Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2017., 20:23   #1
Terminator: Dark Fate (2019)



"There's a storm on horizon."

Nakon Genisys, koji je u očima fanova, potpuno flopao, sada nam dolazi novi nastavak serijala. Prema članku TheTerminatorFans, zasada je samo poznato da se vrača Arnold Schwarznegger, ali i da iza cijelog koncept novog Terminator filma, stoji nitko drugi nego - James Cameron.

"Our pal The Austrian Oak tells us that Arnold has revealed that the concept behind the new movie has been forwarded by none other than James Cameron himself."

Prvi draft scenarija, bi morao biti završen več sljedeči mjesec, iako se još nezna tko je ili su scenaristi. Takodjer, snimanje bi moralo počet več sljedeče godine u ožujku.

"What’s more, the first draft of the script is due in September, with a view to begin filming in 2018."

Redateljsku stolicu bi morao, prema nekim glasinama, preuzeti Tim Miller (Deadpool), kojeg želi i sam James Cameron.

"...there's also Influx bubbling away and the not-so-inconsequential fact that he's James Cameron's chosen director to handle a new Terminator film, which should be shooting next year."
__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 20:52   #2
Nadam se da ce se Skynet obistiniti.
Freidenker is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 21:54   #3
Samo da ga to ne omete u snimanju Avatara.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 00:52   #4
Quote:
It would appear that franchise mainstay and frequent lead actor Arnold Schwarzenegger will be returning for Terminator 6, with the start of filming scheduled for 2018. Following the less than warm reception greeted by Terminator Genisys in 2015, series creator James Cameron has come forward to help develop a new trilogy of films that will reportedly reinvent the franchise.

As of this writing, Terminator 6 is slated to be directed by Deadpool top dog Tim Miller, and Schwarzenegger has expressed decided interest in returning to help rebuild the franchise alongside Cameron from the ground up. Its been some 30-plus years since the original The Terminator first hit theaters in 1984, and in the time since the series has seen more than its fair share of ups and downs. Thankfully, it would appear that things are moving forward in a positive direction on the new trilogy, and Schwarzenegger is definitely coming along for the ride.

According to The Playlist, Schwarzenegger will begin filming Terminator 6 in March 2018, under the guidance of Cameron and Terminator Genisys producer David Ellison. The start of the new Terminator trilogy is being produced as part of a new deal between Ellison’s Skydance studio and Paramount Pictures, with Miller tapped to direct.
Speaking to the start of production on Terminator 6, Schwarzenegger was more than willing to provide the franchise’s most devoted fans with a definitive status report, stating, “In March next year, I am shooting Terminator 6. James Cameron and David Ellison are back on board.” Schwarzenegger also made note of his involvement in the production on Triplets – the long-awaited sequel to the 1988 studio comedy hit, Twins – as well as the start of production on an unnamed Conan the Barbarian project.

By the sound of things, Schwarzenegger has his hands full. With Triplets expected to begin filming in 2017, Terminator 6 will likely be the next big name production that the 1980s action star will turn his attention to next. On that note, here’s to hoping for the very best as Schwarzenegger, Cameron, Ellison, and Miller begin work in earnest on the new Terminator trilogy later next year.

http://www.tomzoon.com/6/arnold-schw...-terminator-6/
Dolazi i nastavak Twins komedije ako je sve ovo tačno. Baš se radujem T6 i Tripletsu
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 12:53   #5
Exclusive: Cameron Says Stay Tuned to T6 for Arnold’s HUMAN character: The T-800 Origin!

