Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2014., 20:18   #3001
HELLLLP

POZZ CURE !
NAIME,IMAM PROBLEM SA DLAKAMA NA LICU (nadusnica i brada) I VEĆ 7-8 GODINA TO RJEŠAVAM TRAKAMA ZA DEPILACIJU I PINCETOM.
NAPOKON ODLUČILA SE NA LASERSKO UKLANJANJE DLAKA,ALI KAKO JE 45 DANA PRIJE TRETMANA POTREBNO BRITVICOM ILI KREMOM ZA DEP. ODSTRANITI DLAČICE TU NASTAJE MOJ PROBLEM. KUPILA SAM KREMU ZA LICE STREPS (jer mislim da će mi se više viditi ako upotrijebim britvicu) ALI ONA MI NESKINE SVE OPET OSTAJU JAČE DLAČICE I USPUT ME PEČE I ZACRVENI MI SE.
INACE DLAČICE SAM ČUPALA SVAKI DAN A I DALJE KREMU KORISTIM SVAKI DAN.
MOLILA BIH VAS ZA SAVJET KREMA ILI BRITVICA...I KAKVA SU VAM ISKUSTVA NAKON LASERA?
eschly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 01:44   #3002
Hm, nadala sam se da su iskustva bolja.

Naime, nerviraju me više dlačice ispod pazuha (općenito imam jaku dlaku, ali ispod pazuha je najgore, to svaki dan moram rješavati, a i kako je jak korijen, uvijek je prisutna ta 'sjena' i nervira me to) i mislila sam riješiti ih se laserom. Malo sam guglala polikliniku Bagatin i Milojević, ima tko da je bio kod jednih ili drugih?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 12:57   #3003
Quote:
eschly kaže: Pogledaj post
POZZ CURE !
NAIME,IMAM PROBLEM SA DLAKAMA NA LICU (nadusnica i brada) I VEĆ 7-8 GODINA TO RJEŠAVAM TRAKAMA ZA DEPILACIJU I PINCETOM.
NAPOKON ODLUČILA SE NA LASERSKO UKLANJANJE DLAKA,ALI KAKO JE 45 DANA PRIJE TRETMANA POTREBNO BRITVICOM ILI KREMOM ZA DEP. ODSTRANITI DLAČICE TU NASTAJE MOJ PROBLEM. KUPILA SAM KREMU ZA LICE STREPS (jer mislim da će mi se više viditi ako upotrijebim britvicu) ALI ONA MI NESKINE SVE OPET OSTAJU JAČE DLAČICE I USPUT ME PEČE I ZACRVENI MI SE.
INACE DLAČICE SAM ČUPALA SVAKI DAN A I DALJE KREMU KORISTIM SVAKI DAN.
MOLILA BIH VAS ZA SAVJET KREMA ILI BRITVICA...I KAKVA SU VAM ISKUSTVA NAKON LASERA?
Preporučam da probaš sa trimmerom riješiti te dlačice. Ja si ih full skratim prije tretmana Lumeom i sve je ok a ipak nije brijanje i slično
deralicht is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 21:04   #3004
Quote:
deralicht kaže: Pogledaj post
Preporučam da probaš sa trimmerom riješiti te dlačice. Ja si ih full skratim prije tretmana Lumeom i sve je ok a ipak nije brijanje i slično
i kakva su vaša iskustva...jel stvarno dlačice nestaju,smanjuju se išta?
eschly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 11:33   #3005
Quote:
eschly kaže: Pogledaj post
i kakva su vaša iskustva...jel stvarno dlačice nestaju,smanjuju se išta?
Koristim Lumeu već 7 tjedana. Rezultati su zaista tu, ne mogu reći da je sve nestalo ali ono što mogu je da je smanjeno oko 50% a ono što nije otišlo raste puuuuno sporije, nema uraslih dlaka i crvenila. Malo je nezgodno na licu (gdje ih je otišlo i više od 50 %) zato što se ne smiju uklanjati dlake osim skraćivati trimmerom ali sve u svemu sam i više nego zadovoljna. Imala sam užasnih problema sa dlakama tako da je već i ovaj pomak odličan. Prije bi noge morala brijati svaki dan a sada uredno mogu izdržati 3-4 dana bez da se vide..
Ako ima još nekih pitanja, slobodno
deralicht is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 14:03   #3006
Quote:
eschly kaže: Pogledaj post
i kakva su vaša iskustva...jel stvarno dlačice nestaju,smanjuju se išta?
Ima puno iskustava na temi, preleti malo... I ima ih svakakvih. Kakvi će bit tvoji nećeš znati dok ne probaš.

