Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2008., 23:22   #61
Ljudi bok ako želite zaraditi na internetu jako lagano i jednostavno...jedino gubite 10 minuta dnevno ništa ne plačate i ništa ne trošite obavezno mi se javite na e-mail [email protected] i poslat ću vam ostale uvijete vrlo jednostavno...vjerujte
 
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 11.01.2008., 13:34   #62
Thumbs up Poslovni prijedlog za sve!

imam poslovni prijedlog za sve zainteresirane!
Ne treba ulagati nista, treba samo malo vaseg vremena!
Kontaktirajte me na privat pa cu vam objasniti o cemu je rijec!
U profilu imate moju stranicu pa možete vidjeti cime se bavim!
Prijedlog je vezan uz tu stranicu ali ne sasvim!

Ovo je mozda trebalo ici u Forumsku burzu rada ali sam smatrao da je primjerenije ovdje!

Moderatori: ako treba selite ovaj post!
Krajakovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 13:46   #63
Tražimo osobe za distribuciju flyera po gradu Zagrebu u svrhu promocije koncerta. Hitno!

Info na PM...
Fireglory is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:59   #64
trazim studentski/honorarni posao

Pozdrav!
Redovita sam studentica (s puno slobodnog vremena) s vec jednim zavrsenim fakultetom iz Zagreba,zivjela sam vani i govorim tecno hrvatski i engleski,radila sam razne poslove -u kazalistu,na organizaciji festivala,uredivala i vodila FM emisije,prevodila tekstove i pisala za turisticke novine trazim slicne ili bilo kakve admistrativno / uredske poslove.Javiti mi se mozete ovdje ili putem privatnih poruka.Unaprijed hvala

p.s. zelja mi je raditi u ambasadama pa ako netko moze pomoci na bilo koji nacin u svezi tim cijenila bih to
__________________
d(• ¿ •)b the only good system is the sound system d(• ¿ •)b
cosmic girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 01:51   #65
POSAO U VEČERNJIM SATIMA

Nudim honorarni posao web operatera. Idealan je za studente kroatistike, novinarstva i sličnih studija. Radi se navečer od 21 sat, do ranih jutarnjih sati - pet dana u tjednu. Mogu se javiti i dvije osobe koje bi se po dogovoru izmjenjivale. Tko je zainteresiran neka mi se javi na privat pa šaljem info mobitel za dodatna objašnjena. NE RADI SE OD KUĆE!
PinkiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 21:13   #66
potražujem posao grafičkog dizajnera, honorarno ili kao vanjski suradnik!
Marcus deKrieg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 14:38   #67
Tražim honorarni/dodatni/stalni posao. Inače sam dipl. novinar, ali zbog sistema "vječno honorarčenje" koje se posljednjih godina primjenjuje u našim medijima, tražim nešto novo.
huškakuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 09:48   #68
Tražim posao !!!

Trenutno radim ( 4 god.) kao administrator u privatnoj građevinskoj firmi.

Radim sve, prijave -odjave radnika, obračun plaća, dnevnica, naloga, kompenzacije, cesije, pripremu za knjigovotstvo, plaćanja, ugovori, troškovnici, obračuni građevinskih situacija, ponekad čak i pišem građevinske knjige na kompu.


Kontakt : [email protected]
__________________
Ako imaš dovoljno razloga zašto, naći češ načina kako!
bombonina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 17:24   #69
tražim neki poslić prek sc-a tipa unos u bazu podataka itd.. znaći nešto administrativno... na recimo mjesec, 2 svaki dan po 4-5 sati

ako netko traži nekog za takav poslić tu sam


zatim dolazi u obzir i ljepljenje deklaracija ukoliko znate da tog ima negdje u novom zagrebu

tnx
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 00:36   #70
pored ostalog, radim na prijevodu doktorata na temu osobnih financija i želim to objaviti u Hrvatskoj kao samostalnu knjigu …

trebao bi i nekog apsolventa ekonomije, kojemu bih povjerio preinaku objavljenih podataka napisanih 2000. godine, prema tadašnjoj situaciji u Sloveniji, na današnje aktualne prilike u Hrvatskoj, prema Hrvatskom godišnjaku ili analima ili kako već to nazivate (ne obećavam nikakvu basnoslovnu zaradu, ali mogu ponuditi suautorstvo knjige, ako to nekome nešto znači) …

Sve ponude molim na PP.

Hvala
__________________
„ . . . sa novcem je kao i sa vremenom, dovoljno ga ima, samo je nepravilno raspoređen . . . „
EmanuelleIII. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 11:17   #71
Trazim radnike za rad u inostranstvu

Ovako,
trazim radnike raznih struka za rad u inozemstvu. Uslov je poznavanje engleskog jezika na odredjenom nivou (u zavisnosti od zeljenog posla) i naravno dogovor samnom.
Ja za svoje usluge posredovanja uzimam 10% od plate u toku prve godine i to od sume koja se dobija nakon placanja poreza.

