Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2011., 23:41   #1841
Blago vama koji hvatate FTV, ali ima nas koji produzeno uzivamo u jucerasnjoj epizodi





__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 11.05.2011., 23:43   #1842




__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 11.05.2011., 23:44   #1843




__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Old 11.05.2011., 23:49   #1844
ova slika u kojoj ljubi ruku malom Omeru ...
joooj ja bi mogla plakati...a tek kad Yasemin ljubi ruke Omerove pa Savaševe...čok čok čok
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 12.05.2011., 00:09   #1845
Joj kako bi mi sad dobro dosla ta masaza, nemoj nuditi ako ne mislis ozbiljno, ja sam ti osjetljiva dusica

Vesna zeno, nema ti ravne..kako si samo uhvatila njegove mikroekspresije
Oria, sad cu kao hajat, ajde se skoncentriraj nakon onih gifova

Da se vratim malo na 23..
Kako mi ga je bilo zao kad ga se je Leyla dohvatila, a on jadan ne smije, a i da smije ne bi joj nista rekao jer zna da je u pravu, ali ne moze protiv sebe i svoje potrebe za Yasemin. Zar je nasa ljubav vezana pamucnim koncem? Izgleda da mu je ostalo nesto u glavi od citanja onolike poezije Ali mislim da shvaca koliko je zapravo krhko njeno povjerenje ne samo u njega, nego opcenito u ljude.
On zapravo nije bio toliko ljut kad ju je dosao pitati tko je Omerov otac, nego razocaran u nju, sto mu je krila i uskrsnula vlastitu sestru iz groba. Kad je viknuo zar je vazno kako sam saznao i ja sam poskocila od stolice) uf jaa Ali zato izraz na njegovom licu dok mu do mozga dolazi saznanje da je on taj toliko trazeni tata..neprocjenjivo, tuga, tuga i opet tuga. Nije ju mogao gledati u oci i samo je odjurio. Opet nisam imala dojam da je ljut na nju, nego samo beskrajno razocaran.
Sto reci o opjevanoj 24 epki, koju sam gledala na jedno tri cetiri jezika, plakala pri svakom gledanju.. Tolika njeznost koju taj covjek ispoljava u odnosu na djecu, cudo nevidjeno. Osjecala sam tu ljubav preko ekrana, jednostavno mi ne ide u glavu kako on moze iznijeti toliku lepezu osjecaja a da ne kaze jedno slovo.. Ona glasna tisina kada se probude, a Omer spava izmedju njih, kao da se bojao reci nesto da se ne razbije lijepi san. Njihov zajednicki dan nije za komentiranje nego uzivanje. U buducim epizodama ce biti objasnjeno zasto je on ovako 'blago' reagirao na skrivanje sina, ne brinite..

Za kraj, poruka koju je Savas ostavio na ruzama za Yasemin u danasnjoj epki..

Nismo se bez razloga sreli, ni Omer se nije bez razloga rodio
od sad smo zajedno u svemu
ovo je kao jedna bajka
ovo je nesto poput sna
od ove naše priče
stvorit ćemo čudo


Evo je draga kolegica The Dinna sa GiP YT kanala izvukla onaj predivan instrumental..
http://youtu.be/7anXOvNdvic

Tko ga zeli u mp3 formatu neka mi posalje mail adresu na pp.

Zadnje uređivanje Isolta : 12.05.2011. at 00:46.
Isolta is offline  
Old 12.05.2011., 00:21   #1846
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Joj kako bi mi sad dobro dosla ta masaza, nemoj nuditi ako ne mislis ozbiljno, ja sam ti osjetljiva dusica

Vesna zeno, nema ti ravne..kako si samo uhvatila njegove mikroekspresije
Oria, sad cu kao hajat, ajde se skoncentriraj nakon onih gifova