Moje iskustvo s lumeom je razočaravajuće, ali ako sam dobro shavtila ti planiraš na laser. Sad žalim što i ja to nisam radije izabrala nego lumeu.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 14:40   #3007
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Sa svim tim kućnim aparatima se može tretirati i lice? I jesu li nespretni za tretirati lice (ipak moraš paziti da ti ne bljesne u oči itd.)?

Zanima me ima li još netko uspjeha s njima.
Radije bih imala nešto doma nego hodala okolo po salonima, mada znam da je to drugo sigurno učinkovitije... ali ovo ti je ipak doma stalno pri ruci.


Tako da sam bila prilično razočarana.

ne moze ti bljesnuti u oci jer nece uopce bljesnuti ako nije dobro stisnuto na kozu. ja sam s onom najjednostavnijom lumeom bljeskala i brkove mada kao nije za upotrebu na licu

a to sto ti je doma pri ruci nema veze, imas odredeni razmak izmeu bljeskanja, ne radis to kad se sjetis

ja/sam inace sa lumeom bila jako zadovoljna, bila sam na otprilike pola puta i onda ostala trudna i prekinula. jedino nisam bila zadovoljna ispod ruke, tamo mi se nist nije desavalo. i dan danas mi se 80% dlaka na ptkoljenicama nije vratio, a proslo je 8 mjeseci.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 18:42   #3008
Hej.Evo ja sam danas otisla prvi puta na trajnu-pazusi! Napokon! Pecka dok se radi ali jako kratko traje.Treba cu nekih 7 tretmana otprilike.Inace dlacice su mi crne ostre i valjda narastu cim ih obrijem! Takve dlake su hvala Bogu najpogodnije za laser.Sad i je fino mekano ispod.Vidjet cemo kako ce to dalje ici
afrodita13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 18:50   #3009
Quote:
afrodita13 kaže: Pogledaj post
Hej.Evo ja sam danas otisla prvi puta na trajnu-pazusi! Napokon! Pecka dok se radi ali jako kratko traje.Treba cu nekih 7 tretmana otprilike.Inace dlacice su mi crne ostre i valjda narastu cim ih obrijem! Takve dlake su hvala Bogu najpogodnije za laser.Sad i je fino mekano ispod.Vidjet cemo kako ce to dalje ici
Gdje ideš na tretman?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 19:08   #3010
U Osijek.Ako trebas tocno mjesto mozes u inbox
afrodita13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 20:07   #3011
Molim Vas mozete li mi preporuciti dr. za lasersko uklanjanje dlacica (Zagreb).
Kakva su vasa iskustva? Koji laser je trenutno najucinkovitiji?
absolutelyMe-wq is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 13:14   #3012
Bok cure! Vec neko vrijeme razmišljam o laserskom uklanjanju dlacica bikini zone. Bas sam ovih dana naišla na ponudu na kupi me http://www.kupime.hr/ponuda/laserska...epilacija/9034 . Radi se o laser centru Trinity. E sad, cijena je dosta povoljna i sve, ali ne mogu naci bas nikakva iskustva s njima pa ako je tamo vec išla od vas bilo bi mi drago čuti iskustvo. Takodjer , ono sto mi je čudno je da pišu da se tretmani ponavljaju svakih deset dana na početku, a na nijednoj stranici na netu nisam nasla tu info ( obično se preporuča 6-8 tjedana).


Sent from my iPhone using Tapatalk
aridny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 21:09   #3013
Mene samo zanima koliko dana prije i koliko dana poslije tretmana ipl-om se koža ne smije izlagat suncu. Ja sam napokon ustedila malo veću svotu para i razmisljam da kupim jedan od ipl-ova za kućnu upotrebu, ali posto je u st jos uvik jako sunce ne znam je li mi mozda bolje da pricekam malo dok zahladi za svaki slucaj.

Je li itko od vas koristio ipl u ovo doba god. Ili ste sve cekale malo hladnije mjesece?

Isto tako, ako ja pocnem koristit ipl dok je suncano, a nosim duge hlače oće li mi svejedno izbit hiperpigmentacija ili neće?
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 13:05   #3014
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
ne moze ti bljesnuti u oci jer nece uopce bljesnuti ako nije dobro stisnuto na kozu. ja sam s onom najjednostavnijom lumeom bljeskala i brkove mada kao nije za upotrebu na licu

a to sto ti je doma pri ruci nema veze, imas odredeni razmak izmeu bljeskanja, ne radis to kad se sjetis

ja/sam inace sa lumeom bila jako zadovoljna, bila sam na otprilike pola puta i onda ostala trudna i prekinula. jedino nisam bila zadovoljna ispod ruke, tamo mi se nist nije desavalo. i dan danas mi se 80% dlaka na ptkoljenicama nije vratio, a proslo je 8 mjeseci.
Hvala ti. Zaboravila sam uopće na svoje pitanje i tek sad vidjela odgovor.

