Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2007., 12:17   #61
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Pa naravno da je, jer mi je bio smiješan cijeli kontekst da oni komentiraju misleći da ih ne kužimo.



Zašto bi morala biti sretna da je on to učinio? I ja i on smo napravili ono što se trebalo napraviti - ignorirali smo ih (i smijeli sa na njihov račun).
Pazi, da se radilo o nekoj realnoj opasnosti, odnosno da su ovi bili nasilni ili tako nešto, to je drugi par rukava. U tom slučaju bi vjerojatno već od mene dobili udarac u jaja (i ne bi bili ni prvi ni zadnji), ali ovi su bili bezopasni. Što više, patetični.



Vrlo jednostavno: budući da su komentari bili na seksualnoj bazi (dobre sise, ja
Drugačiji smo.....bih te okrenuo i sl.), njegov čin nasilja bi se preveo ovako: Ja imam isključivo pravo na njenu vaginu i vi ste dobili batina jer to moje pravo dovodite u pitanje svojim komentarima.
A mene nitko niš' nije pitao...
Ponavljam, da je u pitanju bila neka realna prijetnja, kao prvo bi se pokušala obraniti sama, kao i brdo puta prije. I uskočio bi on.
Ali da ih on sada ide mlatiti zbog tih bezazlenih (iako neukusnih) dobacivanja...Ipak smo (donekle) civilizirani ljudi.
Vidim ja tko je muško u vezi!

Ja bih od muke posivila kada moj muškarac ne bi reagirao, već bi on tada vjerojatno bio 'moj bivši' Ili kada bih ja bila ta koja će prva Talijančića u jaja...

Drugačiji smo.....Al, dobro, sto ljudi....
__________________
«U rukama ljubavi ključi su

Što sva vrata otvaraju»
Tama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 14:02   #62
Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
Kolega dragi....aj, aj, aj.

Čemu ova provala emocija?
Ne znam gdje vidis provalu emocija? Opet pokusavas niske udarce... diskreditirat me odamh na pocetku...

Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
Molim citat gdje ja to u svojim upisima vama Islam BAR JEDANPUT spomenuh?
Valjda nigdje, ali eto licis mi na stereotipnog muslimana...

Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
A vašom kitu tek se kroz citate iz vaših navoda bavismo.
Ja spomenem svoju kitu a ti se za nju uhvatis, sta je to: homo sklonosti? Erectuse "dođi da ti cika kupi nindza kornjacu".

Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
No ostah vam dužan odgovor na jedno vaše pitanjce: tko je ta otrovna guja aždahaka što zbačena bi na zemlju da zabludi vas svijet vasioni iz ždrijela svog mraka i učini da čistih je malo na zemlju stalo, da anđela nije ostalo i da teško je onim koji žive na kopnu i teško onima na moru jer opaka zvijer raširi krila i sakri zoru? (hvala rahmetli Mehmedaliji Maku Dizdaru na njegovim lijepim opisima koje ovdje koristih).
Ko je zvijer - trik je pitanje. Odgovori si sam... ti se pitas, odgovora ne dajes. Ni naznake, jasno zbori a ne u stihovima...

Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
Promocija Novog Boga. Hermafrodita. Kroz drevno pagansko obožavanje žene, prika moj. Obožavanje vagine kao božanstva. Rehabilitacija žene kao svećenika. Povratak na zlo starog Babilona i drevne rituale Kanaana.
Sto je u tome tako lose usporedimo li to sa zlima muslimana, krscana, katolika, protestanata i slicnih kroz povijest. Pa vas je izum sveti rat, vas je izum inkvizicija... Ali, da vi ste moze biti anđeli i cisti sto hodate zemljom i imate uvid u spolnost Bozju.

Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
To je i suština napada na monoteiste na ovom thread-u. I suština mog javljanja.
To je tvoj problem bosanska bukvo... kritiziranje povijesti monoteistickih religija ti dozivljavas sasvim pogresno kao "napad na MONOTEISTE kao ljude". A sustina tvoga javljanja je spoznaja da u tim kritikama koje su upucene na racun monoteizma ima ISTINE.

Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
Vaša kita bila je tek produžena metafora copypastana iz vaših upisa u svrhu pomenutih ciljeva.
Kad ces maknuti oci i ruke, usta i usi od moje kite? Zasto si svakim postom sve fiksiraniji na to? Kopka te nesto... ?

Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
A ono za musliće, na tu se sitnu zlobu ne budemo osvrtali. Na kraju, što je loše u tome kad se Braci Ciganu kaže da je cigan?
Nije to sitna zloba, niti zloba uopce moj muslicu... to je sitna zajebancija...

A ja sam zapravo prijatelj sa dosta muslica u stvarnom zivotu... jerbo ja i ti smo drzavljani iste drzave, a i sam znas da vas je vecina u BiH, ne moze vas se izbjec sve i da covjek hoce, ... ali ono sto ne volim jest kada covjeku vjera brani da razmislja glavom, i da uoci neke zbilja pogresne prakse kroz povijest...

A prakse prema slobodi zene su bile pogresne...

Hoces reci da nisu? I od muslimana, i od krscana... onaj mahniti Pavle je bio prica za sebe... taj je mogao i u ekstremne muslimane.
__________________
forget-me-not: reci kako ti se sad svidja moj avatar? :)
Zelengor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 14:10   #63
Quote:
Tama kaže: Pogledaj post
Vidim ja tko je muško u vezi!

Ja bih od muke posivila kada moj muškarac ne bi reagirao, već bi on tada vjerojatno bio 'moj bivši' Ili kada bih ja bila ta koja će prva Talijančića u jaja...

Drugačiji smo.....Al, dobro, sto ljudi....
Joj sto ne volim ovaj tip zenske... Pa ti hoces da se tvoj decko mlati sa svakim bezazlenim seronjom?

Cekaj zeno, ne spusta li se on na taj nacin na njihovu razinu?

Inace, ako imas zgodnu curu onda bi po tvojoj teoriji morao hodati ulicom naoruzan do zuba, hladnim i toplim oruzjem... i fino ko pogleda



inace, ovako kao na ovoj slicici zamisljam forget-me-nota.
__________________
forget-me-not: reci kako ti se sad svidja moj avatar? :)
Zelengor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 19:27   #64

Upravo se i o tome radi - spuštanja na razinu primitivaca koji očito ženi ne mogu prići drugačije osim preko komentara "Ja bih te prasnuo" i slično...
Da se razumijemo, da mi stvarno treba pomoć pri obrani od takvih svinja, dragi bi me branio. Ali dovoljno je pametan da razlikuje neku opasnost od neukusa ili zajebancije.
Osim toga, branim se dobro i sama

A tip koji bi mlatio sve živo ako me netko samo pogleda malo mi je sumnjiv...Tko kaže da, već kad je takav, ne bi namlatio i mene jer sam (govorim na pamet) možda razgovarala sa (njemu) nepoznatim tipom?

Ne volim nasilje, jer to nije riješenje.
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 21:26   #65
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Ne smatram da je to neko zadiranje u moju privatnost. Nisam muškarac, iako mislim da ima veća muda od mnogih koji za to prodaju.

