Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2017., 08:21   #1
KINGSMAN: The Golden Circle (2017)






http://www.imdb.com/title/tt4649466/...r/rm1096888576

Izgleda čisto solidno. Nadam se da će biti zabavan kao prvi, ovo je bolje od Bonda.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 09:12   #2
U zuper Nisam ni zna da rade nastavak.
Prvi dio je bi vrhunski pa ne očekivam tu razinu od nastavka ali bi mogla bit dobra zajebancija
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 09:13   #3
Samo zbog pjesme trailer zaslužuje 11/10
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 19:56   #4
Očekivao sam nastavak, nadam se da će biti dostojan prvog dijela
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:20   #5
Jako se veselim ovom.

Ali, zar nije lik Colina Firtha umro u prvom nastavku ? Kaj su ga oživjeli?
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 19:24   #6
Čitao sam negdje da postoji 3% šansa da preživiš pucanj u glavu.
S obzirom da je prvi dio bio van svakog dometa realnosti, ovo još mogu tolerirat.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 16:58   #7
Ocajan film. Poslije onako dobrog prvog dijela ovah mi je totalno bezveze. Ne preporucujem gledanje u kinu - cisto bacanje para. Moja ocjena 3/10
majkl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 02:21   #8
mislio pogledat u kinu jer mi je prvi dio bio dobar,plus šta su se ovde "apgrejdali",ubacili Channinga i Pedra...
al eto,dani prolaze A ja ću pogledat film kad bude dostupan u bespućima interneta
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:28   #9
Vjerojatno i ja. Čitam da je gro ljudi razočarano nastavkom.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:43   #10
također... zato na kraju i nisam išao u kino,"past oči" mogu i na DVD Rip kad izađe
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 14:29   #11
Pogledao.Lošiji od prvog dijela ali i dalje sasvim dobar i zabavan film,dva i nešto sata brzo prošlo.
Sqwas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 15:17   #12
Najgori film u kojemu je svoje prste imao Matthew Vaughn još od Swept Away. Tako loš ritam da sam u jednom trenutku, da se zabavim, promatrao odnos između Eggsyja i Harryja kao odnos između Vaughna i Ritchiea.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 22:48   #13
Archer vs Eggsy

https://www.youtube.com/watch?v=sFZkoNJ3DxE
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 07:43   #14
Moj kratki video osvrt:

http://youtu.be/CbuKFRidqYQ

TL;DW verzija. Meni dobar, ne znam što su se svi uzjogunili oko ovoga. Ima par stvari koje mi se nisu svidjele, ali za to pogledajte video.
__________________
Osvrtnik - Filmski osvrti
Ammadeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 23:21   #15
Zabavno, ali puno slabije od prvog dijela, plot lošije razrađen, negativci razmjerno neuvjerljivi.

Što se film više odmiče od originalnog kingsman štiha, gubi mi na draži. Za mene su nositelji Merlin i stari Galahad, ovi klinci su mi blago uništili sve to. Strah me trećeg dijela, iskreno.
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 11:36   #16
sinoć pogledali. zabavan film. ne znam što ljudi očekuju kad idu gledati filmove tipa ovoga, ali mi smo dobili po što smo išli: dva i pol sata dobre zabave.
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:11   #17
Quote:
inra kaže: Pogledaj post
sinoć pogledali. zabavan film. ne znam što ljudi očekuju kad idu gledati filmove tipa ovoga, ali mi smo dobili po što smo išli: dva i pol sata dobre zabave.
Sat i pol dobre zabave, ovo predugo traje IMO
markoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:17   #18
Quote:
inra kaže: Pogledaj post
sinoć pogledali. zabavan film. ne znam što ljudi očekuju kad idu gledati filmove tipa ovoga, ali mi smo dobili po što smo išli: dva i pol sata dobre zabave.
prvi film mi je bio medu onim filmovima kad dodes s posla upališ ga i zaspeš u sred filma...i tako 10 puta....odlično je odradio svoje...i drugi dio ce bez sumnje biti iskoristiv
bonbon88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 15:23   #19
Quote:
markooooo kaže: Pogledaj post
Sat i pol dobre zabave, ovo predugo traje IMO
pa šta ja znam. možda malo je predugo, ali ništa strašno. ima filmova na koje me uhvati nervoza jer su predugi. na ovaj nisam to doživjela.
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 12:44   #20
Sve me strah nastavka; najavljuju Dwayne Johnsona kao glavnog negativca
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:42.