Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2017., 14:00   #3461
Blumstein sampion. Dobio 2 na riveru.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 17:19   #3462
Ima li tko iz Splita da igra online poker?

Ja sam počeo ima već neko vrijeme na bwinu i prešao na Pokerstars. Pokušavam raditi na svojoj igri i poboljšavati se svaki dan , te svaki dan učim, zapisujem , review-am turnire i tako. Te s vremenom preći na poker gao glavni izvor prihoda.

Pa me zanima ima li tko sličnih motiva a da je iz Splita ili okolice? Ili općenito da je voljan komunicirati, razmjeniti mišljena te se međusobno poboljšati?

Većina mojih prijatelja igra poker na FB, pa onda znate kakvo im je teorijsko znanje igre, nula bodova... Ne daj Bože da itko od njih shvaća što je range ruku. Ne vide dalje od svoje dvije karte...
Spir1t is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 13:26   #3463
Quote:
Spir1t kaže: Pogledaj post
Ima li tko iz Splita da igra online poker?

Ja sam počeo ima već neko vrijeme na bwinu i prešao na Pokerstars. Pokušavam raditi na svojoj igri i poboljšavati se svaki dan , te svaki dan učim, zapisujem , review-am turnire i tako. Te s vremenom preći na poker gao glavni izvor prihoda.

Pa me zanima ima li tko sličnih motiva a da je iz Splita ili okolice? Ili općenito da je voljan komunicirati, razmjeniti mišljena te se međusobno poboljšati?

Većina mojih prijatelja igra poker na FB, pa onda znate kakvo im je teorijsko znanje igre, nula bodova... Ne daj Bože da itko od njih shvaća što je range ruku. Ne vide dalje od svoje dvije karte...
Što te muči, na čemu radiš....napiši malo pa ću te usmjerit...
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 18:19   #3464
ako me nije sad slagiralo, kad sam vidio da je Badbeat napisao nesto, nece nikada!
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 18:38   #3465
Ja sam još u šoku što vidim i BadBeata i Reollesa
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 12:25   #3466
Quote:
Badbeat kaže: Pogledaj post
Što te muči, na čemu radiš....napiši malo pa ću te usmjerit...
Općenito radim na igri svaki dan. Već duže vrijeme sam u tome sad.
Naučio sam bio prvo matematički aspekt i sve o bankroll managmentu da ne odem u bankrot da se mogu održat kad naletim na downswing. Ipak je to poker ima puno odstupanja...

Najviše igram turnire. Na PokerStars, bwin, 888...

Ništa me ne muči konkretno, općenito igram turnire skoro svaki dan i nakon što ih odigram reviewam ih u PokerTrackeru 4 Replayeru te s ICMIZER 2 prođem određena(interesantna) Spotsa da vidim točno koje rangeove mogu shovati s određenim brojem Big Blindova, tu se malo igram, dodjelim ljudima rangeove koje mislim da bi shovali ili call-ali pa tako sto se tiče toga učim tu... Ovih dana se najviše fokusiram na određivanje rangeova na određenim flopovima(s određenih pozicija) i kako koji turni utječu na range. Tu koristim flopzillu...
Često gledam po youtube videa i tutorialse. Gdje god mogu uhvatit malo znanja za poboljšat se tu sam...

Općenito sam sam u ovom svijetu, jer nitko ovdje ne igra ozbiljnije malo.
Volio bi upoznat nekog tko je u tome malo ozbiljnije, tko se trudi naučiti, poboljšati. Jer budimo realni, dobro je čuti drugu perspektivu na određene ruke u pokeru...
Spir1t is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 14:27   #3467
Quote:
Spir1t kaže: Pogledaj post
Općenito radim na igri svaki dan. Već duže vrijeme sam u tome sad.
Naučio sam bio prvo matematički aspekt i sve o bankroll managmentu da ne odem u bankrot da se mogu održat kad naletim na downswing. Ipak je to poker ima puno odstupanja...

Najviše igram turnire. Na PokerStars, bwin, 888...

