Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2011., 15:12   #1561
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Misliš jer je premalo tretmana? A da ih uzmem 6?
nemoj žurit probaj prvo da vidiš jel djeluje lako kasnije uzmeš još....
stud_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:28   #1562
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Neću za tvoje dobro, da lijepo budeš dlakav i HOT
ma bit cu ja "HOT" i bez dlaka zovu me hodajuci radijator

btw ne mogu vjerovat na sto sam spao...da zicam IPL tretmane preko foruma ahaha
vidis kolko sam ocajan i koliku zelju imam maknit to sa sebe? jel vidis dokle je otislo?




Quote:
stud_20 kaže: Pogledaj post
ma znam te isto tako na kreatinu sam ,glutaminu,aminokiselinama ,3 wheya na dan +svaki dan priletina puretina itd jos se znojim uvjke ko svinja tako da i to vjerojatno jos dodatno potiče rast ...
isti smo da. bar ne pijem jos termogenike uz svoj superpower of being overheated QQ
kazem, provjeri to sa enzimima. ako ne nadjes nista, onda cu se sjetit tko mi je pricao o tome pa cu ti javit.
ja cu probat sa IPL-om. mozda mi V-element pokaze srce, ali vrlo vjerovatno da cu si platit barem dva tretmana da vidim oce li mi pomoc makar malo.
kad gledam kolko sam novaca bacio na sranja, ovo ce se nadam se bar isplatit.
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 15:51   #1563
Kakve aminokiseline, wheya i dr, kaj je to? To pijete sve radi dlaka !??!

P.S.TOM SELLECK RULES
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 16:47   #1564
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Kakve aminokiseline, wheya i dr, kaj je to? To pijete sve radi dlaka !??!

P.S.TOM SELLECK RULES

aaaaaaaaaa ne ne. googlaj "aminokiseline" "whey protein" "L-Glutamine" "bcaa"
pa bus vidla da te stvari pomazu sintezi proteina u misicima etc etc , da misic ne propadne, da ga ocuvas te da potaknes njegov rast za lakse prevladavanje buducih napora. sve je to zdravo
to bi bilo ukratko da ne duljim. jedino "whey protein" utjece na dlake jer je protein pobogu

P.S. Zene velikog srca koje placaju IPL drugim ne sretnim ljudima RULES

idem taman do grada do tog salona vidjet sa curama jel su spustili cijenu, ako ne...odo na depilaciju
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 19:46   #1565
Quote:
asdfasf kaže: Pogledaj post
ma sve pet da izgledam kao tom selleck...
ali bavim se fitnessom i tezim ka estetici.
kak ce mi se vidjet separacija izmedju lijeve i desne sise ako su prekrivene ubijenim medvjedom ?
postoje dvije vrste zena...onima kojima je svejedno ima li muskarac dlake ili ne i one kojima smeta.
i one koje su rekle da preferiraju dlake, kad me vide bez dlaka kazu "bolje je" tak da...
tko je tu lud.
ali uopce ne radim to zbog žena, vec zbog sebe. majkemi.
svaka cast!
iako, bit ce i zenama drago, eto npr meni se dlake neopisivo gade i ne sjecam se da sam ikad imala "posla" s ikim dlakavim tj ista vise od nesto sitno sve dlake bilo gdje su ewww! ok noge, ruke i pod pazuhom, to bi bilo meteroseksualno micati pretpostavljam
samo tako nastavite decki, pozdrav iz Kanade

btw

Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Ok kužim leđa ali zašto pobogu prsa depiliraš? Mislim ako je radi boljih polovica, žene u principu vole dlakava prsa

Čak sam bila čitala da je dobro i za male bebe da spavaju na očevim dlakavim prsima, da ih to smiruje

Kužiš koliko koristi od toga čitavo društvo može imati
sori al na ovo moram rec

tak sam razmisljala i pred 10g kao tinejdzerka, tak i danas
da mi decko tak izgleda, spavao bi u majci

Zadnje uređivanje chiasm : 12.05.2011. at 19:54.
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 15:07   #1566
Opraštam ti
A gle o ukusima se ne raspravlja, ja nikad ali baš nikad ne bi išta imala sa muškarcem koji ide na depilacije i sl, osim da je ali baš ko medvjed dlakav

Nema veze, nije tema, nego odlučila sam pričekati sa svojim IPLom do jeseni, navodno da se ne smije na sunce barem mjesec dana poslije?
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''

Zadnje uređivanje V element : 13.05.2011. at 15:40.
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 21:54   #1567
ispod ruke micem dlake jer je to stvar higijene. kad vidim dlake ispod necije ruke, malo mi se skupi ona "vodica" u obrazima prije riganja
dlake na nogama i rukama su mi jako jako dugacke pa ih s vremenom znam podšišati jer kao što rekoh, stvar higijene. znojim se 2-3 puta dnevno.
morate imati na umu da dlake nisu poput zeljeza. dlake upijaju sve.
tako da, ako se uznojis tokom dana, dlake to upiju.
imajuci to na umu sam sebi se pocnem gadit.
nemam problema sa dlakama na nogama i rukama. to mi je cisto ok.
izgledam muzevno s tim.

