Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2014., 13:46   #61
Steven Seagal u Budvi otvara centar borilačkih vještina.

__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 17:03   #62
Ilitiga, tragom ruskog novca ..
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 13:53   #63
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Ma on je jebač, sve ga pice vole, ima ono nešto, a voli ga i moja stara he he he he... jebač ipo Stevan - sve bum ih spasil - segal
Ha ha voli ga i mama jedne moje prijateljice, ne može mu zapamtit ime, opisuje ga samo kao "onog crnog i visokog" i svi odmah znamo na kog misli (to ga je valjda gledala još u Above the Law di je stvarno izgledao bogovski)

Isto tako, u videoteci nekad davno svjedočila sam prizoru kad dečkić od cca 15 godina ulazi i traži od radnice "novi Seagalov film za mamu"

I ja ga volim, šta ću, ne mogu si pomoći. A vidim da ste izostavili njegovu ulogu u Machete gdje parla španjolski samo tako i uglavnom se prikazuje na skypu direkt iz Mexica

Parla on i japanski i to tečno, zaboravila sam u kom je to filmu bilo ali nije bilo nasinhronizovano kao što su neki zlobnici odmah graknuli.
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 19:35   #64
Quote:
dalal kaže: Pogledaj post
Parla on i japanski i to tečno, zaboravila sam u kom je to filmu bilo ali nije bilo nasinhronizovano kao što su neki zlobnici odmah graknuli.
A i svira gitaru i pjeva.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 21:32   #65
Quote:
Stronger Free kaže: Pogledaj post
A i svira gitaru i pjeva.


--------------------------------

Već dugo kola glasina da sve ove njegove direct to video pizdarije u biti služe za pranje love za mafiju (tada kad sam o tome čitao spominjala se ruska ili ukrajinska mafija). Ne bi me čudilo, pa u pola njih njega ni nema, samo stand in-ovi, čak ga netko i sinkronizira u njima.

A bio je tip i na sudu zbog svojih veza s talijanskom mafijom preko onog producenta zvanog Julius R. Nasso. Da su mu prijetili, i takve stvari, ne znam više detalje...

Pun je internet pričica o njemu da je tip teška pička od čovjeka, da se volio iživljavat nad slabijima, udarat kaskadere, da je volio iz čista mira nekom prodat onu aikido foru s izvrtanjem palca...pa i da je često znao naletit na prave mange. Navodno se bio kurčio da se njega ne može stisnut u nekakav zahvat gušenja, tako nešto, i onda ga je na snimanju Under siege jedan kaskader tako primio da se ovaj onesvijestio i ispraznio sadržaj crijeva i mjehura po sebi. Taj kaskader više nije radio u Hollywoodu...

Sjećam se i članka iz novina da je s Kelly LeBrock bušio gume susjedima

Legendarna je priča šta je Stallone negdje pričao. Imao tulum, na njemu bili Seagal i supijani Van Damme. Inače su se ta dvojica stalno nešto podjebavala preko medija, te dječje spike tko je jači ili ja. I kaže Stallone na tulumu se Van Damme počne prijetit Seagalu, ajmo mi malo izać van, a ovaj se pokupio.

Također se sjećam jedne rečenice iz autobiografije Michael Cainea...kaže da od svih ljudi s kojima je ikad snimao, samo s jednim ne bi nikad ništa opet radio – sa Seagalom. Nije naveo zašto, ali iz svih ovih drugih priča mogu si zamisliti razlog.
Outrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:44   #66
Quote:
Outrage kaže: Pogledaj post
Nije naveo zašto, ali iz svih ovih drugih priča mogu si zamisliti razlog.
Ako je samo i pola navedenog istina, čovjek je smrad.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 16:45   #67
Mladi sensei Steven Seagal.

lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:13   #68
↑ Tetsuro Tamba u mladim danima
__________________
Don’t be a follower be a student!
osaki ni douzo!-ie ie douzo osaki ni!
rokurota is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 20:05   #69
Njegovo indijansko ime bi bilo Panj koji govori.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 20:16   #70
na you tube naletio na jedan komentar ispod videa gdje je Steven Seagal:

