Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Možete li kao desno orijentirani ljudi reći: Vlada provodi politiku blisku mojim uvjerenjima
Da. Ova Vlada provodi prohrvatsku i demokršćansku politiku. 6 5.66%
Ne. Ova Vlada provodi politiku koja nije ni prohrvatska ni demokršćanska. 100 94.34%
Glasovatelji: 106. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 14:52   #5661
mi zabranimo koncert tompsona u Puli, a Slovenci zabarane isto, ali puste četničkog vojvodu Čorbu...

i sad mi zamjeramo Slovencima...kakvi smo mi kreteni
kajzen is offline  
Old 24.09.2017., 15:34   #5662
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Ne, ti si ta koja dosadjuje svojim laznim optimizmom i takvi kao ti varaju i lazu ovaj napaceni narod da ce biti bolje, evo samo sto nije.
Cijeli zivot slusam takve kao ti koji ljudima bude lazne nade.
Ali gotovo je s tim.
Vise nitko ne vjeruje, ljudi masovno bjeze, bjeze pet puta vise nego iz jugoslavenske "tamnice ".
Bjeze jer su napokon, nakon 30 godina shvatilu da nece biti bolje, da ce biti gore.
U petak je bila odlicna emisija na Nova tv o biznisu.
Hrvatski Bdp od 1980 do 2027 je porasao za 0.1%.
Znaci da se u 40 godina nismo pomakli s mjesta.
Afrikanci su sposobniji od nas.
Mi smo zemlja za poravnati s bagerom.
Hvala bogu vise nitko ne pusi domoljubne spike i lazni optimizam.
Svatko sa malo pameti i spisobnosti je otisao.
Ostali su nesposobni, nemocni i uhljebi.
To je Hrvatska.
Slažem se da je EU veća grobnica od bivše Juge, evo i zašto;


U staroj Jugi smo znali što nesmijemo govoriti, pa smo to govorili doma za obiteljskim stolom, a u EU nas programiraju da nemijemo ni misliti svojom glavom, da ako nešto mislimo na svoj način da smo perverzni.

A glede forumašice Nasmijanonebo, smatram, da upravo takvih osoba mora biti što više u RH, njen optimizam nije naiva, nego podrška svima nama koji bi isto ovaj puk poslao u kurac i gledao kako ostaju ljudi bez kuća i djece koja im odlazi vanka, a da isti kurcem mrdnuti neće.

Dakle dok je takvih, kao forumašica Nasmijanonebo, dotle ni ja neću odustati od RH i podučavanja nacije kako su sami krivi što im djeca ostaju bez budućnosti
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 24.09.2017., 15:41   #5663
Glede Plenkijevog "državničkog" govora u UN-u, smatram da je to mazanje očiju hrvatskom puku, jerbo, smo SAMI pristali na tu arbitražu u kojoj se znao ishod. Jedino što Hrvati nisu vjerovali da korupcije ima više u EU, nego kod nas na Balkanu, da je zapravo EU Balkan na kvadrat.

Arbitraža je svoje rekla, i kao što se nismo u stanju obračunati sa našom hrvatskom korupcijom, još ćemo se manje obračunavati sa tom zapadnjačkom korupcijom (naivci neka vjeruju u djevičanstvo i bezgrešnost EU, ja im kažem dobro došli u čistokrvni Balkan).

Ovo što Plenki lupeta je kao onomad, kad je koalirao sa Pupovcem, pa je onda Vaso nešto odlupetao, da desno krilo nebi tobože mislilo da Plenki popušta.

Žalosno je da još neki ne vide da je Pupovac veći HDZeovac od Plenkija, Plenki je čistokrvni briseloid, koji ne misli ni živjeti u RH, niti će mu hrvatski jezik biti materinski!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 24.09.2017., 15:42   #5664
Quote:
kajzen kaže: Pogledaj post
mi zabranimo koncert tompsona u Puli, a Slovenci zabarane isto, ali puste četničkog vojvodu Čorbu...

i sad mi zamjeramo Slovencima...kakvi smo mi kreteni
Četnici su uvek imali zaštitu Amerike, pogledaj Šešelja, čistokrvni igrač američke politike!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 24.09.2017., 15:59   #5665
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Slažem se da je EU veća grobnica od bivše Juge, evo i zašto;

