Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2016., 19:26   #1
The Mummy (2017)

An ancient princess is awakened from her crypt beneath the desert, bringing with her malevolence grown over millennia, and terrors that defy human comprehension.



Director: Alex Kurtzman

Cruise is joined by a cast including Annabelle Wallis (upcoming King Arthur, television’s Peaky Blinders), Jake Johnson (Jurassic World), Courtney B. Vance (TV’s American Crime Story: The People V. O.J. Simpson) and Oscar® winner Russell Crowe (Gladiator).

http://www.imdb.com/title/tt2345759/

https://www.youtube.com/watch?v=LAWo9_V2qOg prvi teaser, ajme ajme, Tom se uopće ne uklapa u ovi žanr, bojim se da će ovo biti preloše
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 05:22   #2
Izaso trailer

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 09:37   #3
CGI crtić sa Tom Kruzom

ova jadna Annabelle Wallis nikako da dobije neki dobar film
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 09:58   #4
Izgleda odlično, jedva čekam.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 16:26   #5
Ajme šta je ovo. Prvo malo imitiraju The Dark Knight Rises, pa im šišmiši sruše avion, pa Tom Cruise cvili ko prehlađeni slon i prkosi zakonima prirode, pa onda fora akcijske/strava scene. Bilo bi bolje da prvih minutu i 20 sekundi nisu ni stavljali u trailer.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 16:59   #6
Takvi filmovi su uvijek dobro došli i jedva čekam da pogledam.
Nadam se samo da se neće dogoditi 2 stvari:

1)da neće ispasti da je Tom Cruise u stvari poginuo u padu aviona, pa oživljen natprirodnim sredstvima i

2) da Universal neće, kako je najavljeno, napraviti cijeli povezani univerzum temeljen na klasičnim horror likovima- Dracula, vukodlak i sada Mumija.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 17:03   #7
1) teško da nije poginuo - pa pogledaj mu tijelo u mrtvačnici, bez ogrebotine. To jedino da je Neslomljivi

Ovo nije film za Tomicu, ali mogo bi mu dat šansu ...
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 17:08   #8
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
1) teško da nije poginuo - pa pogledaj mu tijelo u mrtvačnici, bez ogrebotine. To jedino da je Neslomljivi
Ako bude da je on poginuo, no da je oživljen nekakvom magijom, pa da SAMO ON može zaustaviti mumiju, to bi bilo jeftino...

Inače, svaka čast Tom Cruiseu, on je odličan glumac koji podiže kvalitetu svakog filma u kojemu glumi.

I usto još uvijek izgleda mladoliko... što će reći da u Scientologiji ima istine.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 22:17   #9
tom cruise glumi u filmu naslova the mummy? jel to nešt autobiografski?
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 03:55   #10
Nije, mumija je navodno viša od metar i žilet...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 16:42   #11
Ova Mumija je bila zamisljena da bude musko - The Mummy Made One Huge Change Because of X-Men: Apocalypse

Da su se drzali te prve ideje, nebi izgledalo toliki trash.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 17:06   #12
Moram priznati kako me malo iznenadilo vidjeti da Tom Cruise glumi u ovakvom filmu. Proslo mi je kroz misli Mission: Impossible, Top Gun...,nisam mislila kako cu ga vidjeti u ovakvom necem. Pogledat cu ga, interesantna mi je tema. Vidjet cu kakav ce mi dojam ostaviti nakon gledanja.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 17:42   #13
Ako nisi pogledaj si trilogiju sa Brendan Fraserom. Mislim da ce te puno bolje dojmit.
Za ovaj sa Tomom ne znam jel ima ista humora (niti Cruisea mogu zamislit u komicnom filmu) ali ova spomenuta trilogija ga ima.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 17:54   #14
^Jesam, davnih godina sam pogledala te filmove sa Brendanom.
Zato sam se malo iznenadila za Toma u ovom filmu jer mi je prva asocijacija bila 'The Mummy' sa Fraserom (i Rockom).
A vidjet cemo sto ce nam ova sa Tomom donijeti.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 19:33   #15
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ako nisi pogledaj si trilogiju sa Brendan Fraserom. Mislim da ce te puno bolje dojmit.
Za ovaj sa Tomom ne znam jel ima ista humora (niti Cruisea mogu zamislit u komicnom filmu) ali ova spomenuta trilogija ga ima.
Ta trilogija duguje opasno puno činjenici da je običan klon Indiane Jonesa. Zabavan klon, ali i dalje klon.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 21:49   #16
Nek prica ko sta hoce, ali meni su Mumije sa Brendanom zakon
Pa neka su I 100 puta kopije drugih filmova!
Eartwormjim is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 22:53   #17
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Ta trilogija duguje opasno puno činjenici da je običan klon Indiane Jonesa. Zabavan klon, ali i dalje klon.
Po cemu klon?

Jedino kaj vidim da im je zajednicko je lov na blago tematika. Kolko se sjecam u IJ filmovima nema (zivih) mumija.

Zadnje uređivanje *Hades* : 08.12.2016. at 23:19.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 00:04   #18
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Po cemu klon?
Ozbiljno?

Humor, seting, akcija, čak su im i godina radnje tu negdje. Filmovi su vrištali Indiana Jones kad su bili snimljeni. Bijahu zabavni, ali se jasno i bez muke vidi zašto su pobrali uspjeh.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 00:27   #19
Pa kaj se Tomici dogodilo? Nakon katatrofalnog nastavka Jacka Reachera sada i ovo?! Mislio sam da on ne može imati loš film. Očito kriza srednjih godina.Nadam se da bum se prevario i da bu me ugodno iznenadio. Trailer izgleda razočaravajuće.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 01:41   #20
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Ozbiljno?

Humor, seting, akcija, čak su im i godina radnje tu negdje. Filmovi su vrištali Indiana Jones kad su bili snimljeni. Bijahu zabavni, ali se jasno i bez muke vidi zašto su pobrali uspjeh.
IJ je lov na blago, artefakte, bjezanje od Švaba. U Mumiji su negativci skroz druga prica.
Ima nekih slicnosti ali po meni nikako klon.

Obje trilogije sam gledo puno puta (Mumiju vise od IJ) i nije mi nikad sinulo da je jedno klon drugoga.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:59.