Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2008., 08:57   #121
Ej,nisam bila, ali je bila kolegica. Veli da su badići po 100 kuna i ima lijepih; ima i onih rasparenih pa je posebno donji dio i posebno gonji svaki za 45 kn, ali to je navodno već sve prebrano.
Ima majica na bretele po 25 kn, sve čarape po 8, gaće po 19.
Neznam, nije me od ovoga ništa zainteresiralo pa mi se ni ne ide više tamo.Ali ako netko voli, nek izvoli.... pa javi dojmove.
zapustena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 13:28   #122
prije 4mj sam bila u varazdinskom outletu. donji ves me se i nije dojmio, a i brojevi su bili manji, al zato badici....
kupila sam 6 badica i dvoje gacica posebno.
i skoro se rasplakala od muke kad sam vidjela cijene i sjetila se kako sam proslo ljeto samo jedan njihov badic platila skoro 400kn u king crossu...
definitivno cu svratiti jos koji put..
Yava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 16:37   #123
Quote:
-sanya- kaže: Pogledaj post
Jel tko zna kada će bit rasprodaja badića u king crossu. Kupila sam ga tamo prije 2 god, ali u kraj 8, početak 9 mj kada su bili po 50% nižoj cijeni i znam da se nisam mogla odlućit, jer je bilo predobrih badića. Sada su mi malo skupi, pa ako zna ko kada počine to sniženje da ne moram do Varaždina.

ja sam prošle godine kupila oko 20.07. i bili su na popustu 30%.
tynsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 17:07   #124
[QUOTE=tynsy;14862278]ja sam prošle godine kupila oko 20.07. i bili su na popustu 30%.[/QUOTE

Ok hvala. Mislim da ću ipak do Varaždina, pa da se malo bolje opskrbim.
-sanya- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 21:33   #125
Ja sam prošli mjesec u čk kupila badić za 4 kn...
Čovječe najjeftinija krpa za pod košta 6 kn...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 22:16   #126
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
Ja sam prošli mjesec u čk kupila badić za 4 kn...
Čovječe najjeftinija krpa za pod košta 6 kn...
ma daj

al dam se kladit da za velke cice nema niš osim babskih košarica i dezena bar je tak prošle godine bilo u varaždinu

pa sam si morala kupit broj manji badić
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 00:16   #127
ja imam cetvorku, koja u pms-u naginje vise petici, pa sam se uvukla u njihovu cetvorku. jest da su neki gornji dijelovi malo na knap, al hebemu-ljeto je. nije da mi citava sisa viri! a i kraj toliko toplessa koliko ima kod mene na plazi, moje je zanemarivo..
moze se nac i lijepih, sam treba pogodit vrijeme. normalno da sad kad je sezona kupovine badica veci brojevi prvi odu, jer ih se manje i nabavlja.
Yava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 00:20   #128
Eh, modele za velike sise baš i nisam gledala, jer nemam potrebe, jel...

Ovaj za 4 kn čak nije ni loš... čak je bilo za birati između 5 različitih modela...
ja kupila trokutiće, 3 nijanse plave boje, dezen na krugove...

Čak i dobro stoji, inače mi ti badići iz caledonie grozno stoje, gaće super, al gornji dio je nekak čudno krojen pa iz mojih malih sisa napravi još manje...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 13:23   #129
hey jel mi moze netko rec radno vrijeme od calzedonie?? probala sam nac na netu i zvala informacije al izgleda da nisu registrirani u telefonskom imeniku....
daria10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 15:25   #130
Quote:
LadyNot kaže: Pogledaj post
Radi ti ponedjeljkom 13-19.30
Utorak do subote 08-19:30
Osim ak nemaju neko ljetno radno vrijeme sad...
evo, piše na prethodnoj stranici...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 15:07   #131
Quote:
Yava kaže: Pogledaj post
ja imam cetvorku, koja u pms-u naginje vise petici, pa sam se uvukla u njihovu cetvorku. jest da su neki gornji dijelovi malo na knap, al hebemu-ljeto je. nije da mi citava sisa viri! a i kraj toliko toplessa koliko ima kod mene na plazi, moje je zanemarivo..
moze se nac i lijepih, sam treba pogodit vrijeme. normalno da sad kad je sezona kupovine badica veci brojevi prvi odu, jer ih se manje i nabavlja.
aha... gledam ja prošle godine prvenstveno gornji dio badića i nađem odgovarajuću veličinu i sva sam hepi i pohledam gaće :šok: :nevjerica: gaće su bile tak velike da bi se mogla sakriti u njima


@chrissy - oš se mjenjat za ?
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 16:09   #132
Eto kak god nemam sise, ne bi se mijenjala, imam 3 frendice koje fakat imaju gadnih problema s pronalaženjem odgovarajućeg grudnjaka, i kad ga nađu, naravno košta ko suho zlato...
A ja si eto kupim u kalcedoniji po 20 kuna i dobar mi je...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 17:05   #133
nisu moje bog zna kak velike... D su... al opet u čajna šopovima nema veličine za mene... u calzedonii nisam dugo bila, al nije bilo baš nekih lepih, samo neki babski, a ja sa svoje 22 to ne bum nosila pa da mi i besplatno daju

trenutno nosim 2 liscina koja sam zajedno platila prek 450kn, al su fenomenalni
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 17:49   #134
hvala chrissy
daria10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 17:54   #135
ej jel bio sad nedavno netko u varaždinu??ja planiram slj subotu...valjda će bit nešto
daria10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:18   #136
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
aha... gledam ja prošle godine prvenstveno gornji dio badića i nađem odgovarajuću veličinu i sva sam hepi i pohledam gaće :šok: :nevjerica: gaće su bile tak velike da bi se mogla sakriti u njima


@chrissy - oš se mjenjat za ?
je, imam isti problem.
zato prvenstveno trazim badice koje mogu kupovat zasebno gornji i donji dio, a ove koje uzimam u kompletu, gace mi obavezno moraju bit na spagice sa strane. samo tako mogu narihtat..
Yava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 10:37   #137
Precijenjeno s obzirom da ljeti nosim bar 5 pari badića.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 11:02   #138
to sam i ja mislila da di mi je pamet bila kad sam proslo ljeto platila badic skoro 400kn. sad kad sam za tu cifru kupila 4 komada, svidja mi se.
Yava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:42   #139
Ja sam si kupila par u new yorkeru, u yamamayu na akciji, u top shopu pa ak se raspadnu nakon ljeta nije greda... Svejedno mi se svako ljeto svidja nekaj novo, mrzim biti osuđena na jedan skupi badić 2,3 ljeta, a i uništi se na guzi od betona pa čemu davat silne pare...
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 23:38   #140
new y. i top s. ne posjecujem. nekako mi ti ducani kako ne odgovaraju. inace sam badice kupovala u benettonu ili one malo sportskije killer loopove. sve dok prosle godine nisam otkrila calzedoniu, a nedavno i outlet.
samo mi je zao sta mi njihov donji ves nikako ne odgovara. a i zivcira me to sta im broj badica, odnosno velicina kosarica nije jednaka na svim modelima. u neke udjem bez problema, dok o drugom modelu istog broja mogu samo sanjati..
al ne patim od toga da svako ljeto moram imat hrpu novih badica, niti da moraju bit nesto extra. meni je recimo zao dat pare za neki badic koji je takvog kroja da je kupanje u njemu znanstvena fantastika. takvi badici za poziranje me uopce ne zanimaju.
sto manje krpica na sebi, ja sretnija!
Yava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.