Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 18:14   #21
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Zaljubljena je u njega, teško joj je bilo nakon prekida, htjela te iskoristiti da preboli njega, vjerojatno je i sebe pokušala uvjeriti da tebe voli (spike da si ti najbolje što joj se dogodilo i sl.) samo kako bi se uvjerila da je prebolila njega, nije uspjelo, još uvijek želi njega, tebe ne doživljava, vjerojatno se osjeća i malo krivo što te vukla za nos i zavlačila, pogotovo kad vidi koliko si se ti zaljepio pa se možda i zbog toga još više želi maknut od tebe.

Dovoljno konkretno?
Ovo.

Nazalost, ti si klasican rebound guy. Trebala je paznju nakon prekida, netko da popuni emocionalna praznina, i tu si ti naletio. Vjerujem da je i sama pomislila da je to vase pravo, stvarni osjecaji, ali nakon razgovara s bivsim je shvatila da to ipak nije tako i da jos uvijek voli njega. A s njim nije zato kaj izgubila povjerenje.

Ovo ti je skola za ubuduce da ne dejtas zenske tek izasle iz (ozbiljne) veze.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 18:56   #22
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Zaljubljena je u njega, teško joj je bilo nakon prekida, htjela te iskoristiti da preboli njega, vjerojatno je i sebe pokušala uvjeriti da tebe voli (spike da si ti najbolje što joj se dogodilo i sl.) samo kako bi se uvjerila da je prebolila njega, nije uspjelo, još uvijek želi njega, tebe ne doživljava, vjerojatno se osjeća i malo krivo što te vukla za nos i zavlačila, pogotovo kad vidi koliko si se ti zaljepio pa se možda i zbog toga još više želi maknut od tebe.

Dovoljno konkretno?
Savršeno pogođeno. I Op-u, nemaš kaj sebe okrivljavati, preispitivati što bi bilo kad bi bilo. Cura je vjerojatno i sama mislila najbolje na početku, i nije išla s nikakvim ciljem da te povrijedi. Bila je pragmatična i mislila da će uz tebe u neku ruku srediti sebe, tj. emocije prema bivšem, nastojati pomoću lužine neutralizirati kiselinu. Pretpostavka je da je s vremenom uvidjela da ne može potisnuti te osjećaje spram bivšeg kakav god da jest, i kako god je sve izgledalo divno i krasno tko zna što se odvijalo u njenog glavi. I taj obrazac ponašanja nakon što se osjeća krivom pa te potiskuje iz svog života ko da si radioaktivan a da je do jučer iskazivala ljubav na ovaj ili onaj način nije ništa novo. Skoro pa modus operandi takvih osoba. Nema nikakve veze s spolom već karakterom te osobe. Kolko god zvučalo poput nekog klišeja, kad sretneš osobu u kojoj ćeš pobuditi ono nešto i središnjem živčanom sustavu i u gonadama bivši neće imati nikakvog efekta na vaš odnos. Ego će sad jasno raditi svoje, sve je to za ljude, no budeš to prebolio, curu na ignore i ideš dalje. Uz toliko divnih, krasnih cura vani trošiti dane razmišljajući o bivšoj, besmisleno. Što je bilo bilo je, nemoj mrziti jer u konačnici tako štetiš samome sebi, poželiš joj u sebi sve najbolje i tako ćeš brže imati unutranji mir. Budi zen ass dude
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 23:09   #23
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ovo.

Nazalost, ti si klasican rebound guy. Trebala je paznju nakon prekida, netko da popuni emocionalna praznina, i tu si ti naletio. Vjerujem da je i sama pomislila da je to vase pravo, stvarni osjecaji, ali nakon razgovara s bivsim je shvatila da to ipak nije tako i da jos uvijek voli njega. A s njim nije zato kaj izgubila povjerenje.