Da se vratim malo na 23..
Kako mi ga je bilo zao kad ga se je Leyla dohvatila, a on jadan ne smije, a i da smije ne bi joj nista rekao jer zna da je u pravu, ali ne moze protiv sebe i svoje potrebe za Yasemin. Zar je nasa ljubav vezana pamucnim koncem? Izgleda da mu je ostalo nesto u glavi od citanja onolike poezije Ali mislim da shvaca koliko je zapravo krhko njeno povjerenje ne samo u njega, nego opcenito u ljude.
On zapravo nije bio toliko ljut kad ju je dosao pitati tko je Omerov otac, nego razocaran u nju, sto mu je krila i uskrsnula vlastitu sestru iz groba. Kad je viknuo zar je vazno kako sam saznao i ja sam poskocila od stolice) uf jaa Ali zato izraz na njegovom licu dok mu do mozga dolazi saznanje da je on taj toliko trazeni tata..neprocjenjivo, tuga, tuga i opet tuga. Nije ju mogao gledati u oci i samo je odjurio. Opet nisam imala dojam da je ljut na nju, nego samo beskrajno razocaran.Sto reci o opjevanoj 24 epki, koju sam gledala na jedno tri cetiri jezika, plakala pri svakom gledanju.. Tolika njeznost koju taj covjek ispoljava u odnosu na djecu, cudo nevidjeno. Osjecala sam tu ljubav preko ekrana, jednostavno mi ne ide u glavu kako on moze iznijeti toliku lepezu osjecaja a da ne kaze jedno slovo.. Ona glasna tisina kada se probude, a Omer spava izmedju njih, kao da se bojao reci nesto da se ne razbije lijepi san. Njihov zajednicki dan nije za komentiranje nego uzivanje. U buducim epizodama ce biti objasnjeno zasto je on ovako 'blago' reagirao na skrivanje sina, ne brinite..

Za kraj, poruka koju je Savas ostavio na ruzama za Yasemin u danasnjoj epki..

Nismo se bez razloga sreli, ni Omer se nije bez razloga rodio
od sad smo zajedno u svemu
ovo je kao jedna bajka
ovo je nesto poput sna
od ove naše priče
stvorit ćemo čudo
potpisujem cijeli tekst...:
posebno boldirano
blaženi prevod...
jooj sad mi je žao što sam uopće gledala unprijed na tur/bug. ali jednostavno nisam mogla izdražati...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 12.05.2011., 00:33   #1847




__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 12.05.2011., 08:28   #1848
Federalna televizija nije prikazala uopće onaj monolog JAseminine mame Lejle Savašu nakon što on siđe iz sobe od Omera, a prije nego Jasemin dođe? U originalnoj epizodi se jasno vidi da se to desilo i mislim da je Lejlin "monolog" puno doprinijeo Savašovoj reakciji prema Jasemin kad ju je ujutro vidio. Ima li ko da zna prijevod onoga što mu je ona rekla?
plava ruža is offline  
Old 12.05.2011., 08:43   #1849
plava ruza daj nam link
jer i bugari su preveli samo jednu recenicu
ne kontam
ono lejla kaze savas neces mi uzeti unuka zar ne
nesto u tom stilu
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 12.05.2011., 08:47   #1850
Neee...njen je monolog za stolom, dolje u prizemlju dok njih dvoje sjede
plava ruža is offline  
Old 12.05.2011., 08:47   #1851
Quote:
plava ruža kaže: Pogledaj post
Federalna televizija nije prikazala uopće onaj monolog JAseminine mame Lejle Savašu nakon što on siđe iz sobe od Omera, a prije nego Jasemin dođe? U originalnoj epizodi se jasno vidi da se to desilo i mislim da je Lejlin "monolog" puno doprinijeo Savašovoj reakciji prema Jasemin kad ju je ujutro vidio. Ima li ko da zna prijevod onoga što mu je ona rekla?
I ja bih voljela znati.
Znaci, isjekli su neki dio na FTV?

Nesto prebirem po glavi i ne sjecam se da se vracao dolje do Leile, zar nije legao i zaspao kraj maloga?
Sofi L is offline  
Old 12.05.2011., 08:48   #1852
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
...trebam ici spavati pa sutra naći pravu riječ za iskazati ljepotu njihove ljubavi.....
Cekamo te, da znas.
Sofi L is offline  
Old 12.05.2011., 09:04   #1853
jao sinoc onaj dialog savas sahnur
uh koji pogled kod savasa
kako joj je sve u lice sasuo
uh

plava ruza i ja mislim na ono kad dole sjede
al tamo lejla kaze samo jednu recenicu i to je to
i u orginalu
a to je ta recenica
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 12.05.2011., 09:05   #1854
Quote:
Sofi L kaže: Pogledaj post
I ja bih voljela znati.
Znaci, isjekli su neki dio na FTV?

