Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2014., 11:07   #5301
cekas ... ako ne stigne u roku od 40 dana kontaktiraj sellera, za ostalo ne brini
__________________
JeWelleria FB page
jewelleria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:09   #5302
Quote:
jewelleria kaže: Pogledaj post
cekas ... ako ne stigne u roku od 40 dana kontaktiraj sellera, za ostalo ne brini
Ok, tenkju, tenkju.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:12   #5303
Ja bih ti preporucila da kontaktiras sellera jer on ti ipak nije ni poslao robu. Sta da cekas ako posiljka nije na putu? Nista ti ne kosta poslati mu poruku i pitati da li je robu poslao


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 16:10   #5304
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Zna netko koji je rok za sellera da posalje robu? Naime, platila sam neku majicu u nedjelju i evo jos uvijek mi nije poslao, ostavio samo feedback. Da li da mu posaljem poruku ili samo da cekam?
Ja mislim da ima ali ne mogu naci to na googlu. Ako ti kao kupac imas rok tri dana da platis onda i seller sigurno ima obaveze.
Pogledaj si u opisu predmeta koji si kupila, skrolaj skroz dolje, trebalo bi to pisati pod payment and shipping policy.

Ja bi poslala poruku.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 16:19   #5305
Quote:
a1exa kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ima ali ne mogu naci to na googlu. Ako ti kao kupac imas rok tri dana da platis onda i seller sigurno ima obaveze.
Pogledaj si u opisu predmeta koji si kupila, skrolaj skroz dolje, trebalo bi to pisati pod payment and shipping policy.

Ja bi poslala poruku.
A ne piše nigdje koji je rok za slanje. Uglavnom, ipak sam mu poslala poruku, ne da mi se živcirati. Ak mi do kraja tjedna ne pošalje, morat ću kontaktirati ebay. Čisto sumnjam da oni imaju fore toliko dugo otezati slanje.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 01:02   #5306
Ma one moze istog dana da stavi kao da je roba poslata, a posalje tek za 7 dana. Desilo se vise puta, da kad je stigao paket i pogledam datum slanja vidim do 10 dana kasnije nego sto je bila roba narucena, a i stigla je sve u roku. Imam vec nekoliko iskustva sa narucivanjem preko interneta, i dogodilo se da neki nisu nikad stavili da su je poslali i potpuno normalno je sve lepo stiglo.
__________________
JeWelleria FB page
jewelleria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 10:07   #5307
meni se znalo dogoditi da seller uopce ne bi oznacio da je paket poslan, a paketic bi vec bio kod mene.
iako slazem se sa angelsss, nije bed poslati poruku.
imam dosta pozitivna iskustva sa sellerima iz usa i uk, ako ne salju k nama, posaljem poruku, zamolim i skoro uvijek mi izidu u susret i shippaju proizvod.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 10:14   #5308
Poslala sam jučer poruku i danas vidim da je označeno kao poslano. Trebalo bi stići do 15.12. pa ćemo vidjeti.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 20:19   #5309
Rok za slanje robe je 7 dana od uplate, meni jedan seller nije htio poslati nausnice jer mu cijena koju sam izbidala nije bila dovoljno visoka (kasnije je relistirao te nausnice po puno vecoj pocetnoj ...), i ja sam kontaktirala ebay da pitam koji je rok slanja i onda su mi rekli da je 7 dana od uplate.Ako seller ne posalje u tom periodu ide mu strike od ebay-ja i ebay odmah vraca novce kupcu..Kako mrzim takve sellere ja bi to suspendirala dozivotno....
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 11:06   #5310
pozdrav...nisam već jedno dulje vrijeme kupovao na ebayu pa vidim da dosta sellera uz shipping navodi i Import charges?! uz koji isto stoji neki iznos. Navedeno je "This amount includes applicable customs duties, taxes, brokerage and other fees. This amount is subject to change until you make payment. If you reside in an EU member state besides UK, import VAT on this purchase is not recoverable." ..e sada o čemu se tu konkretno radi ako je netko već imao iskustva sa time. Da li je taj iznos obavezan, fiksa ili...je to stavka koja se uračunava odmah na uplati kupljenog artikla?!
Ako netko zna molio bih pojašnjenje..hvala
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 11:24   #5311
to vidim imaju najvise selleri iz amerike, vec kot narudzbe placas sve sto treba kad se roba uveze
__________________
JeWelleria FB page
jewelleria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 23:18   #5312
to je u biti plaćanje pdv-a iliti i carine za veće iznose...uvozni troškovi...mislim da je obvezno ako ga je seller već naveo tako...
tj.prilikom preuzimanja pošiljke nema više nikakvih davanja...
barem je to bilo moje iskustvo sa jednom pošiljkom iz SAD-a...
frogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 08:27   #5313
Ne kuzim, pa carina i pdv trebaju ici u drzavni proracun, a ne selleru.

Sent...
cjepidlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 23:40   #5314
Ljudi pomagajte! Prije vise od mjesec dana sam narucila jaknu, jos nije stigla pa sam isla pogledat kaj je s tim i pise removed item! To me jako brine! Jel to znaci da su me zeznuli!? Kako cu trazit sad povrat novca?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
" Ne možete se nadmudrivati sa svojim srcem. Ono ima svoje zakonitosti i zatreperi zbog stvari koje vaš um čak prezire. "
leda99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 08:28   #5315
Valjda je samo jedna jakna bila na prodaaji, jos malo pricekaj bar do 40dana pa trazi povrat novca
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 11:17   #5316
ako ti ne dodje u odredjeno vreme trazi povrat novca, postoji li jos seller?
__________________
JeWelleria FB page
jewelleria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 13:52   #5317
Ne mogu nac sellera vise, kad otvorim pise samo listing not found. Ne znam od koga cu onda trazit povrat novca?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
" Ne možete se nadmudrivati sa svojim srcem. Ono ima svoje zakonitosti i zatreperi zbog stvari koje vaš um čak prezire. "
leda99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 14:01   #5318
Odi u Resolution Center i probaj otvorit case, ebay to riješi brzo i vrati lovu.
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 20:12   #5319
ponekad je problem ako gledas item sa drugog ebay-a (engleski,americki,nemacki,...)
__________________
JeWelleria FB page
jewelleria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 23:25   #5320
AHTUNG AHTUNG
jel kome bio poslan paket yanwen logistikom?
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:31.