Na dole napisani e-mail saljete sljedece podatke:

-CV
-Umjesto molbe (koju cu ja srediti) saljete popratno pismo u kojem kratko opisujete sebe kao osobu i opisujere sta znate i zelite da radite, kao i to zasto bi zeljeli da radite u inostranstvu kao i ocekivanu mjesecnu platu, te 4 stvari zaista su uslov da se vas slucaj razmatra ozbiljno, dakle: opis sebe kao osobe, opis poslova koje znate i zelite da radite, ocekivana plata i zasto bi zelili da radite u inostranstvu (moze i na hrvatskom a moze i na engleskom, svejedno)

U slucaju da dobijete posao potpisali bi ugovor na godinu dana sa poslodavcom a po isteku toga ugovora saradnja izmedju mene i vas prestaje pa bi sa vremenom sami mogli da odlucujete svoju sudbinu i naravno sami odlucujete uz saglasnost poslodavca naravno da li zelite da obnovite ugovor na naredni period. Kao sto sam naveo, meni se isplacuje 10% od svake mjesecne placte u toku prve godine, no to ce biti dogovoreno i sa poslodavcem tako da to nije neki problem i moze se desiti da platu dobijate nakon sto vam se odbiju i ti troskovi. Radna viza bit ce sredjena nakon sto poslodavac pokaze zainteresovanost za vas ( i to ce biti sredjeno od strane poslodavca i mene kao saradnika) ali u tom periodu iskljucivo na VAMA je da sami sebi pronadjete smjestaj (dakle po prijemu radnog ugovora).

Na privatne poruke i mailove NE ODGOVARAM jer zaista nemam vremena. Nemate sta izgubiti a imate ja mislim mnogo za dobiti. U slucaju da se za vas na pokaze zainteresovanost necete dobiti nikakav odgovor a u suprotnom bit cete blagovremeno obavjesteni.

E-mail za zahtjeve:

[email protected]
alen1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 16:00   #72
Traži se posao

prijatelj mi traži honorarni posao za popunjavanje kućnog budžeta. Po struci je elektrotehničar (sss), ali voli, prati i bavi se sportom, brzo uči, ima pristup računalu i internetu.. Prihvatio bi bilo kakav "fuš" koji nema fixno radno vrijeme, može i rad od doma, radio bi bilo što (legalno, naravno), a ima i auto.
Pa ako ima netko neku ponudu, prijedlog, ideju, pišite na [email protected]
Lokacija; Zagreb.
Hvala.
jedna...ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 12:00   #73
profesorske sam struke i vrlo dobro govorim njemački, engleski i talijanski jezik. uz stalan posao bavim se prevođenjem s i na g.n. jezike. uz to radim i prijepis tekstova. ukoliko netko ima potrebe za g.n., bilo bi mi drago da se javi putem privatne poruke. hvala
vlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 16:47   #74
Tražim posao

MCSA (Microsoft Certificirani Sistemski Administrator ) , tražim posao u struci ,
radna mjesta poput:

* Mrežni administrator
* Sistem administrator
* Inženjer podrške informacijskih sustava
* Administrator informacijskih sustava
* Tehničar za održavanje računalne mreže

Za detalje pošaljite mi pm. Hvala
scorpio22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 02:52   #75
Talking Profa spanjolskog i povijesti trazi posao

Do sad sam davala instrukcije, nesto prevodila, drzala jedan tecaj (sve naravno sa spanjolskim), radila honorarno za Turisticku zajednicu grada Zagreba, 6 mjeseci zivjela u Juznoj Americi, vratila se pa trazim posao vezan uz struku, ili nesto gdje bi se moje znanje moglo iskoristiti, npr jezici (govorim engleski i spanjolski, kuzim nest njemacki i u stanju sam sastavit par jednostavnih recenica )

E da, poducavala sam i hrvatski strance, pa ako netko poznaje nekoga kome treba pomoc....eto, imate pm pa se javite.

daria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 07:26   #76
dajem jednokratno 50 kn svim osobama starim između 18 i 45 sa područja RH..

nudim honorarni posao sa garantiranom mj. zaradom preko 3000 kn(samo ako želite)

godine,iskustvo i zanimanje za posao su nebitni,no za jednokratnu zaradu studenti i umirovljenici nažalost ne mogu konkurirati

Zadnje uređivanje lambodara : 27.01.2008. at 08:00. Reason: naveo broj tel. iz navike
lambodara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 11:02   #77
tražim neki poslić tipa 2-3 tjedna??? prek studentskog ugovora??? unos u bazu podataka il tako nešto

hitno!
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 14:34   #78
Placeno prevodjenje Eng-SrpHrv (honorarno)

Zanima me da li neko moze da preporuci neki sajt/kontakt ili sl. gde se mogu naci ponude (potraznje) za prevodjenje textova u freelance varijanti (honorarno)? Dali je to neko radio uopste od vas?
st jimmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 18:32   #79
Znam za jednu stomatološku kliniku u Istri koja traži doktora stomatologije (s najmanje 5 godina radnog iskustva i poznavanjem engleskog i (barem osnove) talijanskog jezika, po mogućnosti muškog spola...sorry, cure moje ).
Pa ako ima koga da je zainteresiran, nek mi se javi na mail (ja budem proslijedila dalje)
[email protected]
mia123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 23:26   #80
Profesor Engleskog jezika daje instrukcije,uključujući i poslovni Engleski, te prevodi sve vrste tekstova.
Artist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.