Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2011., 18:54   #1661
Quote:
Bugy kaže: Pogledaj post
ok, hvala, leđa znam počistiti onim kremama, ali ode cijela tuba i moram ponovo za par dana, ak ništa drugo, ramena bi skidao, čist da mogu majice bez rukava preko ljeta, ugl, hvala, proučit ću malo

btw. nije meni neki bed, nego već mi počinju i smetati
Nakon ipl-a ili lasera ne smijes na sunce tako da, mozda da bolje pricekas do jeseni

Sretno.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 09:49   #1662
Bila sam u Lavandi na 2.tretmanu pazuha...isprva sam htjela brazilsku ali me teta razuvjerila da mi 3 tretmana neće biti dovoljna ( jer sam kupila na Kolektivi kupon) i da to ipak peče....

Tak da sam odustala i drago mi je jer stvarno peče, onih zadnjih par bljeskova jedva izdržim...inače dlačice su nakon 1.puta poispadala kojih 30% i nemam nikakvih problema sa kožom...na 2.tretmanu sam bila prošli tjedan i za sad ne vidim još neke rezultate ali i prvi put je trebalo 10 dana da poispadaju

Inače sam jako bijela a dlake baš crne i guste, na nekim mjestima mi rastu i po 3 dlačice na jednom mjestu
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 15:38   #1663
Quote:
Bugy kaže: Pogledaj post
ajd ljudi tko se razumije d ami kaže koliko bi tretmana bilo potrebno za neku trajnu depilaciju leđa i kolika bi cijena bila otprilike... recimo površina cijelih leđa...

hvala
Kako sam i sama uklanjala dlake laserom, predlozila sam prijatelju, koji je godinama depilirao ledja i nadlaktice, da posjeti dermatologa i vidi sto se da uciniti.
Prije toga, uklanjao ih je kod kozmeticara voskom.
Nisu mu cijela ledja bila prekrivena dlakama, nego djelomicno... na ramenima, po sredini i na jos par izoliranih podrucja.
Postupak vjerovatno znas; prvo slijedi brijanje uoci tretmana, onda slijedi laser i pauza od mjesec dana. Tada tretirane dlake narastu, kroz 10-ak dana ispadnu i cekas izrastanje novih dlacica koje nisu bile tu prilikom tretmana.
Njemu su bila potrebna 4 tretmana. Sam postupak nije bezbolan, ali da se izdrzati. Nakon toga, ne smijes na sunce tjedan-dva. Nekim ljudima reakcija bude malo burnija, pa tretirano podrucje zna biti crveno danima. Medjutim, on nije bio takav slucaj i sve bi splasnilo kroz par sati. Odlicno mu je tijelo reagiralo na laser.
Kroz 4x broj dlaka se sveo na 10%. Tretman ledja kod ovoga dermatologa kosta 2000 kn.
Eto, nadam se da sam ti pomogla!
delilaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 17:24   #1664
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Bila sam u Lavandi na 2.tretmanu pazuha...isprva sam htjela brazilsku ali me teta razuvjerila da mi 3 tretmana neće biti dovoljna ( jer sam kupila na Kolektivi kupon) i da to ipak peče....

Tak da sam odustala i drago mi je jer stvarno peče, onih zadnjih par bljeskova jedva izdržim...inače dlačice su nakon 1.puta poispadala kojih 30% i nemam nikakvih problema sa kožom...na 2.tretmanu sam bila prošli tjedan i za sad ne vidim još neke rezultate ali i prvi put je trebalo 10 dana da poispadaju