Ništa me ne muči konkretno, općenito igram turnire skoro svaki dan i nakon što ih odigram reviewam ih u PokerTrackeru 4 Replayeru te s ICMIZER 2 prođem određena(interesantna) Spotsa da vidim točno koje rangeove mogu shovati s određenim brojem Big Blindova, tu se malo igram, dodjelim ljudima rangeove koje mislim da bi shovali ili call-ali pa tako sto se tiče toga učim tu... Ovih dana se najviše fokusiram na određivanje rangeova na određenim flopovima(s određenih pozicija) i kako koji turni utječu na range. Tu koristim flopzillu...
Često gledam po youtube videa i tutorialse. Gdje god mogu uhvatit malo znanja za poboljšat se tu sam...

Općenito sam sam u ovom svijetu, jer nitko ovdje ne igra ozbiljnije malo.
Volio bi upoznat nekog tko je u tome malo ozbiljnije, tko se trudi naučiti, poboljšati. Jer budimo realni, dobro je čuti drugu perspektivu na određene ruke u pokeru...
Cool, da si me pitao ja bi ti preporučio baš to što radiš, ICMIZER (HRC) za push/fold odluke, i Flopzillu za post-flop....

Postaj nešto, pa možemo prodiskutirati...
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 00:10   #3468
Zamro topic, an?

Pozdrav bratu Reolessu, Buffy-u i ostalim paćenicima ovog malog poker kutka, nemam vremena više intenzivno pisati tute, al ću večeras probat sumirati što to znači biti tourney poker pro u 2017. godini. Možda ću sve strpat u jedan post, možda neću pa ću nastaviti, a možda ću odustat na pol puta i sve pobrisat.

Podijelit ću ovu poslanicu na nekoliko segmenata u kojima ću probati opisati što je bitno za pojedini....

Volumen

O njemu neću trošiti previše riječi, ali nije čudno što je na prvom mjestu. Želite li karijeru u tourney pokeru, spremite se na grind!

Minimum turnira koliko bi poker pro trebao odigrati godišnje je 4000-5000. To je brojka koja već solidno "ubija" varijancu i pruža nam realniji uvid u naš "skill" koji je izražen u BB/100.

Iako BB/100 nije perfektan izračun naše učinkovitosti kao što je to u cash igri, i dalje je najbolje što imamo i koristimo ga kao etalon u bilo kakvoj matematičkoj poker analizi.

Jednog dana kad budete(mo) high stakes igrači, nećete morati više toliko grindati, a do onda zasučite rukave gospodo...pet soma turnira godišnje se neće samo odigrati!

Strategija

Svaki igrač koji želi napredovati mora savladati GTO stil igre.

Što je GTO uopće?

Radi se o stilu igre u kojem nam je cilj donositi odluke nakon kojih nas protivnik neće moći iskoristiti (eksploatirati) na bilo koji način. Ključni termin kojeg koristimo pri tome (a i u svakoj drugoj strategiji) su frekvencije.

Već sam vam GTO objašnjavao na primjeru rock-scissors-paper gdje ako dva protivnika igraju sve poteze jednakim frekvencijama (33.3%) rezultat će dugoročno biti break-even i ako se igrač odluči promjeniti strategiju igranjem nekog poteza drugom frekvencijom - gubi.

Slična, samo jednostavnija je igra kružić-križić, a puno kompliciranija je poker.

GTO je sama po sebi defanzivna strategija, i kad bi dva suparnika igrala perfektan (nitko ne igra perfektan) GTO poker, rezultat bi bio opet dugoročno break-even, tj. kuća bi posisala sav rake.

Poanta GTO-a je u tome što savladavanjem te strategije možemo odrediti "nultu" polaznu frekvenciju (s kojom ne gubimo) i iz nje izvoditi zaključke kako eksploatirati protivnika.

GTO je strategija koju koristimo samo protiv protivnika koji razumije GTO, drugačije nema smisla jer postoje profitabilnije strategije.