Nesto prebirem po glavi i ne sjecam se da se vracao dolje do Leile, zar nije legao i zaspao kraj maloga?
Jeste, vratio se, evo ovo je to, sami početak, negdje već nakon minut ovog dijela
http://www.youtube.com/watch?v=U5WXV...eature=related
plava ruža is offline  
Old 12.05.2011., 09:24   #1855
plava ruža, to je bilo i na FTV da se vratio, ali moram pogledati da li je lejlin govor.

yas, fenomenalno reagira, ali da bi ona tako reagirala, mora imati muškarca kraj kojeg će tako reagirati. savaš u svakom trenutku njoj govori i riječima i dijelom koliko je voli i njoj nije onda teško pratiti takvog muškarca, ona ne treba bacati grah da bi saznala što savaš misli. već sam i ja dosadna koliko puta sam rekla da je svakoj ženi lako kad kraj sebe ima takvog muškarca, takvog muškarca je lako voljeti, jer u njegovu ljubav možeš biti sigurna u svakom trenutku.

da nije savaš tako uporan, yas bi već davno odustala od njega, a ne zato jer ga ne voli, ali savaš voli i ne odustaje od svoje ljubavi, on zove, dolazi, a bome i cvjećari dobro žive od njega.

jučer mi je murat odlično odglumio kad se zagrle i kad govori, a govori ono kroz suze, fenomenalno odglumljeno.
mrvica 1234 is offline  
Old 12.05.2011., 09:27   #1856
prevod ide ovako
L. otkako si se isprecio pred Yasemin?
L. Otkako si se pojavio u njenom zivotu, nismo se otrgle bede
L. Zasto ne napustis njen zivot?
L.Zasto ne odlazis? Zasto?
L. Ostavi nas na miru!
L.Ostavi mi unuka na miru!
L. Savas,
http://www.youtube.com/watch?v=2jWbugJrcj0
Mislim da je to otprilike
aptamil is offline  
Old 12.05.2011., 10:11   #1857
mrvice to je muratova specialnost
te emocionalne scene
on je doktorirao na njima
ja jos nisam vidjela glumca da tako glumi
ma dobro ima glumaca ono glume i u pozoristu
i sve al kako je odradio scene u ulozi savasa
murat je top top

savas jasemin
samo mi vjeruj i to je dovoljno
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 12.05.2011., 10:40   #1858
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
I slazem i ne slazem.. Savas je stvarno spreman napraviti skoro sve za obitelj. Napisala sam skoro jer on za razliku od Sahnur nije spreman stititi clana obitelji od osobne odgovornosti pod svaku cijenu. Sjetimo se samo Mustafe.. Sahnur mu je presla preko puno toga, ali nama je prikazan 'samo' pokusaj silovanja i ubojstvo. Rekla je istinu A.Moranu, da Savas zna sto se dogodilo, sam bi ga odveo na policiju. Ne vidim u njemu zelju za kontrolom i vladanjem. On to ima u sebi, prirodni autoritet, rodjen je za Agu, ali u pozitivnom smislu..druga je stvar sto je njemu to agovanje nametnuto, nije kao pokojni brat i otac zelio zivjeti takvim zivotom. Kada se vec nasao u toj situaciji, te njegove osobine i sposobnosti su morale izaci na povrsinu..

Nastavljam tu Takodjer, niti u jednom trenutku nisam pomislila kako je pretjerao u klaonici, sto je trebao, pitati ga umiljatim glasom kao kad kaze Yasemin da je voli Koliko god to nama izgledalo neprirodno, kao sto i Leyla to dozivljava, u takvom svijetu nema mjesta neodlucnosti i nesigurnosti, ako nanjuse slabost gotov si.