U staroj Jugi smo znali što nesmijemo govoriti, pa smo to govorili doma za obiteljskim stolom, a u EU nas programiraju da nemijemo ni misliti svojom glavom, da ako nešto mislimo na svoj način da smo perverzni.
ako je eu tavo zlo, kako to da to nitko u hr nije vido.
a da to nitko nije vidio dokazuje činjenica da nitko ama baš nitko od sabor zastupnika nije glasao protiv eu

kolko znam, narod bira zastupnike
sad ćeš reć da su glasači izmanipulirani

to bi moglo biti točno da je od 150 zastupnika barem JEDAN bio protiv

daklem moja teorija: narod se toliko boji samostalnosti i odlučivanja da je navalio sa ulaskom u eu kao lud
eu nas je odbacivala kao 13. prase ali naša poniznost je bila tako jaka da nisu imali kud
dakle kako možemo ratom izaći iz juge i odmah moliti za milost ulaska u eu, još goru od juge
jel narod takva mazohistična stoka?
kajzen is offline  
Old 24.09.2017., 16:11   #5666
Quote:
kajzen kaže: Pogledaj post
ako je eu tavo zlo, kako to da to nitko u hr nije vido.
a da to nitko nije vidio dokazuje činjenica da nitko ama baš nitko od sabor zastupnika nije glasao protiv eu

kolko znam, narod bira zastupnike
sad ćeš reć da su glasači izmanipulirani

to bi moglo biti točno da je od 150 zastupnika barem JEDAN bio protiv

daklem moja teorija: narod se toliko boji samostalnosti i odlučivanja da je navalio sa ulaskom u eu kao lud
eu nas je odbacivala kao 13. prase ali naša poniznost je bila tako jaka da nisu imali kud
dakle kako možemo ratom izaći iz juge i odmah moliti za milost ulaska u eu, još goru od juge
jel narod takva mazohistična stoka?
Pa dao si odgovor!

Trećina ih bila zaninteresirana za referendum o EU, a SVI zastupnici bili za.

Jel tebi to normalno ili programirano
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 24.09.2017., 16:14   #5667
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Pa dao si odgovor!

Trećina ih bila zaninteresirana za referendum o EU, a SVI zastupnici bili za.

Jel tebi to normalno ili programirano
normalno, zato jer narod ne želi biti neovisan, to nama ne treba
narod se toga boji
ne želi sam odlučivati nego da to radi drugi a mi da možemo nrkoga kriviti za svoje promašaje
kajzen is offline  
Old 24.09.2017., 16:28   #5668
Quote:
kajzen kaže: Pogledaj post
normalno, zato jer narod ne želi biti neovisan, to nama ne treba
narod se toga boji
ne želi sam odlučivati nego da to radi drugi a mi da možemo nrkoga kriviti za svoje promašaje
Zato nam i je tako.

Narod je sudbinu svoje djece prepustio političarima u ruke i to političarima koji su se dokazali svojom velikom korupcijom.

To je kao da pastir prepusti svoje ovce vucima.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be

Zadnje uređivanje pukovnikz : 24.09.2017. at 16:41.
pukovnikz is offline  
Old 24.09.2017., 16:39   #5669
Pinzgauer, nikad nisam glasala za hdz ni sdp, uvijek za trece. Cak i 1990.
Vi ste i u stvarnom zivotu takvi, samo kukate?

Meni je osobno dobro, a i cijeli radni staz stedim za mirovinu, da ne budem teret ikome, ali borim se zbog takvih kao pukovnikz, zbog potomaka i zbog onog malog dijela Hrvata koji istinski vol Hrvatsku. Dok god je i tisucu Hrvata, vrijedi se boriti. Ni izbliza nisam naivna niti optimist (teski skeptik), osjecam da je borba vjerojatno, zaludna, ali dok god postoji 1% sansa, borit cu se.
Bar mirno spavam.