Što se tiče cijelog onog razgovora o spolovima, spolovilima i povjerenju...Eto, čisto iz moje vlastite ženske perspektive: dobra alatka u gaćama partnera mi ništa ne znači ako se on prema meni ponaša kao prema svojem posjedu (tu uključujem ljubomoru, nepovjerenje, mlaćenje nekoga ako me samo pogleda ili ako me kači).
Jednom se meni i mojem dečku dogodilo slijedeće: bili smo na plaži, a pored nas su bili neki dečki, turisti i stalno nešto komentirali, ustvari, komentirali su mene (bili su talijani, a nama je talijanski kao drugi materinji jezik) misleći da ih ne razumijemo. Sve je kulminiralo time da je jedan iz tog čopora mužjaka mene slikao mobitelom. Što smo napravili? Ja sam ih ignorirala, a moj dečko također. Ustvari, fino smo se nasmijali jer su oni mislili da ne kužimo one njihove primitivne komentare.
Što je on morao napraviti? Izmaltiti ih na mrtvo ime i uništiti mobitel i sliku? Mislim da bi se takvog čina moj dečko sramio do kraja života, a i ja zajedno s njim. On jednostavno zna da ja njega nikada ne bi prevarila, a ja to znam za njega. Naravno, takve mi stvari smetaju, jer su se oni likovi prema meni ponijeli kao prema sekasualnom objektu, ali to bi isto učinio moj dečko da ih je isšao premlatiti. Ja nisam seksualni objekt (mogu to biti, ako poželim, ali u većini slučajeva i situacija ne želim ), ja sam osoba nad kojom nitko nema pravo posjeda.
Mislim da neke teološke dogme ne štete samo ženama, već i muškarcima, jer ih pretvara u nešto što ih degradira. Postavljanje nekih standarda koji postanu jedini zakoni ponašanja, narušava identitet osobe, koja je primorana da se ponaša onako kako zajednica smatra da je ispravno. A tu su žrtve i žene i muškarci. U nekim zajednicama žene, jer postaju obespravljeni robovi i ne pita ih se za želje i mišljenja, a u nekim varijantama žrtve su i muškarci jer jednostavno moraju prihvatiti neki vlasnički odnos prema ženi, a možda bi oni htjeli biti drugačiji. S time dobivamo obostrano sakaćenje koje nema nikakve veze sa slobodom (moje osobno mišljenje jest da je religija ropstvo po definiciji).
sori stara al on jedan protiv njih više nema nikakve šanse. Osim ak nije lud da popije batine zbog neke koke. Ja nisam toliko lud jer nijedna toliko ne vrijedi. Rađe okrenem glavu
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 22:16   #66
Quote:
Inanna; kaže:
Ne smatram da je to neko zadiranje u moju privatnost. Nisam muškarac, iako mislim da ima veća muda od mnogih koji za to prodaju.

Što se tiče cijelog onog razgovora o spolovima, spolovilima i povjerenju...Eto, čisto iz moje vlastite ženske perspektive: dobra alatka u gaćama partnera mi ništa ne znači ako se on prema meni ponaša kao prema svojem posjedu (tu uključujem ljubomoru, nepovjerenje, mlaćenje nekoga ako me samo pogleda ili ako me kači).
Jednom se meni i mojem dečku dogodilo slijedeće: bili smo na plaži, a pored nas su bili neki dečki, turisti i stalno nešto komentirali, ustvari, komentirali su mene (bili su talijani, a nama je talijanski kao drugi materinji jezik) misleći da ih ne razumijemo. Sve je kulminiralo time da je jedan iz tog čopora mužjaka mene slikao mobitelom. Što smo napravili? Ja sam ih ignorirala, a moj dečko također. Ustvari, fino smo se nasmijali jer su oni mislili da ne kužimo one njihove primitivne komentare.
Što je on morao napraviti? Izmaltiti ih na mrtvo ime i uništiti mobitel i sliku? Mislim da bi se takvog čina moj dečko sramio do kraja života, a i ja zajedno s njim. On jednostavno zna da ja njega nikada ne bi prevarila, a ja to znam za njega. Naravno, takve mi stvari smetaju, jer su se oni likovi prema meni ponijeli kao prema sekasualnom objektu, ali to bi isto učinio moj dečko da ih je isšao premlatiti. Ja nisam seksualni objekt (mogu to biti, ako poželim, ali u većini slučajeva i situacija ne želim ), ja sam osoba nad kojom nitko nema pravo posjeda.
Mislim da neke teološke dogme ne štete samo ženama, već i muškarcima, jer ih pretvara u nešto što ih degradira. Postavljanje nekih standarda koji postanu jedini zakoni ponašanja, narušava identitet osobe, koja je primorana da se ponaša onako kako zajednica smatra da je ispravno. A tu su žrtve i žene i muškarci. U nekim zajednicama žene, jer postaju obespravljeni robovi i ne pita ih se za želje i mišljenja, a u nekim varijantama žrtve su i muškarci jer jednostavno moraju prihvatiti neki vlasnički odnos prema ženi, a možda bi oni htjeli biti drugačiji. S time dobivamo obostrano sakaćenje koje nema nikakve veze sa slobodom (moje osobno mišljenje jest da je religija ropstvo po definiciji).
Znači ti si ona "s dečkom na plaži" ?

Mogu ti reć da si popularna.
 
