Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2007., 21:58   #61
Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
kapetan??? O čemu ti to?
Willard je :rolajz:

baš napucavam neke retaje u EVEu
lito je u gradu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 10:53   #62
Retaje u EVE? BoB? ili šta?

Joj mi uživamo u miru
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 15:08   #63
jel se mogu bar malo iskusit cari igre u 14 dana?

Zadnje uređivanje Sinar : 11.02.2007. at 16:32.
Sinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 17:07   #64
U principu da. Malo je puno toga u početku ali kasnije postane sve bolje i bolje. Ja igram već 8 mjeseci i učim svaki dan

Preproučam da se javiš nekom od nas ako budeš imao pitanja
Glavni problem je bit u dobroj korporaciji a većina ne prima ljude na trial-u.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 17:31   #65
Quote:
Sinar kaže: Pogledaj post
jel se mogu bar malo iskusit cari igre u 14 dana?
Možeš zagrebati površinu za tih četrnaest dana i diviti se grafici.Taman kad kreneš malo zarađivati vidit ćeš koliko opcija ima za zaradu ili fajt....nevjerovatno nešto.
Informacija koja je dosta bitna za sve buduće EVE pilote(pogotovo iz hrvatske) jest da se nakon par mjeseci(ukoliko igraš pametno) ne treba plaćati pretplata ili kupovati time codeovi!Naime lova koju zaradiš u igri može se LEGALNO na EVE forumu(ovaj način podržavaju developeri) iskoristiti za kupovanje time codeova.Dakle ti daješ lovu iz igre(ISK) a tebi netko pošalje EVE time code,na mjesec ili 3 mjeseca(ovi drugi su za sada popularniji).Cijena nije baš mala(350M ISK za 3 mjeseca ili 150MIL ISK za mjesec) ali kad se ušemiš možeš bez problema igrati sasvim "besplatan" vrhunski MMORPG kao što je EVE ne dajući ni kune iz vlastitog džepa već plaćajući virtualnim novcem iz igre.Kažem ne možeš na taj način odmah ali nakon otprilike 4-5 mjeseci svaki prosječan igrač trebao bi imati dovoljno zarade u igri da pokrije cijenu Time Coda.

Zadnje uređivanje Jeremiah : 11.02.2007. at 18:55.
Jeremiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 21:45   #66
Ima tko neki dobar tutorial, jer onaj na njihovoj stranici mi je malo nejasan, sutra cu aktivirat 14 dana a mozda poslje i kupim jos koji mjesec.
Sinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 23:09   #67
Quote:
Sinar kaže: Pogledaj post
Ima tko neki dobar tutorial, jer onaj na njihovoj stranici mi je malo nejasan, sutra cu aktivirat 14 dana a mozda poslje i kupim jos koji mjesec.
tutorial je ok, za ostatak priče imaš forum i ostatak playera u igri

iskreno, treba za početak probat igrat sa svim rasama i odradit tutoriale i vidjet ko ti najviše paše. Ja sam tek nakon 10ak charactera izabral svoj prvi char, caldari achuru. Iako bi za PVP uzel Galente i regal sam drugi acc da igram sa dva chara, al sam odustal jer mi za NPC galente nisu nikak sjeli dok mislim da je za PVP to drugoa priča no to sve ovisi o milion faktora i svaka rasa ima svoje prednosti u početku, dok kasnije možeš komotno utrenirat ko caldari da voziš amar/gallente/minmatar shipove, samo kaj to povlači za sobom treniranje drugih skillova. Jedina razlika u rasama su brodovi i početni skillovi koje dobivaš kad kreiraš charcater.
lito je u gradu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 00:02   #68
Moja preporuka je da ideš na gallente (prvenstveno zato što samo oni to mogu postić) i napraviš char koji ima sve attribute jednako visoke. Tako ćeš moć sve živo radit bez da te ubije vrijeme za treniranje
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:50   #69
evo me u Drakeu
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 19:58   #70
dižem...daj axmi okači ovo ko top temu...ja nemrem kad mi willard ne radi
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:02   #71
Riged drake nadam se
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 09:45   #72
Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
Riged drake nadam se
nemam para za rigove al sad ću to začas naštancat. Dosad sam lvl 3 misije sve radil s Caracalom i bez beda se fajtam sa 15ak cruisera i 2-3 BCa, s time da nakon nekog vremena moram warpat al u 2 doleta ih sve skršim. još nisam ni jednu misiju odvozil s drakeom. Koje rigove da stavim?
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 19:30   #73
Shield purge naravno
I onda shield recharge u low, resist amplifier t2 i nema zime
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 04:36   #74
Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
Shield purge naravno
I onda shield recharge u low, resist amplifier t2 i nema zime
nisam isporbal drakea al čini mi se da je brod fenomenalan. Sad idem prvu misiju odradit. Ak sam ih sa Carcalom razvaljival sa Drakeom ću ih satrt.
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 23:35   #75
dižem....drake ide na pravu misiju
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 19:08   #76
Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
Sve šta nije na teritorial map nije savez

A za ove nisam ni čuo (Znam da je Burn Eden otišao u CA ali to je jedino).
Sve u svemu trebaš doć u empire ganjat privateer kretene

Ispravak,Orion alliance je uletio u FREGE alliance pa sad JESMO na mapi.
Za sad smo neutralni što se tiče Great New Eden War-a iako naginjemo prema Coalition snagama zbog čarki sa Lotka Volterrom a i dobri smo sa Red Alliancom...u kojem si ti savezu, sudjeluješ li aktivno u ratu protiv BoB-a?
Jeremiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 20:44   #77
ja... ovisan... sranje.... faks....
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 11:01   #78
Da vas pitam nesto. Meni je bas istekao tromjesecni placeni period igranja pa me zanima da li imam neki rok dokad ga moram obnoviti (npr. u WoW-u je taj period 6 mjeseci i ako se acc ne obnovi u tom vremenu brisu ga) ili toga nema u Eve?
__________________
How do you like them oranges?
MrOrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 12:18   #79
prva misija i odma lvl 3 blocade...
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 17:41   #80
pitanjce: jel mogu ja zamrznuti svoj račun iako sam na 14-dnevnom trial periodu?
Idem u Zg gdje ne mogu igrati i vraćams e tek za koji tjedan, pa da mi ne ode sve u k...
hvala
shoki
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.