Koju Lumeu bi ti preporučila?

Tu sam našla jednu recenziju za Lumeu. Jesi li možda koristila ovu istu? (Jer mislim da ih Philips sad već radi nekoliko vrsta).

http://eyedetoxx.blogspot.com/2013/0...recenzija.html
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 19:23   #3015
Quote:
two faced girl kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima koliko dana prije i koliko dana poslije tretmana ipl-om se koža ne smije izlagat suncu. Ja sam napokon ustedila malo veću svotu para i razmisljam da kupim jedan od ipl-ova za kućnu upotrebu, ali posto je u st jos uvik jako sunce ne znam je li mi mozda bolje da pricekam malo dok zahladi za svaki slucaj.

Je li itko od vas koristio ipl u ovo doba god. Ili ste sve cekale malo hladnije mjesece?

Isto tako, ako ja pocnem koristit ipl dok je suncano, a nosim duge hlače oće li mi svejedno izbit hiperpigmentacija ili neće?
I ja sam u ST i nisam koristila svoju Lumeu od 5. mjeseca prosle godine jer sam i proslu nedilju isla na more.

U uputama pise da triba cekat 48h nakon suncanja, te 24h nakon tretmana prije izlaganja suncu. Dva tjedna nakon tretmana tretira podrucja triba pokrivat pri suncanju ili mazat s spf30
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 16:08   #3016
ne bacati pare. Bezveze, kao da se nista nije dogodilo, nista nisu napravili, ne znaju, nemaju opremu i dobro zaradjuju na tome.
Quote:
aridny kaže: Pogledaj post
Bok cure! Vec neko vrijeme razmišljam o laserskom uklanjanju dlacica bikini zone. Bas sam ovih dana naišla na ponudu na kupi me http://www.kupime.hr/ponuda/laserska...epilacija/9034 . Radi se o laser centru Trinity. E sad, cijena je dosta povoljna i sve, ali ne mogu naci bas nikakva iskustva s njima pa ako je tamo vec išla od vas bilo bi mi drago čuti iskustvo. Takodjer , ono sto mi je čudno je da pišu da se tretmani ponavljaju svakih deset dana na početku, a na nijednoj stranici na netu nisam nasla tu info ( obično se preporuča 6-8 tjedana).


Sent from my iPhone using Tapatalk
suncanidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 06:35   #3017
Quote:
@mid@l@ kaže: Pogledaj post
I ja sam u ST i nisam koristila svoju Lumeu od 5. mjeseca prosle godine jer sam i proslu nedilju isla na more.

U uputama pise da triba cekat 48h nakon suncanja, te 24h nakon tretmana prije izlaganja suncu. Dva tjedna nakon tretmana tretira podrucja triba pokrivat pri suncanju ili mazat s spf30
Ok, hvala ti puno. I jesi li ti zadovoljna sa svojom lumeom? Gdje si je kupila? U robota, brodomerkura...? Koliko si je platila i koji si tip uzela?
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 11:45   #3018
Quote:
two faced girl kaže: Pogledaj post
Ok, hvala ti puno. I jesi li ti zadovoljna sa svojom lumeom? Gdje si je kupila? U robota, brodomerkura...? Koliko si je platila i koji si tip uzela?
kupila sam je u robota kad je bila ona akcija da se dobije samsonite putni neseser
uzela sam model s nastavkom za lice
mogu reći da su se dlake prorijedile ali nisam je previše redovito koristila prije lita, sad ću bit redovitija
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 22:23   #3019
Lijep pozdrav svima !
Ispričavam se svima ako bude malo poduže za čitati pa tko ima volje. Pokušati ću svoj slučaj čim bolje prikazati.
Znači jako puno dlačica, prilično tamne i jake što mi je sa svakom dugom metodom osim brijanja izazivalo velike probleme sa urastanjem. Brijanje me preporodilo i sada se naziru ponegdje tamnije flekice(na nogama i dio bikini zone ) kao ostaci uraslih. A brijati se moram skoro svaki dan jer npr navečer se obrijem ali drugi dan navečer one su već vani, da ne govorim ako mi je npr hladno i naježim se onda još brže ( ha jesam to objasnila )
Ja sam se nakon jako dugo čitanja cijelog ovog topica i raznih iskustava po netu odlučila također za remington ilp6000fi, samo iz razloga što se kasnije lampice za razliku od lumee mogu mijenjati. Planiram možda idući tjedan u kupnju. Od svega pročitanog nisam našla podatak ili neke sličice sa paletom boja tena odnosno noga u mom slučaju. Naime još sam dosta tamna od ljetne boje iako se polako već dosta ispralo i neznam kada i mogu li već započeti obzirom da čitam da nema baš uspješnosti na tamnijoj koži.
Sad imam kratka pitanja za vas cure