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 09:22   #67
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Ne smatram da je to neko zadiranje u moju privatnost. Nisam muškarac, iako mislim da ima veća muda od mnogih koji za to prodaju.

Što se tiče cijelog onog razgovora o spolovima, spolovilima i povjerenju...Eto, čisto iz moje vlastite ženske perspektive: dobra alatka u gaćama partnera mi ništa ne znači ako se on prema meni ponaša kao prema svojem posjedu (tu uključujem ljubomoru, nepovjerenje, mlaćenje nekoga ako me samo pogleda ili ako me kači).


Nije fer okrenuti sada raspravu na neki benigni dogadjaj sa mobitelom na plaži nastao iz valjanja po blatu nesretnog Zelengora.

Vi dobro znate da to nije bit mojih prigovora.

Iako nam zdušno ne preporučujete Da Vincijev kod (vjerovatno kao nedovoljno radikalan ), vaši upisi upravo koliziraju upravo tom židomasonskom bućkurišu.

Dakle, kako već rekoh, promocija Novog Boga. Hermafrodita. Kroz drevno pagansko obožavanje žene. Obožavanje vagine kao božanstva. Rehabilitacija žene kao svećenika. Povratak na zlo starog Babilona i drevne rituale Kanaana. Blaćenje svega što je monoteističko. Neistine o Isusu i njegovom životu.

A ako ćemo pak dotaknuti prava žene, ni Vi ne znate priču o crnom pačetu? Ne shvatate da pozadina bontona muško - ženskih odnosa nije bazirana na dominaciji jednog spola, već na ženinom zavještanju sadžaja njene utrobe OBOMA? O kakvoj sad muškoj posesivnosti pričamo, pa vagina se ne može tek tako potrošiti, tko za to mari, riječ je, cijenjena Inanna, o OBITELJI i TOP tragediji patera familiasa zvanoj kukavičije jaje. Pomenuti je bonton baziran na sprječavanju toga, ne za zadovoljenje muške sujete. Jer OBITELJ je main point muško ženske simbioze, mladunčad bi trebala rasti u sreći i ljubavi oba roditelja. Kako već rekoh, vibrator i vještačka oplodnja neće nikada zamjeniti OBITELJ.
forget-me-not is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 09:25   #68
Quote:
Zelengor kaže: Pogledaj post
Joj sto ne volim ovaj tip zenske... Pa ti hoces da se tvoj decko mlati sa svakim bezazlenim seronjom?

Cekaj zeno, ne spusta li se on na taj nacin na njihovu razinu?

Inace, ako imas zgodnu curu onda bi po tvojoj teoriji morao hodati ulicom naoruzan do zuba, hladnim i toplim oruzjem... i fino ko pogleda



inace, ovako kao na ovoj slicici zamisljam forget-me-nota.
Spušta se na razinu, ha-ha-ha....

Kada ovakve stvari čitam, plače mi se od muke!

Nisi usamljen u svojim razmišljanjima, ne brini

Gdje je nestao muški rod?
__________________
«U rukama ljubavi ključi su

Što sva vrata otvaraju»
Tama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 09:27   #69
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post

Upravo se i o tome radi - spuštanja na razinu primitivaca koji očito ženi ne mogu prići drugačije osim preko komentara "Ja bih te prasnuo" i slično...
Da se razumijemo, da mi stvarno treba pomoć pri obrani od takvih svinja, dragi bi me branio. Ali dovoljno je pametan da razlikuje neku opasnost od neukusa ili zajebancije.
Osim toga, branim se dobro i sama

A tip koji bi mlatio sve živo ako me netko samo pogleda malo mi je sumnjiv...Tko kaže da, već kad je takav, ne bi namlatio i mene jer sam (govorim na pamet) možda razgovarala sa (njemu) nepoznatim tipom?

Ne volim nasilje, jer to nije riješenje.
Bla, bla, bla

Bla.
__________________
«U rukama ljubavi ključi su

Što sva vrata otvaraju»
Tama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 09:52   #70
Quote:
Zelengor kaže: Pogledaj post
Nije to sitna zloba, niti zloba uopce moj muslicu... to je sitna zajebancija...