Ovo ti je skola za ubuduce da ne dejtas zenske tek izasle iz (ozbiljne) veze.
a upravo sam je to pitao prije dejtanja, da ne ulazimo nista ako ima osjecaje prema njemu, rekla je da nema jbga
oppai is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 23:35   #24
evo nakon duzeg pritiskanja nje i cak mi se javio i njen bivsi, saznao sam punu istinu tek sada je sve iskreno rekla posto je on sve ispricao mi i stjerana je u kut. Vec duze vremena se cuju i vec duze vremena ona zna da se zeli vratiti njemu unatoc svim prevarama sto je ucinio, a meni je rekla da taj razgovor traje 3 dana i da 3 dana razmislja jel mu treba dati priliku, to je pod prvo... pod drugo, dok je se cula s njim i dok je vec znala da mu se zeli vratiti, uredno je bila sa mnom fino se ponasala, lijepe stvari mi govorila i sexala se sa mnom... sto reci, dno zena
oppai is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 00:05   #25
nije dno nego govno i drolja
a vec ti netko napisao prije da je sjebana u glavu ...
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 00:07   #26
Quote:
Kukulkan kaže: Pogledaj post
nije dno nego govno i drolja
a vec ti netko napisao prije da je sjebana u glavu ...
ma znao sam ja od prije da je sjebana u glavu, od prvog susreta s njenim bivsim kad je rekla da ne zna sto je ispravno iako ju je isti varao, ali eto nadao sam se da uz mene moze biti sretna i zaboraviti na njega, jer ja sam uz nju bio sretan ali eto na kraju saznao da me vec mjesec dana vukla za nos i znala je sto zeli, ali se uredno sa mnom ljubila, sexala i provodila divne trenutke... nadam se da ce samo karma svoje rijesiti
oppai is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 00:07   #27
Eto žao mi je što si to prošao to iskustvo, bome jest koma. No sad imaš motiva da ih zaboraviš, na kraju krajeva što ćeš raditi s curom koja je potpuno neiskrena, povjerenje je ovime u potpunosti razoreno. Očito je mislila samo na sebe i da zadovolji svoje potrebe, koje god one bile. Nema smisla žaliti za takvom osobom. Cura djeluje potpuno emocionalno nezrelo, fali joj empatije u svakom slučaju no gledaj to na način You dodged that bullet. I nema se smisla oslovljavati papkom i ne znam čime, bio si u tom odnosu to što jesi, nema smisla da budeš ono što nisi samo da bi privukao ili zadržao nekoga. Sve bi to ionako bilo ograničenog vremenskog trajanja. Ne živiš radi cura bem mu, onoj pravoj/kompatibilnoj ćeš se sviđati upravo onakav kakav jesi, te će ova ostati samo škola ili loša uspomena. I u odnosima s drugim ljudima po definiciji se uvijek možeš jeb... iznenaditi, kao u ovom slučaju.
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 00:12   #28
Quote:
Veterinarius kaže: Pogledaj post
Eto žao mi je što si to prošao to iskustvo, bome jest koma. No sad imaš motiva da ih zaboraviš, na kraju krajeva što ćeš raditi s curom koja je potpuno neiskrena, povjerenje je ovime u potpunosti razoreno. Očito je mislila samo na sebe i da zadovolji svoje potrebe, koje god one bile. Nema smisla žaliti za takvom osobom. Cura djeluje potpuno emocionalno nezrelo, fali joj empatije u svakom slučaju no gledaj to na način You dodged that bullet. I nema se smisla oslovljavati papkom i ne znam čime, bio si u tom odnosu to što jesi, nema smisla da budeš ono što nisi samo da bi privukao ili zadržao nekoga. Sve bi to ionako bilo ograničenog vremenskog trajanja. Ne živiš radi cura bem mu, onoj pravoj/kompatibilnoj ćeš se sviđati upravo onakav kakav jesi, te će ova ostati samo škola ili loša uspomena. I u odnosima s drugim ljudima po definiciji se uvijek možeš jeb... iznenaditi, kao u ovom slučaju.
ovo je uistinu veliki motiv jer do jutros sam bio utucen, a sada je vec drugim ocima gledam, bas mi se gadi... zasto je to radila jos uvijek mi nije priznala, ali eto sad mi ne zeli ni odgovarati i mrzi me jer sam ja njenom bivsem priznao da smo se sexali, vjerojatno ona to njemu nebi rekla... bas sam izbjegao metak, naivno sam se nadao da je drugacija nazalost evo samo cisto da se zna, ja imam 26 godina, a ona 24 i bivsi 24... hvala vam svima na komentarima
oppai is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 17:54   #29
Znači. Kaj si mudroga zaključil iz ove svoje romanse?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 18:22   #30
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Znači. Kaj si mudroga zaključil iz ove svoje romanse?
ne vjeruj zeni koja laze salu na stranu, koliko god da sam se trudio i pokazivao da mi je stalo, nista nebi uspio. Makniti se odmah od zena sa poremecajem u glavi
oppai is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 18:54   #31
Quote:
oppai kaže: Pogledaj post
ovo je uistinu veliki motiv jer do jutros sam bio utucen, a sada je vec drugim ocima gledam, bas mi se gadi... zasto je to radila jos uvijek mi nije priznala, ali eto sad mi ne zeli ni odgovarati i mrzi me jer sam ja njenom bivsem priznao da smo se sexali, vjerojatno ona to njemu nebi rekla... bas sam izbjegao metak, naivno sam se nadao da je drugacija nazalost evo samo cisto da se zna, ja imam 26 godina, a ona 24 i bivsi 24... hvala vam svima na komentarima