Inače sam jako bijela a dlake baš crne i guste, na nekim mjestima mi rastu i po 3 dlačice na jednom mjestu
Hvala puno na informacijama. To je veliki poticaj nama koji još čekamo na rezultate, onima koji nisu sigurni da li se trebaju odlučiti na IPL, i onima koje je strah svega toga..
Sretno s daljnjim tretmanima!!!
sjajna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:58   #1665
Quote:
sjajna07 kaže: Pogledaj post
Hvala puno na informacijama. To je veliki poticaj nama koji još čekamo na rezultate, onima koji nisu sigurni da li se trebaju odlučiti na IPL, i onima koje je strah svega toga..
Sretno s daljnjim tretmanima!!!
Hvala ali koliko čitam po ovim stranicama ja sam pomalo imala i sreće, s obzirom da se nisam prije baš previše raspitivala o tome, još uvijek ne znam koji oni aparat upotrebljavaju i sl ...a i inače imam dosta dobru kožu, onako sportsku...možda nije loše se unaprijed malo više informirati
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 20:47   #1666
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Hvala ali koliko čitam po ovim stranicama ja sam pomalo imala i sreće, s obzirom da se nisam prije baš previše raspitivala o tome, još uvijek ne znam koji oni aparat upotrebljavaju i sl ...a i inače imam dosta dobru kožu, onako sportsku...možda nije loše se unaprijed malo više informirati
Da, upravo to, svaka informacija ovdje je važna, i naravno u svojim salonima da pitate što vas zanima, i da vam objasne proces.
sjajna07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 15:38   #1667
Evo prošlo je tjedan dana od 2.puta uklanjanja pod pazuhom i mislim da ih je ostalo još kojih 30%

Samo ne znam jel to sad zauvijek ili samo usporeno rastu jer na nekim dijelovima se vide kao crne točkice kojie nikako ne izbijaju a na nekim je baš bijelo, kao da nema ni korjena
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 08:58   #1668
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
BTW: ja sma Philipsom u kratkom vremenu maknula dlake sa pazuha, nausnica trbuha i brazilke i vec sam ga itekako otplatila a jom mi vrlo malo treba da nestanu i dlake sa ruku a onda slijede i noge na kojima su dlake vec jako rijetke
imam milijun pitanja .
u uputama za ovaj uredjaj pise da ne uklanja trajno dlake nego ih dovodi u "fazu mirovanja" i da ga je potrebno koristiti svaka 2 tjedna da bi dlake ostale u toj fazi. a kad ga se prestane koristiti da dlake pocnu opet rasti. jel ti na svim ovim podrucjima redovito koristis aparat svaka 2 tjedna?
aparat ima 50 000 flasheva. u uputama pise da se tijekom 15 minuta tretmana "potrosi" oko 150 flasheva. u istim tim uputama pise da je za tretman cijele jedne noge potrebno 30 minuta. dakle za obje noge mi treba 60 minuta = 600 flasheva. i ako aparatom tretiram samo i iskljucivo noge i to svaka 2 tjedna kako pise u uputama, potrosit cu tih 50 000 flasheva za 41,6 mjeseci odnosno niti 3,5 godine. a ovo su samo noge, di su jos sva ostala podrucja...
koliko dugo ti imas aparat? znas li koliko flasheva si potrosila?
tu kazes da si rijesila brazilku , a cini mi se da sam na temi "egipatska depilacija" procitala da prakticiras egipatsku za podrucje brazilke. pa me sad zanima sta je istina - jesi rijesila aparatom ovo podrucje ili ne? i smije li se uopce koristiti aparat za intimne dijelove tijela. u uputama se spominje da moze za bikini, za brazilku ne pise nista.
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 11:36   #1669
Citala sam neke recenzije, ispada da je aparatic od Bootsa najbolji, dok ovi drugi nemaju dovoljno snage za trajno uklanjanje a Bootsov je cak jeftiniji, onaj stariji model ...Proguglaj, isplati se.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 12:23   #1670
da on je dobio nagradu za najbolji takav uredjaj 2010. godine.
al meni se ne svidja sto treba gel koristiti. i ima samo 10 000 flasheva.
mislim, ne bi mi to bio problem da je ta "oprema" nabavljiva kod nas, al nazalost nije
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 12:33   #1671
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
imam milijun pitanja .
u uputama za ovaj uredjaj pise da ne uklanja trajno dlake nego ih dovodi u "fazu mirovanja" i da ga je potrebno koristiti svaka 2 tjedna da bi dlake ostale u toj fazi. a kad ga se prestane koristiti da dlake pocnu opet rasti. jel ti na svim ovim podrucjima redovito koristis aparat svaka 2 tjedna?
aparat ima 50 000 flasheva. u uputama pise da se tijekom 15 minuta tretmana "potrosi" oko 150 flasheva. u istim tim uputama pise da je za tretman cijele jedne noge potrebno 30 minuta. dakle za obje noge mi treba 60 minuta = 600 flasheva. i ako aparatom tretiram samo i iskljucivo noge i to svaka 2 tjedna kako pise u uputama, potrosit cu tih 50 000 flasheva za 41,6 mjeseci odnosno niti 3,5 godine. a ovo su samo noge, di su jos sva ostala podrucja...
koliko dugo ti imas aparat? znas li koliko flasheva si potrosila?
tu kazes da si rijesila brazilku , a cini mi se da sam na temi "egipatska depilacija" procitala da prakticiras egipatsku za podrucje brazilke. pa me sad zanima sta je istina - jesi rijesila aparatom ovo podrucje ili ne? i smije li se uopce koristiti aparat za intimne dijelove tijela. u uputama se spominje da moze za bikini, za brazilku ne pise nista.
Ja ti nisam recimo pazuhe, trbuh i nausnice dirala najmanje mjeseci i pol i nista ne raste, a brazilku sam napravila tzv polubrazilku tj nisam cijelu čuču skinula nego samo vrlo duboki bikini pa tako da sam skidala ovaj mali ostak secernom pastom

