Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 08:34   #21
Cure su na moru bile opuštene??? Ma to si izmislio.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 08:44   #22
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Cure su na moru bile opuštene??? Ma to si izmislio.
E, sad si ga nasao cjepidlacit
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 08:53   #23
Naravno. Kao i uvijek kad netko krene sa statističkim tvrdnjama na foru "puno više" "puno bolje" I sve tako nekako puno.

BTW, tebi kao nekome tko nema problema s uletim bit će jako teško dokazati uspješnost metode .
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:05   #24
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Naravno. Kao i uvijek kad netko krene sa statističkim tvrdnjama na foru "puno više" "puno bolje" I sve tako nekako puno.

BTW, tebi kao nekome tko nema problema s uletim bit će jako teško dokazati uspješnost metode .
Uvijek možeš bolje. Tako je u poslu, teretani, sviranju... . Zašto ne bi bilo u interakciji sa suprotnim spolom. Cure su sretnije, ti si sretniji win-win. Osvjestiš neke stvari koje si prije podsvjesno radio. Meni je cilj biti bolji u svemu što radim.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:17   #25
Čime se mjeri ta uspješnost uleta? Što uspješan razlikuje od neuspješnog, i što definira "ulet", uopće?
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:28   #26
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Čime se mjeri ta uspješnost uleta? Što uspješan razlikuje od neuspješnog, i što definira "ulet", uopće?
Dok si u zoni i svoje pozitivne emocije preneses na curu i ona ostane s tobom, cisto zato jel se osjeca dobro.

Loš bi bio dok se ne osjecas udobno u svojoj kozi i pocinjes nabacivati neke fore, gle moj auto, gle kako sam pametan (ego bazirano)
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:28   #27
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Čime se mjeri ta uspješnost uleta? Što uspješan razlikuje od neuspješnog, i što definira "ulet", uopće?
Uspješan ulet rezultira zbarom.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:31   #28
Ostane s tobom - koliko dugo? Do kojeg momenta?
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:36   #29
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Ostane s tobom - koliko dugo? Do kojeg momenta?
Do kraja veceri, tjedna, mjeseca.... života, nebitno
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:50   #30
Na moru si, kažeš, imao "dosta više uspjeha"? Znači da si - što? Svaku noć drugu jebav'o? I kako usporediš uspjeh na kopnu i na moru ako nema konkretne jedinice usojeha, ako je super i ako je za jednu večer i za čitav život, i to da se obratiš random ženi i da štogod pojebeš?
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:55   #31
"Prošli sam mjesec imao deset uspjeha".

Osim za kolekcionare posjećenih vagina - a prisjetimo se da se svi ovdje kunu u traženje veze, a ne u usputne jebove - ova je rečenica contradictio in adjecto. Naime, ona jednako tako izriče barem devet neuspjeha u ostvarivanju veze.

Druga je priča s onima kojima je do nabijanja vaginalnih brojki. Nužan disclaimer: ne smatram to ničim posebno pogrešnim ili lošim.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 10:02   #32
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Na moru si, kažeš, imao "dosta više uspjeha"? Znači da si - što? Svaku noć drugu jebav'o? I kako usporediš uspjeh na kopnu i na moru ako nema konkretne jedinice usojeha, ako je super i ako je za jednu večer i za čitav život, i to da se obratiš random ženi i da štogod pojebeš?
Tako nešto, ili potegnes, dogovoris kupanje, uzmes broj. Nekad sve u istoj veceri. Nije stvar da li je za jednu vecer ili zauvjek. Makar ako imas izbora neces se zaletavati. Stvar je u tome da postanes prirodno dobar sa zenama. Nema nabacivanja lazne persone, a za to treba vremena i truda. Tako i ako se ozenis, zena ce biti sretnija s tobom.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 10:07   #33
Ojebote. Znači, konačno se netko sjetio u fensi naziv upakirati, ono, ljudsku interakciju i pristupanje ženama kao da su ljudska bića a ne alieni? Ajde, ako još dodate neke levele i kvaziplemićko nazivlje, možda poneki jado uspije doći do malo toplog ljudskog kontakta, ako već ne i do umoča.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 10:27   #34
Pocelo je to sve "The Game". Nekog je zena odkantala, razljutio se. Krenulo je od idemo kar* te drolj*. Razvio se sistem. Onda su shvatili da to baš ne ispunjava i rezultati nisu bili konstantni. Sad se krug opet zatvara. Ide se prema osobnoj odgovornosti, davanju vrijednosti i stvaranja viska pozitivnosti u bilo kojem odnosu; i razumjevanja samog sebe. "Prirodan" znaci da nema razlike izmedu tvojih djela/ponasanja i toga sto si ti.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:57   #35
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
"Prirodan" znaci da nema razlike izmedu tvojih djela/ponasanja i toga sto si ti.
Što ako je netko introvertni geek?
Takvima treba pomoć, a ne ekipi koja bez problema uleti curi, samo je pitanje metode A, B ili neke treće.