daj jos. plox.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 19:06   #32
Quote:
oppai kaže: Pogledaj post
ne vjeruj zeni koja laze salu na stranu, koliko god da sam se trudio i pokazivao da mi je stalo, nista nebi uspio. Makniti se odmah od zena sa poremecajem u glavi
Onak...najiskrenski, ni ti mi bas ne-poremecen ne djelujes.
Oke, pregruba rijec, cek da drugu ti izberem...khm...hajd opisno cu, a ti se onda vec nekako nazovi: tvoje tumacenje nje kao -u glavi- poremecene, ne doseze bas neku opipljivost. Zasto? Naime, ti se mahom pojavljujes u tom apstraktnom prostoru povrijedjenosti i ludila??, uzivajuc u splacini osvete vlastite, sto te cini brutalno netakticnim i bespomocno nedostojanstvenim. Ruzno covjece...i jebeno nisko. A, s kolikim uzivanjem se u to spominjanje sexa bivsemu unosis, rekla bi...nda...poremeceno- prava rijec!
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:13   #33
Quote:
oppai kaže: Pogledaj post
ne vjeruj zeni koja laze salu na stranu, koliko god da sam se trudio i pokazivao da mi je stalo, nista nebi uspio. Makniti se odmah od zena sa poremecajem u glavi
Ma ne. Kada ti slijedeći put žemsko veli dok se seksa sa tobom da promišlja o bivšem istoga trena je odvezeš na vrh Sljemena i tamo joj kažeš. Ajde ti sad lepo dole dok hopsaš promišljaj o tom svom bivšem. Zapališ auto. Obvezatno stisneš malo jače gas da se čuje zvuk škripe guma i zauvijek je ostaviš da promišlja.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:52   #34
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Onak...najiskrenski, ni ti mi bas ne-poremecen ne djelujes.
Oke, pregruba rijec, cek da drugu ti izberem...khm...hajd opisno cu, a ti se onda vec nekako nazovi: tvoje tumacenje nje kao -u glavi- poremecene, ne doseze bas neku opipljivost. Zasto? Naime, ti se mahom pojavljujes u tom apstraktnom prostoru povrijedjenosti i ludila??, uzivajuc u splacini osvete vlastite, sto te cini brutalno netakticnim i bespomocno nedostojanstvenim. Ruzno covjece...i jebeno nisko. A, s kolikim uzivanjem se u to spominjanje sexa bivsemu unosis, rekla bi...nda...poremeceno- prava rijec!
hvala na iskrenom misljenju, ako jos mislis da sam negdje pogrijesio ili bio zloban feel free da mi napises, s razlogom sam napisao cijelu detaljnu pricu da cujem neutralne komentare iz vise aspekata
oppai is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 21:17   #35
Uskratila sam si citanje detaljnje tvoje price jer me zasvrbilo komentirat ono od ceg se citav zivot odmicem -ljudi poput tebe koji ljubavne poraze okrecu na simbolicne svoje dobitke uokvirene razbudjucim spoznajama o poremecenim kurvama i kako ih sjebati.
Valjda ces, na osobnim greskama, ponesto i naucit o dostojanstvu, prihvacanju i velicini
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 21:20   #36
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Uskratila sam si citanje detaljnje tvoje price jer me zasvrbilo komentirat ono od ceg se citav zivot odmicem -ljudi poput tebe koji ljubavne poraze okrecu na simbolicne svoje dobitke uokvirene razbudjucim spoznajama o poremecenim kurvama i kako ih sjebati.