James Cameron: "Yeah, you got to ask yourself, ‘Why did they make these characters look and sound like Arnold? There has to be a reason. So yeah, it has flashed through my mind that there has to have been a prototype. There has to have been a guy who’s DNA was harvested from - that they grew the organic outter layer that they grew the Terminator from...and that presumibly was a real person at some point. Now, the question is, did that person have some sort of meaning to Skynet on WHY they chose that one (Arnold)? Or was it like a whole rack of Terminators and the one that happened to be the Arnold model just happened to be closest to the door going out to the time displacement center and all the others looked different? I’ve asked myself these questions but it’s never been resolved...so stay tuned! We’re talking pretty seriously now about doing some new Terminator films or possibly a trilogy and you’ll just have to see what surfaces in those.”
__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 13:40   #6
Quote:
John Connor kaže: Pogledaj post

zasada je samo poznato da se vrača Arnold Schwarznegger


Samo da ne glumi matorog terminatora.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 15:01   #7
T6 wow to se ceka :klap: , iako je TG aka T5 podbacio zesce ipak se s velikim uzbudjenjem ceka sledeci Termionator muVi

Samo mislim da je dosta s Arnolndom star je i treba nam ostati u lepom secanju a to sa starim Terminatorom je glupost cisto da ga eto ubace u film bas kao u T5.
Jedino d ga kompom aka CGI i da uzmu telo nekog bodibildera kao u Salvation pa da ga tako podmlade i vrate u film.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 15:08   #8
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post

Samo mislim da je dosta s Arnolndom star je i treba nam ostati u lepom secanju
Nazalost pokvarili su to jos od treceg dela.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 19:07   #9
Bolje nek se ostavi Terminatora i snima novog Conana. Taj serijal još jedino nije pokakan od svih ovih starih.

EDIT: Zaboravio sam na onaj neslavni reboot od prije par god
lakrdijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 19:37   #10
Meni je drugi deo Konana sranje.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 20:07   #11
Švarci će glumiti ljudova po kojemu je napravljen metalko.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 20:21   #12
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Švarci će glumiti ljudova po kojemu je napravljen metalko.
Znači ovo nije canon ?
BTW, pojma nisam imao da je Sam Jackson posudio glas Candyju
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 20:40   #13
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Švarci će glumiti ljudova po kojemu je napravljen metalko.
Znači opet povratak u prošlost bez obzira što svi skriče za filmom koji se bavi tematikom rata u budućnosti? Pa dokle... dokle...



Ja ovo ne mogu razumit, mogu razumit da hoće zaradu, ali zaradu bi dobili i sa dva ili tri filma rata u budućnosti, naprosto ne mogu ovo razumit AKO se opet radi o putovanju u prošlost, to je super samo za prva dva genijalna filma, sve ostalo..., naprosto nema više veze sa mozgom, eventualno ajd u trici donekle mogu razumit, genisysysys ne zelim naravno komentirat.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 02:13   #14
Star-Lord imali smo mi Salvation pa su ga ljudi popljuvali...
Meni osobno je Salvation odmah iza jedinice i duje...

Al eto, vecina odlucuje.
Mislim da je cak i Genisys ocijenjen bolje nego Salvation.

Posto je Svarcika star, bilo bi lijepo ignorirat ovaj genisys kao non-canon film i nastavit se na Salvation i tocka.

Tko kaze da je covjek koji je dao svoj dnk za tkivo T800 morao bit mlad?
To sto on izgleda mlado u 1 i 2 se moze objasnit na sto nacina....
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 10:44   #15
Quote:
Star-Lord kaže: Pogledaj post
Znači opet povratak u prošlost bez obzira što svi skriče za filmom koji se bavi tematikom rata u budućnosti? Pa dokle... dokle...