Popularizacija, tj. bolje shvaćanje GTO-a krenulo je kad je izašao Pio solver, software koji nakon što mu zadamo početne rangeve (BTN vs BB), izračuna u gridu frekvencije c-beta IP, i reakcije OOP, kako za flop, tako i za slijedeće streetove. Još jedan ključan feature Pio solvera je mogućnost zadavanja različitih sizinga i usporedba istih.

Krenuo sam od GTO-a kad sam krenuo o strategiji, a trebao sam krenuti od početka.

Šta je uopće naš cilj u pokeru?

Osvojiti SM pa sve zdrobiti na kurve i kokain, reći ćete.

Mmmm, ne.

Ono što je cilj poker pro-a, je odigrati svaki potez na način koji će nam maksimalizirati profit, uključujući pravilne opening rangeve, 3-bet rangeve, obranu blindova na pravilan način i sve post flop akcije.

Sve, ali baš sve što radite treba biti usmjereno ka što profitabilnijem potezu u danom trenutku. Jedine dvije iznimke (neki će reći samo ova druga) su bubble i finalna dva stola kad u igru ulazi ICM i rangevi se bitno mijenjaju.

U samom startu, odabirom našeg opening range-a radimo maksimalizaciju profita.

Igrajući samo QQ-AA s EP-a naš BB/100 će sigurno biti u plusu. Znači li to da ćemo samo te top comboe igrati s EP-a?

Ne, jer postoje i drugi comboi koji su profitabilni i ne igrajući ih ne maksimaliziramo profit. Neću ovdje previše govoriti o točnim frekvencijama jer je netko mukotrpno radio da bi ih definirao pa ne bi bilo fer, al recimo ovo su u ovom trenutku optimalni opening rangevi bazirani na population tendecies:

EP -16%, MP -25%, CO - 37%, BTN - 52%, SB - 62, s tim da neki igrači uključujući mene igraju na SB mixed raise-limp strategiju pa se tako SB frekvencije kombinirano penju na 80-ak %.

Drugi primjer je BB defense. Isto tako možemo reći, branit ću samo gornji dio svog range-a, ok cool, ali opet gubimo profit!

Primjer BB je specifičan jer smo već investirali 1bb + 12.5% ante, i ako padnemo 92s protiv nekakvog standardnog 50% BTN opening rangea, gubimo -112.5 BB/100. Ako igranjem 92s gubimo -86 BB/100.....we made profit!

Kad smo shvatili da je igranje 92s u toj situaciji profitabilno, ostaje nam utvrditi je li profitabilnije igrati ruku kao flat ili 3b.

Proces kojeg ponavljamo za svaki combo, a zove se konstrukcija rangea, ali toliko u njoj za sad.

Poanta je, again, maksimalizacija profita u svakom trenutku, kao motiv svake odluke.

Znati što je max value potez u svakom trenutku je nešto što nadilazi talent i traži jako puno rada izvan stolova, a što nas vodi na slijedeći subject....

Alati

PT4/HM2

Što reći o poker managerima, ako ste čitali do ovdje onda ne treba previše. Nekako je u pro krugovima (barem u onim kojima se ja krećem) prevladao PT4, ali ako ste navikli na HM2, ništa strašno.

Holdem resources calculator/Icmizer 2

Tourney igrači su stalno u shallow situacijama, 20bb i manje. If you don't push correctly you are lossing money. S HRC-om ćete moći izračunati profitabilnost svih situacija u kojima koristimo NASH. Obavezno se poigrajte s rangevima jer su namješteni na NASH, a populacija ne igra NASH!

Flopzilla

Briljantan program koji nakon što unesemo protivnikov range i flop u postocima (ili comboima) izračunava na koji način određene texture mijenjaju range advantage.

CREV

Program za kojeg ipak treba malo advanced znanja. Inputima o rangevima i frekvencijama igrača gradimo "tree" koje nam izračunava profitabilnost comboa uključujući sve faze igre.

Pio Solver

O njemu sam već pričao. Sveti gral GTO igre. To bi trebao bit zadnji program kojeg ćete početi učiti.

