Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 22:23   #21
Kolko dreke zbog par kvestova.
Ostat će nekaj za replay.
Kupio i jedva čekam slijedeći tjedan da probam.
Jedinica je bila vrhunska.
Ne sumnjam da će i dvojka bit
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:25   #22
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Pas mater, pola questova će mi ostat neriješeno U Act-u 1 radi glupog predodređenog načina kako koji quest treba biti "riješavan"

Za sad sigurno sjebani questovi:
The Imprisoned Elf (sve odradio, ali nisam dobio complete status)
The Arena of Fort Joy (mada, ovo navodno ni ne možeš riješiti ako igraš samo solo)
Withermoore's Soul Jar (sve odradio, ali nisam dobio complete status)
The Eternal Worshipper (razbio soul jar koji nisam trebao, ali prije nego je quest uopće započeo...dakle krivica = ja i developeri 50/50)
Hm,sad gledam,i meni stoji The imprisoned elf..iako sam ga završio
I arenu sam završio..također stoji...
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:28   #23
U biti,ti questovi su riješeni..samo neznam zašto se nisu makli iz journala.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 00:51   #24
Novi patch je navodno riješio problem s questovima. Samo trebate restarti cijelu igru.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 00:54   #25
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Pas mater, pola questova će mi ostat neriješeno U Act-u 1 radi glupog predodređenog načina kako koji quest treba biti "riješavan"

Za sad sigurno sjebani questovi:
The Imprisoned Elf (sve odradio, ali nisam dobio complete status)
The Arena of Fort Joy (mada, ovo navodno ni ne možeš riješiti ako igraš samo solo)
Withermoore's Soul Jar (sve odradio, ali nisam dobio complete status)
The Eternal Worshipper (razbio soul jar koji nisam trebao, ali prije nego je quest uopće započeo...dakle krivica = ja i developeri 50/50)
Sad sam malo čitao..kasnije ce se riješiti questovi...Withermore Soul ce se riješiti kad ti lik dođe pomoci kasnije zadnji put..
Imprisoned Elf..kad se javiš elfovima izvan grada.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 01:47   #26
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Sad sam malo čitao..kasnije ce se riješiti questovi...Withermore Soul ce se riješiti kad ti lik dođe pomoci kasnije zadnji put..
Imprisoned Elf..kad se javiš elfovima izvan grada.
Withemore nije došao pomoći...nije se pojavio. A za efla...zašto onda po odlasku s otoka piše da sam odlučio ne spasiti ga...ista stvar za Withemora. Neki questovi stvarno "dugo" traju, ali ovi su odrađeni, ali zbagirani tako da igra misli da ih nisi završio
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 03:43   #27
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Withemore nije došao pomoći...nije se pojavio. A za efla...zašto onda po odlasku s otoka piše da sam odlučio ne spasiti ga...ista stvar za Withemora. Neki questovi stvarno "dugo" traju, ali ovi su odrađeni, ali zbagirani tako da igra misli da ih nisi završio
A onda neznam,nisam jos stigao do kraja otoka,tek sam malo izvan grada izasao igram ultra polako jer zelim obaviti svaki razgovor i istrazit svaki komadic mape i zaviriti u svaku bacvu doslovno
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 09:59   #28
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Kolko dreke zbog par kvestova.
Ostat će nekaj za replay.
Kupio i jedva čekam slijedeći tjedan da probam.
Jedinica je bila vrhunska.
Ne sumnjam da će i dvojka bit
Nije stvar da sam OCD freak pa da moram imati pored svakog questa kvačicu "riješeno" nego ubija imerziju i kvari doživljaj. Jer kad ti po odlasku s otoka igra kaže da si šupak jer ipak nisi pomogao tome i tome kako si obećao ili napravio to i to, a ti si to sve uradio uhvati me malo "nervoza"
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 13:56   #29
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
A onda neznam,nisam jos stigao do kraja otoka,tek sam malo izvan grada izasao igram ultra polako jer zelim obaviti svaki razgovor i istrazit svaki komadic mape i zaviriti u svaku bacvu doslovno
I ja isto, ali ovu igru treba riješavati quest po quest da nešto ne sjebeš i opet je velika mogućnost da ćeš sjebat
Jebi ga, završetak questa nije prilagođen višestrukim opcijama koje su ti ponuđene. Recimo Withemore, on ti dođe pomoći u jednom trenutku samo ako nemaš source-a za napredovati u jednom trećem questu i s tim njegovim dolaskom u pomoć "službeno" završava njegov quest. Ako si kao ja recimo, imao source point, on se ne pojavi (jer nije bilo potrebe) i quest ostaje nezavršen i igra ga vodi kao da ga nisi spasio ("We have left Reaper's Eye behind, without helping Lord Whitemoore".) iako je zadnji quest entry prije odlaska s otoka "We destroyed Lord Whitemoore's Soul Jar, freeing his soul."