Nadjite mi u povijesti ijednu drzavu koja je u 25 godina postala ful samostalna, prosperitetna i bogata.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 24.09.2017. at 16:49.
nasmijanonebo is offline  
Old 24.09.2017., 16:45   #5670
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Pinzgauer, nikad nisam glasala za hdz ni sdp, uvijek za trece. Cak i 1990.
Vi ste i u stvarnom zivotu takvi, samo kukate?

Poslano sa mog HUAWEI G6-L11 koristeći Tapatalk
Tvoj optimizam nije naiva, on je vrlo konstruktivan

Ja sam jedino protiv navinog optimizma, u smislu da vjerujemo da će npr. oni koji su umrežili ovu korupciju, raditi za dobrobit RH.

Moj pesimizam, je isto optimizam, jer ne bi trošio tastaturu, ali da bi optimizam bio realan i konstruktivan, mi moramo micati bespotrebne tumor-politčare sa hrvatska političke scene i nedati im nove i nove prilike, ako su već dokazali da rade kontra interesa RH i da imaju ssvoje gospodare koji su im obećali suvlasništvo, proviziju i strane karijere.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 24.09.2017., 18:05   #5671
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Pinzgauer, nikad nisam glasala za hdz ni sdp, uvijek za trece. Cak i 1990.
Vi ste i u stvarnom zivotu takvi, samo kukate?

Meni je osobno dobro, a i cijeli radni staz stedim za mirovinu, da ne budem teret ikome, ali borim se zbog takvih kao pukovnikz, zbog potomaka i zbog onog malog dijela Hrvata koji istinski vol Hrvatsku. Dok god je i tisucu Hrvata, vrijedi se boriti. Ni izbliza nisam naivna niti optimist (teski skeptik), osjecam da je borba vjerojatno, zaludna, ali dok god postoji 1% sansa, borit cu se.
Bar mirno spavam.

Nadjite mi u povijesti ijednu drzavu koja je u 25 godina postala ful samostalna, prosperitetna i bogata.
Ni 1990. nisi glasala za HDZ? Zašto? Iskreno me zanima.

Što se zadnje rečenice tiče, između "država koja je postala u 25 godina ful samostalna, prosperitetna i bogata" i "Hrvatska, slijepo crijevo Europe i inducirani abortus" postoji puno nijansi. Kao što rekoh, doslovno su sve države u okruženju i istočne Europe ispred nas ili su pak kumulativno pokazale veći napredak, a dostići i prestići će nas u narednih 10 godina. Ok, izuzev BIH, al upitno je koliko je to uopće država. Mene zanima država u okruženju ili istočnoj Europi koja ima kadrove u diplomaciji kakve mi imamo. Zbilja želim upoznati državu koju u nekoj zemlji reprezentira osoba koja prezire državu čije bi interese trebala zastupati i svjesno sabotira. Mi smo imali nekoliko u najutjecajnijim centrima moći svijeta, a to je samo puzzle u čitavoj kompoziciji.
Ratnica Svjetla is offline  
Old 24.09.2017., 18:05   #5672
Nasmijano nebo, moj post nije uperen protiv tebe osobno, vise je to krik protiv " nigdar ni bilo da nekak ni bilo" tisucljetnog" samozavaravanja hrvatskog naroda.
Takav stav predaje sudbini prave drzave i ponosni narodi ne poznaju, nego je uvijek borba i izazivanje sudbine.
Nema se sto cekati vise, nema izlika, nema zlih Srba i Beograda koji su nas krali i unistavali, nema Austrougara koji su nas zatirali, nema Talijana, nema kuge i kolere..
Za sve smo sami krivi kao sto smo uvijek bili, samo sto smo uvijek imali spreman izgovor za vlastitu nesposobnost.
Kao sto kazu Amerikanci postoje ljudi koji nadju izgovor i postoje ljudi koji nadju nacin.
Sad trenutno imamo novi izgovor a to je EU.
Oni su krivi evo kaze pukovnik da bi mi bili Singapur da nismo u Eu.
Oni nas koce u nasem napretku, hahaha.
Tocno se sjecam 2009. i svi pricaju kak je kriza u svijetu pa smo zato i mi.
A ja dosao iz Nizozemske, ne da nema krize nego nikad veci high life.
Tako i sad jos neki pokusavajz prodavati spike kak nije vani bajno i blabla...
Dosta je bilo.
Nadam se da je jasno da perspektiva ne postoji to jest ona je katastrofalna.
Sve najbolhe je otislo ili ce otici.
Ostaju najgori, sljam, kriminalci, nepismeni, copavi i kljakavi, stari, nemocni, predatori, i nazovi privatne firme u kojima radi i dobro zivi mozda 100 000 ljudi a koje bi stavile odmah kljuc u bravu da im izbacis drzavu iz racunice.
Ostalo je drzavni sektor.
Nema niti jedne jedine prave strane firme u Hrvatskoj na nekakvom nivou.
Tu ne racunam nase banke i telekom koji su samo kupljeni od pravih firmi.
Mi smo potpuno izgubljen slucaj.
Ljudi spasavajte se tko moze i ne vjerujte u price da ce biti bolje.
A ove spike ja volim Hrvatsku.
Ma za koji kuac je volis? Sta ti je ta Hrvatska dala? Nista ti nije dala samo uzima.
Hebe mi se zivo za Hrvatsku i prirodne ljepote, zanima me samo moja obitelj i dragi ljudi.
Tamo gdje mi je dobro to mjesto volim.
Tamo gdje se brinu za mene kao gradjanina i covjeka to mjesto volim.

