Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 15:44   #81
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
To i namjeravam Ocito je najbolje rjesenje da ga poljubim pa kud puklo da puklo Sad jos to treba i napraviti
ajde, ajde! možeš ti to!

i nemoj bit sebična... javi nam rezultate
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 16:14   #82
Moram pricekati da opet izadjemo navecer, nadam se za vikend
Stisnut cu zube i napraviti to, nekako mu se pribliziti, i ne mora biti tisina izmedju nas. Ufffffffff
Hocu, saznat cete
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 12:01   #83
Držim fige
__________________
Oh God! It's my husband! Don't tell him I'm here.
marcy darcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 13:27   #84
But ce tesko, ali moram skupiti snage Kada je pod utjecajem alkohola, naravno da je otvoreniji, inace se zezamo i dodirujemo, ali nema one bliskosti. Cekam povoljan trenutak
@ marcy darc hvala
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 17:40   #85
friend zone je kad ti pokusas nesto i on to ne zeli.... ovo nije friend zone. mozda te on zeli ali je stidljiv.
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 17:41   #86
e pa to ti je ok rješenje...ote cugat skupa
em je zabavno, em je čovjek labilniji pa ga se na svašta može navest
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 17:44   #87
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
, inace se zezamo i dodirujemo, ali nema one bliskosti.
Kako sad nema bliskosti, a mazite se po licu?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 19:46   #88
Ne znam je li stidljiv ili nije, tj. u drustvu je jako otvoren, uglavnom on prica, odrzava kontakt kada prica (kao dodirivanje recimo), ali ne znam kakav je s curama kada mu se koja svidja.
Mogla bih nesto pokusati kada popijemo, ali ne znam je li to pravo rjesenje. Nakon te veceri bi se uvijek mogli izvlaciti da je to bilo podutjecajem alkohola. Mogla bih ga dobiti na tu vecer, ali to ne znaci da bi se razvilo u pravu vezu (sto i zelim).
@ Stipe ima bliskosti, ali ne znam sto to mazenje po licu njemu znaci, je li samo bio pod utjecajem alkohola ili je inace takav (kao sto sam rekla, inace je otvoren prema ljudima) ili nema hrabrosti nesto napraviti i ceka mene.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 23:23   #89
zbun, ako ćeš mi vjerovati, bila sam u gotovo identičnoj situaciji, koja je sada, falakurcu, gotova, pa da ti kažem koju pametnu...

gle, kažeš i sama da dečko nema problema u interakciji s ljudima - znači nema problema s verbaliziranjem svojih misli i osjećaja, nije neki samotnjak iz kojeg treba čupati riječi. prema tome, ako zaista i postoji nešto s njegove strane, uvjerena sam da bi ti priznao. i, ne, nemoj misliti da nije imao prilike, sigurna sam da je bilo zajedničkih druženja na kojima ste se mogli odvojiti od drugih i u miru porazgovarati o svemu nasamo.
bojim se da je njemu samo zabavno flertati s tobom, onako radi sporta i rekreacije...
counselor troi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 23:33   #90
Ne znam sto bih rekla, tj. mozda sve to i sama mislim, ali se bojim sebi priznati. Sigurna sam da mu je zabavno sa mnom i da radi sve ono sto inace radi s pojedinim ljudima, iako me njegovo ponasanje zbunjuje. Jednom mi je priznao da ga je bivsa djevojka prilicno razocarala pa sam zakljucila da mu je mozda zato tesko prici. Ne, ne opravdavam ga, samo kazem da ne znam sto je njemu na pameti. Ali znam da necu biti mirna dok ne pokusam nesto (jer je ocito da ja moram nesto poduzeti, a i imam osjecaj da cu njega cekati godinama) jer je bolje da znam (i osramotim se) nego ludovati za nekim tko nema iste osjecaje kao ja. I prije sam rekla da mu ne zelim otvoreno priznati kako se osjecam jer mi je to nekako djetinjasto, radije odmah pokusati nesto pa ce shvatiti.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 23:41   #91
you go girl! tko zna, možda si i u pravu... treba imati muda.
counselor troi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 23:54   #92
Quote:
counselor troi kaže: Pogledaj post
you go girl! tko zna, možda si i u pravu... treba imati muda.
Nemam pojma jesam li u pravu i nadam se da nece sve ovo neslavno zavrsiti (i mene je strah, kao i njega, zbog proslosti) i nije da imam muda, ali ocito je da on nece nesto poduzeti (je li zbog bivse ili me ne gleda tako ne znam) pa moram ja jer me decko stvarno izludjuje Ako nista ne bude....ne zelim razmisljati o tome, prebolno
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 23:56   #93
riječima velike umjetnice vjekoslave huljić : "danas žena mora bit muškarac, da ne padne kao padobranac..."
counselor troi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 00:49   #94
Quote:
counselor troi kaže: Pogledaj post
zbun, ako ćeš mi vjerovati, bila sam u gotovo identičnoj situaciji, koja je sada, falakurcu, gotova, pa da ti kažem koju pametnu...