Ja ovo ne mogu razumit, mogu razumit da hoće zaradu, ali zaradu bi dobili i sa dva ili tri filma rata u budućnosti, naprosto ne mogu ovo razumit AKO se opet radi o putovanju u prošlost, to je super samo za prva dva genijalna filma, sve ostalo..., naprosto nema više veze sa mozgom, eventualno ajd u trici donekle mogu razumit, genisysysys ne zelim naravno komentirat.
Vidjet čemo što če iskemijat. Ali sumnjam da če bit rat u budučnosti. Jedino možda, ako če Cameron radit trilogiju, pa možda u trečem dijelu ubaci taj rat konačno. Ali i do trice treba opet doč, koliko če to uspjet sa novim filmovima... vidjet čemo... treba samo sačekat da vidimo šta planiraju.
__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 12:13   #16
Arnold jest star ali čovjek je živuća legenda i najveći kuler među glumcima ikada, po mom osobnom mišljenju. Moj idol, moj heroj. Pa što ako je star? Svejedno nije zakazao u Genisysu. Tko god ga popljuje, ja ću popljuvat njega. Zbog njega se film Terminator i proslavio. Čovjek je snimio, po mom mišljenju, 6 remek djela: The Terminator, Terminator 2: Judgment Day, Predator, True Lies, Last Action Hero i Total Recall.
Marikon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 15:03   #17
Konan je meni mozda njegov najbolji.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 18:56   #18
Quote:
John Connor kaže: Pogledaj post
Vidjet čemo što če iskemijat. Ali sumnjam da če bit rat u budučnosti. Jedino možda, ako če Cameron radit trilogiju, pa možda u trečem dijelu ubaci taj rat konačno. Ali i do trice treba opet doč, koliko če to uspjet sa novim filmovima... vidjet čemo... treba samo sačekat da vidimo šta planiraju.
Ja sam sretan što se Cameron vraća, hvala Bogu, ali ne mogu nikako razumit što se ima kemijat, meni je ovo najveći misterij u povijesti filmografije, svi hoćemo rat u budućnosti, svi, čak da sam neki neutralan lik kamoli što nisam, ovo opet ne bi mogao razumit.

Od svih kultnih franšiza koje poznam ja imam osjećaj da se najviše jeb.. (sa oproštenjem) u glavu upravo fanove Terminatora, pa koliki debil moraš biti da ne napraviš do 2017 film iz scena T1 i T2, pa to bi dosada i onaj luđak Ridley Scott napravio da je kojim slučajem on bio umjesto Camerona.

Ja mogu razumit najveće katastrofe od prequela i sequela nekih kultnih filmova, npr, mogu razumit i Phantom Manace kao smeće glede SW, mogu razumit prequele Alienu od Scotta, mogu sva ta bulažnjenja razumit jer su išli nešto raditi pa sjebali, nisu brisali timeline originala (jer bi ih netko likvidirao) nego su bulaznili sa prequelima, nema veze do koje mjere ali su išli nešto raditi, što se radi u franšizi Terminatora nakon duje?

Ajde evo mogu razumit tricu Terminatora, onda je došao Salvation, mogu i njega, svi smo bili spremni napokon na onaj baš rat iz budućnosti nakon Salvationa...

I onda dođe Genisys...

Dođe jedno razvratno smeće od filma koje NIJE prequel, koje NIJE sequel, nego smeće koje SILUJE jedinicu i duju, siluje je na filmski način, AKA; BRIŠE JEDINICU I DUJU glede timeline, u čem naravno neće nikad uspit jer su jedinica i duja dio filmske povijesti.

Ja sam tip koji mrzi npr. remake-ove kultnih filmova, ali ovo što je Genisys napravio ovo je GORE od remake-a, ovo je ... evo ja ne znam kako se drugačije izrazit nego silovanje Terminator franšize, LEŠINARENJE po kultnom filmu.

Da Film ima zaštitu kulturne i umjetničke vrijednosti kao slike i knjige, svi odreda koji su radili na Genisys bi sad bili u ćeliji ili plaćali kazne za kršenje autorskih prava, ali izgleda da svaka fukara (pa i redatelj tamo nekog Thora) ima pravo silovat jednu od najkultnijih ScFi franšiza.

I onda sad evo dođem i čitam da postoji mogućnost da Cameron NASTAVI sve na Genisys..., e ako se to desi..., onda ono što ste vidjeli na temama o Prometheusu i Covenant od fanova Aliena, e niste ništa vidjeli onda.

Ja se ispričavam još jednom ljudima ovdje na ovom mom riječniku kad se radi o Genisys, ne vrijeđam ničiji ukus ali Genisys je smeće, kako ja sad mogu nešto cijenit za što ja osobno znam da mi je uništavalo djetinjstvo i uspomene dok sam sjedio tijekom filma i gledao Genisys, i by the way, ja sam se digao i otišao iz kina dok je bio Genisys, ja ga nisam pogledao do kraja nego poslije sam nekako uspio pogledat do kraja kad je izašao na netu.