Iako, kad se sjetim Markulinčića sa Big Brothera onda to moje baš ne stoji
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 13:07   #36
Pogledao si 20 dvd-ova od po sat vremena, a kazes da nemas problema sa zenama
Ja mislim da nema nikakve koristi od toliko puno proucavanja tih pua materijala, cak je i kontraproduktivno ?
Jer dok gledas neko 20-satno predavanje, sigurno ne prilazis zenama !
Jedini nacin da nesto zaista naucis i postanes bolji u necemu je na osnovu vlastitoga iskustva.
Najveci problem kod vecine muskaraca je strah od prilazenja. A asocijalno ponasanje kao sjedenje kuci i gledanje u monitor samo moze pogorsati takav strah.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 14:07   #37
@Nečovjek
Promjeni se onda, ako ti ovaj model u kojem si sad ne daje rezultate. Koristi drugi.

@orhidej107
Meni se isplatilo to vrijeme. Naucio sam nesto novo i zabavio se. Nema teorije bez prakse, ni prakse bez teorije. Bolje je ici van prilaziti, nego samo to proucavati. Ali zasto ne jedno i drugo.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 12:43   #38
jjjoooj 95 posto postova na ovoj temi su kompletne gluposti, ne komentirajte nešto ako ne znate o čemu pričate. real social dynamics je vjerojatno najbolja dating kompanija na svijetu koja prvenstveno uči muškarce kako postati doista samopouzdan, kako doista ostvariti ono što želiš u životu ako znaš što je to. kao prvo, zaboravite riječ ulet, kao drugo, zaboravite uzimanje brojeva( ja uglavnom dajem moj broj, ako nazovu okej, ako ne isto okej nije me briga) kao treće, spoj može biti što god vi želite nije uopće bitno ne trebaš nikoga impresionirati, bilo to kava, kino, šetnja parkom što god ti jebeno želiš, ti ženu uvodiš u svoj svijet, a ona može uživati u njemu a ako joj se ne sviđa može slobodno odjebati,u tom slučaju ona vjerojatno nije za tebe, ima milijune djevojki na svijetu koje su jednako lijepe i ljepše od te neke djevojke a uživale bi u tvom društvu, i četvrto kad prilaziš ženama one znaju zašto im prilaziš, znaju što ti je na umu, i do velike je važnosti da se osjećaš ugodno u vezi vlastite seksualnosti( vjerujte mi, to radi čuda)


usput, ako je netko introvertan, povučen, a želi biti dobar sa ženama, mora naučiti principe i vjerovanja koja će mu pomoći na tom putu, shvatite, imate prirodne igrače i one povučene i introvertni, ali onaj tko zna pravi game, biti će daleko bolji od svih drugih, dok istovremeno nema neku skrivenu namjeru, ne koristi neke metode i taktike(LOL), već doista ima ogromno istinsko samopouzdanje i vrijednosti da osvoji neku djevojku tj. učini da se dogodi
kingmaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 12:44   #39
Kad vidim onog Tylera ospem se.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 12:47   #40
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
RSD Real Social Dynamics

Radi se o pickup-u ili varijanti „Game“. Čiji je osnivač niski, proćelavi ginger sa blagim autizmom (kako sebe opisuje). To se sad razvilo u mrežu instruktora, programa, uglavnom dobar business. Ima dosta materijala, ja sam pogledao „Blueprint Decodet“ dok sam bio na moru. Izlazio sam svaki dan to testirati i mogu reci da sam imao dosta vise uspjeha (iako nikada nisam imao previše problema sa ženama).

Sviđa mi se sto interakcija ide u smjeru davanja vrijednosti, a ne prema uzimanju, muljanju. Isto tako pristup je prirodan, a ne „kaži ovo da bi dobio onu reakciju“

Ima tu ljudi koju su čuli za njih i radili, tj. primijenili nešto od toga na sebi?



blueprint decoded je dobar, ali the natural je ipak na vrhu po kvaliteti barem po meni, ja osobno gledam skoro sve te proizvode, naravno uz field experience
kingmaker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:04.