- ukoliko prislonim i na te zaostale flekice od uraslih može li se nešto dogoditi ( pretpostavljam da bi me samo opeklo, nikako ne bih željela da npr te fleke još više potamne
- imate li negdje stranicu ili sličicu boja kože pa da se usporedi dali na toj određenoj nijansi postoji mogućnost za tretmane
-također imam par malih madeža na nogama pa bi izbjegla direktno tretirati već samo okolno ( npr svi video-i sa uputama proizvođača - modeli imaju možda nijansu svjetliju boju od moje )

Zahvaljujem svima i znam da danas nitko nema puno vremena ali ukoliko ste u mogućnosti odgovoriti bilo bi mi drago
Lp
__________________
Uživam u životu!!!!
FASHION GIRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 09:46   #3020
Quote:
FASHION GIRL kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav svima !
Ispričavam se svima ako bude malo poduže za čitati pa tko ima volje. Pokušati ću svoj slučaj čim bolje prikazati.
Znači jako puno dlačica, prilično tamne i jake što mi je sa svakom dugom metodom osim brijanja izazivalo velike probleme sa urastanjem. Brijanje me preporodilo i sada se naziru ponegdje tamnije flekice(na nogama i dio bikini zone ) kao ostaci uraslih. A brijati se moram skoro svaki dan jer npr navečer se obrijem ali drugi dan navečer one su već vani, da ne govorim ako mi je npr hladno i naježim se onda još brže ( ha jesam to objasnila )
Ja sam se nakon jako dugo čitanja cijelog ovog topica i raznih iskustava po netu odlučila također za remington ilp6000fi, samo iz razloga što se kasnije lampice za razliku od lumee mogu mijenjati. Planiram možda idući tjedan u kupnju. Od svega pročitanog nisam našla podatak ili neke sličice sa paletom boja tena odnosno noga u mom slučaju. Naime još sam dosta tamna od ljetne boje iako se polako već dosta ispralo i neznam kada i mogu li već započeti obzirom da čitam da nema baš uspješnosti na tamnijoj koži.
Sad imam kratka pitanja za vas cure

- ukoliko prislonim i na te zaostale flekice od uraslih može li se nešto dogoditi ( pretpostavljam da bi me samo opeklo, nikako ne bih željela da npr te fleke još više potamne
- imate li negdje stranicu ili sličicu boja kože pa da se usporedi dali na toj određenoj nijansi postoji mogućnost za tretmane
-također imam par malih madeža na nogama pa bi izbjegla direktno tretirati već samo okolno ( npr svi video-i sa uputama proizvođača - modeli imaju možda nijansu svjetliju boju od moje )

Zahvaljujem svima i znam da danas nitko nema puno vremena ali ukoliko ste u mogućnosti odgovoriti bilo bi mi drago
Lp
1. Imam i ja te zaostale flekice od uraslih dlaka, blicala sam vec dva puta, ali ništa se nije dogodilo, mislim da ti ne bi trebale potamniti, meni još nisu
2. preko madeža nemoj, njih zaobilazi, to češ brijati, jer nesmiješ stavljat ipl na madeže
3. a za tonove kože, u pdf-u upustva i imaš prikaz boje kože
http://rs.remington-europe.com/pdf/hr-sb.pdf

A sad da se i ja pohvalim, kupila sam remingtom ipl6000f pomogao mi je,, dva puta sam radila tretman, poludila sma koliko je dugo trajalo, cijele noge sam blicala....neka mijesta sam i fulala, neka 2x...nema veze, nakon nekih 7 dana su polako pocele dlake ispadati van, lagano s pincetom povukla, i one samo ispadnu, sad kad sam drugi put tretirala isto je jedna dio otpao, trebat će mi još 2 x da vecinu rijesim i pretpostavljam da ću bit mirna par mjeseci. Odličan aparat, jedina mana je to što ima malu lampicu, pa je dugotrajan posao, zasad se isplati, nem uraslih, osim onih starih sto su ostale, fino sam glatka, nema zezanja sa voskom...super, i da sporije rastu, sad ću treći tretman morat odgoditi za 5 dana jer mi još ispadaju, a nisu ni sve narasle dlaćice.
mmarra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.