gle, kažeš i sama da dečko nema problema u interakciji s ljudima - znači nema problema s verbaliziranjem svojih misli i osjećaja, nije neki samotnjak iz kojeg treba čupati riječi. prema tome, ako zaista i postoji nešto s njegove strane, uvjerena sam da bi ti priznao. i, ne, nemoj misliti da nije imao prilike, sigurna sam da je bilo zajedničkih druženja na kojima ste se mogli odvojiti od drugih i u miru porazgovarati o svemu nasamo.
bojim se da je njemu samo zabavno flertati s tobom, onako radi sporta i rekreacije...
ista stvar. bijah, vidjeh, probah .. jedino što se to kod mene razvilo u ff vezu čak je bilo i skroz dobro baš mi je i danas drago kad se sretnemo

ovako .. malo se raspitaj kakva je njegova povijest veza sa suprotnim spolom

Recimo, verbalno je jak, šarmantan, duhovit, brz na jeziku .... ali sa ženama su kontakti bili rijetki do nikakvi te razmjerno neuspješni. Takva "vrsta" je češća nego što bi se očekivalo, Tada moraš riješiti prvo problem njegovog samopouzdanja, a onda vidjeti ima li dalje i kako će izgledati. Ali, ako je to scenarij, onda je sheban u glavi i očekuj svašta (od stalkera do lika koji će te iskoristiti za stjecanje samopouzdanja i odlepršati dalje tražeći čru lav). Naravno, otvorena je i opcija dugotrajne veze, ali čisto kao teorijski model

Druga ekstremna opcija je da je igrač koji je već pre*ebao pola društva i sad si ti na redu. Ako ti se da proveseli se, ali ne očekuj puno ali, tako ti bubnjeva Darkwooda, ne vezuj se, Jer ćeš završiti ili u suzama ili kao šupendara ili kao prevarena žena koja se nada da ga može promijeniti (yeah right)

A možda i sve bude u redu ..

Ja glasam za opciju napada pod glumljenim utjecajem alkohola. Ali nemoj ga baš odmah . Malo probaj prvo da ti rukica zaluta, pa vidi kako reagira

Ako ništa drugo, imat ćete razlog za raspraviti neke stvari. Možda mu je doista gušt samo flertovati s tobom
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 02:03   #95
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post


Ne znam koliko je ovo dobra ideja. Tako sam došla bivšem, jer me nikako nije htio poljubit, a ja nisam htjela prva. Pukao mi je film i povikala sam nešto kao: 'Dobro jel ti mene više misliš poljubit ili šta?' On se samo ukipio i jedva izustio 'Mislim', ali je i dalje stajao na mjestu, dok ja nisam uzvratila 'To bi trebalo bit sada!'

Da sam i u vezi stalno ja trebala bit od inicijative, jesam. Sad, da li je to povezano ili ne, stvarno ne znam.

Tako da ne bih savjetovala da mu govori da je poljubi. Ili da ga poljubi, bez pričanja o tome, ili da čeka.
samo 1 pitanje, koliko si puta izašla s njime ili koliko je vremena prošlo kad si mu to rekla?

autorice, imaš 2 izbora i dalje se ovako patiti (pa jednog dana ohladit) ili kreni u akciju... šta ima veze poljubi ga prva, pa nije smak svijeta ako te odbije, bar ćeš znati na čemu si... ovako, ako ideš priznavati a ak je on stidljiviji ili šta li već kad se pokaže konkretna situacija možda će samo reći dboro i po svome... ak ga poljubiš odmah ćeš znati šta kako di
darkripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 08:57   #96
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Poznajem veze gdje se dvoje ljudi druzili nekoliko mjesecim spavalo skupa i zavrsilo u dugogodisnjoj vezi. Mi se znamo 3 mjeseca, druzimo se, ne odbija kave i sve radi sto sam navela u prvom postu. Mislila sam ga pozvati kod sebe jer bi to bio, barem se nadam, siguran znak da mi se svidja. Ovako samo lovim u mutnome i nagadjam. Ne znam kako da mu drugacije dam do znanja. Ako imate kakvih savjeta, otvorena sam za sve
na tvome mjestu bih ga otvoreno pitala jer kad obično nebih znala šta napraviti i onda sam direktna.Možda i nije htjeo kod tebe jer mu previše značiš i isto nije siguran kako se postaviti,da mu nije stalo vjerojatno bi pristao na seks ali si mu možda važna i zato mu se nigdje ne žuri.U svakom slučaju želim ti da uspijete
mala ptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 11:21   #97
Lik ima puno prijateljica tako da komunikacija sa suprotnim spolom mu nije problem, barem sto se tice prijateljstva. Ne znam koliko je cura posevio s posla (ako je iti jednu), ali znam da ove sto su mu izvan poslovnog okruzenja nije sevio. Mozda se jednostavno bojo zbog te bivse cure, ne znam, polako cu sve saznavati, tj. kada opet budemo vani, mozda neka rucica zaluta Zbilja moram doznati jer mi se jako svidja
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 11:54   #98
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Lik ima puno prijateljica tako da komunikacija sa suprotnim spolom mu nije problem, barem sto se tice prijateljstva.
a nije baš dobro da tip ima puno prijateljica
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 12:01   #99
Zbun! nemoj da te ovi "hejteri" obeshrabre ti furaj svoje... to kaj njima nije uspjelo, ne znači da tebi neće

"hejteri" nemojte se ljutiti, ali ovdje bi trebali promovirati pozitivu
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 13:04   #100
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
Zbun! nemoj da te ovi "hejteri" obeshrabre ti furaj svoje... to kaj njima nije uspjelo, ne znači da tebi neće

"hejteri" nemojte se ljutiti, ali ovdje bi trebali promovirati pozitivu
Znam da nije dobro sto ima puno prijateljica, to se i meni ne svidja, ali ipak moram nesto pokusati
@SitnaRiba hvala
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.