Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2013., 23:27   #21
digo sam na laptopu i7 8 giga ali neka intelova interna bezze graficka, nije lose samo zero content trenutno valjda ce izbacit nesto ubrzo da opravdaju svu tu lovu, ovako dodje kao engine demo vise manje
__________________
Prijatelj i ja, sedimo na klupi, gledamo zvezde
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 13:18   #22
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Ne...

Preko 20 milijuna.
a dobro to je preko 7 milijuna, nesto malo preko hehehe!

@goranszd; je disco je odlican i decki se stvarno trude no limitiran je game enginom, glavi adut disca je rolplejanje i community...u kojim si frakcijama igrao?

inace nesto o sistemu "smrti" u SC, meni se ideja jako svidja...ne znam jel ti decki mogu sto fulati sto se ove igre tice, za sada sve stvari pogodjene...

http://www.youtube.com/watch?v=zEQpSqDDSHY

Zadnje uređivanje Spectre : 04.10.2013. at 19:27. Reason: Popravljen link
Ljuksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 19:27   #23
Popravio sam ti link.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 22:46   #24
To majstore!!! Hvala ti! To su neke super moci lol? Ali ako zelis biti ultracool i pravi majstor onda obavi pledge i preorder Star CItizena!!!!Ehehehe!
Ljuksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 02:05   #25
Pledgao sam već odavno. Trenutno razmišljam o povećanju pledga na veću cifru...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 10:13   #26
21 milja dosegnuta. Sljedeći goal: 23 m.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 23:14   #27
uu ovo čekam s nestrpljenjem

da imam novaca , a možda budem uskoro razmišljam si pledgat i nabavit is ono nešto digital bountyhunter ili pathfinder

isti brod u 2 verzije samo jedan ima više topova a drugi manje topova i više skenera pa moš i istraživat..

ali ej to izlazi tek 2015 Q4 pa me strah ako sad uzmem sta ce se izrodit do tad pa da ova moja pledge opcija u međuvremenu ne postane shit, jer onda izbace neku desetu brodinu i klasu

neznam , znam da želim ovo jako jako jako
Zlotvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 23:26   #28
Mislim da si nešto pobrkao, AFAIK igra izlazi početkom 2015., ne krajem.

I ako već biraš BountyHunter vs Pathfinder, onda bi zapravo trebao birati Arbiter vs Pathfinder.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~

Zadnje uređivanje Spectre : 10.10.2013. at 23:35.
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 08:13   #29
Letter from the Chairman: $27 Million!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 21:16   #30
Evo već Letter from the Chairman: $28 Million!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 22:46   #31
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
"We are constantly asked where the additional money goes. Surely new mocap hardware or a new starship design doesn’t cost a million dollars. The answer is that the stretch goals are an example: one big thing we will be doing with some of the money. Every additional million means that we’re hiring additional artists and programmers, equipping the team with better development tools and increasing the size of the talented outsource groups being trusted with aspects of Star Citizen’s development. It means more actors and time for mocap studios, more reference for designers, greater variety in game characters, more options in clothing and armor and a large array of ship items and weapons.

Every dollar improves the project. That isn’t as sexy as spending large amounts of money on impressive, headline-grabbing stretch goals… but it means a significantly better game in the end
."

Kako muljaju e. Pa ta ekipa trpa lovu u djepove i izdaju po brod za svaku milju. Malo se satro zamazu oci fanovima da nije to samo brod, nego time rade bolje ovo i ono, i voila. "Dajte nam pare..za nista!"

I ljudi fakat daju pare.
__________________
"Nećeš, razbojniče jedan!!"
Jolly Roger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 23:16   #32
Sva ta lova se neće odmah potrošiti već će se koristiti za daljnje plaćanje zaposlenika i rad na igri nakon releasa. Igra je buy2play, neće biti mikrotransakcija (osim za par skinova) niti pretplate, a ne vjerujem da će puno ljudi kupovati igru nakon releasa jer je većina zainteresiranih već pledgala. Moraju nečim financirati budući rad, zar ne? Ovako si stvaraju kapital na kojem mogu dugoročno raditi na poboljšanju igre.

Naravno, to ne znači da dio love ne ode u džep, no to ne možemo znati. Možda mali dio. Vjerujem da ipak nije riječ o nekoj velikoj prevari.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 02:35   #33
nitko ne tjera ljude da daju novce, znaju za šta daju
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 10:32   #34
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Sva ta lova se neće odmah potrošiti već će se koristiti za daljnje plaćanje zaposlenika i rad na igri nakon releasa. Igra je buy2play, neće biti mikrotransakcija (osim za par skinova) niti pretplate, a ne vjerujem da će puno ljudi kupovati igru nakon releasa jer je većina zainteresiranih već pledgala. Moraju nečim financirati budući rad, zar ne? Ovako si stvaraju kapital na kojem mogu dugoročno raditi na poboljšanju igre.

Naravno, to ne znači da dio love ne ode u džep, no to ne možemo znati. Možda mali dio. Vjerujem da ipak nije riječ o nekoj velikoj prevari.
Meni je super kako ekipa prica da je nesto puno ili malo, bez da uopce zna ista o poslovanju firme.
__________________
All You Zombies.

Zadnje uređivanje Spectre : 20.11.2013. at 10:40. Reason: Popravljen :zubo:
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 21:34   #35
Bas gledam pledge stretch goalse.

10 milja - "Cloud Imperium Games will build their own mocap studio to improve the quality of Star Citizen and Squadron 42’s cutscenes."

20 milja - "First person combat on select lawless planets. Don’t just battle on space stations and platforms… take the fight to the ground!"

30 milja - "Origin 890 JUMP – The rumors are true: Origin Jumpworks has a larger ship in the works! The Origin 890 JUMP is an interstellar super-yacht with exquisite styling and an array of high quality upgrade options. Travel the stars in style with multiple decks, high visibility windows and a small boat bay. Whether you’re outfitting it to explore new worlds or to take a pleasure cruise through Terra, the 890 JUMP is the epitome of luxury, class and refinement!"

Ajde za 20 su dodali FPS komponentu. S druge strane za 30 milja, samo jos jedan novi brod.

Ocekivao sam da ce bar za svakih novih deset milijuna ubacit nesto spektakularnije.
__________________
"Nećeš, razbojniče jedan!!"
Jolly Roger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 14:02   #36
https://robertsspaceindustries.com/c...869-Chris-Rigs

__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 23:52   #37
Izgleda zabavno ovaj naslov. Vec odavno nisam vidio neki dobar space sim.
Ne znam koliko je pouzdan ovaj system req, ali djeluje napuhano - http://www.game-debate.com/games/ind...Star%20Citizen
12 GB RAM-a? lol?

Star Citizen dogfighting module held back for additional polish

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 01:41   #38
glavno da su proc i grafa prosjek
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 09:03   #39
Star Citizen - Overview: ukratko, CB priča o svemu i svačemu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 09:39   #40
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
glavno da su proc i grafa prosjek
Gore su navedene masine koje Chris koristi za razvoj, uopce me ne cudi ako ce ovo sisat 8 GB memorije.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.