Takve komentare primam srcu vise nego bi trebalo, ali napredujem Nije 'problem' u tome sto se nekome ne svidja nego sto se usporedjuje neusporedivo. Imala sam srecu sto sam uspjela u svojoj glavi razdvojiti dvije serije, meni obje posebne na svoj nacin. (BG ce uvijek imati pocasno mjesto u mom srcu, neponovljivo, pogotovo ekipa sa BG spojlera). Shvacam ja da je njihova ljubav nekima sladunjava, dosadna, nema napetosti stalnih svadja, nerazumijevanja.. Ja prva sam uvijek padala na takve price, pa sjecam se ljubica Sandre Brown koje sam gutala kroz srednju, ono volimo se mrzimo, Ponos i Predrasude, da sad ne nabrajam puste filmove..i Asi naravno, jedina, neponovljiva u svom zanru. Kemija MT je neponovljiva i po toj logici vise nista ne bih trebala gledati jer nista vise ne moze biti tako dobro.. Naravno da ne moze biti isto, ali moze biti jednako dobro samo na drugaciji nacin. Zapravo je tuzno sto nas samo komplicirane, teske ljubavne price najcesce drze ispred malih ekrana, zar je Savasova i Yaseminina ljubav manje vrijedna zato sto se ne rastaju zbog krivog pogleda? Zato mi je drago sto sam imala priliku gledati tri jedinstvene serije, svaka posebna na svoj nacin, ali im je svima zajednicko jedno, da je ljubav vrijedna naseg truda.
Prvo:
Slažem se, posebno boldano. Ne mislim da Savaš želi ikim vladati, on je kad je sve to doznao (droga, krvna osveta i sl) htio otići ali je ostao iz ljubavi i odanosti obitelji a ne da bi njima upravljao, iz straha šta će s njima biti ako ode. Sad nastoji ispraviti koliko se može ali situacija u kojoj se nalazi je izuzetno teška. On pokazuje kako je izrazito hrabar i karakterno čvrst što usprkos svemu ne odustaje od onog što smatra da je ispravno.

Eto, moj je muž zaključio kako se to sve treba riješiti po kratkom postupku, odfura Čiček negdje u inozemstvo tj nestanu i sigurni su, tj onda joj nitko ne bi mogao ništa. A, ako je obitelj takva kakva je, šta će mu, zašto bi ostao s njima i brinuo za njih. U tom slučaju trebala bi i Yasemin otići jer se ne bi on mogao samo tako vratiti bez Čiček i živjeti u Istambulu s Yasemin. Ne znam, možda bi to i bilo izvedivo ali dobro, tada ne bi bilo serije. U svakom slučaju on sad stalno balansira na 2 strane i kroz cijelo to vrijeme mene njegov karakter oduševljava, upravo u takvim teškim situacijama to i može izaći na vidjelo.

Drugo - scena u klaonici - eto, Savaš nam je nježan i odan ali i čvrst i odlučan kad treba. Pravi muškarac

Treće - ja ne volim te ljubavi, volim te - ne volim i stalna natezanja i nerazumijevanja, mene to jako nervira i u RL i u serijama. Meni se to ovdje jako sviđa, Y i S imaju stvarnih problema i to velikih zbog kojih preispituju svoju vezu, dakle, ne svoju ljubav, oni se i dalje vole jako ali razmišljaju mogu li biti zajedno. Ja sam gledala samo 2 turske serije BG i Gumuš i u obje sam na kraju zaključila da nije ljubavna priča bilo to što mi je bilo presudno tj najljepše u seriji, obje su počele lijepo, uživala sam neko vrijeme ali kasnije su stalno bile neki nesporazumi, nerazumiijevanja i stalna neka borba, nepovjerenje itd tako da me to malo pomalo smaralo. Ne mogu reći ni da mi je Onur a ni Mehmet bio savršen muškarac, netko kakvog bi ja htjela sebi. Ženski likovi da, ali ta ljubav i ne toliko.

Ali Savaš je, bar za sad, po meni stvarno jako blizu tome idealu, tj meni bi se takav muškarac jako sviđao karakterno. Ipak zbog cijelog tog njegovog paketa i ja bi razmišljala mogu li biti s njim.

Yasemin mene i dalje iz nekog razloga ne oduševljava ali mislim da je stvar do glumice a ne do lika, dakle karakter i ponašanje lika su mi ok i sviđa mi se ta njihova ljubav ali mi glumica ne sjeda, šteta, inače bi se uživjela u to još više.

Zadnje uređivanje gušmuš : 12.05.2011. at 10:48.
gušmuš is offline  
Old 12.05.2011., 12:16   #1859
Ako netko zna gdje mogu pogledati 20. epizodu 6. dio?
gušmuš is offline  
Old 12.05.2011., 12:22   #1860
gušmuš
ovdje:
http://profile.imageshack.us/user/ga...l/#831/b6e.mp4
garavaiplava is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.