Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2016., 19:15   #2161
ima neko neki savjet za dobre, a jeftine naocale? koje marke da gledam? ne bih htio nista pomodno i po mogucnosti da nisu stakla od luxotice

oakley mi se jako svidja ali mi je jako skup

Zadnje uređivanje GLAVATAR : 23.07.2016. at 19:31.
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 09:24   #2162
Oakley je isto iz luxottica grupcije

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 01:54   #2163
Quote:
GLAVATAR kaže: Pogledaj post
ima neko neki savjet za dobre, a jeftine naocale? koje marke da gledam? ne bih htio nista pomodno i po mogucnosti da nisu stakla od luxotice

oakley mi se jako svidja ali mi je jako skup

Ja sam isto fan Oakleya - Holbrooke, ali stakla su im tako osjetljiva da iza ovih koje sad imam ne idem više na nove.
Prve mi pale u vožnji bajkom i pregazio ih a druge nedavno pale iz torbice dok izlazio iz auta...bem ti sreću...
Xeroxmeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 14:56   #2164
Quote:
GLAVATAR kaže: Pogledaj post
ima neko neki savjet za dobre, a jeftine naocale? koje marke da gledam? ne bih htio nista pomodno i po mogucnosti da nisu stakla od luxotice

oakley mi se jako svidja ali mi je jako skup
evo ja imam strike king toledo za nekih $26 on sale i vrlo sam zadovoljan, ne skidam ih.

11 slojeva zaštite uključujući vodofobični sloj i zadnji je protiv ogrebotina, ogrebao ih i poludio, došao doma, otro ih krpom i ogrebotina nestala.
trifrtaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 19:41   #2165
Quote:
zaskia kaže: Pogledaj post
Oakley je isto iz luxottica grupcije

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
istina, ali je luxottica samo kupila firmu bez uplitanja u proizvodnju, oakley je i dalje neovisan i proizvodi se u usa, sve je ostalo isto osim vlasnika - za razliku od ray bana kojeg je luxottica unistila

Quote:
Xeroxmeister kaže: Pogledaj post
Ja sam isto fan Oakleya - Holbrooke, ali stakla su im tako osjetljiva da iza ovih koje sad imam ne idem više na nove.
Prve mi pale u vožnji bajkom i pregazio ih a druge nedavno pale iz torbice dok izlazio iz auta...bem ti sreću...
ja da mogu naci kupio bih stare modele iz xmetal serije, ovi novi modeli su cisto pomodarstvo i uopce mi se ne svidjaju....

Quote:
trifrtaljac kaže: Pogledaj post
evo ja imam strike king toledo za nekih $26 on sale i vrlo sam zadovoljan, ne skidam ih.

11 slojeva zaštite uključujući vodofobični sloj i zadnji je protiv ogrebotina, ogrebao ih i poludio, došao doma, otro ih krpom i ogrebotina nestala.
nikad cuo za vodofobični sloj , pogledao sam sajt i naočale - brine me sto nemaju nikakvu oznaku kvalitete, svi europski modeli imaju oznaku CE i serijski broj testiranja, a americki modeli imaju oznaku ANSI s njihovim serijskim brojem, ovaj model nema ni jedno ni drugo......jesi sam testirao leću na distorzije i iskrivljenost?


mislio sam na brandove koji imaju priču kao arnette, jako kvalitetni i jeftini u početku (70tak DEM, dok su još marke bile u opticaju), imaju sve certifikate i oznake kvalitete....onda ih je počeo reklamirati rossi i sad koštaju ko suho zlato jbg......ili ako neko zna gdje su rasprodaje, outleti i sl. s naočalama?

ono što tražim je model koji je sportski ali moze proći i kao šminka, neki krosover, nesto tipa x metal serija (ako se neko sjeca - Cyclops iz prvih x mena je nosio oakley x metal juliet), nikako ne bih htio ove teške šminkerske naočale kakvih je danas 99% ili one tipično sportske što maratonci nose (sa kričavim bojama i ručno izmjenjivim lećama)



upravo o ovome govorim https://www.amazon.com/Oakley-PENNY-...x+metal+oakley ----- ne dam gadovima skoro 1000$ za rabljene naočale!!!!
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 20:38   #2166
stari moj nastaviš li tako ostat ćeš ti na kraju bez njih.

previše si prebirljiv. htio bi vrh kvalitetu i šminkerski izgled, a ne bi htio dublje posegnut u džep. ne ide to tako. nema jeftino, a dobro, pogotovo kad su sunnies u pitanju.