V-Element, reci cu ti najiskrenije. Najvece "pickice" su muskarci koji nemaju tri ciste otici na depilaciju. zasto? zato sto boli U 3pm (GMT+1)

ako me netko zeli nazivati metrosexualcem zbog toga nek im bude.
jer na kraju, nije bitno uopce kako izgledas vec kako se ti osjecas i kako to nosis.
ljudima kojima je to bitno jel netko otisao ili nije na depilaciju jednostavno smatram da nisu dovoljno informirani o samoj tematici problema pozadine.
podrzavam sve oblike estetskih zahvata ukoliko ce pomoci osobi da se oslobodi i bolje osjeca u svom tijelu.
nemoj se ljutit V, ali budes shvatila jednom sto sam zelio reci.

asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 22:24   #1568
Quote:
asdfasf kaže: Pogledaj post
podrzavam sve oblike estetskih zahvata ukoliko ce pomoci osobi da se oslobodi i bolje osjeca u svom tijelu.
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 11:51   #1569
Pa naravno da me baš briga za tuđe mišljenje metro ovo ono... mislim šta bi trebo ...pa sram me se skinut !!necu ic ove godine na kupanje a ono imam vikendicu na moru ...sram me skinut maicu pred vlastitom curom ...poslje teretane idem doma u mokroj jer se ni tamo ne osjecam ugodno da skinem maicu..to je več postalo bolesno .
stud_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 21:20   #1570
Kupih ponudu na ponudi dana za odstranjivanje dlačica IPL metodom, 400 kn u vrijednosti 2000 - ako ne obuhvati taj broj tretmana nadoplacuju se slijedeci tretmani uz 80% popusta - ja bih zeljela to iskoristiti na odstranjivanje sa nogu (mislim da mi je to san )

Uglavnom zanima me posto bi ovo vjerojatno obuhvatilo 2 i pol tretmana koliko je dovoljno za natkoljenicu, a koliko za potkoljenicu tretmana? Otprilike?

Znam da to ovisi individualno, ali cisto informativno. Inace sam svijetle puti, a dlake su sve, samo ne svijetle
zbunjena_20_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 21:56   #1571
Quote:
zbunjena_20_ kaže: Pogledaj post
Kupih ponudu na ponudi dana za odstranjivanje dlačica IPL metodom, 400 kn u vrijednosti 2000 - ako ne obuhvati taj broj tretmana nadoplacuju se slijedeci tretmani uz 80% popusta - ja bih zeljela to iskoristiti na odstranjivanje sa nogu (mislim da mi je to san )

Uglavnom zanima me posto bi ovo vjerojatno obuhvatilo 2 i pol tretmana koliko je dovoljno za natkoljenicu, a koliko za potkoljenicu tretmana? Otprilike?

Znam da to ovisi individualno, ali cisto informativno. Inace sam svijetle puti, a dlake su sve, samo ne svijetle
Ispod 5-6 tretmana nemoj ni racunat, e sad je upitno dal ces uspjet to iskoristut jer sad je podosta kasno osim ako do mora neces hodat u dugim hlacama a ponovni tretmani se ne preporucuju dok se god ne skine sva boja.

A inace uopce je glupo radit vise djelova tjela pa radit pauzu jer korjen dlake koji je lagano oslabljen do jeseni tj zime itekako moze opet ojacat pa se stoga preporuca radit tretmane u jednom komadu u pravilnim eazmacima i bez vecih pauza.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 09:09   #1572
Ipl

U kojem salonu ste bile za koji kažete da žena ima diplome? Hvala
macorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 09:48   #1573
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
A inace uopce je glupo radit vise djelova tjela pa radit pauzu jer korjen dlake koji je lagano oslabljen do jeseni tj zime itekako moze opet ojacat pa se stoga preporuca radit tretmane u jednom komadu u pravilnim eazmacima i bez vecih pauza.
Ja sam kupila kupon za 3 tretmana za brazilsku, također sam jako bijela a dlačice crne...zanima me što su to pravilni razmaci, jer u salonu su mi rekla svaka 2 tjedna a na netu sam našla svakih mjesec dana?
Također da li da pričekam do jeseni sa prvim tretmanom?
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 10:55   #1574
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila kupon za 3 tretmana za brazilsku, također sam jako bijela a dlačice crne...zanima me što su to pravilni razmaci, jer u salonu su mi rekla svaka 2 tjedna a na netu sam našla svakih mjesec dana?
Također da li da pričekam do jeseni sa prvim tretmanom?
razmaci su relativna stvar ponajvise ti sve ovisi o samom aparatu (koliko ce ubit korjen od prve i blokirat rast) i o samoj brzini rasta dlacica - e sad u nekim salonima se tretmani provode svaki mjesec dana a u nekim svaka 2 tjedna ili 3 tjedna.