Toliko za danas.....
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 02:19   #3469
Pretpostavit cu da je ovo odsustvo bilo zbog dobrih rezultata rijeke badbeat pa se s mini padom sad vratila zelja i za druge frontove.
dufresneandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 13:59   #3470
Quote:
dufresneandy kaže: Pogledaj post
Pretpostavit cu da je ovo odsustvo bilo zbog dobrih rezultata rijeke badbeat pa se s mini padom sad vratila zelja i za druge frontove.
to sam i ja pomislio
al neka nam se on vratio brzo če zima pa če i ova tema malo živnut
miljo piljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 22:54   #3471
Evo ljeto je pri kraju, vrijeme je da krenemo opet. Za sada bez HUD

Znači, idemo na novo, 40$ na računu i minimalni limit što bi preprečunato bio NL3. Pa da vidimo dokle ću doći početka ljeta
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 23:19   #3472
Dufresneandy on fire , Vamo$$$$$$$$$$$
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:39   #3473
Badbeat, igras li sto live turnira/cash u Rijeci, CrystalPalace, Adriatic u Opatiji?
definho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 13:25   #3474
Dosta je prošlo od kada sam ja aktivno sudjelovao u ovim temama, ništa previše nije ni tada bilo, ali u zadnjih godinu dana sam skroz odsutan bio no poker se i dalje igrao
Igralo se uglavnom na manjim turnirima HOT, Bounty Builder i NL 180 players.

Ono na što sam se bazirao je uglavnom sve ono o čemu je Badbeat pričao u prijašnjim temama. Uglavnom mogu reci da sam igrao poker na način da sam isprobavao stilove igre i načine igranja. Koristio sam PT4 , flopzilu itd....
Imao sam pretplatu na onoj stranici gdje su videa od "Pro" igraća i gdje se objašnjava kako , gdje, kuda i kada .