što se tiče strike king s11 optics serije, evo ti official site pa se informiraj ja nemam pojma o čemu pričaš. radi se o renomiranom proizvođaču koji je # 1 pick u pro fishing u USA jer ima tehnologiju koja ribičima omogućava da vide dublje ispod površine vode što ne mogu prostim okom.

ovaj najnoviji model (100 % polarizacija, UVA i UVB zaštita) nosim godinu dana i ok su mi jer imam jako osjetljive oči pa sunčane moram nosit i danju i noću (ulična rasvjeta mi smeta), a prije njega imao sam neke druge modele od iste firme, također polarizirane, ali bez ovoliko zaštitnih slojeva.

inače vodofobične znači da voda bježi s njih i ne samo voda nego i ulja, prašina i sl.
trifrtaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 21:17   #2167
Kupila prosli mjesec Maui Jim 264 Mavericks i danas ih odem vratiti jer me bole oci od njih. Imala sam pritisak i kao peckanje u ocima svaki put kada ih nosim ili ih skinem i osjecam se kao osamuceno. Rece mi zena na kasi da mi izgleda smeta polarizovane jer su mi osjetljive oci...od ray ban npr mi ne smeta nista, tako da mi je bas zao za ove, vrhunske su cvike i predobro stoje.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 04:00   #2168
@D spy

ja sam bas o tome govorio u gornjim postovima...oči te bole jer su leće loše, odnosno kvare ti vid, što oko pokušava nadomjestiti konstantnim izoštravanjem slike vlastite leće stezanjem njenih mišića - što dugotrajno uzrokuje bol u glavi (slično kao što te noge bole ako dugo trčiš), nema to veze s polariziranjem leće, to su samo prazne priče prodavačice koja pokusava prodati fuš robu

isto tako ukoliko naočale nemaju UV filtere nego samo tamno obojanu leću, šteta bude gora nego da ih se uopće ne nosi - prirodna zastita oka od UV zraka je sužavanje zjenice, a zbog tamnog stakla zjenice se rašire i onda upijaju puno vise štetnih UV zraka nego bez naočala
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 10:17   #2169
gdje mogu online ili u zagrebu kupiti D&G sunčane naočale po povoljnijoj cijeni?
__________________
..."Život je dobar kad mu dopustiš da to bude. Moraš naučiti pustiti stvarima da jednostavno budu..."
Meonchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 17:56   #2170
Quote:
GLAVATAR kaže: Pogledaj post
@D spy

ja sam bas o tome govorio u gornjim postovima...oči te bole jer su leće loše, odnosno kvare ti vid, što oko pokušava nadomjestiti konstantnim izoštravanjem slike vlastite leće stezanjem njenih mišića - što dugotrajno uzrokuje bol u glavi (slično kao što te noge bole ako dugo trčiš), nema to veze s polariziranjem leće, to su samo prazne priče prodavačice koja pokusava prodati fuš robu

isto tako ukoliko naočale nemaju UV filtere nego samo tamno obojanu leću, šteta bude gora nego da ih se uopće ne nosi - prirodna zastita oka od UV zraka je sužavanje zjenice, a zbog tamnog stakla zjenice se rašire i onda upijaju puno vise štetnih UV zraka nego bez naočala
Al sto je najgore, ovo su original. I Maui Jim su poznate kao jedni od kvalitetnijih polarized suncanica sto proizvode. Platila sam ih 325 dolara u ovlastenoj radnji u Americi. Da sam uzela neko znj sranje, ne bih se cudila uopste...
10 dana sam imala problema s ocima, doslovno osamucena bila, evo sad mi je bolje otkako sam ih vratila tj. prestala ih nositi. Davala sam i drugima da ih probaju, za 5 minuta su osjetili pritisak izmedju ociju i nisu ih mogli nositi. Citala sam i po netu ima dosta ljudi pisu da im ne odgovaraju polarizovane, vecina ih ima i glavobolje. U pravu si ti ovo sto pricas, ima smisla, samo ne vjerujem da su bas na ovim maui jim lece lose ili neki fush Zguglaj ih i vidjeces da svugdje imaju najbolje reviews...
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 12:35   #2171
gdje ima za probat porsche design p8748

Kozmična is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 18:26   #2172
Koliko je Chanel u optici Anda vjerodostojan? Drže ga, ali ga nikad nema na popisu brendova, to mi je sumnjivo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Feferonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 18:29   #2173
Valjaju šta hawkers naočale?
Forza Milan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 17:40   #2174
Pozdrav,

Molio h preporuku nekih jeftinijih sunčanih naočala za "štrapac" a da nisu iz DM-a, pazara i sl.
Koliko bi koštale najeftinije a OPTIČKI kvalitetne naočale?
Oakley Holbrook osnovni model je oko 80€ na visual-click.com
Imal li nešto kao Polaroid npr?
Terminator_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 19:35   #2175
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
pusti. nedavno me frend uvjeravao da mozes izgorit iza vjetrobranskog stakla takvi ljudi jednostavno postoje
Staklo propušta UVA (valna duljina ~350 nm), a ne propušta UVB i UVC zrake. Vozači često imaju problema sa tamnim flekama od sunca/rakom kože na lijevoj strani tijela.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 19:17   #2176
Prodajem Polaroid zenske naocale. Potpuno nove, nenosene. Meni prevelike. Ako nekoga interesira saljem sliku u inbox
__________________
Album
crasula is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 13:39   #2177
kolika je poštarina na visual clicku?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 09:20   #2178
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
kolika je poštarina na visual clicku?
7,00 € za EU, iznad 50 € gratis
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 18:59   #2179
Da li netko zna marku i model sljedećih naočala:

1.



2.



3.



Ovo bi trebale biti Ray Ban, koji model?

4.



5.

zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 19:50   #2180
Kakve su naočale Polaroid Aviator ?

Dosta su jeftine naočale Polaroid a opet spadaju u nekakvu "marku"

U čemu je razlika Aviatora od njih i Ray Bana ako može neka usporedba i općenito te marke?
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.