A ja sam zapravo prijatelj sa dosta muslica u stvarnom zivotu... jerbo ja i ti smo drzavljani iste drzave, a i sam znas da vas je vecina u BiH, ne moze vas se izbjec sve i da covjek hoce, ... ali ono sto ne volim jest kada covjeku vjera brani da razmislja glavom, i da uoci neke zbilja pogresne prakse kroz povijest...

A prakse prema slobodi zene su bile pogresne...

Hoces reci da nisu? I od muslimana, i od krscana... onaj mahniti Pavle je bio prica za sebe... taj je mogao i u ekstremne muslimane.
Ne bih više da vas valjam po blatu Zelengore

Ne znam da li nas možete u Bosni izbjeći ili ne, ali ja već dugo tamo ne boravim. Eto, drago mi da moji sunarodnjaci zbacuju okove tradicionalizma, te, poput vas, smjelo koračaju u neki novi bolji život.

Isticanje prijatelja muslića tek pokazuje vaš kulturni nivo. I ja sam Zelengore nacionalno neopterećen čovjek, medju mnogobrojnim prijateljima koje imam istakao bih 3 Hrvata, te po jednog frenda sa Sirijusa i Jupitera.

Čime koji od nas dva razmišlja pokazuju naši upisi, vaši su doduše još i ilustrirani
forget-me-not is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 11:29   #71
Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post

Dakle, kako već rekoh, promocija Novog Boga. Hermafrodita. Kroz drevno pagansko obožavanje žene. Obožavanje vagine kao božanstva. Rehabilitacija žene kao svećenika. Povratak na zlo starog Babilona i drevne rituale Kanaana. Blaćenje svega što je monoteističko. Neistine o Isusu i njegovom životu.

Kako već rekoh, vibrator i vještačka oplodnja neće nikada zamjeniti OBITELJ.
Baš si smiješan....to je povratak starog Boga a ne promocija novog.
Jer Novi je ustvari Stari.
Usto zaboravo si zašto su obožavali ne žene već ženski princip jer kad je frka ne zoveš papu već svoju mamu.

OBITELJ je već zamjenjena...jer kad dobivaju prava koja do sad nisu imala diže se feniks žena, a kad se diže žena nema više obitelji. Civilizacija koja se održava njenim rađanjem, može joj dozvoliti i tri vibratora i umjetnu oplodnju.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 12:23   #72
Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
Dakle, kako već rekoh, promocija Novog Boga. Hermafrodita. Kroz drevno pagansko obožavanje žene. Obožavanje vagine kao božanstva. Rehabilitacija žene kao svećenika. Povratak na zlo starog Babilona i drevne rituale Kanaana. Blaćenje svega što je monoteističko. Neistine o Isusu i njegovom životu.
Vidis da ni ne znas o cemu pricamo.

Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
A ako ćemo pak dotaknuti prava žene, ni Vi ne znate priču o crnom pačetu? Ne shvatate da pozadina bontona muško - ženskih odnosa nije bazirana na dominaciji jednog spola, već na ženinom zavještanju sadžaja njene utrobe OBOMA? O kakvoj sad muškoj posesivnosti pričamo, pa vagina se ne može tek tako potrošiti, tko za to mari, riječ je, cijenjena Inanna, o OBITELJI i TOP tragediji patera familiasa zvanoj kukavičije jaje. Pomenuti je bonton baziran na sprječavanju toga, ne za zadovoljenje muške sujete. Jer OBITELJ je main point muško ženske simbioze, mladunčad bi trebala rasti u sreći i ljubavi oba roditelja. Kako već rekoh, vibrator i vještačka oplodnja neće nikada zamjeniti OBITELJ.
Obitelj je samo 1 na 1? U mnogim zajednicama nije...

Crazy Horse je bio ozenjen sa 3 zene... a definitivno je bio jedan od najvecih ljudi koji su ikad hodali planetom.
__________________
forget-me-not: reci kako ti se sad svidja moj avatar? :)
Zelengor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 12:26   #73
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post

Ne volim nasilje, jer to nije riješenje.
Slažem se. Nasilju pribjegavaju ljudi kojima ponestane verbalnih argumenata.