Zaključak nakon sve toga je da ovi pojmovi o varijanci i ostalim stvarima da sad ne ponavljam u teoriji drže vodu, ali u praksi se i nisu baš pokazali kao ključni faktori.
Zašto nisu? Zato jer jednostavno nije moguće pratiti statistiku koju pruža PT4 jer ta statistika je možda točna u 5% slučajeva,ali i tada igraći igraju na svakakve gluposti pa tako sam ne mali broj puta doživio da igrač kojemu statistika govori kako je tight player ide sa 4x raisom sa 10 i 5 ? Ili igramo pa na riveru dobije kartu da ima tris 3-ki. Uglavnom ostat ću popljuvan ovdje, ali imam toliko slika gdje me igrica ubije u pojam upravo na turnu ili riveru da to nisu slučajne stvari. E sada ja sam počeo zadnjih par mj igrati Bounty Builder po 7,5$ i 16,5$ kroz satelite i svaki dan upadnem na par njih(barem 1 od ovih koje sam naveo i ostale manje). Prije toga sam ostvario par dobitaka u iznosima oko 200 dolara i možda sam pogriješio sto sam napravio cash out jer jednostavno to nije u interesu pokerstarsu i dokle god su ti novci na računu oni se vrti kod njih. Ovdje govorimo o programskom softveru, ne mora značiti da oni sad namještaju određenim ljudima, ali čvrsto vjerujem da ima nešto što označi igrače koji vrte novce tamo i one koji kad ih posluzi "sreća" pa nešto ubodu izvuku lovu van. Također mislim da postoje određeni igraći koji primjenom svih ovih stavki oko kojih Badbeat piše mogu zaraditi pristojan novac, ali opet teško da se mogu obogatiti kao što gledamo nekog ko osvoji SM ili ove strimeri koji tamo igraju. Prvo kad je tema o njima pitaj boga da li uopce oni placaju upade na te turnire od svoje love jer ima sponzora koji mu to plati pa na pregledima zarađuju ili ima free upad posto je par njih u timu starsa. (Opet ponavljam postoje sigruno ljudi koji su dobili velike novce , ali 99% ih je sreća posrala vise nego neka pravila ulaganja i matematika i sta ja znam sta već mi tu pričamo i raspravljamo) Opet kažem osobno imam toliko primjera gdje me igra jebe u šupak sa river kartom ili turnom da sam sad počeo doslovno chek-at taj river i unaprijed znam sta se dešava. Primjer idemo reći A8 i nalazim se na CO BB je 40 MID dize na 80 (normalno po grafu igrać koji ima veliki VPIP i sitno PFR ja callam. Izađe mi 8-7-7 on cheka ja ulažem on prati. Dođe 3 na turnu on opet chek ja sad gledam i napravim value bet on prati i dodje 9 na riveru, tu sam odmah stao i rekao sigurno mu je stars dao 9 . On cheka jer je mislio da cu ja uložit opet , ali nećeš mamu ti jer ja chekam pošto sam predpostavljao što ima i normalno ima 9 , ali fora je što je igrao sa 9-2 . Ajde sad ti tu prati statistiku i ostalo kad te igra očito kara u šupak. Imam još jako puno takvih situacija i to je fora kako se one počinju dešavati u kasnoj fazi turnira kada sa dobitkom skupiš jako dobar broj žetona za final table, jučer sam samo zabilježio preko 10 slika doslovno identičnih situacija sa river minom. Na jednom stolu sam imao AQ - 2 puta za redom samo druge boje i sad frajer koji ima veliki razmak VPIP i PFR ide all in po svim statistikama igrać je koji igra svakakve karte i range mu je sve moguće, ja normalno pratim all in jer imam 8k on ima 2k ...on ide all in sa 7-3 i river mu dodje 3. Odma iza toga dolazi opet AQ i opet situacija gdje ide ALL in ali ovaj ide all in sa 9-6 i meni dođe A, ali mu na riveru i turnu dodje 9-6 . Na Bounty builderu frajer ide all in sa AK ja imam QQ idem all in jer imam 3 puta vise chipova dođe mu K na kraju. Ja imam A6 na B pratim all in BB koji je rage igrać jer normalno pratiš situaciju na stolu frajer ide all in a 4-3 of - flop : 5 - A - Q - 7 - 6 ...frajer me skine sa skalom i tu je normalno počelo sprdanje i ostala ekipa je počela pisat isto sto i ja. E sada da je to par puta pa reko bi ja sreća je losa, ali ljudi moji to je stalno tako na početku sve super na kraju te izjebe u šupak brutalno. Malih milion takvih primjera ima gdje imam AJ dođe A J Q on im AQ ... na turniru si ,igraš smireno i pametno dođu ti 88 imaš manje od 10 BB(jer te prije toga 5 puta igrica sjebala da je protivnik dobio zadnju kartu boju ili ti imas u boji J on ima Q i takve pizdarije) ideš ALL in sa 88 ili pratiš nekog taj neko ima 99 hahah uglavnom...igra sigurno ima nešto sto oznaci igrača koji ce biti wining player koji lose player i to ne mislim samo ja nego većina ljudi i to je normalno jer opet se radi o kockarskoj stranici kojoj je cilj da lova ne izlazi van. Sa ovim sto BadBeat prica sigurno se moze "dosta toga poboljšati sto sam i sam skužio" ali kada te odluci sjebat , sjebat ce te.

P.S. i mene posere nekad tako sreća, ali brate jebe me sto puta više nego da.
Ovo je moje mišljenje i mišljenje još tisuće drugih što se vidi i na forumima i ostalim pizdarijama.
PokerT is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 14:56   #3475
Quote:
PokerT kaže: Pogledaj post
Dosta je prošlo od kada sam ja aktivno sudjelovao u ovim temama, ništa previše nije ni tada bilo, ali u zadnjih godinu dana sam skroz odsutan bio no poker se i dalje igrao
Igralo se uglavnom na manjim turnirima HOT, Bounty Builder i NL 180 players.

Ono na što sam se bazirao je uglavnom sve ono o čemu je Badbeat pričao u prijašnjim temama. Uglavnom mogu reci da sam igrao poker na način da sam isprobavao stilove igre i načine igranja. Koristio sam PT4 , flopzilu itd....
Imao sam pretplatu na onoj stranici gdje su videa od "Pro" igraća i gdje se objašnjava kako , gdje, kuda i kada .