Nisam mogao gledati tu sodomu i gomoru, to razvratno smeće, TURBO-FOLK, jadno dno dna bez iti malo duše, poštovanja, znanja, ma ničeg što bi respektiralo jednu od najkultnijih ScFi franšiza.

Ja se toplo nadam da Cameron NEĆE napraviti nastavak na Genisys, već ako neće odmah napraviti rat u budućnosti da će barem ga napraviti kao nastavak filma KOJI ĆE napraviti sad kad mu se vrate prava.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 20:15   #19
Ali zašto toliki hate prema Genisysu, sa činjenicom da tamo negde u budućnosti je izgrađen vremeplov dolazimo sa zaključkom da prošlost nije određena i da je moš menjati beskonačno broj puta stoga Genisys opisuje samo jednan od beskonačnih načina menjanja vremenskih linija. Isto i za Terminator: The Sarah Connor Chronicles seriju, meni je simpa videti drukčiju verziju događaja iz više vremenskih linija.
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 21:05   #20
Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
Ali zašto toliki hate prema Genisysu, sa činjenicom da tamo negde u budućnosti je izgrađen vremeplov dolazimo sa zaključkom da prošlost nije određena i da je moš menjati beskonačno broj puta stoga Genisys opisuje samo jednan od beskonačnih načina menjanja vremenskih linija. Isto i za Terminator: The Sarah Connor Chronicles seriju, meni je simpa videti drukčiju verziju događaja iz više vremenskih linija.
Nemoš je mjenjat beskonačno ako je Skynet uništen a uništen je u budućnosti, to se jasno kaže u jedinici i duji da je Skynet uništen pod liderstvom Connora, zato je Skynet htio njega eliminirat te naravno nije uspio, ništa dalje niti više od toga nema, Skynet je uništen, pa vodeći se time sigurno da Connor i ljudi kad su uništili Skynet ne bi nikad dopustili ikakvo mjenjanje prošlosti više te bi i sam vremeplov vjerojatno ili bio uništen ili bio pod ljudskom kontrolom, nevažno.

Dva puta je Skynet slao iz budućnosti nekog da ubije Connora, dva puta čak i ako računaš tricu, jer u trici Connora je bilo poželjno ubiti ali još poželjnije je bilo ubiti njegovu ženu i sve one koji su radili sa njime, tj. u trici je Connor bio isto primarni cilj ali u smislu ako ubiješ ubiješ ako ne, cilj je ustvari sve one oko njega.

I TO JE TO bilo.

Sudnji dan je došao umjesto 1997 u T3, 3 milijarde ljudi poginulo odmah, još milijardu ili više eventualno nakon pada atomskih, ostatak je uništio SKYNET u ratu u budućnosti pod vodstvom Connora, priča gotova.

Odakle bi molim te lijepo Skynet znao da Švarci ili T-1000 nije uspio u naumu ubiti Sarah ili Johna posli? Nije to mogao znati jer je upravo slao tada da je ubiju kad je rat bio skoro pa gotov, to je bila posljednja slamka spasa Skynetu. Znači ispada po Genimeću da je Skynet išao slati ubiti Sarah i Johna I U ISTOM TRENU JE ZNAO DA NEĆE USPITI pa poslao još dodatno U ISTO VRIJEME, da me nemoj j...

I onda sad odjednom tobože kao alternativni timeline, Bože me sačuvaj, naravno u svrhu zarade, ali opet van svake logike, zarada bi bila jednaka da se krenilo u filmove rata u budućnosti, ne jednaka nego 4 puta veća, ali retardosima u Hollywoodu u glavu očito to neće.

A koliko je Genismeće ustvari smeće imaš priliku evo lijepo sve ovdje saslušati (ovo se naprosto mora pogledati haha);


Zadnje uređivanje Star-Lord : 13.08.2017. at 21:18.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.