Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2016., 15:25   #1
It (2017)

It (2017)



IMDb

"Vorner Bros." je najavio da će bioskopska adaptacija romana Stivena Kinda iz 1986. godine pod nazivom "To" ("It") moći da se gleda od 8. septembra 2017. godine.

To jeste malo duži period za čekanje, ali ljubitelji košmarnih priča Stivena Kinga se verovatno neće buniti - dok god film bude onako kako treba!

Snimanje filma koji će izaći u dva dela imao je mala kočenja oko toga ko će režirati i pisati scenario, ali fanovi će biti zadovoljni kada čuju da će scenario biti sličan originalnoj verziji, samo uz male promene.

Priča prati grupu klinaca pedesetih godina, koja se bori sa misterioznim bićem nazvanim "To", koje ubija decu u njihovom gradiću maskirano u klovna. Mali "Klub gubitnika" pobeđuje, ali "To" se vraća skoro 30 godina kasnije i zove ih da se vrate kući na poslednji obračun.

"Ideja je da snimimo dva kompletna filma, jedan će pratiti glavne likove kao decu, a drugi kao odrasle. Videćemo da li ćemo ih kombinovati, ili potpuno razdvojiti", rekao je on za "Kolajder".

Nije još poznato da li će glumac Vil Polter ostati u ulozi strašnog klovna Penivajza, dok je u originalnom TV filmu iz devedesetih, klovna Penivajza igrao je Tim Kari.



IZVOR
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 15:27   #2
Tooo ! "To" dolazi ! :klap:

Iako je rec o mini seriji ja na original gledam kao na podeljeni film i jedan mi je od najezivijih iz detinjstva.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 15:52   #3
Uhhhh kakve traume mi je prouzročio taj klaun kad sam bila dijete... zato valjda toliko mazohistički želim To gledati
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 19:05   #4
Zanima me hoće li ostaviti scenu iz romana kada glavni likovi, osnovnoškolski klinci, zalutaju u kanalizaciji, pa im jedina curica u ekipi svima po redu... digne moral.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 19:12   #5
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Zanima me hoće li ostaviti scenu iz romana kada glavni likovi, osnovnoškolski klinci, zalutaju u kanalizaciji, pa im jedina curica u ekipi svima po redu... digne moral.
U politički korektnoj 2016.? keep on dreamin'.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 19:14   #6
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Zanima me hoće li ostaviti scenu iz romana kada glavni likovi, osnovnoškolski klinci, zalutaju u kanalizaciji, pa im jedina curica u ekipi svima po redu... digne moral.
Sve se nadaj da hoće Inače, to će biti sranje, ovaj novi dio, jer sam već čuo glasine da studio želi što više cimalica, klasike i raznih buu pizdarija te da ih originalni roman baš i ne zanima. Cary Fukunaga je bio prvi izbor i njegov scenarij se držao romana, pa je otišao jer se nije mogao složiti sa studijskim biserima.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 19:34   #7
Ne mirisi mi to na dobro... Orididi Pennywise je bio sinonim za stravu i uzas, kao i jedan od razloga zasto su klaunovi dosli na los glas. Nespretno ubacivanje humora bi to moglo upropastiti.

Je li ono gore slika iz filma? Zasto To ima zlatni $ prsten i tetovazu nekog lika na ruci, sto je postao gangsta reper ili koji kurac?
Cocaine Nights is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 20:02   #8
To, to, to je to , hajde da se volimo!

Mislim da smo mi to zvalo ono, ako me razumijete?
Franem is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 23:50   #9
Ne sviđa mi se ovo nikako. Veliki sam fan "It-a" i već vidim kako će ga izmasakrirat. Općenito nisam za remakove tih najjačih klasika jer nikad ne izađe na dobro. Bez obzira na pustu tehnologiju, efekte i što sve ne filmovi poput It-a, Shininga, Psiha, Rosemary's Baby, Ptica i ostale ekipe su nenadjebivi unikati i ne treba raditi nikakve prerade ni nove verzije.
Jackles is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 23:55   #10
O ne jos jedan retardirani remake jer kreativnost vise ne postoji
Cak sam se pokusao natjerati nedavno originalni it gledat,izdrzao sam pola sata...za danasnje pojmove taj film/serijal je negledljivo smece
svrsko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 01:54   #11
Na Holivud treba bacit atomsku bombu, nabijem ih na rimejk.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 14:08   #12
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Na Holivud treba bacit atomsku bombu, nabijem ih na rimejk.


