Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 18:33   #1401
imam mjesec u jarcu..asc rak i izgledam ko klasični rak, malo tko bi rekao da sam jarac, iako nemam pojma kako se uran i neptun odražavaju tu..imam i saturn sekstil venera međutim nisam nimalo simetrična..ono što bi ja istknula kod sebe da je p omeni nenormalno i ružno je da imam totalno različite uši koje nemogu sakrit jer nemam baš gustu kosu..desno je veče i drugačije od lijevog što se čak niti operacijom ne može uklonit jedino da ga capnem pola


odkad mi je tranzitni pluton u prelazu preko natalnog stelija, gledajuć svoje slike od prije i sada puno sam se proljepšala što su mi mnogi i potvrdili

al pojam ljepote po meni je diskutabilan..jer često se drugima dopadnemo baš zbog neke mane koje posjedujemo..niti sam sama ikad razlikovala nekog po tome jel lijep ili nije, osim što gledam da je osoba simetrična..valjda zato jer ja nisam
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 21:50   #1402
...

Citam i ponavlja se Pl0Sa....pa Pl0Sa...i opet Pl0Sa.......kao po defaultu rijec za nakaznost!
Aman ljudi manje fatalizma i zanosenja u ovom zivotu

Ajde mi vi onda kazite dal moja karta po vama svima tu kaze da sam nakaza i ko zna sto??
Da se razumijemo nisam ogranicena osoba koja shvata licno tumacenja....samo kazem,manje uopstavajte..


Mebi je licno vl asc bas Saturn...tako da.....dobro dosla su vasa tumacenja da se malo zabavljamo
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 22:00   #1403
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Citam i ponavlja se Pl0Sa....pa Pl0Sa...i opet Pl0Sa.......kao po defaultu rijec za nakaznost!
Aman ljudi manje fatalizma i zanosenja u ovom zivotu

Ajde mi vi onda kazite dal moja karta po vama svima tu kaze da sam nakaza i ko zna sto??
Da se razumijemo nisam ogranicena osoba koja shvata licno tumacenja....samo kazem,manje uopstavajte..


Mebi je licno vl asc bas Saturn...tako da.....dobro dosla su vasa tumacenja da se malo zabavljamo
.. i meni je Sa vl asc-a i imam Mo0Pl..nisam misica al nisam baš ni brrrrr
hrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 22:08   #1404
...

Quote:
hrid kaže: Pogledaj post
.. i meni je Sa vl asc-a i imam Mo0Pl..nisam misica al nisam baš ni brrrrr
E taj aspekat nemmam na zalost....
Kako se nosis snjim, jel ti radi probleme?? Ono dusevna patnja i tako to

Elem...jesi li privlacna muskarcima sa tim fatalnim aspektom???

Zadnje uređivanje Rejnna : 24.09.2017. at 22:15. Reason: dopuna
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 22:17   #1405
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
E taj aspekat nemmam na zalost....
Kako se nosis snjim, jel ti radi probleme?? Ono dusevna patnja i tako to
E sad ne znam jel mi više problema stvara Mo0Pl ili stelium So, Ve i Me u osmom polju
Pl mi nije donio ništa lijepoga. Kad pročitam da on donosi dubinu, čišćenje i tome slično, ne znam bil plakala il se smijala. Moj je u Vi pa je to kronična zabrinutost, sjeta i stalno vraćanje u prošlost. Budi sretna da nemaš taj aspekt
hrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 22:23   #1406
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Elem...jesi li privlacna muskarcima sa tim fatalnim aspektom???
haha..jesam jesam, onima u simbolici Pl i osme kuće..ako se zasvidim kojem muškarcu, taj je garant "pomaknut"
hrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 22:53   #1407
...

Quote:
hrid kaže: Pogledaj post
E sad ne znam jel mi više problema stvara Mo0Pl ili stelium So, Ve i Me u osmom polju
Pl mi nije donio ništa lijepoga. Kad pročitam da on donosi dubinu, čišćenje i tome slično, ne znam bil plakala il se smijala. Moj je u Vi pa je to kronična zabrinutost, sjeta i stalno vraćanje u prošlost. Budi sretna da nemaš taj aspekt
Da skontah da daje kao dubinu osjecanjima i patnju...dugo pamcenje i prezivljavanje stalno proslih dana....

Ja nemmam bas iz.edju Pl i Mjeseca aspekt, no imam dispozitor Mjeseca (Mjesec u Ribama), Jupiter mi je u Skorpiji i ima konjukciju sa Plutonom....e sad dal se to racuna,vjerovatno....

U 8 nemmam nista ali ti pomjereni su mi dobro poznati, tako da,nisi usamljena u svijetu pomjerenih

Vazno da nisml nakazne ,
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 23:12   #1408
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Vazno da nisml nakazne ,
ma naravno da nismo Mislim da za ružnoću treba puno više od aspekata s Plutonom i Saturnom..a opet, ružnoća koja dolazi od Pl i Sa sa sobom nosi karizmu pa opet nije sve crno
primijetila sam da Ve0Ur kod ženskog dijela populacije donosi ne ljepuškastost (molim da se nitko s ovim aspektom ne uvrijedi, to je isključivo moje opažanje)..čini mi se kao da Ur deformira Ve i totalno ju izokrene pa tako da npr. Ve u Vagi konjunkcija Ur može dati djevojke/žene koje se oblače na način da negiraju svoju ženstvenost pa čak se i ne vole šminkati.
hrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 23:22   #1409
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Btw kada pričamo o usnama (Venera) samo da istaknem to kako bikice (Venerijanke) vole isticati svoje kuteve gornjih usana. One vole i da im je gornja usna napumpana tako da nadvisuje i olučuje donju.
]
Moja venera u biku mrzi tu gornju napumpanu usnu, patkica stil, ali možda su bikice venerijanke opterecene gornjom usnom pa ako idu na zahvat pretjeraju.

