Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2010., 19:51   #7181
Quote:
murtila kaže: Pogledaj post
A joooj....
Evo sam tek sada shvatila da je ono prije ploča za kuhanje
Kako si govorila sandriffm za njenu radnu ploču, mislila sam da je riječ o radnoj ploči :tuče glavom u zid :

nešto u zadnje vrijeme teže kopčam
i ja san to cilo vrime mislila, dok nije dala objasnjenje... onda su mi tek oni krugovi imali smisla
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 22.04.2010., 20:14   #7182
@lufija,

Slažem se sa prijedlozima za gornje elemente da budu u jednoj boji, bijeloj
a šta se tiče veličine, meni nisu mrska ta dva reda pogotovo na toj slici jer ovi donji nekako prate liniju frižidera i mikrovalne
e sad jel ti frižider baš na toj visini ili nije
izvlačna košara od 30 je stvarno praktična, možda da ona ide prva

ove 4 ladice na lijevo i dvije duboke skroz na desno rasporedi da su ti jednake na obe strane
tako da staviš dvije male i jednu duboku na svaku stranu, dobila si istu stvar a ljepše izgleda
ili možda da samo zamjeniš mjesta ladicama ispod ploče sa ove 4 ladice,
murtila is offline  
Old 22.04.2010., 20:23   #7183
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
i ja san to cilo vrime mislila, dok nije dala objasnjenje... onda su mi tek oni krugovi imali smisla


Aj, sad si me malo utješila, nisam jedina

Meni su krugovi izgledali kao neke zodijačke šeme, natalna karta i sl.
murtila is offline  
Old 22.04.2010., 20:35   #7184
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
i ja san to cilo vrime mislila, dok nije dala objasnjenje... onda su mi tek oni krugovi imali smisla
ja sam pak cijelo vrijeme gledala u krugove i mislila kako mi to liči na ploču za kuhanje, al nisam skužila da i je ploča

ja je ne bih nikad, al zamišljam da bi je netko malo otkačeniji mogao staviti u crno-bijelu kuhinju.....
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 22.04.2010., 20:45   #7185
slazen se... nebi je ni ja nikad... al mogu je zamisliti u nekoj skroz jednostavnoj, crnoj ili sivoj kuhinji...
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 22.04.2010., 22:52   #7186
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
oprostite sto ulejecem u diskusiju,

evo napisala sam na odgovarujucoj temi kakvi sam kupila sudoper, e sad, mi moramo staviti tu niskotlacnu pipu, pa danas vidila da njih nema bas previse izbora, pogotovo ne u bojama ! sudoper je bijeli, pa cu izgleda morat staviti metalnu pipu, e sad neznam kako to izgleda i kako rijesit, pa na kraju krajeva mislim da se to mozda i ne krsi sa zakonom estetike, ili ipak da ??? meni osobno trenutno ne dijeluje toliko strasno, no neznam, trebala bi vidijeti negdije.......sto mislite ???
Pa ima niskotlačnih pipa u bojama
http://www.prodaja-ponuda.com/subtag...subcat=slavine
Doduše pojma nemam kakva je razlika između NT i VT???? Jeli to što sam plavuša ili što dosad nisam ovdje pročitala.
more14 is offline  
Old 22.04.2010., 22:58   #7187
@murtila
I ja mislila da je uletila kakva vračara na link.

@fasinain
Bila mi je ubod u oko, ali slažem se u potpunosti - crno, sivo - i punk kuhinja.
more14 is offline  
Old 23.04.2010., 01:39   #7188
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
nemogu ja to nac koje su dimenzije?
to je kad kliknes na Einbauspülen, pa onda na Unterbau ab 45cm i tu ima model Prima, pise kraj njega NEU.
ja nemogu stavit sliku nece da je uploada.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Old 23.04.2010., 08:27   #7189
Quote:
more14 kaže: Pogledaj post
Pa ima niskotlačnih pipa u bojama

Doduše pojma nemam kakva je razlika između NT i VT???? Jeli to što sam plavuša ili što dosad nisam ovdje pročitala.
Visokotlacne pipe su normalne pipe koje vecina nas ima (koriste se uz normalni bojler)