Zaključak nakon sve toga je da ovi pojmovi o varijanci i ostalim stvarima da sad ne ponavljam u teoriji drže vodu, ali u praksi se i nisu baš pokazali kao ključni faktori.
Zašto nisu? Zato jer jednostavno nije moguće pratiti statistiku koju pruža PT4 jer ta statistika je možda točna u 5% slučajeva,ali i tada igraći igraju na svakakve gluposti pa tako sam ne mali broj puta doživio da igrač kojemu statistika govori kako je tight player ide sa 4x raisom sa 10 i 5 ? Ili igramo pa na riveru dobije kartu da ima tris 3-ki. Uglavnom ostat ću popljuvan ovdje, ali imam toliko slika gdje me igrica ubije u pojam upravo na turnu ili riveru da to nisu slučajne stvari. E sada ja sam počeo zadnjih par mj igrati Bounty Builder po 7,5$ i 16,5$ kroz satelite i svaki dan upadnem na par njih(barem 1 od ovih koje sam naveo i ostale manje). Prije toga sam ostvario par dobitaka u iznosima oko 200 dolara i možda sam pogriješio sto sam napravio cash out jer jednostavno to nije u interesu pokerstarsu i dokle god su ti novci na računu oni se vrti kod njih. Ovdje govorimo o programskom softveru, ne mora značiti da oni sad namještaju određenim ljudima, ali čvrsto vjerujem da ima nešto što označi igrače koji vrte novce tamo i one koji kad ih posluzi "sreća" pa nešto ubodu izvuku lovu van. Također mislim da postoje određeni igraći koji primjenom svih ovih stavki oko kojih Badbeat piše mogu zaraditi pristojan novac, ali opet teško da se mogu obogatiti kao što gledamo nekog ko osvoji SM ili ove strimeri koji tamo igraju. Prvo kad je tema o njima pitaj boga da li uopce oni placaju upade na te turnire od svoje love jer ima sponzora koji mu to plati pa na pregledima zarađuju ili ima free upad posto je par njih u timu starsa. (Opet ponavljam postoje sigruno ljudi koji su dobili velike novce , ali 99% ih je sreća posrala vise nego neka pravila ulaganja i matematika i sta ja znam sta već mi tu pričamo i raspravljamo) Opet kažem osobno imam toliko primjera gdje me igra jebe u šupak sa river kartom ili turnom da sam sad počeo doslovno chek-at taj river i unaprijed znam sta se dešava. Primjer idemo reći A8 i nalazim se na CO BB je 40 MID dize na 80 (normalno po grafu igrać koji ima veliki VPIP i sitno PFR ja callam. Izađe mi 8-7-7 on cheka ja ulažem on prati. Dođe 3 na turnu on opet chek ja sad gledam i napravim value bet on prati i dodje 9 na riveru, tu sam odmah stao i rekao sigurno mu je stars dao 9 . On cheka jer je mislio da cu ja uložit opet , ali nećeš mamu ti jer ja chekam pošto sam predpostavljao što ima i normalno ima 9 , ali fora je što je igrao sa 9-2 . Ajde sad ti tu prati statistiku i ostalo kad te igra očito kara u šupak. Imam još jako puno takvih situacija i to je fora kako se one počinju dešavati u kasnoj fazi turnira kada sa dobitkom skupiš jako dobar broj žetona za final table, jučer sam samo zabilježio preko 10 slika doslovno identičnih situacija sa river minom. Na jednom stolu sam imao AQ - 2 puta za redom samo druge boje i sad frajer koji ima veliki razmak VPIP i PFR ide all in po svim statistikama igrać je koji igra svakakve karte i range mu je sve moguće, ja normalno pratim all in jer imam 8k on ima 2k ...on ide all in sa 7-3 i river mu dodje 3. Odma iza toga dolazi opet AQ i opet situacija gdje ide ALL in ali ovaj ide all in sa 9-6 i meni dođe A, ali mu na riveru i turnu dodje 9-6 . Na Bounty builderu frajer ide all in sa AK ja imam QQ idem all in jer imam 3 puta vise chipova dođe mu K na kraju. Ja imam A6 na B pratim all in BB koji je rage igrać jer normalno pratiš situaciju na stolu frajer ide all in a 4-3 of - flop : 5 - A - Q - 7 - 6 ...frajer me skine sa skalom i tu je normalno počelo sprdanje i ostala ekipa je počela pisat isto sto i ja. E sada da je to par puta pa reko bi ja sreća je losa, ali ljudi moji to je stalno tako na početku sve super na kraju te izjebe u šupak brutalno. Malih milion takvih primjera ima gdje imam AJ dođe A J Q on im AQ ... na turniru si ,igraš smireno i pametno dođu ti 88 imaš manje od 10 BB(jer te prije toga 5 puta igrica sjebala da je protivnik dobio zadnju kartu boju ili ti imas u boji J on ima Q i takve pizdarije) ideš ALL in sa 88 ili pratiš nekog taj neko ima 99 hahah uglavnom...igra sigurno ima nešto sto oznaci igrača koji ce biti wining player koji lose player i to ne mislim samo ja nego većina ljudi i to je normalno jer opet se radi o kockarskoj stranici kojoj je cilj da lova ne izlazi van. Sa ovim sto BadBeat prica sigurno se moze "dosta toga poboljšati sto sam i sam skužio" ali kada te odluci sjebat , sjebat ce te.