U uputstvima ne pise nista za brazilku al ja ga koristim, a isto tako pise da nije za lice a ja sam ga koristila na nausnicama na svoju odgovornost
Sto se tice flaseva, ja sam ih iskoristila do sada oko 5000 a mislim da sam cak i manje jer sam si zagubila papiric na kojem sam sve zapisivala tj vodila evidenciju.
Evo recimo koliko ja bljeskova iskoristim po djelu tjela tj po 1 tretmanu: 1 pazuh - 10 bljeskova, taj moj famozni polubikini 20 bljeskova, trbuh - 50 bljeskova, ruka- cca 50-60 bljeskova, nausnice - 6-10 bljeskova (ako mi se ugrije podrucje onda me pece pa prestanem jer mi je glupo smanjivat intenzitet ijako ne pojacavam jacinu nikad na vise od 3 a maximum je 5)

eto nadam se da sam ti pomogla
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 12:45   #1672
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
...
A gdje si ga kupila i koliko para?
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 12:49   #1673
http://www.riobeauty.co.uk/rio-hair-...l/ipl-pro.html meni se ovaj nekako cini najbolji. kod philipsa kad potrosis sve flasheve, mozes ga bacit, a kod ovog se mogu zamijeniti... ima ko ovaj uredjaj da podijeli iskustva ?

wedding hvala ti puno na odgovorima, pomogla si naravno .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 12:56   #1674
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
A gdje si ga kupila i koliko para?
u Engleskoj za 400 Funti (tad je funta bila oko 8.2 pa mi je to islo u prilog)
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 13:08   #1675
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
http://www.riobeauty.co.uk/rio-hair-...l/ipl-pro.html meni se ovaj nekako cini najbolji. kod philipsa kad potrosis sve flasheve, mozes ga bacit, a kod ovog se mogu zamijeniti... ima ko ovaj uredjaj da podijeli iskustva ?

wedding hvala ti puno na odgovorima, pomogla si naravno .
ovo se isto cini dobra stavr ALi ima i caka koje treba gledati, tj oni ima 40 000 fleseva ali ne na maximumu snage sto je snaga jaca tj je broj flaseva manji, dobro je to sto se lampa mjenja al bilo bi dobro znat koliko ce fleseva imat lampa na recimonekoj srednjoj jacini a to se iz ovoga na netu ne vidi + sto su u onoj usporedbi naveli da ce na 100 000 fleseva Lumea kostat 1200 Funti sto nije istina nego 800 (50 000 fleseva* 2)

Al u globalu ovo je opcenito dobar aparatic ijako mi malo fali informacija o svemu al to se valjda moze iskopat.