Ne stignu razmisljat o novim idejama jer moraju retardirano udarat po mobitelima slati poruke i osvjezavat statuse preko facce i pokazat kako su karizmaticni preko instagrama.
Upravo radi prethodno nabrojanog retardiranog sljama filmovi i propadaju.
svrsko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 15:09   #13
Holywoodu treba dodjeliti nagradu za očuvanje okoliša. Jer oni recikliraju sve.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 21:48   #14
Quote:
Cocaine Nights kaže: Pogledaj post
Ne mirisi mi to na dobro... Orididi Pennywise je bio sinonim za stravu i uzas, kao i jedan od razloga zasto su klaunovi dosli na los glas. Nespretno ubacivanje humora bi to moglo upropastiti.

Je li ono gore slika iz filma? Zasto To ima zlatni $ prsten i tetovazu nekog lika na ruci, sto je postao gangsta reper ili koji kurac?
Slažem se skroz, izgleda kao nekakav napušeni, ljigavi pimp a ne strašni klaun.

Slika ispod, to je ono što ja očekujem od užasnog klauna, pogotovo kad iskesi zube
-Crna Mamba- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 00:17   #15
Originalan ''It'' mi je jedan od najdražih filmova u svom žanru i skeptičan sam zbog ovog jer rebootovi gotovo nikad ne ispadnu dobro. Radit će istu stvar i sa filmom ''Jumanji'' što bi moglo završiti još gore.
Jimmy_Leppard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 00:32   #16
čudi me da se nisu sjetili snimiti remake "groblje kućnih ljubimaca"
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 13:13   #17
Originalni It nije baš dobar film pa ga treba remakeati i napraviti bolje, ali vjerojatno će ovaj biti još gori.
Tko god je gledao original kao klinac i ima neku nostalgiju prema njemu, neka pogleda opet da vidi koliko je ustvari loš.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 14:13   #18
Sad ne kužim, http://www.imdb.com/title/tt0099864/, meni je ovo u linku mini serija. Zašto ga nazivate film?
-Crna Mamba- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 14:42   #19
Pa i je mini serija. Prvi dio je kad su klinci, a drugi kad su odrasli. Originalni It nije loš, ali da, nije dobro ostario. Taj prvi dio kad su klinci je dosta dobar, a kad su odrasli i ne baš. Najbolji dio je naravno Tim Curry kao Pennywise.

Čitam kako će ova nova verzija biti smještena u 80-e (klinci) i onda u današnje doba (odrasli), a knjiga i ta mini serija 50-e (klinci), 80-e (odrasli).
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 15:08   #20
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Pa i je mini serija. Prvi dio je kad su klinci, a drugi kad su odrasli. Originalni It nije loš, ali da, nije dobro ostario. Taj prvi dio kad su klinci je dosta dobar, a kad su odrasli i ne baš. Najbolji dio je naravno Tim Curry kao Pennywise.

Čitam kako će ova nova verzija biti smještena u 80-e (klinci) i onda u današnje doba (odrasli), a knjiga i ta mini serija 50-e (klinci), 80-e (odrasli).
sviđa mi se ta ideja, i mislim da je It trebao remake jedan dobar(nadam se), ne smatram da remake manjak ideja, kako gore forumasi govore, slazem se da It treba remake jer nije dobro ostario i nije dobro napravljen, ali je taj prvi dio kad su klinci zabavan, ideja da budu klinci u 80tima i sad odrasli je super, moze ovo biti dobro.

Ne volim remake, nego je to novo viđenje, pa gotovo svaki film je remake neke price vec ispricane na neki nacin. Pa samo pogledajte classic film i vidjet cete. A onda su 50/60 isto radili nove verzije i viđenja starih filmova, a 20tih su motive uzimali i price iz literatura, sto nije logicno. Onda je to sve bezvrijedno navodno, svi hvale Ben Hur iz 50tih a to je remake isto , mislim.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.