P.S. i mene posere nekad tako sreća, ali brate jebe me sto puta više nego da.
Ovo je moje mišljenje i mišljenje još tisuće drugih što se vidi i na forumima i ostalim pizdarijama.

Rigged!
__________________
A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort.
bio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 16:53   #3476
Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Pozz ekipa. Prodajem nesto akcije za 888 Super XL Main Event - Event 36, garantirani prize pool je solidnih 1,5 mil. $

Igra se 25.9. , igram bez obzira koliko prodao, buy in je 1050$ i prodajem bez markupa znaci:
1% = 10.5 $
2% = 21 $
5% = 52.5 $
10% = 105$

Ako je netko zainteresiran, vise info na pm.
Bump.
Sve isto samo se ove godine event zove XL Elipse - Event 189 , i igra se danasss u 20:00 h .

Show me some love <3
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 11:48   #3477
Quote:
bio kaže: Pogledaj post
Rigged!
Rigged
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:04   #3478
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Znači, idemo na novo, 40$ na računu i minimalni limit što bi preprečunato bio NL3. Pa da vidimo dokle ću doći početka ljeta
Ok, idemo dalje...ovo će mi biti mali podsjetnik kako napredujem iako sam nedavno prokockao 1/5 bankrola jer sam igrao poker nakon par piva polako se vraćam nazad

Ovog puta uz slikice :

https://imgur.com/a/78GjD

Valuta je u turskim liramam, otprilike ide 1 TRY = 0.28 USD
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 21:18   #3479
Pozdrav svima. Poker trenutno igram samo iz zabave, trudim se nauciti sto vise i igrati sto bolje, ali znam da je za to potrebno puno vise vremena od onog sto trenutno imam uz ostale obaveze. Trenutno vecinom igram live poker i susreo sam se sa sljedecim turnirom:

-starting chips 5k
-starting blinds 25/50
-levels 15 minutes
-unlimited rebuy do kraja 6. levela pa jedan addon

Znam da u ovakvoj brzoj strukturi sreca igra ogromnu ulogu, ali me svejedno zanimalo ima li tko od iskusnih neke smjernice kako ovo igrati? Malo sam gledao po internetu i vecinom to se na kraju svodi na push/fold strategiju. Uglavnom ako imate nesto korisno za napisat samo naprijed
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 23:28   #3480
Pa 15 min. lvl i nije bas brza struktura.
Push/fold strategija, opcenito matematika i sreca vise igraju ulogu u puno brzim strukturama (turbosi, hyperi i sl.), a ovdje je vise izrazena psihologija i postflop igra.
rap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:46.