Valjda ces, na osobnim greskama, ponesto i naucit o dostojanstvu, prihvacanju i velicini
zao mi je sto si takav dojam dobila, nikakvu namjeru osobne pobjede nemam, niti sam zbog toga napisao sve ovo malo procitaj sve pa pogledaj da li sam u iti jednom postu je nazvao pogrdnim imenom ili ista drugo, cak naprotiv pokusavam shvatiti njeno ponasanje i odluke... to sto sam napisao njenom bivsem koji je usput meni arogantno, bahato i ponosno pisao, zasto to nisi pogledala sa aspekta kao da sam i njemu htio ukazati da nas obojicu vuce za nos, mozda da i on izbjegne metak
oppai is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 19:24   #37
Ni meni nije jasno sto je tu poremeceno. Bas teska rijec. On joj je fatalan, ti nisi. I znam da bas zelis neko logicno i racionalno objasnjenje, i ja sam imala cijelu slicnu temu o tome, ali neces dobiti to sto trazis. Krenut ces dalje kad budes spreman. Sjebano je, ali ne moze se tu puno napraviti. Klisej svih kliseja... radi nesto sto volis. Trci, vjezbaj, cugaj, drogiraj se... Proci ce. I da, probaj biti covjek i ne joj keljiti kojekakve etikete.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 21:01   #38
Quote:
oppai kaže: Pogledaj post
ovo je uistinu veliki motiv jer do jutros sam bio utucen, a sada je vec drugim ocima gledam, bas mi se gadi... zasto je to radila jos uvijek mi nije priznala, ali eto sad mi ne zeli ni odgovarati i mrzi me jer sam ja njenom bivsem priznao da smo se sexali, vjerojatno ona to njemu nebi rekla... bas sam izbjegao metak, naivno sam se nadao da je drugacija nazalost evo samo cisto da se zna, ja imam 26 godina, a ona 24 i bivsi 24... hvala vam svima na komentarima
Ne želi ti ni odgovarati? To znači da joj ti i dalje pišeš? Što time želiš postići? Tražiš neke odgovore? Ženska te je lagala i zašto misliš da će ti sad ponuditi iskren odgovor? Da će ti priznati zašto je to radila? Nema šanse.
Već su ti drugi objasnili: na njega se loži, ti si joj bio samo utjeha. Držala te je u pričuvi jer nije bila sigurna da će se uspjeti vratiti bivšem. I kakvo god drugo objašnjenje da ti ponudi, znaj da laže.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 21:10   #39
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Ne želi ti ni odgovarati? To znači da joj ti i dalje pišeš? Što time želiš postići? Tražiš neke odgovore? Ženska te je lagala i zašto misliš da će ti sad ponuditi iskren odgovor? Da će ti priznati zašto je to radila? Nema šanse.
Već su ti drugi objasnili: na njega se loži, ti si joj bio samo utjeha. Držala te je u pričuvi jer nije bila sigurna da će se uspjeti vratiti bivšem. I kakvo god drugo objašnjenje da ti ponudi, znaj da laže.
ne ne, krivo si me razumjela, taj dan kad sam saznao sve te lazi isao sam je ispitivati jos neke stvari i nije htjela nista odgovarati nego je ignorirala. od toga joj ja vise ne pisem nit pridodajem kakvu paznju
oppai is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 21:24   #40
Kladim se da ce ti se javiti još koji put mijenjaj broj ili ju zblokiraj.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.