Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2010., 15:56   #121
Vidim da se djele kartoni ali čovjek je u pravu...
Iako je ovo forum nebi se smjeli tolerirati savjeti koji nemaju baš nikakvog smisla a da ne govorim da mogu biti opasni.....
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 16:30   #122
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Vidim da se djele kartoni ali čovjek je u pravu...
Iako je ovo forum nebi se smjeli tolerirati savjeti koji nemaju baš nikakvog smisla a da ne govorim da mogu biti opasni.....
Zato ste tu, hvala bogu, vi ostali koji će ukazati na to da neki post nema smisla, po mogućnosti bez vrijeđanja. Forum je razmjena mišljenja. Ne briše se po tome koliko je neki post glup ili pametan, nego samo ako krši neka pravila kao što je npr. vrijeđanje.

Postignut je dogovor da se takve teme neće automatski zatvarati. Svatko tko uoči neki pogrešan savjet, moli se da iznese svoje mišljenje na pripadnoj temi.
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 07:14   #123
Predlažem posebni dio o alatima.Rastreseni su po cijelom "sam svoj majstor"forumu..Graditeljstvo je odlično posloženo!A alati su različiti i za razne struke.Najčešće za obrade raznih materiala:drvo,metal,beton,plastika,keramika...Čes ti upiti i rasprave nestaju pod navalom ostalih tema,pa se zagube i ponavljaju.Šteta.Pozdrav.
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 19:41   #124
Pa alata baš i nema tak puno da bi rebali poseban tretman. Jedino ako ne misliš raspravljati npr. o šerafcigerima pa ključevima.....
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 08:19   #125
Možda se nismo razumjeli?A šta su velike rasprave o sve brojnijim elektroalatma u samovskim radionama?Bušilice,glodalice,aparati za zavarivanje,mjerni pribor (laseske "vaservage"),pa i neki noviji "šarafcigeri" za razne vrsta vijaka...ima se i te kako razloga za takvu temu.Na pr. neki dan sam tražeći ideje vezane za "oberfrezericu" naišao na stranicu "stolarska radionica.com" koja me oduševila,jer volim raditi sa drvom.Kako raditi sa altima još jednostavnije,pogotovo početnicima.I te kako bi takva tema o alatima dobro došla, s obzirom na ovaj ssm forum.Pa to je najvažniji dio svakog posla!Po onoj:bez alata nema zanata.Moglo bi se početi od početka, bez starih postova.Posloženo po nekakvim grupama alata,na pr. prema različitim strukama.
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.