Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2015., 16:18   #5421
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
napravi disputena paypalu, reci da nisi dobila. paypal ce dati tome barem mj dana. ako u tom roku dobis pakete onda povuces dispute ako ne, barem si dobila novce nazad i kupi kod nekog drugog trgovca. neznam dali je i dalje rok za dispute 45dana ali svakako napravi to unutar tog roka.

Hvala na pomoći.
Napravila sam tako kako si napisao, pa ćemo vidjeti što će biti.
Mislim, u zadnja dva mjeseca imala sam već par refunda te ne znam je li to razlog zašto mi pošiljke ne dolaze. Dosad nije bilo nikakvih problema. Poštar se nije mijenjao, niti ne mislim da mi netko krade paketiće jer živim u velikom neboderu. Ne želim stalno tražiti povrat, već želim te stvari jer mi trebaju. Već sam polako ljuta jer ne kužim što se dešava.
MM1905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 11:08   #5422
Naručila sam čizme s ebaya (iz SAD-a) i zanima me nakon koliko kuna se plaća carina?

Hvala!
Big Fat Bijach is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 19:58   #5423
Hej, trebam pomoć

Zna li itko pod kojim engleskim nazivom da tražim ovakav tip vrećastih ruksaka na internetu? (dakle, ne zanimaju me konkretno ovi modeli nego kako se na engleskom zovu takvi ruksaci)

__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 22:14   #5424
nije bilo lako tj isprobavao svakakve rijeci i trazio i napokon našao. evo drawstring backpack
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 20:11   #5425
Ljudi trgovac iz njemačke nema paypal i trazi uplatu prek IBAN-a, kolike su naknade za prijenos crika 70-80 eura?
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 14:39   #5426
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
nije bilo lako tj isprobavao svakakve rijeci i trazio i napokon našao. evo drawstring backpack
Hvalaaa ti ja sam već bila izludila!
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 08:24   #5427
da li se moze promjeniti valuta na ebayu ? da platim u nekoj drugoj a ne u $ ?
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 07:07   #5428
trebala bih selleru refundirati za stvar koja je ipak dosla iako sam digla case i trazila povrat novca...kako mu vratit nazad uplatu?jel na pay palu u send payment samo upisujem mail od sellera i to je to??
bubica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 09:41   #5429
Narucila sam uredno kosulju i sad udem da vidim jel mi poslana, al vidim da je seller promjenio i da vise ne salje u Hrv. Sto sada ?
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 10:20   #5430
pricekaj 2tjedna (od narudzbe) , ako se do tada ništa ne desi traživpovrat novca preko paypala.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 16:11   #5431
Imam jedno pitanje!

Jel se vidi na vašem accontu na e-bayu onaj postotak koji govori koja je uspješnost sellera? Ja to više nemam. Ne znam zašto je to promijenjeno Hvala.
As Of Tomorrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 17:47   #5432
Da,ja vidim i dalje...
kovrča is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 11:39   #5433
pozdrav! da li netko zna što znači ovo: 10805 Zagreb CUV Record item customs information
Retention reason : Invoice missing.... hoću li ja dobiti tu pošiljku? :/

Zadnje uređivanje muflonka : 10.06.2015. at 11:40. Reason: dfd
muflonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 15:11   #5434
muflonka nedostaje račun.Dobit ćeš od carine pisamce u kojem ti traže dostavu rn. Kopirat ćeš s pp invoice i pošalješ faksom ali ako nisi u mogućnosti,pošalješ im na mail koji će ti pisati na papiru.Dobit ćeš povratni mail,da su zaprimili i da je tvoja pošiljka ide dalje u obradu.Nakon par dana očekuj paket.Ako podlježe carini,plaćaš poštaru.
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 13:43   #5435
Bok,
imam problem.
Naime, sinoc sam na temelju recenzija na badić od MissNiki naručila taj isiti badić i platila ga. Da bih sada ( (20 sati nakon izvršene uplate i narudžbe) kada sam na e bayu išla u Summary me dočekala sljedeća poruka kraj tog istog badića - "We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about. If you have any questions about delivery, please check tracking or contact your seller. If you run into any trouble along the way eBay is here to help. Please visit the Resolution Center to help resolve any problems you may encounter.
This user is no longer registered on eBay."
I ne piše da je badić poslan. Što sada?
copola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 14:39   #5436
Quote:
copola kaže: Pogledaj post
Bok,
imam problem.
Naime, sinoc sam na temelju recenzija na badić od MissNiki naručila taj isiti badić i platila ga. Da bih sada ( (20 sati nakon izvršene uplate i narudžbe) kada sam na e bayu išla u Summary me dočekala sljedeća poruka kraj tog istog badića - "We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about. If you have any questions about delivery, please check tracking or contact your seller. If you run into any trouble along the way eBay is here to help. Please visit the Resolution Center to help resolve any problems you may encounter.
This user is no longer registered on eBay."
I ne piše da je badić poslan. Što sada?
piše da će badić biti normalno poslan.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 14:51   #5437
Da, piše.No seller je nestao tj. izbrisan ili što već, i nema nicega. Ali ok,ako kroz par dana ne bude onog znakića i obavjesti da je poslano, onda cu otvoriti "case" .
copola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 18:38   #5438
copola meni se nedavno dogodilo isto s jednom majicom. nisam odmah podizala case, uredno je došla.
__________________
"Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away." Antoine de Saint-Exupery
Anna Freud is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 10:55   #5439
Copola, slažem se s Annom, pričekaj dal će ti stići, imaš vremena za otvorit case.
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 14:33   #5440
Mala recenzija:

Badić
Uzela M, 50 kg, 158 visoka. Uzorak i boja predivni, ali nije me nešto materijal oduševio. Imam hrpu jeftinih badića sa ebaya i svi su do sada bili extra! Što se tiče veličine, na knap mi je. Gornji je ajde ok, fino stisne grudi, čvrst je, ali nije push up!! Gaćice jako jako male, to je neki xs, m nikako. Nisu mi preplitke, nego baš ne pokriju cijelu guzu. Mislim da ću ga nositi par puta, eto toliko da ne propadne. Pohvale idu za brzinsku dostavu, 10 dana samo!

Cvijetna suknja
Uzela M, pošto piše da je bolje uzeti veću vel, ako nismo sigurni. Ovo mi je pak preveliko. Jako se rasteze i dosta je duga, meni skroz do koljena. Isto jako brzo stiglo!
-Littlecat- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.