Niskotlacne se koriste uz starinski bojler, koji nije pod pritiskom, a plus povezne su na rezervoar vode na tavanu. (sve pod niskim pritiskom)
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 23.04.2010., 09:24   #7190
sandra
niskotlačnih pipa u bojama ima Blanco, pa vidi kod njih

ne znam kakakv sudoper si namjeravala kupiti, pa da li bi ti se boje slagale

a što se tiče bojlera, imaš i malih visokotlačnih bojlera koji idu ispod sudopera, ako imaš bojler samo za kuhinju.
cilla is offline  
Old 23.04.2010., 09:32   #7191
@lufija,

par 'kritika' s moje strane, iako je nesto vec dotaknuto:

1. maknuti element iznad friža, bode me u oči
2. unijeti reda u gornje elemente svi iste velicine okomito duguljasti velicine kao npr ovaj prvi lijevo od nape
3. ugradbena napa (gdje mi je pamet bila da ju ja nisam stavila )
4. je ekstrem, ali ja bih makla i ovaj desni stup s povisenom pecnicom -> pecnica ispod kuhala i ovdje produziti radnu plohu, a gornje elemente nastaviti u istom stilu kao pod 2

ne cini mi se da imas malo mjesta, pa ovo mozda i nije strasna zrtva :nezna:
sto se boje tice, slazem se da bi gornji bolje izgledali svi iste boje, pusti kako to izgleda u alnu, stvarnost je nesto drugo.

eto, posto ovdje ima puno mog osobnog, uzmi sto ti odgovara, ostalo zanemari, ali ostavi barem ideju 'reda' u gornjim elementima
Kris79 is offline  
Old 23.04.2010., 09:56   #7192
I ja bih uvijek stavila ugradbenu napu, no postoji izuzetak koji će se primjeniti i u mojoj novoj kuhinji. Naime ja sam jako visoka, a u sadašnjoj kuhinji imam ugradbenu napu na izvlačenje i često kuham, al isto tako često zviznem glavom u tu napu. I zato sam rekla u novoj kuhinji ću imati samostojeću napu i to onako iskošenu, tako da više neću imati kvrge po čelu.
Mirella is offline  
Old 23.04.2010., 10:34   #7193
hm... pogubila sam se
sad imaš teleskopsku ...dakle onu kaj se vuče polica van?

Al podugradbena je neš drugo ... ona je odozdola u ravnini sa elementom i ako udariš glavom možeš samo u frontu elementa

Nisi ti to kod mene vidjela?
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Old 23.04.2010., 11:13   #7194
Draga, ja sam tvoju kuhinju vidjela samo u nacrtima, kak ta podugradbena izgleda i funkcionira? sad imam tu teleskopsku koja se izvuče van i onda prekriva cijelo područje kuhanja. Ta podugradbena je fiksna i prekriva ajmo reći samo dio područja kuhanja, ne ?
Mirella is offline  
Old 23.04.2010., 11:29   #7195
nema bolju sliku sad ...
Ne pokriva čitavo područje kuhanja al ne vidm zašto bi to bio problem kad je napa dobra i usisa zrak bez ikakvog problema

Niš ne bježi sastrane zato kaj napa nije iznad

__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Old 23.04.2010., 11:37   #7196
... slaze se sa sly...

Kako se ne bojis da ti ne usisa rukavicu?

Inace imamo iste bokalceke za vodu, jedino sto mi nas drzimo u frizideru.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 23.04.2010., 11:38   #7197
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
Niš ne bježi sastrane zato kaj napa nije iznad
ovako napisano nezgodno je za shvatiti. sto si zapravo htjela reci:

1) nis ne bjezi sa strane bez obzira sto napa nije iznad
2) nis ne bjezi sa strane bas zato jer napa nije iznad

zbunj (kao i obicno )
Kris79 is offline  
Old 23.04.2010., 11:40   #7198
Eliminacijom možeš ustvrditi da samo 1) ima smisla, dakle to je vjerojatno točan odgovor
Aoife is offline  
Old 23.04.2010., 11:57   #7199
Eliminacijom cega, nape?
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 23.04.2010., 12:00   #7200
misila sam više u šali kako ne bježi para sastrane po kuhinji zato što napa nije iznad lonca na ploči za kuhanje

Napa bez obzira što ne pokriva fizički ploču usiše sav zrak kod kuhanja .... jasnije?
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.