Volim podjednake gornje i donje, ili malo vecu donju
Npr http://fullplumplips.com/wp-content/...-Big-Lips1.jpg
https://i.pinimg.com/originals/48/01...21b9311970.jpg
https://pbs.twimg.com/profile_images...0/Qp5lm0kH.jpg
__________________
The root of all evil will die if not watered

Zadnje uređivanje Ruby Soho : 24.09.2017. at 23:37.
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:55   #1410
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Moja venera u biku mrzi tu gornju napumpanu usnu, patkica stil, ali možda su bikice venerijanke opterecene gornjom usnom pa ako idu na zahvat pretjeraju.

Volim podjednake gornje i donje, ili malo vecu donju
Npr http://fullplumplips.com/wp-content/...-Big-Lips1.jpg
https://i.pinimg.com/originals/48/01...21b9311970.jpg
https://pbs.twimg.com/profile_images...0/Qp5lm0kH.jpg
ni ja ne volim to da je gornja usnica veća od donje, još pogotovo ako je neprirodna.

venerine usne moraju imati cupid's bow.

na što ste točno mislile kad ste spominjale stazicu iznad usana? na cupid's bow ili ovo što je na slici nazvano pilthrum?
mislim, jedno je povezano s drugim ali nisam sigurna na što ste točno mislile.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:25   #1411
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
ni ja ne volim to da je gornja usnica veća od donje, još pogotovo ako je neprirodna.

venerine usne moraju imati cupid's bow.

na što ste točno mislile kad ste spominjale stazicu iznad usana? na cupid's bow ili ovo što je na slici nazvano pilthrum?
mislim, jedno je povezano s drugim ali nisam sigurna na što ste točno mislile.
Ej, wow koja stručna slika, nisam znala te nazive, secirajmo usne
Tinch je ja mislim mislila na piltrum, a ja sam pitala za tu Vermillion border, imam i taj cupid's bow
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:56   #1412
Baš wow, nisam razmišljala dosad o tome kako izgledaju venerijanske usne, ali evo moram reći da su moje baš kao sa slike, imaju i stazicu Meni je baš taj asc Vaga preladao u izgledu.

Kad smo već kod dijelova tijela, ja uvijek skužim asc Lavove, ili imaju totalnu grivu, ili im je totalno sjebana kosa
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 17:47   #1413
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
ni ja ne volim to da je gornja usnica veća od donje, još pogotovo ako je neprirodna.

venerine usne moraju imati cupid's bow.

na što ste točno mislile kad ste spominjale stazicu iznad usana? na cupid's bow ili ovo što je na slici nazvano pilthrum?
mislim, jedno je povezano s drugim ali nisam sigurna na što ste točno mislile.
Na pilhrum, ali rekla bih da je to mjesec, a Kupidov luk Venera.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:39   #1414
Quote:
Polly Leandar kaže: Pogledaj post
Baš wow, nisam razmišljala dosad o tome kako izgledaju venerijanske usne, ali evo moram reći da su moje baš kao sa slike, imaju i stazicu Meni je baš taj asc Vaga preladao u izgledu.

Kad smo već kod dijelova tijela, ja uvijek skužim asc Lavove, ili imaju totalnu grivu, ili im je totalno sjebana kosa
Ja sam asc lav i znak isto lav.
Čelav.

Dok sam imao kosu mrzio sam je jer je bila oštra i bockala bi me uvik.



Sto se tice usana i cupids bow, ja to imam a musko sam.

Venera u Raku.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:42   #1415
Quote:
Polly Leandar kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod dijelova tijela, ja uvijek skužim asc Lavove, ili imaju totalnu grivu, ili im je totalno sjebana kosa
Lavovi obično ćelave s vremenom. I obično oćelave ranije od muškog prosjeka.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:44   #1416
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Mebi je licno vl asc bas Saturn...tako da.....dobro dosla su vasa tumacenja da se malo zabavljamo
Quote:
hrid kaže: Pogledaj post
.. i meni je Sa vl asc-a i imam Mo0Pl..nisam misica al nisam baš ni brrrrr
Nije Sa na Asc, ili Asc Jarac, uvjet ružnoće, čisti primjer su Monica Bellucci s Asc Jarca i Sandra Bagarić, koj je Sa na Asc, koje su više lijepe žene, samo možda je kod njih stvar u tome što je Bellucci Vaga, a Sandra Bik, pa ih je to izvuklo.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 19:06   #1417
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Lavovi obično ćelave s vremenom. I obično oćelave ranije od muškog prosjeka.
Yup

A zene su kosatije i dominantnije 'glave'
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 19:31   #1418
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Nije Sa na Asc, ili Asc Jarac, uvjet ružnoće, čisti primjer su Monica Bellucci s Asc Jarca i Sandra Bagarić, koj je Sa na Asc, koje su više lijepe žene, samo možda je kod njih stvar u tome što je Bellucci Vaga, a Sandra Bik, pa ih je to izvuklo.
obje su lijepe..Sophia Loren, sa asc u Jaracu, po meni ima Saturnovske crte lica. Koščato lice koje ne stari, a zaista je lijepa. Sunce je u Djevici.
hrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 19:34   #1419
jel to cupid's bow? Venera mi je u Jarcu.


Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 23:46   #1420
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
jel to cupid's bow? Venera mi je u Jarcu.

]
Da Blackorwhite, nema što drugo biti.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:58.