Sto se tice trajnih rezultata to je daju niti jedan aparat i nakon cca 5-7 godina dlake ce pocet rast tj nekome i kasnije + sto svaki folikul ce u svom zivotu ispustit dlaku kada-tad tako da IPL ili Laser na to ne moze utjecat
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 13:29   #1676
po recenzijama korisnika, rezultati s philipsom i tim riom su tu negdje. nijedan ni drugi ni ne obecavaju trajno uklanjanje nego da dlaka nece biti za vrijeme koristenja uredjaja. kad prestanes koristit, one ce se vratit i bok. nije ni da sam ocekivala trajno uklanjanje . rio me privlaci najvise zato sto se lampa moze zamijeniti...

Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Svi ti uredjaji su u biti igracke. Nemaju snagu, nemaju hladjene, deklarirana fluenca nije ona koju daje, nemaju certifikate,nemaju potrebnu masu, kvalitetu lampe itd,itd,itd. Bacanje love. I sami proizvodjaci deklariraju da su za usporavanje rasta dlaka i ut tom smislu ako se netko skljoca svaki tjedan nakom 100 puta ,neki efekat ce se vidjeti,ali je daleko od nekog aparata koji ima 60 kila, vodeno hladjenje, 8 kondezatora, 3000w itd. Lampa kod takvih uredjaja razvija preko 300C temp.,a kod ovih jedva 3 puta manje. Tehnicki su igracke i zato se mogu prodavati end-useru. Inace bi bila zabrana slobodne prodaje.
to mi je sasvim jasno. ni ne ocekujem da ce uredjaj za kucnu upotrebu davati iste rezultate kao profesionalni uredjaji.
kao sto sam gore vec napisala, u uputstvima od philips uredjaja pise da ne uklanuja trajno dlake nego da osigurava da budu u fazi mirovanja i da ne rastu dok se aparat koristi. kad se prestane koristit dlake opet rastu...
po vasem misljenju, jel to prodaja magle ili je zbilja moguce da uredjaj radi to sto tvrde da radi?
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 13:45   #1677
Ja sam ti rekao sta mislim o tome. Vidio sam te aparatice jos prije par godina i bitno se samo izmjenio dizajn,sada puno atraktivniji.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 13:46   #1678
:Osudjena na dlakavost do kraja zivota:
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 16:05   #1679
Da baš, kojom brzinom to ide uskoro ćemo popit tableticu i nema više dlaka...ali naravno tada će krenuti moda da su dlake IN pa ćemo kupovati posebna ljepila i lijepiti jednu po jednu natrag na noge

I ne kužim smisao tih aparata, mislim za te novce ako to već moram bljeskati svaka 2 tjedna, onda idem radije na depilaciju, isto ju radim svaka 2 tjedna i super
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 17:10   #1680
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Da baš, kojom brzinom to ide uskoro ćemo popit tableticu i nema više dlaka...ali naravno tada će krenuti moda da su dlake IN pa ćemo kupovati posebna ljepila i lijepiti jednu po jednu natrag na noge

I ne kužim smisao tih aparata, mislim za te novce ako to već moram bljeskati svaka 2 tjedna, onda idem radije na depilaciju, isto ju radim svaka 2 tjedna i super
ma ne moras bljeskat svaka 2 tjednaa da i moras to ti traje 10 minuta za obje ruke, cak i manje
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:50.