No u vezi tog događaja na plaži, zar ih barem na odlasku niste ispratili sa par rečenica na talijanskom? Jerbo ljudi se ne razumiju ako ne komuniciraju na istom nivou.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 12:32   #74
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
OBITELJ je već zamjenjena...jer kad dobivaju prava koja do sad nisu imala diže se feniks žena, a kad se diže žena nema više obitelji. Civilizacija koja se održava njenim rađanjem, može joj dozvoliti i tri vibratora i umjetnu oplodnju.
Da. To i jeste poanta cijele priče.

Ali samo jedne civilizacije.

Zato je sukob civilizacija NEIZBJEŽAN.

Ne zaboravi Nemruth da u Kini godinama već "čiste" žensku djecu.

Pogledaj ovo, ali cijeli clip, zanimljivo je a i zanima me tvoje mišljenje (obzirom da se kužiš u psihologiju) kako se može mariširati i uzvikivati onako jednobrazno sa bajunetom na ledjima i kako se zove takva vrst svijesti?

http://www.youtube.com/watch?v=ru-xQac_sWw

Što li će biti kad se feminizirani ameički i EU pederčiči koji kad je frka zovu mamu sretnu sa ovim?

Baš me zanima kako će zapadne gospoje palamuditi o nenasilju i pravima žene dok budu gurali rikše novih robovlasnika.

Neće to biti ni izbliza seksi kao u što naivni zamišljaju u onom filmu Lažni car Šćepan mali kad upregnuti ženski goli osmopreg uzvikuje "Boli Džingis Kane, boli... "

Nemruth, ja živim na Istoku i poznajem ga (razne kulture). Naivno je razgovarati o jednakosti, a kamoli dominaciji, žene ili ženskog principa u politeističkom miljeu.
forget-me-not is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 12:33   #75
Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
Ne bih više da vas valjam po blatu Zelengore
Opet subjektivan sud, da ti mene valjas u blatu? Ne ne, obojica se valjamo...

Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
Ne znam da li nas možete u Bosni izbjeći ili ne, ali ja već dugo tamo ne boravim. Eto, drago mi da moji sunarodnjaci zbacuju okove tradicionalizma, te, poput vas, smjelo koračaju u neki novi bolji život.
Sarkazam na djelu.

Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
Isticanje prijatelja muslića tek pokazuje vaš kulturni nivo. I ja sam Zelengore nacionalno neopterećen čovjek, medju mnogobrojnim prijateljima koje imam istakao bih 3 Hrvata, te po jednog frenda sa Sirijusa i Jupitera.
Opet napad na mene kao osobu, kao "moj kulturni nivo je nizak".

Prijatelje muslice isticem samo zato sto tvrdis da sam sitno zloban, a sve je to meni zajebancija...

Smiri se... a mozes i odgovoriti jel ovo sto ti navodis ispravno:? Jel to dobra praksa?

Quote:
A ako ćemo pak dotaknuti prava žene, ni Vi ne znate priču o crnom pačetu? Ne shvatate da pozadina bontona muško - ženskih odnosa nije bazirana na dominaciji jednog spola, već na ženinom zavještanju sadžaja njene utrobe OBOMA? O kakvoj sad muškoj posesivnosti pričamo, pa vagina se ne može tek tako potrošiti, tko za to mari, riječ je, cijenjena Inanna, o OBITELJI i TOP tragediji patera familiasa zvanoj kukavičije jaje. Pomenuti je bonton baziran na sprječavanju toga, ne za zadovoljenje muške sujete. Jer OBITELJ je main point muško ženske simbioze, mladunčad bi trebala rasti u sreći i ljubavi oba roditelja. Kako već rekoh, vibrator i vještačka oplodnja neće nikada zamjeniti OBITELJ.


I kako na posljetku to nije dominacija muskaraca nad zenom?

A ko je natjerao zenu da "zavjesta"?
__________________
forget-me-not: reci kako ti se sad svidja moj avatar? :)
Zelengor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 12:35   #76
Quote:
Tama kaže: Pogledaj post
Bla, bla, bla

Bla.
Ovo je argument tako frapantan da se svi mozemo pokupiti sa topica pred njegovom mudroscu koja kosi sve pred sobom.
__________________
forget-me-not: reci kako ti se sad svidja moj avatar? :)
Zelengor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 12:41   #77
Quote:
forget-me-not kaže: Pogledaj post
Da. To i jeste poanta cijele priče.

