Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2016., 18:08   #2001
Pitanje jedno,

narucio sam naocale s visual click u cetvtak. Dobio sam na mail da sam kupio naocale. Zanima me salju li mail kad su naocale poslane ili nemaju takvu politiku?

Hvala
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 19:12   #2002
Ja sam nedavno naručila naočale s Visual clicka i nisu mi javili mailom da su ih poslali. Onda sam im poslala mail (bio je ponedjeljak) i pitala ih pa su odgovorili da su poslali u petak DHL-om i dali mi broj za praćenje pošiljke. Došle su sljedeći dan, u utorak.
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 19:29   #2003
Quote:
Luna7 kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno naručila naočale s Visual clicka i nisu mi javili mailom da su ih poslali. Onda sam im poslala mail (bio je ponedjeljak) i pitala ih pa su odgovorili da su poslali u petak DHL-om i dali mi broj za praćenje pošiljke. Došle su sljedeći dan, u utorak.
ok

onda šaljem mail.

hvala ti.

btw koje si naručila


ja naručio sebi tom ford 0237 snowdon
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 20:23   #2004
Quote:
abog13 kaže: Pogledaj post
ok

onda šaljem mail.

hvala ti.

btw koje si naručila


ja naručio sebi tom ford 0237 snowdon
Ma nemaš potrebe slati mail, jednostavno će ti dhl isporučiti...
ja sam naručivala nekoliko puta, nikada nisam slala mail ili paničarila i uvijek su mi stigle u roku par dana...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2016., 20:57   #2005
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Luna, sta pise na njima gdje su pravljene?

Ja imam 2 rejbanke, na jednima pise made in Italy, na drugima made in China

Na mojima piše Made in Italy.
Sad vidim da su 7 eura skuplje nego prije.
abog13, ove D&G sam uzela: http://www.visual-click.com/en/sungl...-21-62929.html
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 15:37   #2006
U ponedeljak navecer (oko 9-10) narucila sa visualclick naocale, odmah dobila mail o narudzbi, drugi dan dobila mail sa tracking brojem, naocale su bile kod mene danas oko podne. Sve pohvale, pogotovo sta sam ustedila skoro pola novca od nasih cijena!
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 16:27   #2007
Znači Edel-Optics je legit? Jel tko naručio neke naočale kod njih a da nisu in stock i jel stiže takve za tjedan-dva kako pišu kod modela ili? Nebi volio uzet neke kojih nema na stanju pa da se to razvuče na mjesec čekanja..
niccolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 19:01   #2008
Quote:
niccolo kaže: Pogledaj post
Znači Edel-Optics je legit? Jel tko naručio neke naočale kod njih a da nisu in stock i jel stiže takve za tjedan-dva kako pišu kod modela ili? Nebi volio uzet neke kojih nema na stanju pa da se to razvuče na mjesec čekanja..
Moje su bile na stanju pa ne znam odgovor na drugo pitanje, ali na prvo pitanje odgovor je da su legit! Ja sam uzela Burberry naočale, prvo sam provjerila direktno kod Burberrya i oni su potvrdili da Edel prodaje originale. Inače sam prezadovoljna s njima i planiram sada tati uzeti od njih Ray Banice.
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 17:56   #2009
zahvaljujući ovom topicu dobio sam informaciju za visual click. kupio ray ban polarizirane s popustom za cca 680 kuna. u Zagrebu u ghetaldusu isti takav model 2000 kuna.
vknez is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 20:04   #2010
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
zahvaljujući ovom topicu dobio sam informaciju za visual click. kupio ray ban polarizirane s popustom za cca 680 kuna. u Zagrebu u ghetaldusu isti takav model 2000 kuna.
Je, odličan je shop. I ja sam super zadovoljna cijenom i brzinom isporuke...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 22:54   #2011
Ja bi naručila dioptrijske okvire ..o staklima nema govora..taj se dio ipak ne usudim jer je moja dioptrija ogromna i neću se igrati s time
Koliko sam vidjela većina odavde preporučuje visualclick ali meni je za okvir koji ja želim bolji smurtbuyglasses Nije neka znatnija ušteda ali 100 i nešto kuna nije za baciti s obzirom da me stakla ko svetog petra koštaju
Ima li tko onaj kod za popust , vidim da daju i kupcu i onom tko ga preporuči
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 23:58   #2012
Sto ako kraj naocala ne pise da su In stock? Kpliko onda moram cekati da stignu?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 00:04   #2013
Ima ovih igdje u Zg da isprobam prije narudzbe? (Miu Miu)

female trouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 09:09   #2014
Kad Optika Anda daje -20 % na cijeli asortiman naocala, polazi li uz to i -15% na gotovinsko placanje?
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 17:32   #2015
I znači 100% preko visual click-a naručiš original naočale? gledala sam kod nas u optici anda preko web shopa razlika je nekih 250 kn pa nisam ni sama pametna riskirati preko visual click-a ili uzeti u optici? Šta kažete vi koji ste kupili? Original?
ketyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 17:35   #2016
Optika Anda je imala 20% popusta u tjednu uoči Valentinova
ketyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 23:26   #2017
Da, originali su, dobije se i certifikat.
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 08:21   #2018
Quote:
ketyka kaže: Pogledaj post
Optika Anda je imala 20% popusta u tjednu uoÄŤi Valentinova

Ma znam, vrte popuste za uskrs, bozic, valentinovo, ljeto. Al me zanima jel se moze tu kombinirat uz njega i -15% na gotovinu?
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 09:09   #2019
Visual click i Edel optics prodaju originale.
Potvrdili ljudi na topicu koji su naručili, tako da ne morate postavljati isto pitanje sto puta.
Da, originali su.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 11:23   #2020
Quote:
Mycka_ kaže: Pogledaj post
Sto ako kraj naocala ne pise da su In stock? Kpliko onda moram cekati da stignu?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
mojih nije bilo na stocku i nakon cca 9 dana sam dobio mail s tracking brojem DHL-a. iz Madrida su došle u ZG na kućnu adresu u manje od 24 h
vknez is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.