Neću spoilat, ali ima još questova koji završavaju samo ako taj netko dođe u pomoć, a ako sam riješiš to što je on trebao pomoći...quest failed iako si u biti "njegov" quest završio
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:59   #30
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Neću spoilat, ali ima još questova koji završavaju samo ako taj netko dođe u pomoć, a ako sam riješiš to što je on trebao pomoći...quest failed iako si u biti "njegov" quest završio
Iz iskustva s prethodnikom ove igre, toga je bilo i tamo pa je Larian to vrlo brzo pokrpao. Baci si pogled na sluzbene forume, obicno nisi jedini s problemom i pise kako zaobici takve stvari i slicno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:02   #31
Ma znam da će pokrpati, ali kako dosta ekipe pizdi da su te stvari bile "prijavljivane" još dok je igra bile EA, nisam baš optimističan da će bit brzo...a igra mi je odlična i ne da mi se staviti ju sastrane dok ne zakrpaju
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:04   #32
ovako dobar RPG nisam igrao od dragon age orginsa , trenutno sam utukao jedno 20tak sati kroz vikend, tek sam izasao iz Fort Joya ... trudim se svaki kutak mape posjetiti i sa svakom osobom u igri popricati.
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:16   #33
Quote:
mickey kaže: Pogledaj post
ovako dobar RPG nisam igrao od dragon age orginsa , trenutno sam utukao jedno 20tak sati kroz vikend, tek sam izasao iz Fort Joya ... trudim se svaki kutak mape posjetiti i sa svakom osobom u igri popricati.
Zadnjih par godina, od Pillarsa, Tormenta, D:OS1 i Tyrannya, pa sad ovo su dobre za RPG fanove.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 16:21   #34
Crowdfunding je praktički žanr digao iz mrtvih. Sam mi nije jasno zašto unatoč vidljivom uspjehu i interesu ga veliki publisheri/studiji izbjegavaju?


Inače igra je odlična ali balans je u kurcu.
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 17:45   #35
Quote:
nonik kaže: Pogledaj post
Crowdfunding je praktički žanr digao iz mrtvih. Sam mi nije jasno zašto unatoč vidljivom uspjehu i interesu ga veliki publisheri/studiji izbjegavaju?
Zato jer je to i dalje niche žanr. Pillars of Eternity koji je all-around vjerojatno najbolja igra u novom valu cRPG-ova je prodao nešto više od milijun primjeraka. Usporedi to s novim COD-ovima ili šta je već aktualno.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 22:12   #36
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
Zato jer je to i dalje niche žanr. Pillars of Eternity koji je all-around vjerojatno najbolja igra u novom valu cRPG-ova je prodao nešto više od milijun primjeraka. Usporedi to s novim COD-ovima ili šta je već aktualno.
Ali veliki dio toga je bas zbog velikog publishera i/ili developera. Sto zbog prepoznatljivog imena sto zbog vise reklame.
Da na ovoj igri pise recimo Blizzard a ne tamo neki Larian prvog dana bi presla par milijuna
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 22:36   #37
DOS2 je već u prvom tjednu prodao 50000 primjeraka igre, tako da...
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 22:55   #38
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
DOS2 je već u prvom tjednu prodao 50000 primjeraka igre, tako da...
Prodao je 500k, ne 50. I toliko je i PoE prodao u prvom tjednu, a kasnije sve skupa još toliko. Tako će biti i s ovim. Jednostavno to nisu igru za mase. Da imaju jačeg publishera i bolji marketing podigli bi si prodaju za 20-30%, koliko bi otprilike i platili kampanju. I još jedan razlog za ne imati publishera je što ti ne može nitko diktirat pravac u kojem ćeš ići sa igrom, što je vrlo bitno za ove old school rpg-ove.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 23:14   #39
Kad današnja mladež nezna što valja bitno da je grafika dobra i da imaš pušku i pucaj i to najbolje prolazi.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 11:43   #40
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Kolko dreke zbog par kvestova.
Ostat će nekaj za replay.
Kupio i jedva čekam slijedeći tjedan da probam.
Jedinica je bila vrhunska.
Ne sumnjam da će i dvojka bit
Mene ti tako nesto smeta do boli, zato obicno cekam da izadje patchirana verzija. Torment ToN danas isto ima par questova koji su broken.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.