Tko moze nek odlazi sto prije.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 24.09.2017., 18:25   #5673
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Nasmijano nebo, moj post nije uperen protiv tebe osobno, vise je to krik protiv " nigdar ni bilo da nekak ni bilo" tisucljetnog" samozavaravanja hrvatskog naroda.
Takav stav predaje sudbini prave drzave i ponosni narodi ne poznaju, nego je uvijek borba i izazivanje sudbine.
Nema se sto cekati vise, nema izlika, nema zlih Srba i Beograda koji su nas krali i unistavali, nema Austrougara koji su nas zatirali, nema Talijana, nema kuge i kolere..
Za sve smo sami krivi kao sto smo uvijek bili, samo sto smo uvijek imali spreman izgovor za vlastitu nesposobnost.
Kao sto kazu Amerikanci postoje ljudi koji nadju izgovor i postoje ljudi koji nadju nacin.
Sad trenutno imamo novi izgovor a to je EU.
Oni su krivi evo kaze pukovnik da bi mi bili Singapur da nismo u Eu.
Oni nas koce u nasem napretku, hahaha.
Tocno se sjecam 2009. i svi pricaju kak je kriza u svijetu pa smo zato i mi.
A ja dosao iz Nizozemske, ne da nema krize nego nikad veci high life.
Tako i sad jos neki pokusavajz prodavati spike kak nije vani bajno i blabla...
Dosta je bilo.
Nadam se da je jasno da perspektiva ne postoji to jest ona je katastrofalna.
Sve najbolhe je otislo ili ce otici.
Ostaju najgori, sljam, kriminalci, nepismeni, copavi i kljakavi, stari, nemocni, predatori, i nazovi privatne firme u kojima radi i dobro zivi mozda 100 000 ljudi a koje bi stavile odmah kljuc u bravu da im izbacis drzavu iz racunice.
Ostalo je drzavni sektor.
Nema niti jedne jedine prave strane firme u Hrvatskoj na nekakvom nivou.
Tu ne racunam nase banke i telekom koji su samo kupljeni od pravih firmi.
Mi smo potpuno izgubljen slucaj.
Ljudi spasavajte se tko moze i ne vjerujte u price da ce biti bolje.
A ove spike ja volim Hrvatsku.
Ma za koji kuac je volis? Sta ti je ta Hrvatska dala? Nista ti nije dala samo uzima.
Hebe mi se zivo za Hrvatsku i prirodne ljepote, zanima me samo moja obitelj i dragi ljudi.
Tamo gdje mi je dobro to mjesto volim.
Tamo gdje se brinu za mene kao gradjanina i covjeka to mjesto volim.

Tko moze nek odlazi sto prije.
EU nije samo ovaj europski CCCP, EU je naša sluganska politika prema tom zlatnom teletu eu.

Ako očekujemo da će nam eu nešto dati, onda piši propalo je.

