Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2017., 19:23   #481
Quote:
Zvone99 kaže: Pogledaj post
Svi to kažu

Može neki review (bez spoilera)?
Jeje. Ovo sam natipkao hodajuci ulicom.

Cim dodjem doma.

I mora bit soojlera, ali cu ih oznacit jer inace nemos film opisat u vise od 2 recenice.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 22:11   #482
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
white trash bila i ostala
Da, nevjerojatno je koliko je razvikana a radi se o samo solidnoj glumici.

Mother dobiva užasne recenzije i od publike i od kritike.
Potokus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 00:37   #483
Danas na AXN-u bila S03E07 epizoda "Medium" u kojoj je pojavila Lawrence (spojler: u ulozi žrtve). Na IMDb piše da se pojavila i u S04E02.
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 01:09   #484
Quote:
Slobodan kaže: Pogledaj post
Mislis da je mindfuck film? Hm... Mozda ima elemente Black Swana...

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Ovisi kako definiraš mindfuck. Rekao bih da jednim svojim dijelom jest, ali to mu nije glavna svrha, kao u nekim drugim filmovima. To jest, da se sve svodi na taj mindfuck element. Ovdje je samo sporedan dio filma.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 19:43   #485
Quote:
Potokus kaže: Pogledaj post
Da, nevjerojatno je koliko je razvikana a radi se o samo solidnoj glumici.

Mother dobiva užasne recenzije i od publike i od kritike.
Nisam gledao,na prvu čak izgleda i zanimljiv.Već prije više mjeseci sam postavio teoriju da raznorazni forumaši,geekovi i skupine sklone koji ju hvale na sva zvona ne bi bili ni približno milosrdni da lošije izgleda.Iz prve ruke,moj prijatelj ju je nazvao materijalom za domaćicu i vrhunskom glumicom.Ali žena ima čudne stavove i feministica je,tako da kada bi i došlo do tog nekog seksa najvjerovatnije je da bi počinjao sa guranjem dildoa.Ne u njene otvore
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:22   #486
Aman je popularna u Hrvatskoj ova plavka
mecs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 04:27   #487
Odlicna glumica, jako raznovrsna
Letons is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:46   #488
Redaju se flopovi, još od American Hustle nije bila u iole dobrom filmu.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:24   #489
Imaš neki poseban razlog da trabunjaš i iznosiš laži, ili ti je samo takav dan? Koji su sve to flopovi zaredali nakon American Hustle??

Snimila je od tada sedam filmova, jedino je Serena flopnula, Joy je na 60 milja $ vratio 101 milja $, a ostalih pet filmova je pobralo od 300 do 755 milja $.

Dakle, očito ne znaš što znači "flop", a još manje što znači "zaredati"?

Ali znaš neodgovorno seruckati šireći laži.

Očito ti ta kava škodi, apstiniraj, možda ti pomogne. Mada sumnjam.


Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Redaju se flopovi, još od American Hustle nije bila u iole dobrom filmu.

Zadnje uređivanje Bumboslav : 27.09.2017. at 22:21.
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:59   #490
Meni je ova cura grozna. Šteta jer je talentirana glumica ali ja je jednostavno ne mogu doživit ozbiljno u nijednom filmu nakon svih ovih medijskih kretenluka i forsiranja same sebe. Passanger mi je bio doslovno negledljiv kao i Joy.

Mislim da se njen "it girl" moment polako topi a ima dosta glumica talentiranijih i skuliranijih od nje.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 23:05   #491
Možeš li navesti dosta glumica?
Letons is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 23:20   #492
Quote:
Bumboslav kaže: Pogledaj post
Imaš neki poseban razlog da trabunjaš i iznosiš laži, ili ti je samo takav dan? Koji su sve to flopovi zaredali nakon American Hustle??
Mozda misli u smislu kvalitete, a ne zarade.

U tom slucaju je u pravu, slabasni filmovi uglavnom.
MagicRat is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 23:30   #493
Lik govori o flopovima koji su se zaredali. Flop kao pojam je vezan uvijek za zaradu, a nikada za kvalitetu.

Flopovi (financijska kategorija) se nisu zaredali, lik priča nebuloze.

