 100 ljudi koji traže preporuku, a nitko ti ne odgovori na poruku... Koja svrha?? Poanta je u tome da ljudi dolaze ovdje tražit preporuke, ali ne dolazi nitko s preporukama jer već ide kod dobrog zubara, ortodonta i ne traži takve informacije po Internetu više.

Dolaze oni koji trebaju preporuku i oni koji su nezadovoljni... Jedan od 100 koji dođe je onaj koji ima nekakvu preporuku... Temu pod ključ.
lllnuclearlll is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 16:12   #1377
Quote:
tina01 kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši, pozdrav svima, nadam se da sam na dobrom mjestu, naime, odlučila sam se za ugradnju implantata i sada mi je totalna zbrka u glavi jer već danima pretražujem net i pogubila sam se u moru silnih ponuda, zato bih vas molila ako netko zna, ima preporuku ili iz vlastitog iskustva da mi pomognete u odabiru, jako mi je važna stručnost, pristup pacijentu i naravno cijena:

dental centar dr. štimac
poliklinika Bagatin
poliklinika Imed
poliklinika Kustec

ili vi znate još nekog boljeg
može i na pp
zahvaljujem
Vjerojatno ste već ugradili implantate ali možda će još nekome koristiti. Ja sam ugrađivala više implantata u IMedu (dr. Marko Krmpotić) i jako sam zadovoljna. Poslije zahvata nisam popila nijednu tabletu protiv bolova. Prijateljica mi je radila u Bagatinu (dr. Krešo Doblanović) i isto je prezadovoljna. O poloklinikama štimac i Kustec nemam nikakvih informacija 's terena'.
Frida77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 16:23   #1378
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Oprosti, nisam shvatila tko/što je puno bolji izbor.
Dr. Petar Bago je puno bolji izbor od Arene. Bago radi odnosno suvlasnik je Dental centar B2.
Frida77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 16:31   #1379
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Dr Marko Bajs fino to odradi
Dr. Marko Krmpotić IMed; dr. Krešo Doblanović Bagatin
Frida77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 16:42   #1380
Quote:
sunny27 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Trebam savjet, bila sam na pregledu u dvije poliklinike.Poliklinici Štimac i Poliklinici Arena.
Ne znam gdje da idem, oboje su novčano tu negdje, pošto nisu mali novci u pitanju i strah me kasnijih komplikacija, molim vas ako netko ima bilo kakvo iskustvo da se javi ili ovdje ili na pm

hvala
Između Štimca i Arene svakako bolje odaberite Štimca.
Frida77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:42.