EU jedino nije kriv za tu našu naivu, da će nam tu biti bolje, ali ako smo se odrekli vlastite samostalnosti i vlastite politike, HV smo predali nato-eliti, pa što bi trebali očekivati?
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 24.09.2017., 18:32   #5674
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Clanak je mjesec dana star, ali kad se sagleda sto se u medjuvremenu desilo s ljeve strane tarabe, onda je relevantniji danas nego kad je pisan. Uzmite u obzir da kad ovako pise rijecka partijska straca, onda znajte da im je dogorilo, i to ne do nokata, nego do samih kostiju. Ovo se moze protumaciti samo na jedan nacin; poruka partijskoj pastvi "drugovi, gotovi smo, pripremimo se za totalni poraz":

22. rujan 2017. Analiza Jasmina Klarića

Hoće li se usuditi na izbore: Šest mjeseci u kojima Plenković može dokrajčiti oporbu i ukrotiti HDZ



http://www.novilist.hr/novilist_publ...i-ukrotiti-HDZ
Naravno da petoj koloni i njezinoj vjernoj pastvi odgovara pobjeda HDZ,kako bi se Hrvatska jos vise oslabila i osiromasila...

Enorman broj ljudi ste vec otjerali...

Sada najavljujete nove poreze i poskupljenja,uza poskupljenje struje...

Uspjeli ste srozati i ekonomske pokazatelje...

HDZ Hrvatskoj radi vise stete nego sto su joj cetnici napravili...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Old 24.09.2017., 18:38   #5675
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Nasmijano nebo, moj post nije uperen protiv tebe osobno, vise je to krik protiv " nigdar ni bilo da nekak ni bilo" tisucljetnog" samozavaravanja hrvatskog naroda.
Takav stav predaje sudbini prave drzave i ponosni narodi ne poznaju, nego je uvijek borba i izazivanje sudbine.
Nema se sto cekati vise, nema izlika, nema zlih Srba i Beograda koji su nas krali i unistavali, nema Austrougara koji su nas zatirali, nema Talijana, nema kuge i kolere..
Za sve smo sami krivi kao sto smo uvijek bili, samo sto smo uvijek imali spreman izgovor za vlastitu nesposobnost.
Kao sto kazu Amerikanci postoje ljudi koji nadju izgovor i postoje ljudi koji nadju nacin.
Sad trenutno imamo novi izgovor a to je EU.
Oni su krivi evo kaze pukovnik da bi mi bili Singapur da nismo u Eu.
Oni nas koce u nasem napretku, hahaha.
Tocno se sjecam 2009. i svi pricaju kak je kriza u svijetu pa smo zato i mi.
A ja dosao iz Nizozemske, ne da nema krize nego nikad veci high life.
Tako i sad jos neki pokusavajz prodavati spike kak nije vani bajno i blabla...
Dosta je bilo.
Nadam se da je jasno da perspektiva ne postoji to jest ona je katastrofalna.
Sve najbolhe je otislo ili ce otici.
Ostaju najgori, sljam, kriminalci, nepismeni, copavi i kljakavi, stari, nemocni, predatori, i nazovi privatne firme u kojima radi i dobro zivi mozda 100 000 ljudi a koje bi stavile odmah kljuc u bravu da im izbacis drzavu iz racunice.
Ostalo je drzavni sektor.
Nema niti jedne jedine prave strane firme u Hrvatskoj na nekakvom nivou.
Tu ne racunam nase banke i telekom koji su samo kupljeni od pravih firmi.
Mi smo potpuno izgubljen slucaj.
Ljudi spasavajte se tko moze i ne vjerujte u price da ce biti bolje.
A ove spike ja volim Hrvatsku.
Ma za koji kuac je volis? Sta ti je ta Hrvatska dala? Nista ti nije dala samo uzima.
Hebe mi se zivo za Hrvatsku i prirodne ljepote, zanima me samo moja obitelj i dragi ljudi.
Tamo gdje mi je dobro to mjesto volim.
Tamo gdje se brinu za mene kao gradjanina i covjeka to mjesto volim.

Tko moze nek odlazi sto prije.
Nema nijedne prave privatne firme u RH...

