Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2012., 18:26   #1
Portreti II

Prijašnja tema je ovdje.
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 21:13   #2
Da ne ispadne da samo trkeljam po forumu...

Neobjavljene do sad, pa da čujem kritike i eventualno pohvale.
Prva je jedino malo više dirana, a ostale dvije su manje više netaknute.





Buff is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 01:12   #3
druga je ovako potencijalna,ali je podeksponirana i ne sviđa mi se poza modela,ja bi osobno njeno desno rame stavija u prvi plan tako da gleda malo ukoso fali i malo oštrine

treća je li-la,bolja obrada bi isto bolje pasala
__________________
Zadar je stvorija Boga,a košarka čovika!
maj_moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 01:57   #4
Obrada mi je definitivno trn u oku. Tražim neke savjete jer sam više za neki vintage/retro stil, ali slabo mi to ide.
Buff is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 09:23   #5
Fotkaj na film. On ima vintage stil po defaultu
mislavf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 09:34   #6
Quote:
Buff kaže: Pogledaj post
Obrada mi je definitivno trn u oku. Tražim neke savjete jer sam više za neki vintage/retro stil, ali slabo mi to ide.
photomizer retro i rjesio si problem
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 16:18   #7
Quote:
mislavf kaže: Pogledaj post
Fotkaj na film. On ima vintage stil po defaultu
S obzirom da imam 5d i stare manualce, nisam ni daleko.
Buff is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 17:53   #8
@volunteer : na portretima1,šteta kaj nije plići dof glede onog goluba
ilusiones is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 12:26   #9

Anja 10 by Krešimir, on Flickr

Od obrade je samo LR-u malo po WB-u dirano i općenito po bojicama, crop, i to je to.
__________________
All... those moments... will be lost ... in time...like....tears...in the ...rain...
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 19:06   #10
Quote:
mamurni kaže: Pogledaj post
Od obrade je samo LR...
nažalost
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 19:13   #11
Quote:
Hondakepiran kaže: Pogledaj post
nažalost
? neki opširniji komentar?
__________________
All... those moments... will be lost ... in time...like....tears...in the ...rain...
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 19:25   #12
Centralna kompozicija ok, boje ok, model lijep, ali ono, tamno našminkane oči i onda svjetlim ružem usne, wtf? To čak i ja znam da ne ide skupa koja se ni ne šminkam I puder, ne znan, ne valja mi zbog toga
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 19:38   #13
Quote:
Vezica kaže: Pogledaj post
...... ali ono, tamno našminkane oči i onda svjetlim ružem usne, wtf? To čak i ja znam da ne ide skupa koja se ni ne šminkam ......


Ovo je dobro, ajmo dalje


NHF Vezice, al, ovo sve dolazi od tebe koja si zadnju fotku na portrete stavila tamo krajem 9.-tog mjeseca....
I to CB fotku, sa minimalno šminke na modelu... a prije toga, fotka djeteta koje "žvače" psa ; tako da ne vidim kako je tvoje mišljenje relevantno oko ovoga. Mislim da nisi u pravu, ali svejedno hvala na komentaru.
__________________
All... those moments... will be lost ... in time...like....tears...in the ...rain...

Zadnje uređivanje mamurni : 07.11.2012. at 19:49.
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:07   #14
Hm, i sad se ja zapitam...

... kaj se događa s ovim ljudima na forumu ? Mislim, ako hoćete da vam netko određeni komentira fotku kaj mu je ne pošaljete, ili nešto ? Ovakvo sustavno ignoriranje svih 'manje vrijednih' komentara je u najmanju ruku glupo.


Inače, ja se u svemu slažem s Vezicom.
Buff is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:22   #15
Quote:
Buff kaže: Pogledaj post
Ovakvo sustavno ignoriranje svih 'manje vrijednih' komentara je u najmanju ruku glupo.
Ma, nije ignoriranje, nego ono, ponukao me komentar baš da idem pogledati pa mi je ispalo malo smiješno...naravno da je svaki komentar ok... al ono, ak je "s visoka", jebiga, onda je podložan provjeri
__________________
All... those moments... will be lost ... in time...like....tears...in the ...rain...
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:23   #16
Pa Vezica je dala ok komentar koji se tiče šminke modela i ne znam zašto je to problem ali Honda je samo bacio bubu u uho i to je to.......

Iako, mamurni, po tebi nisam relevantan da i ja kažem koju! Iskreno nemam nekih primjedbi osim što mi je njezin nagib malo čudan, imam osjećaj da se naslonila i dosadno joj je i uz to još i taj neutralan izraz lica.....

Tehnički mi je čist dobra fotka ali valjda će ti Honda bolje na to odgovorit od "Nažalost...."
__________________
Čovjek uči dok je živ.....
del23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:41   #17
na ovom pdf-u svatko ima pravo komentirati fotografiju (u granicama pristojnosti) bez obzira je li profesionalac ili amater ili se uopće ne bavi fotografijom. bez obzira zna li ili ne zna fotografirati, bez obzira stavlja li ili ne stavlja svoje fotografije na forum. kome se to ne sviđa, ne mora stavljati fotografije.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 20:56   #18
Quote:
Vezica kaže: Pogledaj post
Centralna kompozicija ok, boje ok, model lijep, ali ono, tamno našminkane oči i onda svjetlim ružem usne, wtf? To čak i ja znam da ne ide skupa koja se ni ne šminkam I puder, ne znan, ne valja mi zbog toga
Erm, ide, jer uvijek naglašavaš samo jedno. No dobro. Meni isto modeluša nije legla, al ja ne volim te pozirane portrete jer su mi te žene obično sve iste i imaju mrtav izraz lica. Nije mi portet u pravom smislu riječi, nego reklama za sjenilo. Tehnički nemam zamjerki.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 00:58   #19
Quote:
Buff kaže: Pogledaj post
Obrada mi je definitivno trn u oku. Tražim neke savjete jer sam više za neki vintage/retro stil, ali slabo mi to ide.
skini si ovo i igraj se sa layersima. nemoj pretjerat.

http://www.flickr.com/groups/nellyne...7624682028771/
propala budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 03:07   #20
Quote:
mamurni kaže: Pogledaj post
? neki opširniji komentar?
..."nažalost" je moja reakcija na to da fotka nije obrađivana, a možda ima potencijala...
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.