A da li se nekome njeni filmovi ili ona sama sviđa ili ne, je subjektivna kategorija i o tome nema smisla duljiti.

Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Mozda misli u smislu kvalitete, a ne zarade.

U tom slucaju je u pravu, slabasni filmovi uglavnom.
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 23:32   #494
Quote:
Letons kaže: Pogledaj post
Možeš li navesti dosta glumica?
Margot Robbie, Alicia Vikander, Emma Stone, Mia Wasikowska, Emmy Rossum, Keira Knightley, Anna Kendrick, Emily Blunt, Carey Mulligan, Elizabeth Moss.....
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 23:40   #495
Quote:
Bumboslav kaže: Pogledaj post
Lik govori o flopovima koji su se zaredali. Flop kao pojam je vezan uvijek za zaradu, a nikada za kvalitetu.
Flop znaci neuspjeh. To sto se najcesce veze uz zaradu, ne znaci da i on misli na to, niti da se jedino uz zaradu moze taj pojam koristiti.
MagicRat is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 23:43   #496
I joy je isto flop....kontajuci da je 40% ostalo kino dvoranama i jos potroseno minimalno 15 mil na marketing...
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 23:52   #497
Quote:
Garfieldica 007 kaže: Pogledaj post
Margot Robbie, Alicia Vikander, Emma Stone, Mia Wasikowska, Emmy Rossum, Keira Knightley, Anna Kendrick, Emily Blunt, Carey Mulligan, Elizabeth Moss.....
Oprosti, ali ovo je skroz cudan izbor. Makni hejt i daj reci realno po cemu su te glumice bolje otkad se Lawrence pojavila na sceni.

2010. godina i Winter's Bone niti jedna od tih glumica u tom razdoblju nema ulogu na toj razini. Margot Robbie? Really, ti se zajebavas jel tako? Zgodna zenska koja nema veze sa glumom.

Jedino je tu Keira stvarno kvalitetna glumica jer je jaka karakterno, ali imala je previse over the top uloga u zadnjih nekoliko godina. Anna Kendrick i Carey Mulligan? Ti se opet zajebavas ili? Glumice koje su slatke, ali nemaju veze sa jakim dramskim ulogama kao Lawrence.

Elizabeth Moss svaki put kad gledam vidim onaj tulavi pogled. Neka rade odi glumit za svoju scijentološku crkvu u kojoj je.

Drugim rijecima navela si totalno subjektivni izbor koji se sastoji od glumica koje nisu karakterno dramske osim Keire i uglavnom su neke eye candy. Ti shvacas da je Lawrence od 2010. priznatija i cjenjenija glumica od svih ovih navedenih?

Lawrence je trenutno najbolja glumica koja radi na trzistu, malo manje hejta i vise ozbiljnosti.
Letons is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 23:58   #498
Quote:
Letons kaže: Pogledaj post

Lawrence je trenutno najbolja glumica koja radi na trzistu, malo manje hejta i vise ozbiljnosti.
HAHAHAHAHAHAHA
dexterfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 23:58   #499
Ova tema i fanovi Jen Law su sve
MagicRat is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 00:06   #500
Quote:
Letons kaže: Pogledaj post

Lawrence je trenutno najbolja glumica koja radi na trzistu, malo manje hejta i vise ozbiljnosti.
Winter´s Bone je njen top. Sve nakon toga je prosjek ili ispod prosjeka....od totalnog miscasta u SLP do sranja od glume u A.Hustle.

Gledaj, odavno sam naučila da dvoje ljudi može gledat u istu stvar i vidit totalno drugo. Tebi je dobra, meni nije. Amen. Nije mi čak loša ni njena gluma ali njeno preseravanje i iritantna osobnost su mi užasno odbojne i ubijaju u meni želju da je više gledam u ičemu.

Nekome je Jake Gyllenhaal sranje od glumca, meni je vrh već skoro desetak godina. I što sad?

Dođoh, rekoh što imam o dotičnoj i meni sve pet.

Uvijek mi je gušt gledat Keiru i Margot ali i Aliciju. Po meni, u dramskom elementu biju Lawrence. O Amy Adams da i ne govorim.....i u svojim 20ima je bila vrh od glumice.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.