Po meni kreni na brazilsku sada da uspijes iskoristit sva tri tretmana do ljeta ( moguce je da ces nakon ta 3 tretmana bit i mirna dobrih mjesec dana pa necec morat dirat dlakice) a onda u kasnu jesen tj tek kada izgubis svu boju (ako ces ic na more) nastavi i dovrsi posao jer ne valja puno odgadjat

.- eto tako bi ja ucinila
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 11:08   #1575
Imam svijetle brkove i htjela bi ih se riješiti.
Što preporučujete,bilo što(cijena nije bitna)?!
Živim u Splitu,pa ako je netko već bio na nekakvim tretmanima,,ako mi mozete preporučiti nekoga,podijeliti vaša iskustva?!
P.S Čula sam za beauty centar anđela,da li je netko bio kod njih,kakvi su?!?!
HVALA
Elaxoxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:01   #1576
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila kupon za 3 tretmana za brazilsku, također sam jako bijela a dlačice crne...zanima me što su to pravilni razmaci, jer u salonu su mi rekla svaka 2 tjedna a na netu sam našla svakih mjesec dana?
Također da li da pričekam do jeseni sa prvim tretmanom?
Ako se preporucuje svaka dva tjedna ne radi se epilaciji nego o usporavanju rasta. Sa regularnom opremom bikini (i sve ostalo oko bikinja) se tretira svaka 4-6 tjedna. Na tom podrucju oko 40% dlacica je u fazi rasta sto jamci dobre kratkorocne rezultate. Kratkorocni su jer prosjecna konformacija i predispozicijna na dlakavost na tom podrucju je visoka, a germinativni matrix je do 5 mm dubine te ga je vrlo tesko unistiti. Drugim rijecima potrebni su uvjek tretmani odrzavanja ,iako se mogu postici zadovoljavajuce razine redukcije (oko 80-90%). Moja preporuka je da krenes nakon ljeta, jedino ukoliko ne radis neki uredski posao i ne ides na kupanje do 8 mjeseca. Onda imas smisla napraviti par seansi sada. Isto tako ukoliko imas problema sa uraslim dlacicama ,ima smisla.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:55   #1577
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Ako se preporucuje svaka dva tjedna ne radi se epilaciji nego o usporavanju rasta. Sa regularnom opremom bikini (i sve ostalo oko bikinja) se tretira svaka 4-6 tjedna. Na tom podrucju oko 40% dlacica je u fazi rasta sto jamci dobre kratkorocne rezultate. Kratkorocni su jer prosjecna konformacija i predispozicijna na dlakavost na tom podrucju je visoka, a germinativni matrix je do 5 mm dubine te ga je vrlo tesko unistiti. Drugim rijecima potrebni su uvjek tretmani odrzavanja ,iako se mogu postici zadovoljavajuce razine redukcije (oko 80-90%). Moja preporuka je da krenes nakon ljeta, jedino ukoliko ne radis neki uredski posao i ne ides na kupanje do 8 mjeseca. Onda imas smisla napraviti par seansi sada. Isto tako ukoliko imas problema sa uraslim dlacicama ,ima smisla.
Da imam , uresle dlačice, upale i sl, jedino na kuponu je pisalo da se radi od IPL trajnoj metodi uklanjanja dlačica
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 22:38   #1578
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Ispod 5-6 tretmana nemoj ni racunat, e sad je upitno dal ces uspjet to iskoristut jer sad je podosta kasno osim ako do mora neces hodat u dugim hlacama a ponovni tretmani se ne preporucuju dok se god ne skine sva boja.

A inace uopce je glupo radit vise djelova tjela pa radit pauzu jer korjen dlake koji je lagano oslabljen do jeseni tj zime itekako moze opet ojacat pa se stoga preporuca radit tretmane u jednom komadu u pravilnim eazmacima i bez vecih pauza.
Hvala na brzom odgovoru
Pa na more idem tek na kraju 7 mjeseca, morat cu jos porazgovarati sa doticnima da vidim jel mogu dovrsiti to do tad ili bolje iza toga pa za slijedece ljeto, a i ovak i onak moram biti u duzem vecinu ljeta jer ce mi faks potrajati i vecinu cu provesti doma vjeseci iznad knjige.... No hvala na odgovoru
zbunjena_20_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 23:08   #1579
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Da imam , uresle dlačice, upale i sl, jedino na kuponu je pisalo da se radi od IPL trajnoj metodi uklanjanja dlačica
Da,vjerujem da je pisalo,no onda ti mora biti jasno da je aparat niske kategorije,a sa time i rezultati.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 09:29   #1580
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Da,vjerujem da je pisalo,no onda ti mora biti jasno da je aparat niske kategorije,a sa time i rezultati.
Da kužim, koliko para toliko muzike
A koja je onda tvoja preporuka, koji bi aparat trebala tražiti baš za trajno uklanjanje, jer iskreno meni su svi isti
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.