Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2016., 22:58   #1
Inferno (2016)

U listopadu ove godinenam u kina stiže ekranizacija vrlo zanimljive i nadasve zabavne knjige Dana Browna.

Summary: After waking up in a hospital room in Florence, Italy, with no memory of what has occurred for the last few days, Robert Langdon suddenly finds himself the target of a manhunt. With the help of Dr. Sienna Brooks and his knowledge of symbology, Langdon will try to escape whilst solving the most intricate riddle he's ever faced.

WhiteGuardian10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 17:37   #2
Samo da ne bude kao što su bili anđeli i demoni i da vinčijev kod
Lafo79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 17:48   #3
Nisam čitao knjigu (niti imam neki pametan razlog zašto stalno odgađam ), ali sjećam se da je svojedobno se "kunio" kako su podatci u njoj autentični i stvarni - tako da bi i ekranizacija trebala biti poslastica svima onima (nama) koji se 'pale' na teorije zavjere..
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 18:38   #4
Quote:
Lafo79 kaže: Pogledaj post
Samo da ne bude kao što su bili anđeli i demoni i da vinčijev kod
Upravo na te filmove me podjseca ovaj naslov.

Tom Hanks mi je inace jedan od najboljih glumaca (djelomicno i jer sam odrasto uz njegove filmove), pa cu i na ovo vjerovatno bacit oko.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 18:49   #5
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Upravo na te filmove me podjseca ovaj naslov
Možda zato što je to četvrta knjiga iz serijala o Langdonu..
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 18:54   #6
pročitao sam sve te knjige od dan browna i sve su mi bile ok,ali filmovi su mi tak tak,šta ja znam,ron howard je definitivno snimio puno boljih filmova
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 19:29   #7
Quote:
Picopjevac kaže: Pogledaj post
Nisam čitao knjigu (niti imam neki pametan razlog zašto stalno odgađam ), ali sjećam se da je svojedobno se "kunio" kako su podatci u njoj autentični i stvarni - tako da bi i ekranizacija trebala biti poslastica svima onima (nama) koji se 'pale' na teorije zavjere..
A šta čekaš. Svi romani su mu super zanimljivi i uzbudljivi. Izgleda da je to zato vrlo teško prenijeti na filmsko platno
Lafo79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 19:31   #8
knjige super, filmovi tak-tak, tak da očekujem i za ovaj isto
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 19:32   #9
Quote:
Picopjevac kaže: Pogledaj post
Možda zato što je to četvrta knjiga iz serijala o Langdonu..
Nije pratio Langdona
Lafo79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 22:27   #10
Quote:
Lafo79 kaže: Pogledaj post
A šta čekaš. Svi romani su mu super zanimljivi i uzbudljivi. Izgleda da je to zato vrlo teško prenijeti na filmsko platno
Pročitao sam samo Da Vincijev kod, predzadnje dvije preskočio, no ova mi se čini najzanimljivijom pa budem prije filma definitivno..

Quote:
Lafo79 kaže: Pogledaj post
Nije pratio Langdona
Jbg, sad sam zbunjen.. Jesam nešto propustio?
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 00:35   #11
Odlična knjiga, šteta što su prvo odustali od Izgubljenog simbola, mislio sam da će sve četiri knjige ekranizirat.
Radnja Inferna je odlična, pogotovo kada nakon što ju pročitaš odeš u jedan od gradova iz knjige i shvatiš kako je to Brown detaljno sve opisao. Nadam se da neće biti puno promjena na relaciji film/knjiga
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 00:35   #12
Teaser trailer

https://www.youtube.com/watch?v=-M68EH7ammM

Zadnje uređivanje lavko : 10.05.2016. at 00:51.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 23:55   #13
kak idu filmovi jedan za drugim, tolko se i srozavaju... inače ne gledam baš novije filmove, tim više što je inferno jedina knjiga iz serijala koju nisam pročitao... ovo sam išao gledat iz drugog razloga i ne bih da nisam morao.

ali film je sranje. jeftino, površno, zaglupljujuće s plotom koji nema veze s langdonovom strukom. predvidljivo, dosadnjikavo...

knjige su mi barem zabavne. vjerojatno je i ova tako napisana, ali filmovi, nikako...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 09:43   #14
Inferno je najslabija knjiga u serijalu o Langdonu. Mislim, zanimljiv kraj, ali je Brownovo pisanje postalo toliko monotono da sam ju pročitao s pola volje.
Filmovi su svakim nastavkom sve gori i gori tako da nemam volje gledati lošu ekranizaciju osrednjeg romana.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 11:38   #15
Knjiga mi je bila ok,ali nikako nije najbolja njegova.
Od filma sam očekivala više. Imao je lijepe predispozicije da bude dobar, ali izostala je realizacija. Sve mi je bilo zbrčkano kao u nekoj žurbi, sad su u Veneciji, sad su u Istanbulu...mogao je film trajat pola sata duže pa da se sve stigne lijepo prikazat. Kraj je promijenjen što mi nema nikakvog smisla. Redatelj je rekao da nije dovoljno Holivudski, šta god to značilo. Jedina svjetla točka je Tom koji je izvrstan za ovu ulogu, ne vidim tko bi to drugi bolje odglumio.
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 23:29   #16
Neshvatljivo loš film u odnosu na knjigu. I nevjerojatno mi je da Tom Hanks kaže da sa Lost Symbol nisu našli ništa da naprave dobar film, a s ovim su našli odmah. Upravo s onim bi imali dobru radnju za film, a ovo je totalno bezveze.
a49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 14:54   #17
Da, kada snime i ako snime veliku obmanu to će biti ok
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 12:57   #18
Pozdrav,
Vidjela sam trailer za ovaj film i htjela bih ga pogledati ali zanima me da li je nužno pogledati prethodne filmove, da vincijev kod i anđeli i demoni? Ili se ovo može pogledati "odvojeno" od toga?
Hvala na odgovoru
__________________
You never know what people have to go home to. Always be kind.
Dreamie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 13:13   #19
Quote:
Dreamie kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Vidjela sam trailer za ovaj film i htjela bih ga pogledati ali zanima me da li je nužno pogledati prethodne filmove, da vincijev kod i anđeli i demoni? Ili se ovo može pogledati "odvojeno" od toga?
Hvala na odgovoru
ako si želiš popravit dojam, onda pogledaj tim redoslijedom al kao i svaki serijal, uvijek je bolje početi s jedinicom jer je tamo ipak uvod u cijelu priču. makar si ne možeš previše spojlati ako kreneš s ovim filmom...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 14:03   #20
meni je velika obmana čak i najbolja knjiga i kao takva možda čak i najbolji predložak za film
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.