Krenimo s mojom bransom...

HS Produkt...

Bivsi Alstom Karlovac, danas GE Karlovac - najveca energetska grupacija na svijetu koja kroz sljedecih par godina planira dovuci 100 - tinjak novih strojeva u RH...

Rimac - najnovija ulaganja u visina 30 milikuna dolara...

TMT grupa...

Omco Hrvatska - ljudi su u zadnje 2-3 godine kupili cca 400 novih CNC strojeva...i nastavljaju dalje...

U RH nije bajno,ali defetisticki stav nije potreban...

Samo drzavi treba pokazati zube...



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Old 24.09.2017., 20:06   #5676
Nece hr propasti ali cemo uvijek biti papci, sluge i ponizni. Mi se ne znamo nosit nit sa slovencima a kamoli sa vecim ribama
Al narod koji je birao mesica za predsjednika i pusic za mvp ne zasluzuje postovanje
A da o sanaderu ne govorimo
kajzen is offline  
Old 24.09.2017., 21:15   #5677
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Ljudi spasavajte se tko moze i ne vjerujte u price da ce biti bolje.
A ove spike ja volim Hrvatsku.
Ma za koji kuac je volis? Sta ti je ta Hrvatska dala? Nista ti nije dala samo uzima.
Hebe mi se zivo za Hrvatsku i prirodne ljepote, zanima me samo moja obitelj i dragi ljudi.
Tamo gdje mi je dobro to mjesto volim.
Tamo gdje se brinu za mene kao gradjanina i covjeka to mjesto volim.

Tko moze nek odlazi sto prije.
Sada i ti imaš stav koji si kritizirao, use-nase-podase. Nema smisla da se ponašamo jednako kao oni koje s pravom kritiziramo.
geom is offline  
Old 24.09.2017., 21:17   #5678
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Clanak je mjesec dana star,
22. rujan 2017. Analiza Jasmina Klarića

Hoće li se usuditi na izbore: Šest mjeseci u kojima Plenković može dokrajčiti oporbu i ukrotiti HDZ



http://www.novilist.hr/novilist_publ...i-ukrotiti-HDZ
Što vi u HDZ-u više ne znate ni koji je mjesec?!
geom is offline  
Old 24.09.2017., 22:45   #5679
Usput receno ovim desno konzervativnim forumasima koji podcjenjuju Slovence da kazem da su oni inteligentniji, vrijedniji i domoljubniji za par klasa od nas Hrvata.


Oni koji ne kuze da su Rusi domoljubniji, tvrđi o obrani svoje domovine od nas Hrvata par svijetlosnih godina ne znam sta da kazem.

Onaj tko ne kuzi da Orban, Erdogan, Putin mogu biti lopovi i uzeti sebi ali nikad nece izdati nacionalne interese svoje domovine za razliku od nase politicke elita kroz cijelu Hrvatsku nezavisnost krade, opstruira napredak domovine i svi su osim Tudmana izdajnici hrvatskih nacionalnih interesa.

Onaj tko ne kuzi razliku izmedu domoljubnih voda i naroda za razliku od nas i "nasih" ne znam sta da kazem.

Optimista mozes biti i vjecni ali cinjenice su cinjenice, rezultati su rezultati i istina je jedna.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 24.09.2017., 22:54   #5680
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Usput receno ovim desno konzervativnim forumasima koji podcjenjuju Slovence da kazem da su oni inteligentniji, vrijedniji i domoljubniji za par klasa od nas Hrvata.

Apsolutno, debelo kaskamo za Slovencima po svim parametrima.
No, ono što je još tragičnije jest to što se kod nas u tim područjima ništa neće promijeniti jer medije i javnost čvrsto kontroliraju, praktički, neprijatelji ove države. Evo sad je HDZ za urednike Dnevnika na državnoj TV postavio donedavne SDP/HNS propagandiste tipa Brozović, Drobac i sl.
Jest da malo tko više gleda nformativne emisije HTV-a, ali i ovo pokazuje u kojem smjeru idemo tj. da situacija postaje sve beznadnija.

Što ćemo, još je davno Matoš sve rekao...
geom is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.