''only dangerous thing about Steven Seagal is his cholesterol level''
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 03:17   #71
Stevo je bog!
Machine Gun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 09:46   #72
Quote:
Outrage kaže:
Navodno se bio kurčio da se njega ne može stisnut u nekakav zahvat gušenja, tako nešto, i onda ga je na snimanju Under siege jedan kaskader tako primio da se ovaj onesvijestio i ispraznio sadržaj crijeva i mjehura po sebi. Taj kaskader više nije radio u Hollywoodu...
Da mi je to bilo videt, Stevu celog posranog i popišanog kako radi walk of shame na snimanju
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 02:18   #73
Priča za malu djecu.
emojpobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 00:08   #74
Quote:
Outrage kaže: Pogledaj post
Navodno se bio kurčio da se njega ne može stisnut u nekakav zahvat gušenja, tako nešto, i onda ga je na snimanju Under siege jedan kaskader tako primio da se ovaj onesvijestio i ispraznio sadržaj crijeva i mjehura po sebi. Taj kaskader više nije radio u Hollywoodu...
Nije neki kaskader, vec najpoznatiji profesionalni hrvac i kaskader instruktor preko bare: Gene Lebell

i to je toliko poznato i dokumentirano da vec i ptice znaju. Njega su puno vise trebali i cijenili od Seagala, tako da nikad nije dobio zbog toga otkaz, posebno ne od Seagala, jer Seagal takvu moc nikad nije imao ni dok je prva tri A akcijska filma radio. Njegova djeca su danas u istom poslu, a i od njih se moze naci videa o Stevinom sramocenju.

Aikido prica Seagala je ozbiljna, to znaju i oni koji su ga angazirali od 90-tih do danas, problem je mitomanija i prve fabrikacije koje je radio dolaskom iz Japana, slazuci ekipu za svoj prvi hit. Da bi dobio zaleta, poceo je raditi famu o sebi kao bivsem CIA operativcu, znajuci da ista organizacija nikad ne potvrdjuje ili negira da je netko za njih radio, te od tada ide njegova sarolika prica sve do danas.

uglavnom, jako cudna i neobicna osoba, koja kao da ima dvije licnosti. Jedna je cista i dokazana izvrsnost (aikido) druga je hvalisavac bez pokrica.
...


...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 15:22   #75
aikido je općenito malo veći bull shit...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2023., 11:35   #76
John Leguizamo o Stevenu Seagalu: Užasan je čovjek

Ranije su se posvađali na snimanju filma Executive Decision, u kojem je Leguizamo glumio narednika, dok je Seagal glumio hrabrog pukovnika Austina Travisa.

"Seagal je doša na snimanje i rekao: 'Ja zapovijedam. Ono što ja kažem je zakon.' Mislim, tko, dođavola, tako priča?" ispričao je Leguizamo dodajući: "Tko dođe na set i kaže to? Pa sam se počeo smijati, a on me udario laktom i gurnuo na zid i izbio mi sav zrak."

"Lik koji sam glumio u filmu The Menu temeljio sam na Stevenu Seagalu. On je užasan čovjek", zaključio je.

https://www.index.hr/magazin/clanak/...gazin_ostalo_d
Nitko kao ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2023., 11:49   #77
Nisam vidio nikakve sličnosti sa Seagalom u Menu. To je samo bzvz nabacao jer ga još uvijek peru kompleksi.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2023., 11:59   #78
Vidjelo se da ga je na njemu temeljio, Seagal je redikul.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2023., 12:19   #79
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Vidjelo se da ga je na njemu temeljio, Seagal je redikul.
Po čemu? Ajd dvaput sam gledao film, nikakve sličnosti ne vidim sa Seagalom
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2023., 02:53   #80
Statistički dokaz da je najgori glumac u povijesti.
https://www.reddit.com/r/dataisbeaut...tors_have_the/
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:20.