Ali samo jedne civilizacije.

Zato je sukob civilizacija NEIZBJEŽAN.

Ne zaboravi Nemruth da u Kini godinama već "čiste" žensku djecu.

Pogledaj ovo, ali cijeli clip, zanimljivo je a i zanima me tvoje mišljenje (obzirom da se kužiš u psihologiju) kako se može mariširati i uzvikivati onako jednobrazno sa bajunetom na ledjima i kako se zove takva vrst svijesti?

http://www.youtube.com/watch?v=ru-xQac_sWw

Što li će biti kad se feminizirani ameički i EU pederčiči koji kad je frka zovu mamu sretnu sa ovim?

Baš me zanima kako će zapadne gospoje palamuditi o nenasilju i pravima žene dok budu gurali rikše novih robovlasnika.

Neće to biti ni izbliza seksi kao u što naivni zamišljaju u onom filmu Lažni car Šćepan mali kad upregnuti ženski goli osmopreg uzvikuje "Boli Džingis Kane, boli... "

Nemruth, ja živim na Istoku i poznajem ga (razne kulture). Naivno je razgovarati o jednakosti, a kamoli dominaciji, žene ili ženskog principa u politeističkom miljeu.

Ah, ti muslici i njihova opsjednutost ratovanjem.

Opet ne razumijes o cemu pricamo...

Ovo sto navodis sto se tice kineza, amera, al kaida je upravo ono sto ne valja sa svijetom.. to ti cijelo vrijeme i govorimo... a ti dođes ovdje sa nekakvim ratnim teorijama...

Gle, zarati li nece bit kineza ni amera... bit ce ti MAD MAX 3... i kakve to veze ima sa ovim. Hoces reci da se covjek koji gleda zenu kao ravnopravno i slobodno bice ne bi znao obraniti jednako kao i onaj koji maltretira svoju zeni? Spusti to na jednostavnu granu druze. Sto sve mora biti toploratna teorija....
__________________
forget-me-not: reci kako ti se sad svidja moj avatar? :)
Zelengor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 12:47   #78
Quote:
Tama kaže: Pogledaj post
Spušta se na razinu, ha-ha-ha....

Kada ovakve stvari čitam, plače mi se od muke!

Nisi usamljen u svojim razmišljanjima, ne brini

Gdje je nestao muški rod?
Garant ces u zivotu dobit samarcinu do svog izabranika, a kad se to desi sjeti se sta ti rekoh.

Ovo sudim po karakteristikama koje navodis da savrseni muskarac mora imati.

Inace, "dominacija" nad zenom je pozeljna onako u sexu, kad je malo jace zgrabis... da se osjeti zenkom, ... ali, u svim drugim pogledima to ne odobravam.
__________________
forget-me-not: reci kako ti se sad svidja moj avatar? :)
Zelengor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 13:34   #79
Quote:
Zelengor kaže: Pogledaj post
Garant ces u zivotu dobit samarcinu do svog izabranika, a kad se to desi sjeti se sta ti rekoh.

Ovo sudim po karakteristikama koje navodis da savrseni muskarac mora imati.

Inace, "dominacija" nad zenom je pozeljna onako u sexu, kad je malo jace zgrabis... da se osjeti zenkom, ... ali, u svim drugim pogledima to ne odobravam.
Na ovo tvoje "garant" rekla bih ti ne znam....nikada ne znaš.

No, ipak vjerujem da ćeš od tog dotičnog prije ti dobiti šamarčinu, nego ja

I, tko je govorio o SAVRŠENOM muškarcu? Malecki, ti si se negdje pogubio, usred želja i mogućnosti. A TO može biti opasno.
__________________
«U rukama ljubavi ključi su

Što sva vrata otvaraju»
Tama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 15:40   #80
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Slažem se. Nasilju pribjegavaju ljudi kojima ponestane verbalnih argumenata.

No u vezi tog događaja na plaži, zar ih barem na odlasku niste ispratili sa par rečenica na talijanskom? Jerbo ljudi se ne razumiju ako ne komuniciraju na istom nivou.
Joj, jest! Trebali ste to uradit! Mogu mislit koji blam bi ih onda spucao!
__________________
.
sunasce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.